Gawroński Sp.z o.o.

Śrem

Opinie o Gawroński Sp.z o.o.

Witek

Prawda jest taka,że osoby które tutaj jadą na a,majstrow i reszte firmy to sfrustrowane nieroby,którzy chcieliby leżeć pracy na paletach, a jesli kierownik da im inne zadanie,to rzucają l4. Pracowałem tu dwa lata. Zawsze podchodze solidnie do swej pracy,dlatego nigdy nie miałem problemów z p.Wiesławem,Borysem,czy Danielem. Kierownik musi trzymać rygor w firmie po to,aby takie tepaki jak niektorzy komentujacy tutaj nie weszli mu na glowe i nie zniszczyli tego,co wypracowano do tej pory. A plotki? Zawsze byly są i beda w kazdym zakladzie pracy. Szanujcie prace bo mozecie trafić do takiego hmu albo ofloru i zobaczycie co to zle warunki pracy .

Iwona

@CzarnyJ Dlaczego uważasz, że za dużo w Gawroński Sp.z o.o. pracuje kobiet? Sądzisz, że nie są odpowiednio wykwalifikowanymi pracownikami? Rozumiem, że wolałbyś dostawać dodatek świąteczny. Jednak imprezy firmowe, o których piszesz, to chyba dobra okazja do integracji wszystkich pracowników, co później może wpływać na pozytywną atmosferę w pracy. Co Twoim zdaniem popsuło się w tej firmie? Chętnie dowiemy się jak oceniasz Gawroński Sp.z o.o. jako pracodawcę.

CzarnyJ
@Iwona 09.11.2017 18:13

A imprezy firmowe wychodzą poprostu taniej a jakby trzeba było dać coś pracownikowi to niestety min 200 zł nikt nie liczy się z tym że ludzie mają rodziny dzieciaki by się cieszyły bardziej z tego że rodzice mają na prezenty niż z tego że ojciec albo matka na imprezie firmowej flirtowali z kimś a później rozpady małżeństw, plotki jakies i wogole.

Święta prawda!
@CzarnyJ 09.11.2017 20:56

Święta prawda!

Fanka

@Fanka 14.11.2017 18:12
Pozdrawiam majstra co rżnie na piłach.

Tak, tego to nie usuną,a wiersz usunęli. Chore

Kolezankaobok
@Fanka 14.11.2017 18:12
Pozdrawiam majstra co rżnie na piłach.

O jakim majstrze mowa? :) no koleżanko która rozpuszczasz wszystkie ploteczki po firmie uważaj uważaj i oglądaj się za siebie i wokół siebie tylko ostrzegam

komentarz 206

Siedział u mnie na parapecie Nastroszony i nieszczęśliwy Tylko wziąć go i ogrzać Ale bał się wejść i uciekł A szkoda, bo to był Taki piękny wiersz

Szczerze

Ktoś tu się chyba nie zna na żartach i ironii, atmosfera drętwa jak księgowy w gipsie. Ten wiersz wyśmiewał te ploty,które co chwile po firmie chodzą a na które nie ma dowodów. Ktoś musi się nauczyć czytać ze zrozumieniem bo nikt normalny by tego nie wziął na powaznie

Uczciwy i zaangażowany

Mówcie co chcecie ale wypłata ZAWSZE była jest i będzie na czas. Narzekają Ci co chcieli by nic nie robić i miliony zarabiać. Jak jedna rzecz zrobisz dobrze a wczesniej 15 (usunięte przez administratora) to jak masz dostać podwyżkę? Trochę zaangarzowania w wykonywaną pracę! Zauważcie ze Ci o których wiadomo że zrobią co mają zrobić dostają całkiem ładne pieniądze. Ogarnijmy się trochę bo taką (usunięte przez administratora) ostatnio wypuszczamy ze wstyd!!

@Uczciwy i zaangażowany 14.11.2017 18:10

Racja

Sp

A cos ostatnio reklamacji jest dużo, jak do tego mają sie słowa kierownika "panowie na drobne w y j e b k i nie zwracajcie uwagi bo to musi wyjachac" ☺

Sp

Poraz kolejny super kierownik ponad dobro zakladu stawia swoje prywatne porachunki. Szefie przejrzyj w koncu na oczy bo kierownik rozj...e do reszty to co zostalo a jest tego niewiele.

