Opinie o Gawroński Sp.z o.o. w Śrem

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Gawroński Sp.z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Gawroński Sp.z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja zbiorników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gawroński Sp.z o.o. w Śrem

Tik tak

Iwona tak byłem pracownikiem tej firmy, Wiadomo, że jak wszędzie trzeba pracować i dobrze ogólnie wspominam pracę w tej firmie, poznałem tam wielu ciekawych ludzi z którymi nadal mam kontakt. Jednak co do kierownictwa (przełożonych) to zależy jak wstali czy lewą nogą czy spadli z łóżka hehe (chodzi tu raczej o ich humorki) Płaca hmm jak na śremski rynek nie najgorsza choć na początek nie zachęca. Iwona pytasz o pozytywy i sugerujesz, a żeby ludzie wypowiadali się na temat firmy i pracy, jednak już się nauyczli, że złe opinie są kasowane. A jest ich tyle samo a może i więcej niż pozytywnych. Z pozytywnych na pewno można napisać , że wypłata na czas (ale tu nikomu łaski nie robi) i z drugiej strony negatywny jeśli chodzi o nadgodziny, czy jakieś tam premie świąteczne i socjal. Podwyżki no z tym różnie, jedni dostawali, inni nie, i nie miało to dużego wpływu na pracę jaką wykonywała dana osoba i na zaangażowanie. Pamiętam czasy, jak w firmie było wielu pracowników i była ogromna rotacja, ludzie byli zwalniani za byle widzi mi się, inni za alkohol (tu jestem za). Po przeniesieniu się do aktualnych hal produkcyjnych znowu zagościł napływ ludzi (w dużej mierze kobiet) jednak coraz mniej było ich zamiast przybawć. Z tego co słyszałem liczba zatrudnionych (starych pracowników) spada a nowych nie wiem, nie orientuje się czy przybywa.

@Tik tak

Dziękuję Ci za szczegółową odpowiedź. Napisałeś, że początkowe wynagrodzenie nie jest zachęcające, ale rozumiem, że później jest ono stopniowo zwiększane? Czy pracuje się na umowę o pracę? Napisałeś, że jako negatyw postrzegasz nadgodziny, czy jest ich dużo? Czy stawka za ten czas jest wyższa od standardowej?

@Iwona

Tak z czasem wynagrodzenie wzrasta, zależnie od różnych czynników. Jeśli chodzi o umowę to jest ona o ile dobrze pamiętam po roku na czas nieokreślony. A jeśli chodzi o nadgodziny to pozostawię to bez komentarza.... Zarówno ich rozliczanie jak i wypłacanie za nie...

kala

witam pracowałam w tej firmie i złego słowa nie powiem bo jezeli sie lubi to co sie robi to zawsze bedzie ok mi sie bardzo podobalo i ludzie tez byli spoko pozdrawiam bardzo wszystkich z firmy

@kala

@kala, a na jakim stanowisku pracowałaś? To dobrze, że byłaś zadowolona, czy mogłabyś powiedzieć kilka słów o warunkach, jakie oferował pracodawca, gdy byłaś zatrudniona? Wspomniałaś, że współpracownicy byli w porządku, czy można było liczyć na ich wsparcie? Może organizowano jakieś integracje dla pracowników?

Iwona

@Tik tak, byłeś wcześniej pracownikiem firmy? Czy już długo nie jesteś tam zatrudniony? Możesz powiedzieć, jak przedstawiały się warunki pracy? Zachęcam Was do nowych komentarzy, powinny być jednak rzeczowe i zgodne z regulaminem. Wasze wskazówki przydadzą się potencjalnym kandydatom. Czy od początku zawierana jest umowa o pracę?

Zszokowany

Chyba kasowanie komentarzy;)

Rozmowę kwalifikacyjną w Gawroński Sp.z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko OPERATOR LASERA?
Leszno
Tik tak

Witam, Jak tam w firmie? Płacą za 4 brygadowke polepszyła się choć trochę? Jak stosunki na poziomie przełożony - pracownik, idzie się dogadać z majstrami, kierownikami? Wypłaty za nadgodziny są czy jak wiatr zawieje nadal? Pozdrawiam

Iwona

@CzarnyJ, nie jesteś już pracownikiem tej firmy. Rozumiem Twoją opinię na ten temat. A może Gawroński Sp.z o.o. organizując imprezy integracyjne chce, aby były swego rodzaju odskocznią dla pracowników i rozrywką? Co sądzisz o takiej ewentualnej motywacji pracodawcy do przygotowywania takich spotkań?

