SafeKey

Opinie o SafeKey

Martyna

Zastanawiająca jest ta cisza na forum. Chciałabym tu pracować i mam nadzieję, że to milczenie oznacza dobra pracę!!!

Hanna

Jak wygląda obecnie sytuacja w firmie? Czy ktoś aktualnie pracuje w SafeKey i chciałby podzielić się z innymi użytkownikami forum informacjami na temat swojego zadowolenia (lub nie) z pracy oraz panującej w niej atmosfery? Wasze doświadczenie może być pomocne dla osób zainteresowanych podjęciem pracy w tej firmie.

wert

@jarek wiesz dla jednych to będzie mało a dla drugich duzo

SZV

Dwóch PANÓW, nawet sympatycznych. Na rozmowie kwalifikacyjnej nie chcą porozmawiać o kasie, nawet nie mają ochoty sprecyzować warunków delegacji. Trochę zadufani w sobie, ponieważ mają zastrzeżenia, że na umówioną wizytę o określonej godzinie w wynajętej sali hotelowej, będącej miejscem publicznym kandydat na pracownika.....nie zapukał. Panowie gdzie Panów wiedza o zawodowym Savoir-Vivre. Wrażenia ....nijakie. Nie przechodzą do konkretów i nie lubią pytań technicznych. Nie mają parcia na zatrudnienie. Może to na razie sfera marzeń i pomysłów.

jarek

Potwierdzam byłem na rozmowie jesooooooo ale pogięci ludzie , o pieniądzach ani słowa czyli pewnie jak napisał ponek MAŁO płacą. Też zrezygnowałem !!!

ponek

Jeszcze dodam bo dopiero zauważyłem że wpisy są z początku kwietnia na instalatora to chyba mówi samo za siebie jeśli nie mogą znaleźć przez dwa miesiące nikogo do wiercenia w ścianie otworów to po..by są niezłe . Pensje proponują ok 1800 czyli za taka pracę gdzie są non stop delegacje wielkie G...Dwóch gówniarzy otworzyło sobie firemkę i sodowa do łba strzeliła. Naprawdę odradzam !!!

Matulo

Witajcie, jesteście w stanie powiedzieć mi ile jest w stanie zapłacić na stanowisko instalatora?

Zostaw opinię o SafeKey - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SafeKey