Opinie o Comensal w Janki

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Comensal. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Comensal o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Comensal w Janki

Dorota

Czy informacje o kłopotliwej sytuacji finansowej w firmie są prawdą? Jak wyglądają zarobki w Comensal?

d
@Dorota

na magaz ok 3 biuro ok 3,6 zalezy od dzialu nie trollujcie tak !! a jak wam nie pasuje droga wolna nie musicie sie meczyc w tej firmie. nie rozumie smutnych trollów ktorzy ciagle placza ze im tak tam zle a dalej tam siedzą i tylko narzekaja. zmiencie prace wszak wszedzie naokolo jest super tylko wy smutasy cebulaki siedzicie i sie meczycie. a gwiazda robi im najlepsza robota a docinanie jej to po prostu zwykla zawisc (usunięte przez administratora) i cebulactwo. ja tam lubilem Comensala zawsze sie z nimi szlo dogadac

walda

Niestety, uważam, że to miejsce pracy jest najgorszym w jakim pracowałam...brak szacunku do pracownika, wszędobylskie plotkowanie, intrygi, bardzo niskie zarobki, atmosfera strachu, A brak kultury osobistej osób zarządzających jest rażący. Nie polecam.

anonimus
@walda

W pełni potwierdzam. Gburowaty właściciel, Pani Dyrektor handlowa - bardzo nieprzyjemna . Dyrektor ds, Eksportu "gwiazda" nastawna na karierę po trupach

WS
@walda

Bzdury gadasz!!!

T
@WS

No nie wiem...

N

Jeśli chodzi o współpracę z COMENSAL: od początku należy jasno przedstawić swoje wymagania. Wtedy nie ma żadnych niedomówień i raczej nikt nie powinien robić Wam na złość. Zwłaszcza, jeśli sprawdzicie się podczas okresu próbnego. Bez konkretnych wymagań - każdy chce jak najniższym kosztem osiągnąć jak najwięcej. Ta firma nie odbiega od tej zasady. Wykorzysta pracowanika, jeśli nadarzy się taka okazja. Jeśli chodzi o przełożonych Działu Produkcji - myślę, że praca z nimi to okazja do rozwoju. Dział Handlowy - jest to praca z osobami bezskutecznie pretendującymi do tytułu Liderów. Praca w Comensal jest dla ludzi, którzy wiedzą czego chcą i potrafią iść w zaparte oraz bronić swojego zdania. Do tego, w firmie średniej wielkości, nie ma co liczyć na konkretne zadania - generalnie będzie trzeba zajmować się wszystkim. I mieć oczy dookoła głowy. Generalnie - polecam osobom, które szukają wyzwań.

@N

Wyzwań ? Lepiej będzie kupić dwa metry sznura i się na nim powiesić....

MS
@Mario

to się wieszaj, jednego półgłówka będzie mniej

@MS

A cięta riposta jak widzę. Nejno to ty czy twoja "sekretarka" która nie wie że umów o pracę to nie może podpisywać z upoważnienia ?

Aneta

Dominika ?Czy to prawda że teraz w ramach oszczędności będa przyjmowani do pracy jedynie Ukraińcy

Comensal prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. Eksportu. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods
Aneta

Czy są w firmie jakieś pozapłacowe formy motywacji ? np . ubezpieczanie zdrowotne , karty benefit itp. ? Podobno firma bardzo lekko rozstaje się z pracownikami . Nie chce mi się wieżyc więc możne ktoś potwierdzi lub zaprzeczy

N8ck
@Aneta

Motywacji żadnej,(usunięte przez administratora)Niech się cieszą, że nikt ich jeszcze nie pozwał(usunięte przez administratora)

Wiktor

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy

Wacek
@Wiktor

Podobnie jak Stoperan..... Zjesz ile chcesz a i tak g.... w gacie zrobisz.

Waldek
@Wiktor

Jak dobrego to widać na tym forum

Zbynio
@Wiktor

Dlaczego się podpisujesz jako mężczyzna a nie kobieta . Taki kamuflaż ?

Dominika

@Henry, czy udało Ci się uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania? Zdecydowałeś się na aplikowanie do firmy Comensal? Twoje wskazówki mogą być cenne dla innych aplikujących.