weźcie się za robotę plotkarze

W tej firmie Amor panuje i strzela gdzie popadnie. K z M, B z K, S z M, L z M, J z B, V z W itd itp tylko tej starej panny nikt nie chce i dlatego wciąż te chore ploty i pomówienia,bo baba bez bolca dostaje pierdolca. A choćby i nawet to wszystko prawda była,to nie powinno nikogo obchodzić co kto robi po pracy. A tak w ogóle kto jej jeszcze wierzy w te kłamstwa? Chyba tylko pani Karolina,bo na produkcji wszyscy się już na niej poznali. Gdzie by nie pracowała tam same kłótnie,przez jedną babę, która jak sama powiedziała - jest w tej firmie nietykalna,bo powiązania rodzinne z kimś ważnym.więc robi co chce. Na wszystkich ma haka. Taka to zła kobieta.

dupa tam
@weźcie się za robotę plotkarze 11.11.2017 23:53

Właśnie, ciekawe ile jeszcze osób się przez nią zwolni? A ten PAN,który jej pracę załatwił to powinien się ze wstydu spalić że jeszcze jej broni. No ale takie życie, układy, układziki,ręka rękę myje. w każdej firmie tak jest. Pozostaje tylko czekać aż jakiegoś haka na Szefową znajdzie, może wtedy przestaną w nią wierzyć jak w Boga, bo to cwana manipulantka jest.

Plotkiploteczki
@weźcie się za robotę plotkarze 11.11.2017 23:53

Chyba ta co sieje te ploty i trzyma palec w dupie komuś wyżej jeszcze po pysku nie dostała a szykuje się na nią kilka osób więc niech uważa bo to tylko kwestia czasu jak z pięknej buźki zrobi się szkapa:)

dupa tam

Iwona, kobiety w tej firmie są mile widziane. Szefowa wyznaje zasadę " solidarność jajników", więc byle tępa (usunięte przez administratora) i dno totalne ma większą władzę w tej firmie niż facet z kilkuletnim stażem pracy,wystarczy, że takie tam malowane (usunięte przez administratora) naopowiada Szefowej bzdur,zupełnie nie mając żadnych dowodów to są w stanie nawet majstra (usunięte przez administratora),bo w tej firmie się wydaje wyroki bez przesłuchania. Więc polecam tą firmę kobietom przede wszystkim

CzarnyJ

Za dużo w tej firmie pracuje kobiet, chodzą wymalowane, tipsy jak coś nie idzie po ich myśli to idą kapowac do szefowej. Co to ma być? Zamiast pieniędzy na swieta to imprezy firmowe na których chleja jeden z drugim po kiblach a później romanse w pracy i rozpady małżeństwa kpina!!!!!!! Popsuło się bardzo ktoś tu ewidentnie próbuje zaszkodzić.... Kłamstwa i nic więcej

Iwona

@uciekaj @jesion praca w jakim dziale tak wygląda? Moglibyście/mogłybyście powiedzieć coś więcej o pracy tutaj? Rozumiem, że zdarza się że wynagrodzenia nie są wypłacane terminowo?

jesion
@Iwona 05.04.2017 15:47
A na jakie warunki zatrudnienia mogą obecnie liczyć pracownicy firmy Gawroński? Czy pracodawca zapewnia dodatkowe benefity?...

tak zwane minimalne wyzyskowe i to jak ładnie poprosisz to może ci zapłaci...

uciekaj
@Iwona 05.04.2017 15:47

Tak zapewnia 12 godzinny albo jak i trzeba to 24 czas pracy, roztrój żołądka i nerwice .....

Lambo

Zdecydowanie nie polecam! I do biura i na produkcje

Karola

I tak się zostaje wice dyrektorkiem w firmie Gawronski

oli

ta tutaj w powietrzu czuc duza przestrzen pustke brak ludzi do roboty mmm ahh

łee

żerują na ludziach i tyle.

mer

Socjale? O czym ty marzysz!! To nie ta firma...kiedyś to była np kasa na święta a teraz to nic nie ma...

Wieslaw

Mirek 1600 netto to jest minimalna krajowa która każdy od 2017 dostanie a poza tym 1600 zł to prezes w ciagu 5 dni na tankowanie lamba wydaje a ty zapierniczasz na to cały miesiąc! Gratuluje szacunku dla siebie!

łyn

średnie zarobki to 1600 do reki :P

VD

Jedna wielka mafia. Szkop jezdzi lambo,prywatna myjka przyjezdza aby je myc ale zeby zaplacic pracownikowi to juz kasy nie ma. Jak chcecie gnic w tej pseudo firmie,miec wokol siebie ludzi ktorzy patrza cie kak najszybciej sie pizbyc bo nie pasujesz do tej machiny ukladow,i pracowac za darmo to ta firma spelnia te wymagania. Pseudo majstrowie ktorzy nie maja pojecia o narzedziach do pracy i najlepiej kupic swoje i nimi robic.

wiesiu

Okrojona haha lazurowe kosztuje

lol

Wypłata jest ale okrojona bo oszukują ludzi nawet kartek od wypłaty nie ma. Atmosfera fatalna, praca brudna bynajmniej na produkcji. nie polecam.

