POLMO ŁOMIANKI S.A.

Łomianki

Opinie o POLMO ŁOMIANKI S.A.

mietek kozik

NIE POLECAM. !!!! Byłem tam na rozmowie w sprawie podjecia zatrudnienia na stanowisku technologa.Powiedziałem ze chce 2500 netto( nie jest to duzo jak na warszawskie rynek pracy). Kierownik oswiadczyl ze tyle na pewno nie dostane , a taka kwote to maja ludzie z ponad 3 letnim stazem( inzynierowie) - co dla mnie jest kategorycznie nie do przyjecia. Zreszta ta firma rok w rok szuka technologów, wiec kazdy wie o czym to swiadczy.Zaproponowano mi 1800-2000 netto, na co odparlem ze takie pieniadze to moge w spozywczym zarobić.Nie wiem jaka jest tam atmosfera wiec tego nie komentuje, ale zarobki sa stanowczo za niskie.( zwłaszcza jak na taką branże, oraz koszt wynajmu mieszkania w okolicach warszawy).

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o POLMO ŁOMIANKI S.A. - Łomianki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POLMO ŁOMIANKI S.A.