Henry

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie jaką umowę proponują?Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji?

Waldi

Konkurencja zainspirowała rozgoryczonego pracownika?

@Waldi

Nie. Życie. Tak Było kilka ładnych lat temu i nic się nie zmieniło jak widać

Jak oceniasz pracę w przedsiębiorstwie Comensal? To istotne, by poznać ocenę każdego pracownika.

M

Chyba wystarczy przeczytać co napisali pracownicy ? To że ma się płacone od każdego wpisu nie zwalnia od myślenia .

były robotnik u niemowow

Dałem radę tylko 0,5 roku tam popracować* i sam się sobie dziwię, ale nic innego u żadnego żyda mi się nie trafiło, więc wziąłem i to, to był błąd. Ja - lat 34, skończone studia na Polibudzie, wolny, bez kredytów i nałogów. Zaproponowano mi na 3 z kolei ( debilizm!) rozmowie z mrukiem* jednym z jednojajowych chyba braci - właścicieli 2 umowy o pracę, niestety przystałem na to, chodzi tu o korzystniejsze dla nich! sytuację rozliczeniowo - podatkową. Dla mnie tylko bur...el i nieporządek, z tych 2 umów masz 1680 na rękę (sic!) o prowizji na początku tylko przebąkiwania , co mnie od razu zdziwiło i włączyła się czerwona lampka ! nie bez kozery ! Prócz jałmuzny 1600 zł nie dostaniesz ani grosza , bo żyd ci nie zapłaci ! Jak się upomniałem o swoją prowizję chociaż od zebranych przeze mnie zamówień, to mnie jak psa op...lono i złajano, mówiąc, że to starzy klienci firmy i nic mi się nie nalezy bo za ich obsługę mam podstawę ( rzeczone 1600 ) Po tym "dymie" dałem sobie siana i zacząłem szukać innej pracy, ale kiła taka na rynku u żydów, że nic a nic parasensownego mi się nie trafiało, więc pracowałem u nejmów niemowów dalej. W drugim mcu mojej pracy zaczęło szwankować auto ( 9 letnia Kia Ceed, zamieniono mi go na inny tej samej marki, jeszcze większego zloma, codzień sie modliłem do potwora spagetti, bym wrocił cały do domu. Nie zależało juz mi na handlu, bo po co ? prowizji brak, auto na żyletki poskładane, brak nawet klucza do kół, a jak zgłosiłem to powiedzeli, zebym kupił jak nie ma. Ta firma to totalne dno i nie polecam nikomu, podobnie sie sprawa przedstawia na miejscu, na produkcji i pakowaniu i wysyłce, tylko tam jeszcze dochadzą podp...lacze, scierwo z ktorym na szczęście jeżdżąc sobie sam po rynku nie mialem do czynienia, ale z opowieści znam rożne historie. Bracia Nejno własciciele to bardzo prości ludzie, by nie rzec prostaccy, chamstwo i wyzysk, kombinacje z 10 ma umowami, by zaoszczedzic, jalmuzna do wyplaty. Od czasów gdy wypróżniłem się w tej ( na tą) firmę po raz ostatni i odszedlem, nie kupuję ich produktów z chin ani nie polecam tego barlogu nikomu, nawet wrogowi. Nalezaloby dodać, że rotacja w tej firmie na różnych stanowiskach to okolo 80 osób rocznie, to wiele tlumaczy. Pomijam orientacje nejmów - nomadów.Dno i kilogramy - tony mułu.

Daj mi te noc :D
@były robotnik u niemowow

jednojajowy mruk :D

T
@były robotnik u niemowow

Tak czytam Twoją wypowiedź i się zastanawiam, o co chodzi z tymi Żydami. Fetysz jakiś? Dla mnie cały ten komentarz to bełkot frustrata a nie rzeczowa ocena pracodawcy, którą można potraktować jakkolwiek poważnie.

