Opinie o Corleonis w Rumia

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Corleonis. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Corleonis na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Corleonis w Rumia

DUCH

Proponuje uważać co się pisze i robi, a anonimowość w Internecie też jest Kolego złudna. W ramach dobrej rady: Art. 190. § 1. Kodeksu Karnego: Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

ta firma to smiech na sali!!!!haha a ta ade jedynie mozna [usunięte przez admina] bo tylko na to sie nadaje!!niech lepiej patrzy do okoła bo wypadki chodza po ludziach!

Ogólnie lipa, której nie da się ubrać w niewulgarny sposób. Zapytaj [usunięte przez admina], która jest na łączności z prezesem, który się wyprowadził na Seszele. Bardzo dobrze za to wyciągają od ludzi pieniądze i z UE też.

Wiesz niektórzy ludzie mają trochę inne ambicje niż kopanie rowów. Co do wygodnego siedzenia w kabinie to widać że nie wiesz o czym mówisz. Chyba nie zdajesz sobie sprawy z odpowiedzialności i stresu z jakimi wiąże się obsługa żurawia. Według ciebie jak ktoś wykonuje pracę siedząc to się nie męczy? To samo powiesz kierowcy tira, motorniczemu albo księgowemu?? Ośmieszyłeś się

Specjalista ds. Marketingu

Corleonis wynajął firmę rekrutacyjną więc pierwsze spotkanie odbyło się w jej oddziale w Gdyni. Następnie był etap w siedzibie firmy z właścicielką firmy rekrutacyjnej i pracownikiem Corleonis. I mimo zachwytu obu Pań te nadal nie mogły podjąć decyzji więc nastąpiło ponowne spotkanie, ja którym jeszcze raz miałem przedstawić swoją prezentację z udziałem kolejnej osoby z firmy. To wszystko miało miejsce 3 lata temu. DO DZIŚ NIE OTRZYMAŁEM ODPOWIEDZI ZWROTNEJ CO DALEJ :) Mimo kilkukrotnych telefonów z pytaniem o rozwija sytuacji. Strata czasu.

Czy firma wszystkiech traktuje tak samo? Czy również nie odpowiada o zatrudnieniu lub jego braku? Jaki jest sens zatrudniania formy rekrutacyjnej jeśli mimo jej polecenia szefostwo i tak ma swoją, jedynie słuszną wizję? Kto odda mi te dni rozmów? ;)

logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Rumia
logo firmy PRACOWNIK PRODUKCJI przewodów hydraulicznych (m / k) (098)
Rumia
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
JL

Skoro tak dobrze płacą cieciom przy łopacie, to czemu sam nim nie zostaniesz?, tylko siedzisz sobie wygodnie w kabince, podziwiasz widoczki no i narzekasz.

witam pracowałem w tej firmie cztery lata moge powiedzieć ze swoją krwawicą ją dorobiłem , zaczynałem jak firma dopiero się rozwijała byłem zatrudniony na umowe o dzieło to był taki trik wykazywali na papierku że zarabiam 400zł a w żeczywistości zarabiałem 2000zł tak firma oszukując państwo zdobyła swój mająteka . Z powodu braku pracowników bo niechciała uczciwie płacić wymyśliła te kursy dla operatorów i nieżle na nich sobie zarabiają a im płacą grosze . jeszcze jedno mnie zastanawia jak ja zdobywałem uprawnienia to IŻ dostałem po zdobyciu wiele letniego doświadczenia w zawodzie a corleonis daje te uprawnienia jak po podstawowym kursie nie zdając sobie sprawy z konsekwęcji tego czynu bo miałem okazje się spodkać z takim operatorem na budowie , dla mnie oni są(usunięte przez administratora)a ich kursy to wyudzanie pieniędzy kursy prawdziwe to pamiętam robiło się w Wrocławiu

Kolego nie broń pani A. nie ma wytłumaczenia dla tak chamskiego podejścia do ludzi. Zarobki zarobkami a kultura osobista nie wymaga nakładów finansowych. Pominę kwestię wynagrodzenia bo są upokarzające. Byle cieć przy łopacie zarabia więcej niż operator. W związku z tym powiedzcie mi czy coś tu jest nie tak, czy tylko ja odnoszę takie wrażenie? A kolega który twierdzi że żuraw pracuje tylko pod koniec budowy chyba nie wie o czym mówi. Gratuluję znajomości tematu. Ogólnie firma to porażka. Stare rozklekotane żurawie, nędzny serwis no i to chamstwo. - ocena niedostateczna.

TR

Panowie, to prawda że w Corleonis są teraz słabe zarobki, ale naprawdę nie ma roboty na pomorzu, pracowałem troszkę czasu w tej firmie i miałem kontakt z(usunięte przez administratora).. i to był dobry kontakt! Trzeba Ją też zrozumieć bo przecież zostali prawie sami początkujący w tej branży, niektórzy nie potrafią odpalić żurawia, bądź nie dają rady obsługiwać więcej niż jednej brygady lub nie potrafią pracować w kolizji... (jeździłem na zastępstwa za takich partaczy) a dobry operator dogada się co do stawki, tak jak w każdej firmie.

