Opinie o Gawroński Sp.z o.o. w Śrem

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Gawroński Sp.z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Gawroński Sp.z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja zbiorników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gawroński Sp.z o.o. w Śrem

Das szefa nie ma ?

Czyli już nie ma w toaletach porozwieszanych zdjęć kierowników? Śmiesznych w mniemaniu dwóch osób albumików ze zdjęciami? Obrażania "ty jesteś głupi, brzydki człowiek", popiołu od fajek na każdym biurku? Poniżania i ogólnie mobbingu?? Nie wierze

Obserwator

Kamil z biura przestań wypisywać bzdury. Masz płacone za wstawianie dobrych komentarzy??? Pamiętaj tacy nadgorliwcy jak ty kończą pracę z dnia na dzień. Chcesz wiedzieć więcej? Ludzie nie mogą patrzeć na ciebie za to jak się spoufalasz ...

Kierownik
@Obserwator

TA, chce wiedzieć więcej. Czemu miałby on pisać dobre komentarze skoro tu nie pracuje, weź się za robotę, albo ją zmień i przestań skomleć.

Wielkie obgadywanie brawo.
@Obserwator

Jestem w tej firmie i nie daje wiary , wszystko co się dzieje u góry jest rozpowiadane. Ciekawe kiedy zostanie te towarzystwo rozgromione do pracy , mówią o as ci z produkcji a tamci uważają się za biurowych. Szkoda że nie potrafią prostych rzeczy zamówić. No ale dyrektora obgadywać i cały czas narzekać to mają czas ciekawe co poczyna jak wyjdzie wszystko co robią. Bieganie po podwyżki, narzekanie a od siebie nic, szkoda że teraz sumiennie pracują jak prezes przyjechał. Bo jak nie było szefostwa to spędzili czas przyjemniej, ta ta ostatni piątek był super co nie , nawet można było nic nie robić. Szkoda gadać , garstka ludzi się stara tylko by było lepiej. Obgadujecie kogoś a nie macie odwagi powiedzieć tego komuś w oczy, w żadnej firmie takie zachowanie nie jest tolerowane. Nawet obgadujecie ludzi z którymi pracujecie dłuższy czas. Niedzielę się zapomnicie i sami siebie obgadacie, że was jęzory nie bolą. Ciekawe dlaczego tyle nie robicie co gadacie.

szarak

Sytuacja firmy 'za panowania' nowego Dyrektora poprawiła się, jednak nie dla wszystkich. Dyrektor przypodobał sobie kilka osób i z nimi prowadzi rozmowę, konwersację, KILKU dostało podwyżkę( niemałą), mówimy oczywiście o osobach z tego ścisłego grona. Wspominając o podwyżce zaprasza do siebie, po czym zbywa i koniec w tym temacie. Daje wyraźnie do zrozumienia jeśli cię nie lubi. Niejednokrotnie czułem niechęć. Szkoda że pracownicy o podobnym stażu a z dużo większym zaangażowaniem zarabiają duuuuzo mniej. Mam też wrażenie nie Pan Dyrektor nie lubi kobiet.

@szarak

I jak zawsze osoby które mają najwięcej do powiedzenia , osobiście dostałem podwyżkę. I dyrektor mnie nie zbywał, nie czułem się w żaden sposób inaczej traktowany. Konkretna rozmowa , konkretny temat dotyczący mojej pracy i bardzo jasne zasady. No ale jak się kończy pracę o 13:35 a pracuje się do 14:00 i się idzie po podwyżkę to ja sam bym nie dał nawet 1 PLN. Ludzie planujcie się wszyscy w tej firmie widzą kto jak pracuje. Osobiście przy takim podejściu wstydził bym się iść po podwyżkę. Zastanówcie się najpierw co robicie i za co chcecie ta podwyżkę, bo za kończenie codziennie pracy 25 minut wcześniej nik wam nie da podwyżki. Dyrektor docenia osoby zaangażowane i sumiennie pracujące i to jest to co jest sprawiedliwe i popieram.