Iwona

@CzarnyJ Dlaczego uważasz, że za dużo w Gawroński Sp.z o.o. pracuje kobiet? Sądzisz, że nie są odpowiednio wykwalifikowanymi pracownikami? Rozumiem, że wolałbyś dostawać dodatek świąteczny. Jednak imprezy firmowe, o których piszesz, to chyba dobra okazja do integracji wszystkich pracowników, co później może wpływać na pozytywną atmosferę w pracy. Co Twoim zdaniem popsuło się w tej firmie? Chętnie dowiemy się jak oceniasz Gawroński Sp.z o.o. jako pracodawcę.

@Iwona

No właśnie zamiast się integrować to wszyscy się kłócą i robią sobie (usunięte przez administratora) później chodząc i kapując. A to źle wpływa na atmosferę w pracy niestety pracownicy są na tabletkach uspokajających. Nie mam nic do kobiet ale jak ich nie było na produkcji to wszystko grało. Dobrze ze to juz za mną życzę dużo cierpliwości innym pracownika

@Iwona

A imprezy firmowe wychodzą poprostu taniej a jakby trzeba było dać coś pracownikowi to niestety min 200 zł nikt nie liczy się z tym że ludzie mają rodziny dzieciaki by się cieszyły bardziej z tego że rodzice mają na prezenty niż z tego że ojciec albo matka na imprezie firmowej flirtowali z kimś a później rozpady małżeństw, plotki jakies i wogole.

CzarnyJ

Za dużo w tej firmie pracuje kobiet, chodzą wymalowane, tipsy jak coś nie idzie po ich myśli to idą kapowac do szefowej. Co to ma być? Zamiast pieniędzy na swieta to imprezy firmowe na których chleja jeden z drugim po kiblach a później romanse w pracy i rozpady małżeństwa kpina!!!!!!! Popsuło się bardzo ktoś tu ewidentnie próbuje zaszkodzić.... Kłamstwa i nic więcej

Iwona

@uciekaj @jesion praca w jakim dziale tak wygląda? Moglibyście/mogłybyście powiedzieć coś więcej o pracy tutaj? Rozumiem, że zdarza się że wynagrodzenia nie są wypłacane terminowo?

Iwona

A na jakie warunki zatrudnienia mogą obecnie liczyć pracownicy firmy Gawroński? Czy pracodawca zapewnia dodatkowe benefity?

jesion
@Iwona

tak zwane minimalne wyzyskowe i to jak ładnie poprosisz to może ci zapłaci...

uciekaj
@Iwona

Tak zapewnia 12 godzinny albo jak i trzeba to 24 czas pracy, roztrój żołądka i nerwice .....

Lambo

Zdecydowanie nie polecam! I do biura i na produkcje

Karola

I tak się zostaje wice dyrektorkiem w firmie Gawronski

oli

ta tutaj w powietrzu czuc duza przestrzen pustke brak ludzi do roboty mmm ahh

łee

żerują na ludziach i tyle.

mer

Socjale? O czym ty marzysz!! To nie ta firma...kiedyś to była np kasa na święta a teraz to nic nie ma...

Wieslaw

Mirek 1600 netto to jest minimalna krajowa która każdy od 2017 dostanie a poza tym 1600 zł to prezes w ciagu 5 dni na tankowanie lamba wydaje a ty zapierniczasz na to cały miesiąc! Gratuluje szacunku dla siebie!

łyn

średnie zarobki to 1600 do reki :P

VD

Jedna wielka mafia. Szkop jezdzi lambo,prywatna myjka przyjezdza aby je myc ale zeby zaplacic pracownikowi to juz kasy nie ma. Jak chcecie gnic w tej pseudo firmie,miec wokol siebie ludzi ktorzy patrza cie kak najszybciej sie pizbyc bo nie pasujesz do tej machiny ukladow,i pracowac za darmo to ta firma spelnia te wymagania. Pseudo majstrowie ktorzy nie maja pojecia o narzedziach do pracy i najlepiej kupic swoje i nimi robic.

wiesiu

Okrojona haha lazurowe kosztuje

lol

Wypłata jest ale okrojona bo oszukują ludzi nawet kartek od wypłaty nie ma. Atmosfera fatalna, praca brudna bynajmniej na produkcji. nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Gawroński Sp.z o.o. - Śrem

• Jak się pracuje w Gawroński Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gawroński Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gawroński Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gawroński Sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gawroński Sp.z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gawroński Sp.z o.o.