Opinie o Comensal w Janki

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Comensal. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Comensal o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Comensal w Janki

Tak ogólnie to nie polecam. Oczywiście wszędzie zdarzają się fajni ludzie, ale większość z nich już dawno zmieniła prace. Dla mnie największym problemem były dziwne układy między właścicielem, dyrektorami i kierownikiem. W sumie to nikt poza nimi się nie liczy. W ostatnim czasie posadzili na stanowiskach kilku starych kabli, którzy zaglądaj i biegają z newsami do zarządu. Większość działów w rozsypce, bardzo duża rotacja, premie tylko dla tych, którzy mają coś ciekawego do powiedzenia o innych. Ja niestety musiałem odpuścić, szukam czegoś innego.

Jaka atmosfera jest między działami w Comensal?

Zenio

Plotki, szeptanie za plecami....Praca w biurze tylko dla osób o mocnych nerwach. Dwie piszczące i wrzeszczące laski na dole to istny koszmar.

@Zenio

A co robią te wrzeszczące laski oprócz wrzeszczenia?

@Ania

Podobno nic. Takie plotki słyszałem.

Matio
@Ania

Nic, oprócz tego , że interesują się wszystkim, tylko nie swoimi obowiązkami. Już dwie osoby odeszły, bo nie mogły z nimi wytrzymać,le im si nadal wydaje,ze są srasznie fajne.

Magdicja

Mam poczucie współpracy. Pracuje w Comensal pół roku.

Fiku
@Matio

Dużo robią. Kawkę piją. Plotkują. Obgadują. Piszczą. Komentują . Zarobione dziewczyny po kokardę.

Zawiedziona
@Ania

Nad tym się wszyscy zastanawiają, oprócz zarządu. Kilka osób już się przez nie zwolniło, są hałaśliwe, wścibskie, każdego obgadają, wszystkim się interesują. Nie polecam

Norbi

Słyszałem, że Comensal ma opinię dobrego pracodawcy!!

@Norbi

Pod sklepem ?

Zawiedziony
@Norbi

To się tam zatrudnij, na pewno zmienisz zdanie

logisty

czesc jak wyglada praca na stanowisku logistycznym ? Jak z płacą ? Widze ze trwa rekrutacja

@logisty

Masz rację. Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/comensal-sp-z-o-o,11140 są nowe oferty pracy i między innymi na stanowisko specjalisty do spraw logistyki. Niestety nie znam wysokości zarobków, ale firma oferuje benefity i szkolenia w tym kurs języka angielskiego. Napisz jeśli zdecydujesz się złożyć CV.

ckkc
@Piotr

Dziękuję za odpowiedź zaaplikuje.

CV
@ckkc

Nie radzę . Zbadaj sobie poziom cholesterolu i ciśnienie . jeśli masz niskie możesz próbować

Zawiedziony
@Piotr

Totalna bzdura, ani benefitow, ani kursów językowych. Zarząd nie inwestuje w pracowników, Wola dzielić ose między sobą, albo jeszcze ich wykorzystywać do prywatnych celów. Kto pracował, wie o co chodzi.

Comensal prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. Eksportu. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods
Natalia

Lepiej dostać się na zakład produkcyjny czy na dział jakości ? Gdzie lepiej płaca i są lepsze warunki?

Mario
@Natalia

Na produkcji zdecydowanie lepiej, dział jakości porażka...

Ciekawy

Witam wszystkich. Chciałbym prosić o opinię na temat działów związanych z logistyką. Interesuje mnie praca specjalisty ds. logistyki i planowania. Jak atmosfera, zarobki, rozwój, awans, relacje międzyludzkie? Warto kandydować?

Janek

Atmosfera okropna. Człowiek to nie maszyna,zwłaszcza pracownik.

Witam jakieś informacje na stanowisku przedstawiciela handlowego ? Podstawa auto realne premie ? Dzięki za wssystkie odpowiedzi

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Comensal?

MW

Atmosfera jest w porzadku. Ludzie wspolpracuja i szukaja rozwiazan. Wszyscy sa pomocni. Pracuje od roku

Klient kk

Dzień dobry! Poszukują Młodszego Specjalisty ds Jakości, proszę powiedziec, czy warto aplikować? Jak z atmosfera, zarobkami?

Mar
@Klient kk

Słabo z jednym i drugim

Radek

To może podpowiesz jeszcze czy teraz są prowadzone w firmie rekrutacje i na co trzeba zwrócić uwagę żeby się dostać?

Amber

Witam. Właśnie się tam wybieram. Na produkcję. Warto czy nie warto?

Dlaczego kata nad głowa ?

R
@Paweł

Druga definicja w słowniku języka polskiego słowa kat to osoba nieludzko traktująca inne osoby. Wszystko w tym temacie, zeby nie używać wulgaryzmów jak to pani kat potrafi przy i do pracowników

Czym Comensal zachęcają? Jakie mają dodatki?