dcd

jakie obecnie sa szanse na zatrunienie? potrzebuja nowych osob? czy maja obecnie przestoj

Ja

To sa pieniadze ciezko zarobione przez pracownika a skoro nie sa wyplacane miesiacami to swiadczy tylko o tym jakie podejscie do niego ma firma ... przykre

Ja

Tylko za to co robisz po godzinach masz wypłacane po pół roku

kijiikkkoooo

czy to prawda że komornik zajął konto firmowe?

okzy

wlascicel firmy ma troche wyzsze mniemanie o sobie on jest madrym niemcem a Polacy sa po to zeby [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na niego i wcale sie z tym nie kryje troche juz tu pracuje i nie jedno slyszalem a z kasa nie jest zle z podstawa.. gorzej z nadgodzinami

zzz

Nic mi o tym nie wiadomo.Słuchają tylko pewnych osób.Z pracownikiem nie podejmują żadnej rozmowy-tylko jak przyjmują do pracy.Pracownik niema prawa się wypowiadac.Uważam,że jest to żałosna postawa pracodawcy.

...

Pracowników pracujących dłużej niż rok można policzyć na palcach jednej ręki, przyjmują wszystkich jak leci bo non stop ktoś odchodzi bo nie wytrzymuje tego bajzlu. Zarobki mogły by być większe ale tragedii nie ma. A o atmosferze w firmie nie musze pisać opinie powyżej mówią wszystko...

ss

Oni kiedyś wpadną.....ha ha wtedy dopiero będzie się działo ....hi hi.Może ona chce zostac majstrem??????

nn

Trzeba uważac na Krzysztofa i Ewelinę.Buzia w kubeł jak nie to wylot.

eft
@nn 27.02.2016 18:49
Trzeba uważac na Krzysztofa i Ewelinę.Buzia w kubeł jak nie to wylot.

jak ktos jest ciota i frajer co nic nie potrafi to kabluje i fajkami czestuje majstrow na a w tej firmie podpierdzalanie innych jest mile widziane a za darmowe fajki majstrowie sie nie obraza no i posmieja sie z innymi z frajera wiec glowa do gory jak jestes dobry to raczej cie nie zwolnia a frajerstwo trzeba tepic

sz.p.

Jak masz o sobie dobre zdanie to uważam, że firma ta nie zasługuje na dobrego pracownika.

chetny

witam czy przyjmuja moze pomocnikow przy produkcji? na jaka stawke mozna liczyc na poczatku/ i czy pracjecie w weekendy? a jak wyglada socjal jakies premie? urlop pod grusza? dodatki do nocek weekendow? paczki na swieta ?

Diva
@chetny 12.02.2016 11:38

Ludzie, prześlijcie panu G link, niech sobie poczyta, albo wszystkich [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z roboty i sam będzie zapierdalal albo w końcu doceni ludzi np premia świąteczna.przeciez to się rzygac chce jak się słucha jakie inni dostają premie a tu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wielkie!!!

wojtek

jak wyglada sytuacja w firmnie przyjmuja do pracy? skoro oglaszaja sie pewnie maja duzo roboty

fuj

Jaja większe niż u strusia, to szczyt wszystkiego żeby tak traktowano ludzi.

lopez

haha to chyba mowisz o innej firmie.. jak gawronski dba o pracownikow?? rasistowskimi tekstami ze on jest niemcem i jego mamy sluchac? placac za nadgodziny po 10 zl? jeszcze nie zawsze w terminie? nie placac dodatkow za soboty?ukrywajac nadgodziny pod postacia premi?nie dajac stanowiska adekwatnego do wykonywanej pracy?premia swiateczna?tym ze prac. fizyczni parkuja w lesie? a jak firma obchodzila 25lecie to dla biura byla impreza w niemczech a normalni pracownicy nawet kawy nie dostali? a juz o obiecankach ze premia.. ze zrobcie wiecej to szef doceni.. nie wspomne! naprawde jest wiele firm w okolicy ktore maja mniejsze obroty a bardziej dbaja o pracownikow.. wiec nie rozumiem twojego zdziwienia a skoro wpisy od 5 lat sie nie zmieniaja to chyba cos prawdy w tym jest

do filipski

Jeżeli chcesz żeby pracownik sie starał i dbał o dobro firmy to zadbaj o pracownika! Nic nigdy nie idzie w jedna stronę jelopie, idź i porób troche, nich ci poobiecuja,żyj nadzieja a pozniej sie sam w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pocałuj! A szefuncio niech 'przepali' twoja premię w lamborghini!!

diva

Premia świąteczna to rzadkość? Gdzie ty żyjesz! Firma Gawronski to jedyna firma która na święta ma pracowników w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Ani premii świątecznej, ani OBIECANEJ zwykłej ani kasy za nadgodziny!

