Opinie o Corleonis w Rumia

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Corleonis. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Corleonis na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Corleonis w Rumia

Czy często w firmie Corleonis zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Asia

W ramach zapotrzebowania stanowiskowego firma jest jak najbardziej otwarta na rekrutacje wewnętrzne. Trudno określić częstotliwość tych rekrutacji, nie odbywają się cyklicznie, tylko w miarę potrzeb i z poszanowaniem zdania pracowników.

Żuraw

Corleonis szuka PH na region Warszawy. Może ktoś coś powiedzieć na temat pracy na tym stanowisku u tego pracodawcy ? UOP czy własna działalność ? Słyszałem że płacą bardzo dobrze, moze ktoś to potwierdzić ? Jakie są możliwości rozwoju ?

@Żuraw

PH na działalność, ale kasa rzeczywiście dobra

Adrian
@Piotr

Mam przez to rozumieć, że firma Corleonis wymaga od przedstawiciela handlowego założenia własnej działalności gospodarczej? W takim razie, jeżeli rzeczywiście tak jest, to mógłbyś napisać, jak w takim przypadku kształtuje się wynagrodzenie (po odjęciu kosztów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej)? Będę wdzięczny za precyzyjne informacje.

Mag
@Adrian

Cześć, Wszystko zależy tak naprawdę od Ciebie, jak sobie uzgodnisz warunki wynagrodzenia tak będziesz miał. Możesz uzgodnić podstawę oraz prowizje od wynajęcia. Reasumując możesz zarobić od kilku do kilkudziesięciu tyś... Wszystko w twoich rękach... Pozdrawiam

Zuzanna

@kaczora jak obecnie wygląda praca w corleonis? Czy coś uległo zmianie? Chętnie dowiemy się również więcej o pracy na Twoim stanowisku oraz jak oceniasz firmę jako pracodawcę.

King

Nie wiem, wydaje mi się, że nie ma stawek godzinowych różnych

Specjalista ds. Marketingu

Corleonis wynajął firmę rekrutacyjną więc pierwsze spotkanie odbyło się w jej oddziale w Gdyni. Następnie był etap w siedzibie firmy z właścicielką firmy rekrutacyjnej i pracownikiem Corleonis. I mimo zachwytu obu Pań te nadal nie mogły podjąć decyzji więc nastąpiło ponowne spotkanie, ja którym jeszcze raz miałem przedstawić swoją prezentację z udziałem kolejnej osoby z firmy. To wszystko miało miejsce 3 lata temu. DO DZIŚ NIE OTRZYMAŁEM ODPOWIEDZI ZWROTNEJ CO DALEJ :) Mimo kilkukrotnych telefonów z pytaniem o rozwija sytuacji. Strata czasu.

Czy firma wszystkiech traktuje tak samo? Czy również nie odpowiada o zatrudnieniu lub jego braku? Jaki jest sens zatrudniania formy rekrutacyjnej jeśli mimo jej polecenia szefostwo i tak ma swoją, jedynie słuszną wizję? Kto odda mi te dni rozmów? ;)

kaczor

a co niby są dwie stawki godzinowe? dla obijających się i pracujących uczciwie? co ty gadasz człowieku? nie kompromituj się bo widać, że jesteś właścicielem tego spędu albo masz związki z właścicielem. Jak ktoś pracuje to zarabia dobrze a jak nie pracuje to zarabia g...? to chcesz powiedzieć. Żenujący człowieczek jesteś.

qwerty

a co ma wspólnego "profesjonalna strona internetowa" z wynagrodzeniem za pracę operatorom?

zbyniu

Pracuję dla corleonisa i powiem tak syf total zarobki nie godne operatora, umowy śmieciowe, ludzie srajcie na takie umowy...

Pirek

Diety nie są wypłacane. Zapewniają jedynie kasę na nocleg i wyżywienie. Dokładnie tak, jak napisałeś. Np. o godz. 17 dają Ci znać, że jutro wyjazd do Krakowa...

ILoveMiazga&Halman

Pozdrawiam gwozdzia i brygade rr - wyzej sraja niz dupe maja, urodzeni kowale. Mobbing, mobbing i jeszcze raz mobbing. Baza wygląda jak złomowiec.

a

a ile zarabia teraz operator?