@szarak

Jeszcze nikt nic nie zrozumiał, praca to czas kiedy pracujesz a nie palisz papierosy, udajesz że jesteś zapracowany i masz najwięcej do powiedzenia a efektu pracy po 8 h nie widać. Pracowałem wcześniej w firmie gdzie rozliczano nas z każdej minuty a normy były liczone że stoperem. Praca w tej firmie to duży zaszczyt spokój, możliwość pracy z kadrą kierownicza a nawet i ze wspomnianym dyrektorem. Przede wszystkim nowoczesne podejście do tematów wie co mówi i zna się na rzeczy. Aż dziwne że jest codziennie na hali i interesuje się każdym obszarem no i widzi przede wszystkim jak kto pracuje i jak widać docenia osoby które na to zasługują. Powyższa opinia jest jaka jest i wiadomo kto ją napisał, może zamiast pisać takie opinie warto by było zabrać się za robotę i pokazać się z tej dobrej strony. A podwyżka sama przyjdzie. Dyrektor to jedyna osoba w firmie która miała odwagę odpowiedzieć na pytania pracowników, przynajmniej widać że coś robi i dobrze mu idzie. Ja nie dostałem podwyżki, staram się i wieże że dostanę , jak wiadomo docenia osoby za zaangażowanie. Co do kłamstwa o osobach lubianych zobaczcie ile te osoby robią i co robią i za co otrzymały podwyżki, no ale jak zawsze widzi się jedną stronę medalu. Jak zazdrościsz podwyżki to i pewnie dodatkowych obowiązków też zazdrościsz , tylko dlaczego o tym nie piszesz. Czasami warto pomyśleć nad tym co się pisze :-) bo można wyjść na .............. .

Wsparcie dla firmy
@szarak

Dawno mnie tu nie było :-) macie rację jest lepiej. Ostatnie komentarze zadziwiają :-) Nigdy nie widziałem firmy gdzie podwyżki dostali wszyscy jednocześnie i do tego duże:-) Jak czytam stwierdzenie że sytuacja się poprawiła to nie daje wiary, w firmie jest bardzo dobrze nareszcie ktoś zaczął traktować wszystkich pracowników równi i wszyscy zaczęli pracować, z podkreśleniem na wszyscy za to dostajemy pieniądze. Chociaż są osoby które chodzą i urządzają sobie pogadanki na hali i to nawet takie po 30 min. Nikt nie jest faworyzowany i nikt nie jest pupilem, trzeba robić to co do nas należy. Widzę że zapomnieliście jak było kiedyś. Pamięć was zawodzi? ??? Kiedy ostatni raz ktoś was (..............) (..............) czy (...............) Maszyny są naprawiane , hala posprzątana , praca zorganizowana można realizować swoje pomysły. Ludzie zastanówcie się czego wy chcecie, dyrektor jest od grudnia a oczekujecie od niego kokosów, może warto pokazać co potraficie. Macie spokój, ciszę i pracę , szanujcie to czy było tak?. Najgorsze jest to że tylko plotki są robione i nic więcej zawsze jest temat tylko nie o pracy. Oczerniacie ludzi i miejsce pracy gdy szukamy nowych osób do pracy zastanówcie się co robicie, co będzie taki że nikt tu nie przyjdzie do pracy..... Zajmijcie się pracą lepiej..... Moim zdaniem jest bardzo dobrze w firmie, jak wszyscy wezmą się do pracy będzie jeszcze lepiej .

Kto jest właścicielem, osobą zarządzającą firmą?

Man

Zdecyduj się czy właścicielem, prezesem, udziałowcem, czy osobą zarządzającą oddziałem?

Rozmowę kwalifikacyjną w Gawroński Sp.z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko OPERATOR LASERA?
V zmiana

Dobrze słyszałem, że się pozmieniało? Jest lepiej niż 5-10 lat temu? Warto wracać? Dawno temu w biurze była fajna zgrana ekipa chłopaków inżynierów i pani od zarządzania produkcją, to były czasy. Oni jeszcze są?

spawacz
@V zmiana

Już ich nie ma.

@ Biuro

Kilka słów o tym co w firmie. Mamy wspólne spotkania Wspólnie rozmawiamy Omawiamy to co się dzieje Rozpoczęliśmy porządki w firmie - zarządzenie dyrektora Zaczynamy ustalać standardy - to co ważne wspólnie W 2022 ma być planowanie produkcji Dużo się dzieje i wszystko to nowe rzeczy - gdybym sama mała ocenić to co się dzieje. Idzie to naprawdę w dobrą stronę , nie mogę się doczekać jak zacznie to działać Pozdrawiam wszystkich w Gawroński Wesołych Świata Bożego Narodzenia.

@@ Biuro

Potwierdzam , jest inaczej. Spokojniej i bez krzyków. Wszyscy odetchnęli. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia ????

