Opinie o SIM Gdynia w Chwaszczyno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy SIM Gdynia. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w SIM Gdynia o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SIM Gdynia w Chwaszczyno

happy

Przerabialem Sim i inne firmy w Gdyni az wkoncu powiedzialem dosc pracy za te grosze!!!Przez agencje pracy znalzlem prace w Angli i od 6 misiscy pracuje jako operator cnc za 8funtow na godz.Dodatek za popludniowa zmiane jest 60funtow tyg.a za nocke 90funa.Obsluguje TYLKO jedna maszyne. Jak zaczne ustawiac maszyny to moge dostac nawet ponad 10funtow na godz.Na wiosne przyjezdza do mnie zona z dziecmi o pier...e ten chory kraj.Radze wam zrobioc to samo.Powodzenia

???

W koncu ktos napisal krotko i zwiezle na temat Ta firma to porazka!!!!Zero szacunku dla czlowieka!!!!

memo

W firmie będą was od początku okłamywać, mówić to co chcecie usłyszeć, tylko po to abyście podpisali umowę, bo wtedy jest szansa, że parę miesięcy tam popracujecie.Fakt ,że na ok. 60 operatorów CNC, ponad 30% to osoby ze stażem poniżej 3 miesięcy mówi sam za siebie.Umowa, która jak twierdzą jest umową o prace wcale taka nie jest.Na umowie jest stawka 9zł brutto + 50% premi uznaniowej na starcie, potem 10zł.Ponieważ mamy dużo świąt, oznacza to, że na rękę dostajecie 1500-1700zł, jeśli dostaniecie całą premię. Aby ją dostać musicie wyrobić min. 95% bardzo zawyżonej normy, inaczej wasza pensja jest jeszcze mniejsza!Jeśli z tych 60 osób tylko 2-3 wyrabiają normę rozpoczynając pracę przed czasem, czasami pracując podczas przerwy i tylko kilka osób mieści się między wymaganymi 95 a 100% więc z tej głodowej pensji jeszcze potrącają!Praca na zmiany, nocki, w lato tragicznie gorąco, bo ściany i dach są z blachy a na ogromnych oknach nie ma żadnych osłon, trzeba zaoszczędzić na żaluzjach. W zimę za to potwornie zimno, i nie pomogą ciepłe ciuchy kiedy rękawiczki są mokre od chłodziwa, można się szybko nabawić artretyzmu.Generalnie lepiej chyba podpierać łopatę na budowie lub być gdziekolwiek, niż zap.... za zasiłek, bo pensja to nie jest, szczególnie za taką robotę.

pot.

9zl ci wystarczy na godz. to gratuluje i zycze powodzenia:)

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie SIM Gdynia? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. obsługi klienta
Chwaszczyno
Marba-Sport Marcin Mocarski spółka komandytowa
logo firmy KASJER - SPRZEDAWCA DZIAŁU MIĘSNEGO
Chwaszczyno
Max Xavier 1 Sp. z o.o.
pokorny realista

Wspaniała , cudowna , fantastyczna firma . Polecam ją wszystkim , którzy chcą poczuć dreszczyk emocji . Niektórzy wybrańcy pracują w niej już ponad 20 lat , więc to chyba o czymś świadczy , nie wiem dokładnie o czym ale o czymś jednak świadczy . Jestem pewien iż wszyscy wychodząc z firmy nie będą się mogli doczekać kiedy znów do niej wrócą . Po pewnym czasie będą chwalić swego wodza , jak mają to w zwyczaju mieszkańcy pewnego daleko wschodniego kraju . Niech świeci nam nasze słońce jak najdłużej . Tak nam dopomóż Bóg . Amen

aaaaaa

olej tą firme.omijaj szerokim łukiem.poczytaj wczesniejsze posty.radze iść gdzies indziej

co tak cicho?CHCEMY PODWYŻKI CHCEMY PODWYŻKI

simowiec

coraz mniej osob na produkcjii

adrian

No nie jest to optymistyczna prognoza A ja w srode mam tam rozmowe kwalifikacyjną.....

simowiec

chyba dość krótko tam pracujesz ;)

dawny

To widze ze w SIMie coraz gorzej jest. A zdaza sie ze w robocie tam w stanie upojenia % ktos pracuje?

Ex simowiec

Czyli (usunięte przez administratora) w SIMie jak zawsze mówicie.

olo

a co teraz tak mało ludzi ? odchodzą czy szef zwalnia ?

simowiec

tak to niestety wygląda. praktykant to darmowa siła robocza do wykonywania najgorszej roboty. a pracownik na etacie nie lepiej, ilość ilość i jeszcze raz ilość. nie ważne jak wyjdzie ważne że klient zapłaci

Uczeń Technikum

Jesteśmy traktowani jak psy pracując cały miesiąc. Nauczyłem się jak gradować detalik, jak obsługiwać piłę, i jak wciskać zielony guziczek z gracją. Nie nauczyłem się niczego, co mógłbym użyć potem na maszynie CNC. Nawet jak nas przydzielają do maszyny, to dostajemy ubogą instrukcję w stylu "wkładasz tak, mocjujesz tak, wciskasz guzik tak... a, i nie zapomnij zamknąć drzwi" Zamiast przydzielić nas do pracownika, który mógłby nam wytłumaczyć to, czy tamto, wolą dać mu dwie frezarki więcej, żeby zap*****eprzał normę wyssaną z (usunięte przez administratora) To tyle z mojej strony, będę wspominał do końca życia te praktyki. Zniechęcieliście do zawodu chyba każdego praktykanta jaki przewinął się przez ten śmieszny zakladzik.

S(port) I M(uzyka)
@Uczeń Technikum

To dlaczego Twoja szkoła kierując Was na praktykę do SIM-u, niczego nie wymaga od właściciela zakładu w kwestii jakiegoś ustalonego programu praktyki? Zamiast coś z tej praktyki wynieść, to robicie za robociki, tak samo jak pracownicy etatowi? Coś jest tu nie halo...

Tak macie racje praca jest ciężka, ale nie oszukują jak zrobisz braki musisz za to zapłacić jak byście mieli swoją firmę to byście płacili ze swojej kieszeni?

kont.
@1311

no tak tylko że braki najczęściej wynikają że obsługujesz kilka maszyn cnc na raz i nie masz czasu żeby zawsze sprawdzać wszystkie wymiary na 100% norma jest ustalona na 8 h a cykl zazwyczaj trwa 45 s

simowiec

poszla plotka ze jesli nie bedzie marudzenia na forum to na majowke bedzie premia w postaci kuponow rabatowych do jednej z wiekszych restauracji szybkiej obslugi :) zmotywowana zaloga trzyma sie twardo :)

he

co tak cicho ?

simowiec

zawsze to na rozmowie kwalifikacyjnej lepiej wygląda jeśli przedstawi się stawkę powiększoną o 50% premii. później za braki lub co innego się premie skasuje a detale i tak jadą do klienta

???

W Grudziadzu jest b...rdel o nazwie SIM a w Gdyni jest b...rdel w SIMie :)

dawny
@???

A ten cały system permji jest tylko po to, żeby ją przy wypłacie obciąć.

Zostaw merytoryczną opinię o SIM Gdynia - Chwaszczyno

• Jak się pracuje w SIM Gdynia?

Zobacz opinie na temat firmy SIM Gdynia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SIM Gdynia?

SIM Gdynia