Mike

2500 zł na 3 miesięcznym okresie próbnym na umowę zlecenie - stanowisko elektryk. Po tym czasie własna działalność i zarobki rzędu ok. 3000 zł.

Nikt nie zarabia 8 zł, wszyscy zarabiają od 10-11 zł wzwyż, ci co takie głupoty wypisują to są tak kiepscy jako dźwigowi, że boją się konkurencji i chcą zniechęcić ludzi do pracy w tej firmie. Stawki, które podałem wyżej są na rekę

Czy to 8 z�otych o ktorych pisaliscie to jest na r�ke czy brutto?

Bez roboty

Niestety teraz nie ma ofert dzwoniłem kilka razy i nie mają żadnych ofert, jak coś wiecie na temat rekrutacji w innych firmach dajcie znać, ada ma komplet i nikogo na razie nie zatrudnia

Dzefer

w corleonis zawsze jest robota bo oni niemaja operatorow!

keci

do armand. zastanawalem sie ostatnio nad zrobieniem sobie kursu w corleonis z tym ze musial by rzucic moja dotychczasowa prace zeby zrobic ten kurs. babka mowila mi ze niby 11zl/h placa co nie jest rewelacja bo teraz mam ciut wiecej jednak slyszalem opinie ze tak naprawde zarabia sie duzo wiecej. ciekaw jestem tylko czy praca jest pewna na 100% po ukonczeniu kursu?? jak to wyglada z umowami itp??? oraz czy warto pracowac w tej firmie wogole? jestem z gdanska i aktualnie pracuje w magazynie wys.skladowania jako operator wozkow ale chcialbym przerzucic sie na wiekszy sprzet i dlatego kombinuje z tymi zurawiami.ew znasz jakies inne firmy gdzie mozna szukac pracy w tym zawodzie po ukonczeniu kursu??? z gory dzieki

Armand

dlaczego każesz szykanować osoby, które nie mają tak dramatycznych przeżyć jak ty? dlaczego nikt nie może mieć odmiennego zdania od ciebie na temat firmy, przeglądam posty na tym forum i wnioskuje jedno, jeżeli mówi się cokolwiek dobrego o firmie to dostaje się miesem od takich jak ty, nie uważasz, że masz za dużo agresji i podejrzeń, podejrzewam iu ciebie ciężką chorobę - muśle, ze na swoją kobiete to nawet ręke podnosisz, masz bardzo duże pokłady agresji

Armand

Ja pracuje w corleonis od stycznia 2008, kurs u nich też zrobiłem jesienią 2007, nie mam dramatycznych przeżyć ani z firmą ani z panią A..., dla mnie jest ona normalna, nie wiem o czym tu ludzie piszą, nie jest chamska czasem się wscieknie i powie dosadnie pare słów ale nie jest to żaden dramat, ja miałem z nią raz spięcie. Zeszłem z dzwigu ona kazała wracać, zrobiła się nie przuyjemna sprawa, ale ogólnie jest ok. Jeżeli chodzi o zarobki w firmie to rzeczywiscie to juz nie sa te stawki co kiedys ale z drugiej strony to wszedzie stawki pospadały, mam za soba kilka budów i generalnie tak jak którys z przedmówców mówił więcej zależy od budowy na jaką się trafi, są lepsze i gorsze, zreszta ci co pracuja na dzwigach zapewne się ze mną zgodzą że największe znaczenie ma na jaką budowe i na jakie kierownictwo się trafi. A tak czytając wczesniejsze wypowiedzi to rzeczywście teksty obraźliwe świadczą tylko o wypowiadających.

józek

Panowie, na forum nareszcie ktoś konkretnie napisał o corleonisie i chamskiej Aduni.Gościu MYŚLĄCY( tak się wpisał),operuja rzeczywistymi konkretami.Jakiś OPERATOR (tak się wpisał)jak zauważa MYŚLĄCY,napewno jest podstawiony.Przytoczcie OPERATOROWI parę faktów z waszego kontaktu z corleonisem i panią Adunią, bo ja też uważam że OPERATOR to ktoś podstawiony.Szykajcie tego na innych pozycjach o corleonisie.

Zostaw merytoryczną opinię o Corleonis - Rumia

• Jak się pracuje w Corleonis?

Zobacz opinie na temat firmy Corleonis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Corleonis?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Corleonis?

Kandydaci do pracy w Corleonis napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Corleonis