Comensal

Janki

Opinie o Comensal

Dominika

@JP rozumiem, że Tobie praca w firmie odpowiada. To ważna informacja, że można liczyć na umowę o pracę. Możesz też powiedzieć coś więcej o pracy w dziale handlowym? Czy można liczyć na wstępne szkolenie sprzedażowe? Czy pracodawca zatrudnia również na osoby, które wcześniej nie miały doświadczenia na tym stanowisku?

Mario

Podejrzewam że od lat się tam nie zmieniło ale to tylko przypuszczenia.. Firma bez przyszłości. Jeśli nie masz co do garnka włożyć to startuj a jeśli nie to szukaj czegoś innego.

Bialy

Witam Chcialbym zapytac czy ktos pracowal albo pracuje jako przedstawiciel handlowy? Jakie warunki , duzy teren , auto , umowa czy dzialanosc? Z gory dzieki

JP
@Bialy 07.09.2017 17:15

Umowa o prace, teren dość spory, samochód klasy średniej, podstawa plus prowizja netto od sprzedaży :-) Standardy obowiązują i sporo sie zmieniło ????

Dominika

@Rybarozumiem, że również Comensal zatrudnia obecnie osoby z Ukrainy. Co jednak masz na myśli mówiąc, że są oni faworyzowani? Jak dawno temu pracowałaś w firmie? Możesz powiedzieć coś więcej o warunkach zatrudnienia? Na co można liczyć zaczynając teraz pracę w Comensal?

Ryba

A ja mam taka opinie o tej firmie ze my Polacy jesteśmy traktowani jak obcy a Ukraincy są faworyzowani i rządzą w tej firmie. Pracowałam tam i czułam się jak na Ukrainie ... niedługo stracimy wszędzie prace bo już ich coraz więcej .

czok

No a wiadomo jaka aktualnie panuje atmosfera wśród przedstawicieli handlowych? Nie ukrywam, że pozytywne stosunki między pracownikami interesują mnie najbardziej, bo przynajmnej wiadomoc czy dorzucą do tego jakieś socjale. Z góry dziękuję za odpowiedź

oo

hahahahahhhahahahah

oo

hahahahahhhahahahah

N

Jeśli chodzi o współpracę z COMENSAL: od początku należy jasno przedstawić swoje wymagania. Wtedy nie ma żadnych niedomówień i raczej nikt nie powinien robić Wam na złość. Zwłaszcza, jeśli sprawdzicie się podczas okresu próbnego. Bez konkretnych wymagań - każdy chce jak najniższym kosztem osiągnąć jak najwięcej. Ta firma nie odbiega od tej zasady. Wykorzysta pracowanika, jeśli nadarzy się taka okazja. Jeśli chodzi o przełożonych Działu Produkcji - myślę, że praca z nimi to okazja do rozwoju. Dział Handlowy - jest to praca z osobami bezskutecznie pretendującymi do tytułu Liderów. Praca w Comensal jest dla ludzi, którzy wiedzą czego chcą i potrafią iść w zaparte oraz bronić swojego zdania. Do tego, w firmie średniej wielkości, nie ma co liczyć na konkretne zadania - generalnie będzie trzeba zajmować się wszystkim. I mieć oczy dookoła głowy. Generalnie - polecam osobom, które szukają wyzwań.

@N 03.05.2016 10:58

Wyzwań ? Lepiej będzie kupić dwa metry sznura i się na nim powiesić....

Wojtas

witam, jestem studentem i wlasnie kończe prace w wychodku pod tytulem comensal.3 miechy to az nadto, jak po 3 mcach uslyszalem ze mam zarabiac mniej niz na okres probny.3 umowy, dno dno dno, w sumie 1700 na reke za caly miesiąc pracy to kołchoz na białorusi wiecej zarabiaja. nemo to tłuk i mruk, wysyła głupkowatych swoich pacholów bo sam nawet wstydzi sie chyba zaproponowac takie warunki! STRATEGIE NIEMOWY MAJA TAKĄ! - zatrudnic na 3 miesiące , naciskac zebys sprzedawał jak najwiecej i potem za darmo albo sam sie zwolnisz I TAK W KOŁO, ROTACJA jak rozmawialem tam z ludzmi to 60-70 osób rocznie WIĘC CHYBA NIE TRZEBA WIĘCEJ. TA FIRMA TO DNO !!! Ludzie tam potrzebuja idiotXów do roboty a nie ludzi po studiach lub w trakcie, same niemowy po zawodowkach wiec gardza jak ktos ma coś do poiwedzenia co do ich kultury. Prostactwo i zenada. to co powyżej jakis debilx wypisuje to pewnie sam niemowa siedzi i bazgroli, jak kontener od chinczykow ze szpachelkami przypłynie, bo produkcji to jak tam nie widzialem, chyba,że gabki w folijki zawijają ludzie szarzy bez twarzy za 1300. pewnie z 4 dzieci, duda teraz da dzieciorobom to pewnie sie pozwalniają.

WS

A mi się tam podoba!!! :-) Młody zespół i wymagający zarząd.

@WS 08.12.2014 18:37
A mi się tam podoba!!! :-) Młody zespół i wymagający zarząd.

