Opinie o TsTronic w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie TsTronic. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w TsTronic o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TsTronic w Gdańsk

rak

Przecież w tej firnie nikt robić nie chce.Masa ludzi z wielkim doświadczeniem odeszła bo mieli dosyć głodowych pensji i atmosfery.Złe zarządzanie wychodzi,reklamacji coraz więcej.Dziwie się że klienci jeszcze są.

@rak

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ... .

Jaaa

Nie polecam pracy z brygadzistks monika. Ona nas wykancza dwulicowa baba i wredne babsko nie mam az ochoty tam pracowac

@Jaaa

Dobra rada - zwolnij się !

Suzi234

Technolog to chyba tylko na papierze, oni pytają zwykłych szarych ludzi jak najłatwiejsze rzeczy zrobić, potrafią tylko wisieć na telefonie. A jak pół firmy wychodziło szybciej to nikt nie zauważył? Tylko gdy wyszła afera taśmowa to nagle wszyscy siedzą cicho jak mysz pod miotłą. A Pani H.R. teraz najmądrzejsza ,a jak jej mąż wracał szybciej do domu to też dobrze było?

@Suzi234

Zostań technologiem , też będziesz wisieć na telefonie . Pół firmy wychodziło a drugie pół firmy pracowało na pasożyty ... .

franek

Praca beznadziejna. W zasadzie wszystko polega na tym, aby jak najwięcej z pracownika wyciągnąć, i jak najmniej zapłacić. Premię zabiera się za byle co, a następnie proponuje odrabianie tego w nadgodzinach. Omijać tę firmę szerokim łukiem.

Pracownik w tstronic
@franek

Nie rozumiem jak można tak kłamać. Przerażają mnie takie nieprawdziwe komentarze :(

Heniu
@Pracownik w tstronic

Ile razy Kulawy wychodził na środek zbieral wszystkich z produkcji i mówił o rzeczach wyjętych z kosmosu, ze pewno nie będzie bo za dużo nadgodzin było zrobione, albo ze mamy podziękować ludzia którzy chodzą na zwolnienia . Czemu mam odpowiadając za prace kogoś innego ? Moja wydajność jest uzależniona od wielu czynników i wielu ludzi, ale skóra ja się wyrabiam w przeznaczonym dla mnie czasie na daną czynność i na tablicy mam wydajność na poziome 98-100% to nie dostaje pełnej premi która mam w umówię ? Co miesiąc to samo, opowieści z sandałowego drzewa. Firma straszna, system motywacji mizerny. Najgorsza jest śmietanka która się głaszcze razem i tulko umieją wymyślać kolejne powody żeby ludzia nie zapłacić .

RG
@Heniu

Po co płacić komuś jak można zostawić dla siebie ? Malediwy to nie tania sprawa

@franek

Co tu jeszcze robisz ???

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Franek

Za wychodzenie zabrali premię, a następnie oddali tym co donosili na innych. Brawo !

@Franek

Kolejny pokrzywdzony oszust ! Masz płacone za 8 h pracy a nie za wychodzenie ! Nie pasuje taki układ to wypad !

DonPedroSprawiedliwy

Dziwnym trafem nagle tyle negatywnych komentarzy na firmę, zaraz po tym jak wyszło, że to WY oszukiwaliście. Każdy ma jasne warunki pracy, nie podoba się - nikt do pracy nie zmusza, a skoro dalej ktoś pracuje to znaczy, że wcale tak źle mu tu nie jest. Co do negatywnych komentarzy to typowe - jak coś się nie spodoba (a burakom zawsze coś nie pasuje), a jest możliwość anonimowego obsmarowania to wszyscy pierwsi, ale gdy tego samego buraka spotka coś pozytywnego to już pozytywny komentarz przez gardło mu nie przejdzie. Taka jest niestety mentalność większości pracowników. Osobiście firmę polecam, atmosfera w poszczególnych działach jest dokładnie taka, jaką tworzą sobie pracownicy danego działu ;)

Pan
@DonPedroSprawiedliwy

Gdy prawda boli to trzeba się bronić? To widzocznie sam/sama jesteś burakiem.

DonPedroSprawiedliwy
@Pan

Przykro mi ale nie rozumiem pytania, o jakiej prawdzie Pan mówi?

busz
@Pan

Haha, od razu widać kto się oburzył:D W poście nie jest wskazana żadna osoba, a tylko ci co "oszukiwali". Jeżeli czujesz, że uwaga jest skierowana do Ciebie, to znaczy, że jesteś jednym z tych złodziei, którzy pewnie teraz najgłośniej krzyczą, bo premii nie mają. Cieszcie się, że w sprawa nie trafiła do sądu. Wasza jakakolwiek dalsza "kariera" już by nie miała możliwości się rozwinąć. Przy takim podejściu i tak już chyba nie ma :D

@DonPedroSprawiedliwy

"Dziwnym trafem nagle tyle negatywnych komentarzy na firmę, zaraz po tym jak wyszło, że to WY oszukiwaliście" - polecam zapoznać się z komentarzami przed całą akcja. Z tego co widzę to prawie wszystkie negatywne.