Programista robotów
@@ Biuro

Że też takie dobre wiadomości do mnie po latach dotarły .. :) wszystkiego dobrego .. na nowej drodze życia firmy !!! :)

Knurekfunclub
@Programista robotów

Pozdrawiamy Knurka! Wracasz Pan?

Lemon Lambo

Uwaga uwaga proszę cofnąć się do szkoły podstawowej i sprawdzić pisownię niektórych wyrazów, zanim zacznie się bawić w detektywa Z POWROTEM

Oj boli i to bardzo boli, szkód tylko że to wszytko nie jest prawdą kto pracował i pracuje wie jak było. Skoro wraca to dobrze bo brakuje ludzi , cały czas szukają ludzi, są ogłoszenia o pracę , widać że firma się rozwija i ma co robić. Co do oceniania , może samemu warto w lustro spojrzeć i napisać coś o sobie , kim jestem by tak daleko oceniać ludzi , by takie informacje i ludziach publikować w internecie , n miejscu zarządu sprawdziła bym kim jest ta osoba która tak pisze i wtedy twarzą w twarz porozmawiała o tym co ma do powiedzenia. Ciekawe czy w takiej rozmowie była by taka odważna. Cień jak widać jest tylko odważny tutaj, no cóż jak widać cień to cień.

M..... już nie możemy się doczekać , możesz dzisiaj wpadać , pracujemy od rana. Będzie jak dawniej. Super że wracasz cieszymy się , bardzo dużo osób się cieszy. Tylko szybko bo mamy masę zamówień. I jak możesz to dwie osoby ze sobą przyprowadź.

Lollll

Nie wiem skąd tyle jadu w niektórych osobach,ludzie zazdroszczą wszystkiego ,jeszcze oczerniają i po co... Inni się starają by było dobrze w firmie i by było gdzie pracować a tu taki cień. Szkoda że myślenie jest takie trudne. Firma jest super i dobrze że wracają doświadczeni pracownicy.

Taśmociągi

Napiszę swój komentarz ponownie ponieważ niewygodne opinie są usuwane. Buhaha, wszyscy nie mogą się doczekać powrotu tej Pani? Ona chyba z wszystkimi miała zatargi, intrygantka jakich malo. I o jakim doświadczeniu mówimy? Kobieta bez szkoły i wiedzy, udająca eksperta i promowana tylko przez jednego człowieka. Faktycznie będzie jak dawniej donosy i intrygi.

Taśma
@Lollll

Zdecydowana większość pracowników jest oburzona i nie rozumie jak można chcieć z powrotem do pracy tak nieuczciwą i niekompletną osobę jak ta pani. W tym wszystkim chodzi o to, że to lojalny żołnierz kierownika i takich ludzi właśnie potrzebuje.

@Taśmociągi

No my też nie możemy się doczekać aż ktoś zgłosi to co robisz i jak piszesz i oczerniasz innych ludzi może ktoś zrobi z tym porządek, plotki chodzą że już za to się zabrali i pewnie będzie to załatwione lada moment. Ciekawa jestem twojej miny i reakcji gdy to się wydarzy :-) Pozdrawiam cię bardzo i bardzo liczę na to że się tym zajmą. Z utęsknieniem czekam.

idek

nie polecam tej firmy. (usunięte przez administratora)

@idek

A pracujesz tam ? Czy tylko oczerniasz firmę bo masz taki kaprys?

Jaki jest wkład kierownictwa Gawroński Sp.z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

R

Jaka? Jeśli nie znasz kogoś z "góry to masz przechlapane. Jednej na drugiego donosi. Nic nowego. Stara czasu.

W grudniu nastał nowy dyrektor , ma zupełnie inne podejście do ludzi , bardzo profesjonalnie wszystko i bez .... Z tego co ludzie mówią firma ma bardzo dużo zamówień więc będzie potrzebowała ludzi.

@R

Kiedyś tak może było teraz już tego nie ma , traktowanie ludzi w chwili obecnej jest OK. Ktoś inny jest szefem i jak widać słucha tego co ludzie mówią i podejmuje decyzję.

