Codimex

Błonie

Opinie o Codimex

Magda

To może i ja coś dodam od siebie, bo nie mam zamiaru być ciągle oskarżana o nieswoje słowa. Tak się składa, że nie wyrażałam tu swoich opinii, gdyż nie chciałam, żeby koleżanki, które tam zostały i pracują miały przez to jakiekolwiek nieprzyjemności, ale widzę, że na nic się to zdało, bo "inni wiedzą lepiej". Poniższe słowa nikogo nie obrażają, a tylko wyrażają czyjąś opinię ( w dodatku prawdziwą ). Rozdział z tą firmą związany uważam w swoim życiu za zamknięty. Były zarówno chwile dobre, jak złe. Prawda jest niestety taka, że ręka rękę myję i rządzą plotki, które w 98% przypadków mają niestety mało wspólnego z rzeczywistością. Chciałabym także "prosić" o zaprzestanie powiązywania mnie z sytuacjami, na które "szanowne, byłe koleżanki" nie mają dowodów, bo z początku było to jeszcze zabawne, ale już przestaje i pokazuje tylko, i wyłącznie fakt ich zafascynowania moją osobą ( co nie ukrywam, nawet mi schlebia :) ). Polecam zając się własnym życiem i problemami, a nie zachowywać się jak dzieci i zaśmiecać sobie głowę jakimiś komentarzami w świecie Internetu, które napisać może KAŻDY, bo tak się składa, że w naszym pięknym kraju mamy wolność słowa, a portal ten do tego służy. ;-) Pozdrawiam serdecznie, Magda

Karolina

W codimexie jak to w codimexie ploty szybko się roznoszą, doszły mnie słuchy że napisałam tu jakieś komentarze, dementuję iż nie pisałam tu żadnych komentarzy nie jest mi to potrzebne do bycia w pełni szczęśliwą, ale tak na marginesie poniższe komentarze przedstawiają prawdę o całej tej firmie, moję imię przez to zostało zniesławione i nie życzę sobie tego by ktokolwiek bez podstawnie mnie obrażał. Jestem kulturalnym człowiekiem (w przeciwieństwie do niektorych osób tam pracujących) i nigdy nikogo nie obraziłam i nie zamierzam tego robić mimo tego iż czuję szczerą nienawiść do tych osób. Pozdrawiam Karolina ("PSYCHOLKA"- to słowa wypowiedziane przez jedną z pań tam pracujących, która nie ma za grosz kultury) Rudzińska, na szczęście już były pracownik codimexu. PS. Drogie koleżanki (choć "drogie" to chyba za dobrze powiedziane) będziecie miały teraz jeszcze więcej tematów do rozmowy na mój temat przez co rozumiem że moje życie jest szalenie ciekawe, bardzo mi miło moge poczuć się jak gwiazda!

FabMar

Pracowałem tam, sporo zarabiałem ale praca na akord więc jak chciałem zarobić trzeba było pracować ostro- dlatego większość pracowników mnie nie lubiła, bo ktoś dostał 1200 wypłaty a ja ponad 2000 lub 3000 , a Praca dla ludzi co chcą pracować i zarobić .

rekon

Tak naprawdę duże znaczenie w tej firmie mają wyniki pracownika, @krotos, ponieważ na stanowiskach handlowych oprócz samej podstawy, dostajesz także premię

szlst

spoko jest ale hajsy mogli by wieksze dawac ;D jest dobrze a narzekac kazdy bedzie i zawsze

zal.pl

Mario - 2010-10-12 02:02:55 ta firma jeszcze istnieje? taa i znowu znajduja losi co wierza, ze zarobia krocie a tak naprawde duzo pracy - malo placy!

Mario

ta firma jeszcze istnieje?

Borys

Co fakt to fakt..

Zostaw opinię o Codimex - Błonie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Codimex