Opinie o Corleonis w Rumia

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Corleonis. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Corleonis na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Corleonis w Rumia

Mam pytanie do pracowników czy zarząd jest spoko czy raczej sobie odpuścić ? Widziałam po stronie ,że fajna firma ale po komentarzach niżej mam mieszane uczucia dlategopomóżcie jak możecie, dzięki.

Pracownik Nowy wpis

Zarząd jak najbardziej spoko. W biurze wszyscy mówią sobie po imieniu, pomagają sobie nawzajem i panuje przyjazna atmosfera.

Witam jak wygląda szkolenie na operatora żurawia samojezdnego ile trwa szkolenie ?

Eee Nowy wpis
@Paweł

Szkolenia fajne były kiedyś, kumpel robił i bardzo chwalił. Wtedy profeska: część w biurze, część na żurawiu na placu, do tego miła i profesjonalna ekipa (dwóch gości i mila pani), teraz słabo. Nie wiem dlaczego tak. Ja nie miałem tak dobrze. Ale ja na wieżowego.

Ciekawa Nowy wpis

Ktoś wie dlaczego co jakiś czas pojawia się ogłoszenie na sekretarkę?

Czy w Corleonis możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Specjalista ds. Marketingu

Corleonis wynajął firmę rekrutacyjną więc pierwsze spotkanie odbyło się w jej oddziale w Gdyni. Następnie był etap w siedzibie firmy z właścicielką firmy rekrutacyjnej i pracownikiem Corleonis. I mimo zachwytu obu Pań te nadal nie mogły podjąć decyzji więc nastąpiło ponowne spotkanie, ja którym jeszcze raz miałem przedstawić swoją prezentację z udziałem kolejnej osoby z firmy. To wszystko miało miejsce 3 lata temu. DO DZIŚ NIE OTRZYMAŁEM ODPOWIEDZI ZWROTNEJ CO DALEJ :) Mimo kilkukrotnych telefonów z pytaniem o rozwija sytuacji. Strata czasu.

Czy firma wszystkiech traktuje tak samo? Czy również nie odpowiada o zatrudnieniu lub jego braku? Jaki jest sens zatrudniania formy rekrutacyjnej jeśli mimo jej polecenia szefostwo i tak ma swoją, jedynie słuszną wizję? Kto odda mi te dni rozmów? ;)

logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Rumia
logo firmy Ślusarz, spawacz stocznia za granicą
ATN Service ApS
logo firmy Sprzedawca CCC Rumia Auchan
CCC S.A.
Ann

Na ogłoszeniu info, że rekrutacja zdalna a dzwonią i zapraszają do siedziby. Byłam na rozmowie, która trwała 10min, Pani nie była zbytnio zainteresowana co mam o sobie do powiedzenia. Oznajmiła,że się trochę spieszy i jeżeli mam jakieś pytania to szybko mam je zadać:-). Oczywiście nie oddzwonili, nie podziękowali na proces rekrutacyjny. Jak dla mnie profesjonalne podejście - brak, brak szacunku do drugiej osoby chociażby za to,że człowiek się do nich pofatygował i stracił swój czas i paliwo.

Kandydatka
@Ann

To pewnie ta sama Pani, Która ze mną przeprowadzała rozmowę, mam takie same odczucia. Zero zainteresowania tym co mam do powiedzenia to po co zapraszała na rozmowę?

Jaki dress code obowiązuje w Corleonis?

Jak dużo osób pracuje w Corleonis?

Izabela

Cześć, czy nowy księgowy został już przyjęty do firmy, czy nadal jest poszukiwany ? No i co z tymi opóźnieniami w wypłacie, unormowała sie sytuacja ?

@Izabela

Tam ciagle szukają nowego księgowego...

Emilia

Dlaczego tak ?:(

@Emilia

Zapewne nikt się tam nie sprawdza i dlatego co jakiś czas pojawia się ogłoszenie na to stanowisko

Aleksandra
@Anka

Czyli warunki są ok i to wina raczej po stronie kandydata jednak leży?

Anka

Mnie dziwi, że na ogłoszeniu mają wpisane, że rekrutacja zdalna, a potem dzwonią i zapraszają do siedziby na rozmowę. Ciężko jest pracując w pełnym wymiarze czasu pracy wyrwać się na rozmowę.