M
@T

A jednak gość. Pisze i mówi poważnie. Chciałem palet na magazyn bo nie było na co pakować towaru to kazał dać kasę kierowcy żeby jeździł po okolicznych budowach i coś tam pokątnie kupił ? To jest firma ? To kipna

Dominika

@JP rozumiem, że Tobie praca w firmie odpowiada. To ważna informacja, że można liczyć na umowę o pracę. Możesz też powiedzieć coś więcej o pracy w dziale handlowym? Czy można liczyć na wstępne szkolenie sprzedażowe? Czy pracodawca zatrudnia również na osoby, które wcześniej nie miały doświadczenia na tym stanowisku?

Mario

Podejrzewam że od lat się tam nie zmieniło ale to tylko przypuszczenia.. Firma bez przyszłości. Jeśli nie masz co do garnka włożyć to startuj a jeśli nie to szukaj czegoś innego.

Bialy

Witam Chcialbym zapytac czy ktos pracowal albo pracuje jako przedstawiciel handlowy? Jakie warunki , duzy teren , auto , umowa czy dzialanosc? Z gory dzieki

JP
@Bialy

Umowa o prace, teren dość spory, samochód klasy średniej, podstawa plus prowizja netto od sprzedaży :-) Standardy obowiązują i sporo sie zmieniło ????

Dominika

@Rybarozumiem, że również Comensal zatrudnia obecnie osoby z Ukrainy. Co jednak masz na myśli mówiąc, że są oni faworyzowani? Jak dawno temu pracowałaś w firmie? Możesz powiedzieć coś więcej o warunkach zatrudnienia? Na co można liczyć zaczynając teraz pracę w Comensal?

Ryba

A ja mam taka opinie o tej firmie ze my Polacy jesteśmy traktowani jak obcy a Ukraincy są faworyzowani i rządzą w tej firmie. Pracowałam tam i czułam się jak na Ukrainie ... niedługo stracimy wszędzie prace bo już ich coraz więcej .

czok

No a wiadomo jaka aktualnie panuje atmosfera wśród przedstawicieli handlowych? Nie ukrywam, że pozytywne stosunki między pracownikami interesują mnie najbardziej, bo przynajmnej wiadomoc czy dorzucą do tego jakieś socjale. Z góry dziękuję za odpowiedź

oo

hahahahahhhahahahah

oo

hahahahahhhahahahah

Wojtas

witam, jestem studentem i wlasnie kończe prace w wychodku pod tytulem comensal.3 miechy to az nadto, jak po 3 mcach uslyszalem ze mam zarabiac mniej niz na okres probny.3 umowy, dno dno dno, w sumie 1700 na reke za caly miesiąc pracy to kołchoz na białorusi wiecej zarabiaja. nemo to tłuk i mruk, wysyła głupkowatych swoich pacholów bo sam nawet wstydzi sie chyba zaproponowac takie warunki! STRATEGIE NIEMOWY MAJA TAKĄ! - zatrudnic na 3 miesiące , naciskac zebys sprzedawał jak najwiecej i potem za darmo albo sam sie zwolnisz I TAK W KOŁO, ROTACJA jak rozmawialem tam z ludzmi to 60-70 osób rocznie WIĘC CHYBA NIE TRZEBA WIĘCEJ. TA FIRMA TO DNO !!! Ludzie tam potrzebuja idiotXów do roboty a nie ludzi po studiach lub w trakcie, same niemowy po zawodowkach wiec gardza jak ktos ma coś do poiwedzenia co do ich kultury. Prostactwo i zenada. to co powyżej jakis debilx wypisuje to pewnie sam niemowa siedzi i bazgroli, jak kontener od chinczykow ze szpachelkami przypłynie, bo produkcji to jak tam nie widzialem, chyba,że gabki w folijki zawijają ludzie szarzy bez twarzy za 1300. pewnie z 4 dzieci, duda teraz da dzieciorobom to pewnie sie pozwalniają.

WS

A mi się tam podoba!!! :-) Młody zespół i wymagający zarząd.

@WS

Zarząd ? Jaki zarząd ? Chyba coś się zmieniło skoro do samego pana prezesa nie trzeba biegać po pieniądze na palety które wyjmował z własnego portfela. Nawet świadectwa pracy nie potrafili wystawić zgodnie z prawem.

Zostaw merytoryczną opinię o Comensal - Janki

• Jak się pracuje w Comensal?

Zobacz opinie na temat firmy Comensal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Comensal?

Comensal