Masz racje Ty korzystasz z biblioteki a Ja czytam książki. Prymitywne mas teksty, do tego jesteś mściwy i prostacki. Jesteś typem człowieczka który cały czas kombinuje co by tu zrobić żeby zarobić ale się nie narobić. Pewnie do tej babki też masz prestensje o to, że nie płaci ci kasy za frajer, masz bardzo dużo problemów. I dobrze Ci radze lecz się na nogi bo na główkę to już za późno. Pozdrawiam

Jesteś zbyt ubogi umysłowo żeby dalej z toba prowadzić konwersacje. Nie mam siły Ci wiecej tłumaczyc niektoych rzeczy matole, może idz do biblioteki wypożycz książke i poczytaj...

żal mi Ciebie marny operatorku, mam większe doświadczenie od Ciebie, pracuje dłużej niż rok na żurawiach, i operatorku żuraw pracuje do wykończenia stanu surowego, prace porządkowe to Ci się przydadzą ale w głowie, może ty zamiatasz miotłą ulice skoro robisz porządki na placu. Poza tym jesteś (usunięte przez administratora)., powiedz krótko na cholere tam siedzisz skoro przechodzisz takie katusze, z drugiej strony tej babce z biura się nie dziwie, też bym z takim(usunięte przez administratora)nie wyrobił!!!! Ej a może Ty to poprostu lubisz???

Widze że chyba dużo nie pracowałeś na budowach po Twoim rozumowaniu, gdyż dzwigi pracuja w pewnych okresach dokładnie pod koniec swojej bytności na budowie, z garstka ludzi i sa to prace typowo porządkowe także nie wciskaj mi tu farmazonów że ja cos zmyślam bo nie chce mi się z Toba przegadywać i czegos Ci udowadniać bo widze że troche mało bystry chłopak jesteś! A poza tym chyba nie wiesz jak się niktóre rzeczy na budowach załatwia bo pewnie z podkulonym ogonem meldowałes o wszystkim pani... z Corleonisu i całe życie pracowałes na wędce podnoszącej tone przy wieży;) Także nie bede marnował juz na Ciebie czasu tzw. "opertaorze" . żegnam i zycze większego obycia w sprawach zawodowych!

Kolego wydaje mi się, że ostro ściemniasz, pracowałem na niejednej budowie i dobrze wiem, że flaszka nie załatwi ci wolnego, pod takim żurawiem pracuje kupa ludzi, gdy operator nie przychodzi do roboty sporo osób nie ma roboty tak więc nie ściemniaj, że za flachę kierownik odwołał sobie kilkadziesiąt a przy najmniej kilkanaście osób, nie wiem co to była za budowa ale dobrze wiesz, że często pod dźwigiem pracuje kilka firm podwykonawczych za flaszkę to ty możesz..........., kierownikom i całej reszcie zależy na czasie bo ich terminy gonią. Myślę, że masz poważny problem z sobą i zjada cię własny jad, piszesz w imieniu swoim czy wszystkich pracowników tej firmy?, na Twoim miejscu wypowiadałbym się tylko za siebie. wątpie by operatorzy tej firmy chcieliby takiego ADWOKATA.Skoro tak ci źle i tak cię źle traktują to co tam jeszcze robisz??? Pozdrawiam i życzę więcej oleju w główce.

Jak tu inaczej reagować na Twój komentarz jak nie śmiechem... Zmyśliłem soebie ta historie bo nie mam ciekawszego zajęcia, tak się głupio pytasz, przywiózł łapówe na budowe w postaci alkoholu i załatwil wolne! Zapytaj teraz o opinie kursantów i ludzi pracujacych w firmie bo chyba nie jestes na czasie...

haha jesteś strasznie zabawny:)

Wyszedł za Ciebie

Ojej, aż się nie chce wierzyć i co facet nie wziął ślubu, nie możliwe, musiał dostać wolne. Ja nie mam tak dramatycznych przeżyć moi znajomi z kursu z którymi mam kontakt też nic nie mówili odnośnie tej kobiety. A w jakich warunkach pracujesz? masz lekką budowę?

Pomogła Ci uzyskać dofinansowanie ponieważ to czysty zysk dla firmy a spróbuj coś otrzymać od nie bezinterresownie? Mojemu znajome nie dała wolnego na własne wesele gdzie wiedziała o nim od miesiąca chyba wystarczająca ilość czasu żeby znaleść zastępstwo na dwa dni?

Tak pracuje u nich od roku ale mam nadzieje że juz nie długo bo tarktuja ludzi jak szmaciarzy!!! Wiem że stawka jest 8 zł bo tyle dostaje po roku pracy na jednym z mocniejszych dzwigów o wysokośći ponad 60m... Także powodzenia dla kursantów Corleonis!

:-(

Zostaw merytoryczną opinię o Corleonis - Rumia

• Jak się pracuje w Corleonis?

Zobacz opinie na temat firmy Corleonis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Corleonis?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Corleonis?

Kandydaci do pracy w Corleonis napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Corleonis