@Anka

To nieźle wprowadzają w błąd... Czy mimo tego udałaś się na rozmowę czy odpuściłaś?

null
@Anka

@Anka, a na jakie stanowisko aplikowałaś?

@Monika

Odpuściłam....uznałam,że nie warto

@null

Aplikowałam na stanowisko księgowej. Ale z tego co widzę,to często szukają tam do księgowości...teraz też się pojawiło nowe ogłoszenie

Firma rekrutuje na stanowisko księgowy. Jak wygląda praca w centrali?

Jolanta
@Piotr

Nie mam pojęcia. A aplikowałeś tam może? Jak wygląda rozmowa?

Henryk

@Zdegustowany Takie umowy stosuje większość firm ale doceńmy to, że mamy dobrą firmę dbająca o pracowników.

Zdegustowany
@Henryk

Umowy zlecenia na operatora żurawia mają wszystkie znamiona umowy o pracę. Corleonis przerzuca w ten sposób odpowiedzialność oraz koszty wynikające z umowy o pracę na pracownika. A stawki wynagrodzenia są nieadekwatne, są wręcz niskie.

Tomasz
@Henryk

Haha najgorsza firma na pomorzu, uwalili stawki o 30% a murzyny dalej tam robia

Niestety tradycją są opóźnienia w wypłacie wynagrodzeń, kontrahenci muszę się przypominać o swoją kasę. Poza tym nie szanuje się pracowników.

Jaca

@Zdegustowany hmm czyli chcą w ten sposób sprytnie ominąć uop ale jednocześnie traktują pracownika, jakby na niej był ?

Only one

Już standardem stało się opóźnianie wypłat dla operatorów. Miesiąc w miesiąc kasa jest po terminie.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Zdegustowany

Umowy o pracę nikt tu nigdy nie widział. Jest umowa zlecenie albo działalność.

Stachu

@Operator a o czym wszyscy wiedzą?

Wszyscy wiedzą.

Operator

Firma Corleonis chyba od zawsze ma problemy z płatnościami w terminie. Ale ostatnimi czasy, to już totalne przegięcie! Dla przykładu dziś jest 25-ty, a przelewu wciąż nie ma. Mimo, że wg umowy mają 14 dni na płatność faktury. Więc już jest 10 dni opóźnienia! Po telefonie do firmy dowiadujemy się, że opóźnienie takie wynika z tego, iż kontrahenci im nie zapłacili. K...wa wszyscy sie zmówili i im nie płacą! Żenada!

Adrian
@Operator

Jak potoczyła się sytuacja zaległą płatnością? Odzyskałeś pieniądze? Czy w Corleonis takie rzeczy często mają mają miejsce ?

@Adrian

Tak, w końcu otrzymałem. Jednak kilkudniowe opóźnienia, to standard. Po kontakcie z biurem dowiedziałem się, że tak już jest i trzeba się do tego przyzwyczaić.

Operator Żurawia

Dla równowagi muszę przyznać, że pomimo faktycznego małego poślizgu z wynagrodzeniem w ostatnim czasie,firma Corleonis zdecydowanie poprawiła terminowość wypłaty wynagrodzeń,ostatnio pieniądze dochodzą nawet szybciej niż w umowie.Tak trzymać!

Fis

Proszę o wypowiedź osoby pracujące w biurze. Jaka atmosfera pracy? Szefostwo ok? Trzymaja ustalonych warunków czy np. oczekują dostępności 24/h?

Asia
@Fis

W biurze obowiązuje 8 godzinny dzień pracy. Pracownicy korzystają z urlopów wedle planu urlopowego, nie ma potrzeby żeby byli dostępni całą dobę. Szefostwo nie robi problemu jeśli ktoś woli być od 7-15, czy 9-17, w tym sensie jest elastyczny czas pracy. Jeśli chodzi o atmosferę, to staramy się sobie wzajemnie pomagać, informować, jednocześnie każdy ma jasno określone zadania i w ich zakresie powinien być samodzielny.

Zostaw merytoryczną opinię o Corleonis - Rumia

• Jak się pracuje w Corleonis?

Zobacz opinie na temat firmy Corleonis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Corleonis?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Corleonis?

Kandydaci do pracy w Corleonis napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Corleonis