Kolo

Kierownictwo się zmieniło , teraz jest ok

Żaden. Dobra atmosfera nie istnieje. Te pseudo rozmowy wyglądają tak za p. Dyrektor wyznaczą do głosu słucha sprawozdania.. zabiera głos i oddaje następnemu. Po z a tym zachowuje się jakby gardzie zwykłymi pracownikami z poza biura . Zmiany w " zarządzaniu" a w warunkach pracy żadnych... no oprócz pozwolenia na budowę.szybkie udanie się do toalety. Zarobki jak stały tak stoją... dodatkowo zabranie ludzia możliwości nadgodzin raczej nie poprawia nastrojów a przy tych delikatnie mówiąc słabych zarobkach o zwiększenie wydajności raczej się nie powiedzie

Wsparcie

Z tego co mi wiadomo to spotkania maja przebieg bardzo spokojny i każdy mówi o tym co się dzieje a przede wszystkim prawdę. Co do udzielania głosu :-) , no tak łatwiej jest jak mówi 4 osoby jednocześnie :-) Byłem na spotkaniu i powiem jedno , spokój i ogromny szacunek do ludzi , rozmowa o faktach. Mi osobiście się podoba, przynajmniej są załatwiane tematy i to konkretnie.

To w firmie można było sobie tak przyjść na nadgodziny? No to powiem że jest to niezła ciekawostka. Nidy nie słyszałem żeby ktoś zabierał pracownikowi nadgodzin tylko raczej je zlecał :-) no ale jak już zleca to w konkretnym celu :-) Jakby to powiedzieć, trzeba wiedzieć o czym się pisze, jak już się coś pisze. Jak widać nie koniecznie w tym przypadku to zadziałało.

A to dziwne bo my dzisiaj mamy zlecone nadgodziny bo mamy dużo zamówień i jest konieczność przyjścia do pracy by firma mogła zrealizować zamówienia. Myślę że ktoś tutaj nie pisze prawdy, tylko w jakim celu oczernia i pisze bardzo źle o firmie, nie potrzebujemy takich ludzi tutaj , to właśnie przez takie osoby inni nie chcą przyjść tu do pracy. Uważam że jest 100% lepiej jak było, a będzie jeszcze lepiej bo widać że idzie to w dobrym kierunku. Co do zarobków to też nie jest prawdą bo ma być jakaś nowa premia no ale jeszcze nic nie wiadomo, stawki jak na Śrem nie są małe , no chyba że ktoś oczekuje stawek jak w Poznaniu . Tak się zastanawiam po co ty tak piszesz.

@Nowy

Nadgodziny zaczęli normalnie płacić i obliczać ?? 50tki w tygodniu 100kiw weekend czy tak jak za gawrońskiego ?? 10 zł ! więcej nie dam .. jako premia z łaską po miesiącu albo dłużej . ??

Krzysztof

Panie dyrektorze czy jak tam się zwiesz.... Mam pytanie? Dlaczego zlecasz adminowi usuwanie postów w których zawarta jest prawda? To forum jest po to żeby ludzie mieli troszkę pojęcia o firmie? Swoją drogą gratuluję panu. Stwarza pan atmosferę w zakładzie niczym w (usunięte przez administratora). To co pan wprowadza jest bez sensu, mydlenie oczu właścicielowi że jesteś do czegoś potrzebny... A tak naprawdę nie masz pojęcia o zarządzaniu ludźmi i o procesie produkcji. Taką polityką i podejściem do pracowników doprowadzisz do tego że wszyscy w powolnym tempie się zwolnią... I co dalej nowy dyrektorze ????

Asystentka
@Krzysztof

Po czym wnioskuje Pan brak kompetencji dyrektora w zarządzaniu ludźmi i procesem produkcji ? Nikt nikogo siłą nie trzyma wszyscy psioczą a karawana jedzie dalej. Z drugiej strony czego oczekiwaliście braku jakichkolwiek zmian i klepania po plecach?

@Krzysztof

Jak widać Krzysztofowi ktoś nadepnął na odcisk ? Na to wygląda :-) Ocenianie ludzi idzie Krzysztofowi doskonale , ciekawe w czym jest dobry i co takiego do tej pory osiągnął. Na 100% wszystko umie i robi najlepiej , może Krzysztof powinien zostać dyrektorem.