Zarząd ? Jaki zarząd ? Chyba coś się zmieniło skoro do samego pana prezesa nie trzeba biegać po pieniądze na palety które wyjmował z własnego portfela. Nawet świadectwa pracy nie potrafili wystawić zgodnie z prawem.

kobieta płot

wspomnieliście wcześniej o pracy w Comensal na laserach. byłabym zainteresowana. możecie coś więcej napisać na temat takiego stanowiska. chyba wiem o chodzi ale wolę się upewnići chętnie bym w razie czego papiery wysłała.jakiej tam stawki można się za godzinę spodziewać i czy pracuje się obowiązkowo w weenendy?

kali

Na stronie Comensal jest formularz aplikacyjny, można tam wysłac CV, jednak nie pisza kogo obecnie rekrutuja, jest wolne pole.

mietek

dno nie firma, szkoda nawet tu cokolwiek pisac , krótko i na temat, obsikaliście sie kiedyś w lazience po pijaku lub ...hmmm gorzej, no to tyle gó...brązu jak tam nie widziałem

Natka

Pracowałam tam na laserach i nie narzekam. Pozdro dla małpy i Kowala

mariusz

firmę...hmm choć trudno to nazwać firmą prowadzi 2 ułymów z wyrazem twarzy, jakby ich przewód myślowy buł długości amazonki.kasa: na umowę 1200zł pod stołem jak im sie danego m-ca spodoba ,dziadostwo i mizeria jak na kórnik po d stolnicą.

WRÓG KUPA-MANSALA

powiem tak...byłem zobaczyłem splunąłem i wyszedłem...nigdy więcej również nie zakupię produktów tego syf-pracodawcy COMENSAL !!! kasa nie dość że jałmużna to pod stołem to bieda i syf nikomu nawet wrogowi nie polecam nawet tam stąpnąć jedną nogą ,jedynie jak już ktoś napisął (usunięte przez moderatora)

damian

(usunięte przez moderatora) 2 umowy, jedna 1400 zł to już kpina druga niejasne zasady i nawet nie wiesz co i jak syf i kibel szkoda czasu na to żeby nawet przez chwile dorabiać nejnów.pracować tam odradzam,(usunięte przez moderatora)

rysiek

ci co robią tu ...długo, to starsi pracownicy, których sytuacja na rynku pracy nie pozwala na odejście, lecz syf tu panujacy w końcu zmusi równiez i resztę do opuszczenia tej obory za jałmużnę.Np handlowcy są na 2 umowy, jedna najniższa krajowa , druga czary-mary.ta firma znajduje się na obierzynach wawy ale na stawki jakie płaci ludziom powinna funkcjonować w tadżykistanie na rykowisku. syf i pastewne buractwo

czy jest tu jakaś osoba która pracuje już dość długo w firmie Comensal i jest zadowolona z warunków pracy jakie tam panują?

jarosław

To ile maksymalnie ludzie tam pracowali? Bo chyba odrazu po miesiącu pracy chyba nie wszyscy się zwalniali

marek

paca ja Ciebie nie obrażam więc Ty również mnie nie obrażaj. W każdym razie jak ktoś będzie tak łaskaw to niech pomoże

marek

Naprawdę spodziewałem się trochę większej kultury od was. W każdym razie ja się pod nikogo nie podszywa bo kiedyś rodzice dali mi na imię Marek więc tak się podpisuje. Pozdrawiam

marek

Napisałeś taki wywód ale nadal nie wiadomo o co tak naprawdę chodzi z tymi niejasnymi warunkami. Może ktoś uprzejmy napisze to w trochę mniej wulgarny sposób.

antoni

Sam tam pracowałeś więc to co napisałeś w takim razie też świadczy o Tobie. A to dlaczego ludzie chcą się tam zatrudnić to nie powinno Ci głowy zawracać. Jak to może to niech napisze o tych warunkach

antoni

te niejasne warunki wynagrodzenia to jakie dokładnie? Jak możesz to dokładnie napisz bo nie wiem czy składać tam cv

Waldeck_13

O kurde! Ludzie dzięki za info. Miałem tam aplikować, ale sobie odpuszczam. Nie mam ochoty trafić do kolejnego syfu.

m

Czyli jak widać nic się nie zmieniło.....

komensalowiec

studia> jezyki? tam? smiechu warte! brud smród i ubóstwo. lewa umowa, zastraszenie zwolnieniami, niepłatne nadgodziny odradzam zdecydowanie!

Studia podyplomowe, języki obce.

A nadal się dostaje dwie umowy do podpisania ?

...

Zgodzę się z koleżanką, z Comensal wyniosłam same pozytywne wrażenia, a mój samorozwój zdecydowanie sie podniósł:) Pozdrawiam

Ja!!! - 2010-04-25 22:32:04 A ja polecam. Możliwość rozwoju i kształcenia się. Miła atmosfera. Przyjaźni ludzie. Pozdrawiam wszystkich Comensalowców - od lat tych samych. :-) Rozwój kształcenie ? Tam ? Przykład jakiś ?

Ja!!!

Mario

Delikatnie mówiąc odradzam chyba że przez ostatnie kilka lat coś się zmieniło. Pozdrawiam ciężko pracujące panie z magazynu.

Zostaw opinię o Comensal - Janki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Comensal