Opinie o Corleonis w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Corleonis. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Corleonis na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Corleonis w Gdynia

Zdziwiony

Ewidentnie widać, że jesteś prowodyrem pyskówek na tym forum, ale to co tutaj piszesz twoje kłamstwa, też jestem po kursie wiem, że dopóki (usunięte przez moderatora). nie dostarczy wszystkich dokumentów do PUP to firma nie dostaje kasy za szkolenie takiego (usunięte przez moderatora) jak ty. Najbardziej rozbawiłeś mnie że urzędaski z PUP się z tobą cieszyły i namawiały abyś nie rozpoczynał pracy. Każdy kto to przeczytał i miał kontakty z PUP dobrze wie jakie są urzędasy, piszesz bzdury i próbujesz kogoś oczernić.(usunięte przez moderatora)

Do Ciebie

To nie wazelina nie pisze jak się nazywam,nie pisze podłych oczerniających słów za ty Ty tak, świąteczne życzenia nie były skierowne do Ciebie, nie rozumiem jakim prawem mnie wyśmiewasz, czy nie można mieć innego zdania na temat firmy od Ciebie, smutne ale jesteś zespsuty od środka. Nawet w wigili nie odpuszczasz i jesteś szyderczy, na pewno masz smutne życie, mając tyle zgnilizny.

Wesołych Świąt - 2009-12-23 11:47:08 Życze wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku Wszystkim pracownikom corleonisu szczególnie naszej Szefowej Pani (usunięte przez moderatora) - wszystkiego dobrego i jeżeli bedzie Pani czytać to forum to prosze wiedzieć, że to co tu piszą na Pani temata i temat firmy to jest miejszość, myśle, że rzeczywiście wypowiadaja się tu osoby mało wykształcone i bez kultury, wiem donrze, że jeżeli Pani kogoś zwalnia to musi być powód, a słowo które tu padają są poniżej krytyki, jescze raz wszystkiego dobrego dla Pani i moich kolegów operatorów Smiech na sali

obserwator

Wesołych Świąt - 2009-12-23 11:47:08 Życze wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku Wszystkim pracownikom corleonisu szczególnie naszej Szefowej Pani(usunięte przez moderatora) - wszystkiego dobrego i jeżeli bedzie Pani czytać to forum to prosze wiedzieć, że to co tu piszą na Pani temata i temat firmy to jest miejszość, myśle, że rzeczywiście wypowiadaja się tu osoby mało wykształcone i bez kultury, wiem donrze, że jeżeli Pani kogoś zwalnia to musi być powód, a słowo które tu padają są poniżej krytyki, jescze raz wszystkiego dobrego dla Pani i moich kolegów operatorów GRUNT TO DOBRA WAZELINA !!!!!!!!!

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Przedstawiciel ds. sprzedaży żurawi wieżowych i wind towarowo-osobowych w firmie Corleonis? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wesołych Świąt

Życze wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku Wszystkim pracownikom corleonisu szczególnie naszej Szefowej (usunięte przez moderatora) - wszystkiego dobrego i jeżeli bedzie Pani czytać to forum to prosze wiedzieć, że to co tu piszą na Pani temata i temat firmy to jest miejszość, myśle, że rzeczywiście wypowiadaja się tu osoby mało wykształcone i bez kultury, wiem donrze, że jeżeli Pani kogoś zwalnia to musi być powód, a słowo które tu padają są poniżej krytyki, jescze raz wszystkiego dobrego dla Pani i moich kolegów operatorów

Darek zycze powodzenia w zawodzie, wkoncu jakas sesowna wypowiedz w sumie najlepiej przekonac sie na wlasnej skorze co i jak wyrobic wlasne zdanie i sie go trzymac, mile widziane beda twoje spostrzezenia po zakonczonym kursie POWODZENIA

Darek

Chce zrobić kurs na dźwigi, ale takie teksty mnie nie zniechęcają, dają do myślenia to fakt ale zrobiłem tak jak ktoś tu wspomniał we wcześniejszych postach, pojechałem na budowe zagadałem z dzwigowym i dowiedziałem się jak jest, a Pani (usunięte przez moderatora). stwierdził jest normalna i ma ludzką twarz jak stwierdził, niestety jak ktoś ma skłonność do wybryków to ponoić rzeczywiście może być kiepsko potraktowany przez Pania (usunięte przez moderatora).. Myśle że musiałeś się kolego znaleść raczej w tym drugim gronie ponieważ dźwigowy z którym rozmawiałem i pytałem się o (usunięte przez moderatora)... bo rzyczywiście miałem obawy od nośnie jej osoby, powiedział "uderz w stół a norzyce się odezwą" ponoć najwięcej krzyczą i najbardziej roszczeniowi są ci co rzeczywiście wylecieli z firmy min. za picie alkoholu poczas pracy, spóźnienie, brak kompetencji itp. Opowiedział mi o sytuacji, która miała miejsce na wcześniejszej jego budowie - pracował na budowie gdzie były 3 dzwwigi, pewnwgo dnia jeden operator się urżn

Jordan

Czytam te wszystkie wypociny z przerażeniem... ludzie opanujcie się. to forum stało się pralnią brudów - a Ty mój drogi kolego podjudzając innych do takich wypowiedzi, stajesz w jednym szeregu z pozostałymi idiotami wpisującymi te poetyckie brednie. Jeżeli ktoś cię czymś uraził w firmie to powiedz mu to prosto w oczy i daj sobie luzu... wszyscy dajcie sobie luzu...

Widz

Kontrole PIP w firmach to normalna sprawa, zwłaszcza w firmach budowlanych, nie wiem po co robić z tego sensacje. Nie pracuje w tej firmie i jej nie znam z przypadku zacząłem czytać wypowiedzi na temat tej firmy, ale nie będąc znawcą w tej firmie moge powiedzieć jedno Myślący, Bolek i Zainteresowany to jedna i ta sama osoba.