Przy korycie
@diva 07.01.2016 00:59

Oj naiwniacy .. premia świąteczna była rozpisana na pracowników w księgowości... mało kto o tym wie.. tylko premia poszła gdzie indziej.. taki zaradny jest P. G

luz

zwlaszcza jak sie jezdzi takimi autami jak pan gawronski.. wiesz ile to pali??

obok nas

chyba jedyna firma w polsce która nie dała pracownikom premii swiątecznej!!! szczyt i szkoda gadać!

prawdzis

nic :(

alba tros

nie on pierwszy i nie ostatni... normy to moze sa ale majstrow albo kierownia po za tym nie sa to maksymalne normy tylko srednie wiec nie jeden je pobil..ale zapytaj co z tego ma albo zobaczymy czy za miesiac dwa tez bedzie taki ambitny jesli zobaczy ze nic z tego nie ma a kierownik sie cieszy i smieje ze ma idiote na produkcji co zapierdziela, a co do starych pracownikow to po co szanowac prace jesli szef i kierownik ma podejscie do ludzi jakie ma i jeszcze pytanie a ty Ewo ile palet robisz dziennie? bo jesli nie pracowalas na roobocie sama to sie nie udzielaj bo praca jest po to zeby pracowac i cos z tego miec a nie zasuwac jak duren

Ewa

a ja słyszałam że nowy,młody pracownik pobił te wasze normy czterokrotnie:) wstyd panowie!pewnie nie wypala tyle papierosów?róbcie swoje co macie zrobić to inni za was nie będą musieli nadrabiać w soboty,które są wolnymi dniami.pozdrawiam

oponka

narazie 3 zm od pon do pt ale ogolnie to nigdy do konca nie mozna byc niczego pewnym z ta firma

Szczery

Nowi pracownicy uważajcie na siwego (W.SZ) jest fałszywy jak mało kto i cokolwiek przy nim powiecie albo zrobicie źle wszystko ląduje u Szefa!! Nie dajcie się zwieść pozorom, robi wrażenie miłego kolesia ale jest niebezpieczny!!

oponka

3 zmiany 6-14;14-22;22-6 wlasciciel raczej by nie pozwolil aby firma nie pracowala w nocy pewnie gdyby mial wiecej ludzi byly by 4 zmany (czyli rowniez praca w sobote i niedziele) jak na starej firmie a inzynierowie maja 1 zmiane 8-17 alez jednym wyjatkiem maja tez nienormowany czs pracy czyli np.czerwiec lipiec i sierpien musiszbyc w firmie a w lutym czy marcu mozesz wziac urlop czsem siedzisz za nie wyjedzie dany projekt np 38 h a pozniej mozesz miec wolne chyba ze firma bedzie cie potrzebowac to juz nie koniecznie

fuj

Syf kiła i mogiła warunki pracy lepsze a organizacja i podejście jeszcze gorsze niż na starej firmie :)

polok

no to juz tak malo ludzi zostalo ze tylko dwie zmiany pracuja ha ha jeszcze troche i bedzie jedna

Speed
@polok 06.10.2015 17:03

To chyba kolego niedowidzisz pracuja dormalnie 3 zmiany tylko ze weekendy mamy wolne ale 3 zmiany

Diva
@polok 06.10.2015 17:03

Jakie 2, cały czas są 3zmiany

Lambo666

Obecnie firma się już przeniosła do nowo wybuchowych hall i biurowca w Mechlinie. Na produkcji w dzień pracują dwie zmiany po 8 godz, I od 6 i II od 14. Stanowiska do spawania już funkcjonują. Powoli uruchamiane są kolejne stanowiska z wiertarkami, tokarkami, i innymi maszynami do obróbki metalu. Z tego co zauważyłem dużo przestrzeni mają pracownicy, jest porządek przy każdym stanowisku, przynajmniej na razie. Szatnie, łazienki, kuchnia i stołówka jest w biurowcu. Między halami jest toaleta, pokój mistrzów zmian i palarnia. W niektórych miejscach jest kontrola przemieszczania się pracowników przez karty zbliżeniowe i monitoring. Jedno co mi się nie podoba to, że pracownicy "halowi" parkują przed zakładem w lesie, a biurowi w zakładzie na placu przed biurowcem! Prezes jest człowiekiem światowym, ma jakieś tam wizje, jak firma ma funkcjonować, ale jest bardzo niecierpliwy, w zależności od dnia albo kołowrot albo w porządku i dowcipny.

XYZ

Wyrzucić Shultzmana i będzie spoko.

Zostaw opinię o Gawroński Sp.z o.o. - Śrem

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gawroński Sp.z o.o.