Wacek

Czy to moderator w postaci kierowniczki działu exportu czy ktoś z HR?

Zawiedziona

Brak jakich kolwiek premii, dodatków.

Szok

Niestety nie ma jakich kolwiek premii, nawet na święta Bożego Narodzenia pracownicy produkcji nie dostali nawet złotówki. Podstawa to kpina, najniższa krajowa.

Henry

Warto aplikować teraz, czy firma w ogóle prowadzi rekrutacje w tym trudnym czasie?

Jaki dress code obowiązuje w Comensal?

Waldek

Waciaki

Aneta

Czy firma jeszcze istnieje bo rożne rzeczy się słyszy ?

Tadek

Podobno firma szuka kogoś na stanowisko kierownika magazynu. Jakie są tam warunki pracy, atmosfera i zarobki

@Tadek

Biedny Tadziu nie czytał opinii ..

Dominika
@M

Rozwiązania firmy Comensal zostały docenione przez profesjonalistów podczas targów BakuBuild w Azerbejdżanie w kategorii najlepszych technologii wykonania tradycyjnych stiuków weneckich. Czy takie same sukcesy firma odnosi w zarządzaniu kadrą wewnątrz niej? W jaki sposób firma zwiększa motywację swoich pracowników? Może zechcesz napisać coś na ten temat?

anonimus
@Dominika

Większego syfu w życiu nie widziałem . Kasa , kasa , kasa - po trupach . Organizacja pracy to w tej firmie pojecie abstrakcyjne . Procedury pojecie nie znane . Firma możne zostać najwyżej laureatem premii w dziecinie największy b...del w okolicy. Całe szczęście ostatnio ledwie starcza im na wynagrodzenia

rusinka
@Dominika

/ Viki/To żenujące że Top managerowie firmy próbują moderować wpisy na tej stronie. Widocznie musi być naprawdę kiepsko skoro uciekają się do takich sztuczek. Może niech się pochwalą jak jest rotacja personelu w biurze np. bo według moich obserwacji to jakieś 30-40% rocznie . To chyba najlepszy wskaźnik. A w działach pomocniczych Ukraińcy z agencji pracy. Typowy biznes po polsku . Właściciel jeździ Porsche , a firmy nie stać na sprzątaczkę

Mario
@Dominika

To może ma ktoś wiedzę i chce się podzielić jak lat temu w Niemczech ktoś ich szpachelki testował na targach ?

Zbynio
@Tadek

Atmosfera wspaniała . Szef wyrozumiały do rany przyłóż . Zarzad ludzie serdeczni spolegliwi. Co chwila premie podwyżki . System zarzadzania wzorcowy . Barak stresu . Organizacja pracy bez zastrzeżęń. Zarobki wybitnie powyżej sredniej. Chętnych do pracy kolejka więć stary nie marnuj czasu tylko składaj aplikację.

@Dominika

W Azerbejdżanie powiadasz a no to super. Chatki z g... w afryce też można zrobić za pomocą ich szpachelki.

Aneta

Czy macie jakąś opinie o dziale exportu , jaka tam jest atmosfera? Słyszałam ze jest tam całkiem fajnie . Są fajne wycieczki do klientów i na targi . Vegas , Południowa Afryka , Dubaj . Czy to prawda ? Chciała bym trochę zwiedzić swiata . Podobno kierowniczka działu strasznie lubi jeżdzić i czasami zabiera pracowników

Daaaaaaaaaaaaaw
@Aneta

Ja się dziwię że Zarząd wogołe pozwala tej Gwieździe Exportu na takie rozbijanie się po świecie w momencie gdy firma nie ma pieniedzy. Ciekawe czy jest rozliczana wogole ze swoich podróży

Hehe
@Daaaaaaaaaaaaaw

Tak. Najlepiej mial z nia gruby co pol swiata za darmo zwiedzil

Waldek
@Daaaaaaaaaaaaaw

Zarząd też sobie nie załuje i na "krzywy ryj" jezdzi to do Vegas , to do Dubaju , Moskwy

ŁADOWNICZY
@Daaaaaaaaaaaaaw

Gwiazda niech lepiej zacznie rozglądać się za pracą. Jesli w dziale w ciagu roku zmienia się 80% personelu / a wciagu 1,5 roku 100%/ to problem nie jest w ludziach tylko w kierowniczce.

@Aneta

Do roboty szukają, nie do sponsorowania wycieczek.

anonimuska

A ja myslałam że to biuro turystyczne

Comensal_jest_ok
@anonimuska

Hehe Wikto.... widze ze Respect w biurze na calego =D

@Aneta

Do Dubaju to pewnie na takich samych zasadach jak nasze "celebrytki:...

Tadek

Dno, kiła i mogiła... Absurd w 21 wieku. Jeden wielki kołchoz.

Zostaw merytoryczną opinię o Comensal - Janki

• Jak się pracuje w Comensal?

Zobacz opinie na temat firmy Comensal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Comensal?

Comensal