Stachu
@Kolo

Tak właśnie powinien zostać dyrektorem.... Bo ma wiedzę i doświadczenie. A nie tak jak pisarczyk z biura . Karawana jedzie a ludzie odchodzą systematycznie..... Szkoda że nikt nie przychodzi na miejsce tych co odchodzą. Zaraz karawana się zatrzyma :-)

M
@Krzysztof

O kurde... więc to prawda... nie ma Das Szefa... Kto teraz będzie strzelał pistoletem na strzałki do pracowników biura? ;) Były momenty w których odchodzili kluczowi ludzie - wydawało się że firma bez nich padnie. Jednak jakoś cały czas wszystko działa i jedzie do przodu. Nie ma co stawać okoniem - dostosujcie się do nowych standardów, może będzie lepiej... Chyba że lubicie całe życie w stresach i spinach pracować;) Droga wolna - każdego niereformowalnego starego ramola da się zastąpić:) Pozdrawiam wszystkich i życzę owocnych reform.

Das Szef
@Stachu

Jakby miał taką wiedzę i doświadczenie jak opisujesz to nie pracowałby u gawrońskiego na produkcji a po pracy nie wylewałby swoich żali na forum internetowym, pozdrawiam

@Asystentka

Może to co było do chwili obecnej było wygodne, przecież do pracy nie idzie się pracować. W pracy się odpoczywa :-) Jak widać wiele osób zmienia wypoczynek w to za co im płacą czyli pracę.

@M

Jak widać można normalnie, rzeczowo i o konkretach.

@Stachu

To dlaczego nie został, masz jakiś pomysł ? Co mogło być powodem braku awansu ? Cóż za strata :-(

Wsparcie
@Krzysztof

No powiem odwaga 100% Za takie pisanie i jechanie po kimś bez względu kim jest można się nabawić niezłych (…............….......) Ciekawe czy firma ma wykupiony abonament tutaj :-) bo jak tak to (…..............) I p.Krzysztof szybko będzie pisał sprostowania, przeprosiny i (..................) Jak widać po wszystkich takich firmach zawsze znajdzie się ktoś kto ma odmienne zdanie i brak kultury który. Pytanie tylko czemu to ma służyć.

@Wsparcie

Już kiedyś było zgłoszenie na policję odnośnie wpisu tutaj i szybko osoba została znaleziona , więc pytanie kiedy Dyrektor się (usunięte przez administratora)..... i zrobi to samo bo z tego co widzę to ma tu jednego fana, który jedzie ostro. Ja bym już dawno to zrobił gdyby to tyczyło się mojej osoby, to proste IP jest jak adres do domu. Moim zdaniem jest to potrzebne , bo taka osoba w firmie to jak piszesz (.......... i .............)

Na jakie benefity można liczyć w Gawroński Sp.z o.o.?

Kolo

W 2022 będą zmiany będzie ponoć system motywacyjny.

@Kolo

I to jest bardzo dobra informacja , jak widać można zrobić coś dla pracowników.

Jerzy
@Kolo

Jak on będzie wyglądał? Wiesz już coś na ten temat?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Gawroński Sp.z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Jola

1 etap wszędzie, z dnia na dzień można dostać jak i stracić pracę w tej firmie. Nie polecam.

Biuro

Zapraszamy do składania podań firma rusza od nowego roku z zamówieniami , tak przynajmniej wszyscy mówią i tak mówił Pan Gawroński. Pracy będzie dużo.

Kolo

Jeden etap i decyzja ( szukają spawaczy , monterów )

Magda

@R to raczej koleżeństwa tu nie ma co.. ?

R
@Magda

Nie ma. Chyba że jesteś dobrą koleżanką kogoś kto tam pracuje. Inaczej tak będą Cię traktować jak piąte koło u wozu. Nawet jak będziesz szybko ogarniać pracę, i tak znajdą na Ciebie haka. Najlepsi ludzie sami też się pozwalniali. Strata czasu.

@R

Kolesiostwo się zakończyło jest nowy szef i wszystko jest tak jak powinno uczciwie.

A jest szybkie tempo pracy?

Czy w Gawroński Sp.z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Gaba

Oczywiście że są paczki na święta z socjalu, ale nie dla pracowników tylko dla 'asystentki z zarządu' od zalando. :) Ale za nasze pieniądze, więc można uznać że są

Olek

Firma bardzo dziwna. W szczególności Pani Karolina ma kompleksy i traktuje ludzi źle , ma ich za nic. Kobieta ma problem emocjonalny i wyżywa się na ludziach. Nie polecam pracy u tej jędzy.

Iwona
@Olek

Forum nie jest miejscem, gdzie wypowiadamy się o konkretnych pracownikach, tylko o danej firmie. Nie powinieneś tutaj nikogo obrażać! Napisz proszę, co podoba Ci się w pracy w tym miejscu. Czy pracodawca oferuje umowę o pracę od samego początku?

bzzz
@Olek

dziewcze które przyszło z ulicy, i nie ma nic wspólnego z zarządzaniem czymkolwiek.