Armand

czym jesteś chłopcze zainteresowany, chyba kręceniem lodów, bo nie pracą na dźwigu. Kurs był ok. koleś, który prowadzi wykłady również. Jak już wczesniej pisałem odnośnie (usunięte przez moderatora) nie moge złego słowa powiedzieć. Poaza tym dziwi mnie co masz do egzaminu? Rzeczywiście Jak (usunięte przez moderatora) napisał internet jest dla takich tchórzy jak ty co się kryją za szklanym ekranem

Maciej Pisarek

"Złośliwy kolego - anonimowo oczerniasz osoby i myślisz, że spełniłeś swój obywatelski obowiązek...Twoje słowa krzywdzą (chyba z zemsty) Nie jest prawdą, że w Internecie można oczerniać bez żadnych konsekwencji. Anonimowość jest iluzoryczna, w razie konieczności dość łatwo można ustalić personalia piszącego. Jeżeli ktoś uważa się za osobę pomówioną lub oczernioną, może wstąpić na drogę sądową. Na żądanie policji, prokuratury lub sądu, admin udzieli wszelkich niezbędnych informacji o użytkowniku"

A dawno to robił?? Kurde takie coś by mi najbardziej pasowało... Szkoda, że firmy już nie oferują szkoleń darmowych w zamian za podpisaną "lojalke" tak jak to było za czasu kiedy na budowlanke było wielkie "bum". To by mi najbardziej pasowało. Musze zarejestrować się w PUP i spróbowac tą drogą. Walą mnie zarobki jakie są teraz na żurawiach, podoba mi sie ta praca i chce pracowac jako operator tylko, że droga jest cięzka :/

Mój znajomy robił kurs przez kurs w PUP w Krakowie, wiem, że miałświetne warunki PUP sponsorował mu kurs, nocleg i wyżywienie, a corleonis z tego co wiem to na południu ma sporo dźwigów min. Kraków, Bielsko Biała, Łódź, sandomierz. Pozdrawiam

Właśnie w Krakowie nie ma za wiele ośrodków gdzie można się przeszkolić. Najbardziej wiarygodna wydaje się oferta od www.dzwignice.pl, ale właśnie chciałem pogadać z kimś kto się tam szkolił. Zależy mi na tym żeby wysiedzieć te godziny na żurawiu. Do corleonis mam troche daleko bo jestem z Krakowa :/

Balu

EFH - im głównie operatorów daje facet z bełchatowa, (usunięte przez moderatora). z corleonis z nim współpracuje wiem że gdy (usunięte przez moderatora)... nie ma odpowiedniego dzwigu dla gościa to załatwia z tym kolesiem i on go bierze. Lambor to jest chyba firma z Krakowa ale mało co o nich wiem. Te firmy, które wymieniłeś to na południu kraju działają, ważne abyś na dobry kurs trafił i praktyki liznął bo jak ci firma po kursie nie da praktyki to taki kurs ci odradzam wyrzucisz kase w błoto

Witam, a co sadzicie o EFH-ŻURAWIE, LAMBOR z Krakowa, Mazur Żurawie. Czy ktos współpracował z tymi firmami?? Mam Jeszcze jedno pytanie, a mianowicie chodzi o to czy ktoś szkolił się u Pana Marka Urbanka z Krakowa www.dzwignice.pl. Jeżeli tak to proszę o wypowiedzenie sie. Pozdrawiam

ZASKOCZONY

Równiez jestem zdziwiony o tym co ludzie wypisują ludzie na tym forum, pracuje w corleonis 3 m ce też robiłem u nich kurs tyle że 1,5 roku temu, przez jakiś czas robiłem w innej firmie. Dla mnie wszystko jest ok. z (usunięte przez moderatora)... mam dobry kontakt, nigdy na mnie nie podniosła głosu, zresztą mało co dzwoni, myśle że afery są tylko z winy pracowników, rzucanie pracy, pretensje macie najczęściej do kierowników a to (usunięte przez moderatora) .. obarczacie pretensjami, ale jak wy brykacie na budowie to pewnie jej się dostaje po uszach za was. Moja rada pracować tak by nie stwarzać sobie i innym problemów. Ja miałem akcje, bo na 1-szą budowe jaką mnie skierowała nie mogłem się dogadać z ludźmi z pod dźwigu miałem ochote wszystko pipsznąć zadzwoniłem do (usunięte przez moderatora)... poprosiłem o przeniesienie, spytała się cz dam rade wytrzymać ok. 1 tygodnia bo tyle potrzebuje czasu, zgodziłem się ona znalazła człowieka, mnie przeniosła na inną budowe. Nie moge powiedzieć złego słowa,

Kajetan

Ja pracuje od lipca, nic strasznego mnie nie spotkało, a (usunięte przez moderatora). to normalna kobieta, od chwili gdy mnie zatrudniła rozmawiałem z nią kilka razy, nie wiem o co tu chodźi na tym forum, przeciesz ona sporadycznie dzwoni do operatorów, to co złego można o niej powiedziesz skierowała mnie na budowe i tyle, no o karty pracy się dopbija na początku miesiąca i to tyle

Jurek

dla mnie praca w firmie jest ok. normalna robota w zależności od budowy na jaką się trafi, z ada nie mam żadnych kłopotów, nie chce mi się wierzyć w to co tutaj piszą, że jest chamska, ja z nią żyje w dobrych stosunkach, najważniejsze że są wypłacalni

No to powodzenia i nie zapomnij dodać swojej opinii na forum. Przekonasz się że to co piszemy to nie ściema.

Zostaw merytoryczną opinię o Corleonis - Gdynia

Corleonis