Opinie o Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

Firma Metaal Flex Poland Sp. z o.o. oferuje kompleksową obsługę w zakresie doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy, rekrutacji i selekcji opartą wieloletnim doświadczeniem. Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o. o. została wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 471.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

ludzkie roboty

nie lepiej jako operator cnc . zaladunek cięzkich detali ktorych nie chca się podjąc holendrzy

koko

tak, a jak to sprawdzisz. przyjedziesz i już w poniedziałek kultura bo do biura autkiem a w biurze już aneksik i zapi rowerkiek zdezelowanym 9 km na domek jak trafisz z powrotem ale to ich już nie obchodzi i czy trafisz we wtorek do pracy, masz być czy deszcz czy nie a jak nie to torby i wyjazd. takich kafarów to one tam w biurze już widziały na pęczki.

Bolek

Jade tam zobaczymy co ciekawego sie dowiem na miejscu. Przeraza mnie to co koledzy wyzej napisali. Jak juz bede na miejscu to napewno cos tu napisze

czarny

wyjechał ktos teraz moze tam do pracy ??

Spawacz

Spotkanie w miłej i przyjaznej atmosferze.

Generalnie pytania bardzo proste. Miła pani z biura w kozlu przeprowadziła krótki i bardzo prosty test języka obcego zadając kilka najprostszych pytań i tyle.

Cedric

hehe, nie mam jeszcze żadnej szefowej ;). Nie jestem podstawiony, czy coś, serio szukam pracy. Możesz odpowiedzieć mi na pytanie powyżej? Z góry dzięki.

Cedric

Ok, chyba jestem zdecydowany, możecie napisac jakie formalności trzeba spełnić by mnie wzieli? Ubezpieczenie jest bezpłatne na miejscu?

hehe
@Cedric

jak jestes zdecydowany to powiedz o tym swojej szefowej w Hapert jutro rano :) moze za ten post dostaniesz kawe i bułeczke hehe

mc1988

Ja tam jakos jezdze i jakos nie narzekam,jak sobie u nich (usunięte przez administratora)jeden z drugim to sie nie dziw ze cie wysla do Polski,bo tacy tylko pisze negatywne opinie.

biały murzyn

To co napisal gosc o 9 euro brutto to prawda . Dlatego pracuja tam ludzie ktorym nie zalezy na zarobkach - liczy sie cos innego ( jak to w Holandii ) a czasem tez nie moga pracowac w Polsce z roznych powodów :) Generalnie desperatów nie brakuje . Co do samej agencji to wyplata na czas , jak masz obity ryj to zawioza do lekarza , jest gdzie spac i (usunięte przez administratora) . Tyle

adaskoma

Dzieki za info i juz nie jedziemy.... Irek i Adam

Ja też miałem jechać z tej firmy ale podczas rekrutacji zapytano mnie tylko czy byłem karany,ale nikt tego nie zweryfikował- zatem moga tam być ludzie niebezpieczni np. byli więzniowie, a wiesz co takiemu odwali, wyskoczy z nożem .A co do firmy to zależnośc jest prosta. Pracownik otrzymuje prace i mieszkanie oraz ubezpieczenie a agencja pieniądze za to,jak komuś taki układ nie pasuje to nich nie jedzie.

Tak,MetaalFlex załatwia kwatery.

Co Twoim zdaniem znaczy "operator CNC"? Bo chyba od tego trzeba zacząć tę rozmowę. Po mojej opinii o MetaalFlexie odechce się Tobie bycie "operatorem CNC". Więc przemyśl raz jeszcze czy napewno chcesz wiedzieć.

czas Twojej uzależniony jest jedynie tym ile godzin zdołasz wytrzymać

gatz

Do operatorów CNC. Jakie macie opinie? Na ilu maszynach robicie, małe czy duże detale? Jakie stawki? Ile płacicie za łózko i ubezpieczenie?

habufa

zapraszam do metal flexu :) praca na habufie szukaja tam stolarzy z doświadczeniem nie wiem po co gdyż rozładowuje sie kontenery z meblami nie raz paczki maja ponad 100 kg o rękawiczki trzeba sie prosic na tydzien jest 38 godzin pracy a wasz zarobek po 4 tygodniach bendzie wynosił 790 euro he he he

tim
@habufa

to wszystko prawda co kolega napisał...własnie w taki sposób trafiłem tam do (usunięte przez administratora)

zgredzik123

Witam. Aktualnie pracuje z metaal flexu i złego słowA NIE POWIEM. kasa na czas. domek super. teraz nowe hotele otwierają,pokoje 2 osobowe,aneks,internet itp. Jedna rada dla nowo zatrudnionych. kupcie sobie albo weźcie z Polski swoje buty robocze. To co tu dostaniesz od nich to DRAMAT. stopy palą żywym ogniem.

wojtek

siema odezwij sie pod wojciech.777@wp.pl jade 30 go kwietnia na CNC

profesor

Podobnie mam wyjazd pod koniec kwietnia jako operator CNC. Napisz na wojtek1502@interia.eu nr.tel.

Gregus

Ja też mam ofertę wyjazdu jako operator CNC pod koniec kwietnia.Może jest ktoś kto już tam pracuje jako operator i coś napisze.

backstage

Mam mozliwosc wyjazdu w tą niedzielę jako operator maszyn cnc do jakiejs firmy w hapert, powiedzicie cos wiecej na ten temat, jest sens wyjeazdu, czy lepiej sobie darowac, w polskim biurze kobieta mówiła, ze jest bardzo duzo roboty i nadgodziny sie bardzo czesto zdarzaja. Pytam, bo nie chce wdepnąć w g**no. Prosze o odpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o. - Kędzierzyn-Koźle

• Jak się pracuje w Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o.