Kazimierz
@bzzz

Ocena kompetencji pracowników należy do przełożonego, więc taka wypowiedź jest trochę nie na miejscu. Dawno nikt nie napisał jakie umowy są proponowane nowym pracownikom. Czy mógłbyś to zrobić i dodać, czy są stabilne i długoterminowe, czy raczej zlecenie? Liczę Twój komentarz.

ada
@Olek

Zgadzam się, prezes i jego asystentka (XD)(usunięte przez administratora). Obgadywanie za plecami, przeklinanie i obrażanie pracowników to u nich chleb powszedni. Nie polecam tam pracy nikomu komu zależy na stabilnym zatrudnieniu. Z resztą ktoś kto ma do siebie szacunek nie pójdzie do nich pracować. W jeden dzień podpisują Ci zaświadczenie o zarobkach a na drugi znikają z biura i kierownik oznajmia Ci, że "decyzją zarządu już to nie pracujesz". (usunięte przez administratora)

Igor

Sama prawda

Giza

Zero szacunku do klientów i pracowników. Zarząd i jego asysta udają że są ok, a za plecami jadą po każdym. Nie wspominając o żałosnych i poniżających żartach z pracowników (kto pracował ten wie). W tej firmie żeby pracować za talerz zupy musisz wkładać rękę im w 4 litery po łokieć i dawać się obražać. Jeżeli masz do siebie szacunek i oni to wyczują to wylatujesz. Co do produkcji..ciągły brak towaru, bo wiadomo kasa idzie na "ważniejsze" zakupy. Generalnie ludzie albo są wyrzucani bo nie dają sobą pomiatać albo sami odchodzą bo mają swój honor. A więc na stałe (czy aby na pewno?) zostają (usunięte przez administratora)

Diabeł

Znam ludzi którzy pracują w tej firmie i są zadowoleni z pracy a zwłaszcza płacy. Kasa jak na Śrem super , nikt z prywatnych pracodawców w okolicy nie płaci tyle za 8 godzin pracy. Do tego dla chcących mieć więcej kasy są nadgodziny. A negatywy piszą tutaj ludzie którzy nie nadają się do niczego a to forum to miejsce gdzie mogą się wypłakać...

Dobryżart
@Diabeł

Czyżby opinia napisana przez obecnego pracownika pod okiem prezesa? :> Pierwsze słyszę, żeby ktoś spoza rodziny był tam zadowolony z pracy, a tym bardziej z płacy. Ciekaw jestem też, od kiedy w tej firmie pracuje się po 8 godzin? Kto i gdzie? Ponad 200 opinii (znikających, ale na szczęście oceny zostają) ludzi którzy chcą innych przestrzec.

Anioł
@Diabeł

Kasa jak na Śrem to szału nie ma. Są w tej firmie ludzie, którzy pracują tam, gdyż nie potrafią znaleźć sobie nic lepszego, a zarazem dobrze im tam gdzie są. Negatywne komentarze zawsze się trafią. Kasa? hm... szału nie ma.... 8 godzin pracy? hm... w zależności od działu i stanu osobowego wykwalifikowanych pracowników.... hm ... może teraz... Nadgodziny? hm... jak pamiętam płacone "gołe"... niejednokrotnie grubo po czasie.... bez słowa przepraszam.... Jak jest teraz... hm... myślę, że raczej nic się nie zmieniło... Moja opinię wystawiam jako negatywną.... Ciekaw jestem tylko, kiedy zostanie usunięta... hm... do końca stycznia 2020?... możliwe....

Koki

Pracowałem w tej firmie na podwalu na robocie spawalniczym stare czasy czy teraz za 4 brygady są płacone dodatki za weekendy za soboty i niedziele bo wtedy tego nie było twierdzili że jeśli masz w tyg wolne to dlaczego masz mieć płacone więcej za sobotę i niedzielę... Jakie są stawki na produkcji? Z góry dzięki z a odpowiedzi pozdro

Marcel

Mam nadzieję, że ta cisza na forum od dawna to dobry znak, że dobrze się wam pracuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Gawroński Sp.z o.o. - Śrem

• Jak się pracuje w Gawroński Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gawroński Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gawroński Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gawroński Sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gawroński Sp.z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gawroński Sp.z o.o.