Zabawa

Powiedzmy sobie szczerze, jeżeli ktoś oszukuje to musi ponieść tego konsekwencje. Myślę że każdy się z tym zgodzi. I nie ma co się o to obrażać. Tylko czytając te komentarze zastanawia mnie jedno... gdzie było kierownictwo, brygadzista ? Kto miał za zadanie kierować albo chociaż pomagać tym ludziom w czasie produkcji? Byli pozostawieni sami sobie podczas gdy produkcja była w toku ? Pracowałem w kilku firmach i sporadycznie zdarzaly się przypadki że nie bylo kogoś do kierowania zespołem ale to naprawdę sporadycznie. Czy to taki przypadek? Niby wszystko jasne ale osobiście uważam że "góra" powinna zastanowić się czy sama po części nie zawiniła...

Lutowacz

Po taśmowej aferze technolodzy z dpp urosli. Pani technolog EB wraz z technologiem AG wyzej sr.ja niz du.y maja. A dyrektor sobie siedzi w czterech scianach i nie wie jak produkcja przebiega.Poprzedni dyrektor byl jaki byl ale wszystkich traktowal rowno czy to dpp czy ludzi z produkcji. Tutaj dpp jest na specjalnych warunkach.

hihi
@Lutowacz

Wy oczywiście bidulki niewinne.Jak się oszukuje to potem takich się traktuje jak na to zasługują .Oszustom mówimy NIE!

Barabasz
@Lutowacz

Akurat EB i AG to jedne z bardziej kompetentnych osób posiadające wiedzę w DPP.

Dawid
@Lutowacz

Jak można najpierw fałszować dane i okradać firmę po czym mieć czelność kwestionować kompetencję technologa. Jedyny powód, dla którego można nie polecić firmy, to możliwość pracy z takimi osobami jak, która napisała ten komentarz. Niestety wszędzie takie się znajdą :/ Pozdrawiam i zapraszam do wzięcia się za rzetelną pracę :)

Malwa
@Barabasz

Z AG się zgodzę. Pani EB to chyba pomyłka ????

XxX
@Malwa

EB z kompetencją się chyba minęła. Miałem okazję współpracować z nią kilka razy i niestety.. wielki niesmak i rozczarowanie za każdym razem.

CzłowiekRobot

Ludzie narzekają na zarobki, atmosferę albo to czy ktoś ich pilnuje. Niestety nie ukrywajmy może płace nie są za wysokie ale za to umiejętności z jakimi można zacząć pracę może być równa zeru, ważne, że masz dwie ręce, resztę się nauczysz. Ciężko szukać takiej pracy gdzie zaczynając o godzinie 6 kończysz punkt 14 lub adekwatnie inne zmiany 14-22.

Pracownik ts

maju nie bede odpowiadac na pytania ludziom z biur ktore nie wiedza co jest na produkcji. Pozdrawiam

Pfff
@Pracownik ts

To prawda cała elita która siedzi w biurze nie ma zielonego pojęcia o produkcji i co dokładnie się dzieję i jak pracujemy dla nich liczą się tylko tabelki i wykresy aby kasa się zgadzała

biurwa
@Pfff

Jak "pracujecie dla nas"....bo kontrakty za miliony biorą się z powietrza?? Zapraszam do biur na tydzień, zobaczysz jaką mamy sielankę. Jak popijamy sobie kawkę i umilamy czas ploteczkami czy selfie. Fakt, są takie jednostki, ale są też ludzie, którzy naprawdę pracują abyś ty chłopie m. in. miał premię bo jak zakład nie ma wyniku to i ty a wyniku bez kontraktu nowego czy stałego by nie było. Tak jak są obiboki i wyrwy na produkcji tak i są w biurach ale nie obrażajmy tych, którzy naprawdę pracują, w każdym dziale.

Tymczasowy 1000

Firma dobra tylko na tymczasową pracę aby zdobyć doświadczenie i pójść dalej do innej firmy. Nie ma żadnych szkoleń aby móc się kształcić i czegoś nauczyć. Brak jakichkolwiek awansów no chyba, że ktoś się zwalnia i dadzą ci szansę na dane stanowisko. Podwyżki są po testach kompetencji o ile je dobrze napiszesz i dadzą ci 100 złotych brutto więcej. Jeszcze są premię , które raz są a raz ich nie ma a jak już są to zawsze obcięte. Komentarze mówią same za siebie. Nic dziwnego że z miesiąca na miesiąc tyle osób odchodzi.

Xyz

Raczej nie ma co się starać o te stanowisko bo i tak z góry mają zaplanowane kogo tam posądza Jedyne co to tylko będą się nabijać kto złożył CV i ile by chciał zarabiać

Kolo

Obecnie poszukują na stanowisko Koordynator w Dziale Zapewnienia Jakości - brzmi dumnie. Ktoś wie coś więcej, czy to pic na wodę, czy jest sens się zgłaszać mając kilkuletnie doświadczenie w inżynierii jakości w podobnej branży? i na jakie wynagrodzenie firmę stać?

Były

Co tam u Was słychać?

Maja

@pracownikts, jak widać wyżej prowadziłam już tutaj dyskusje na temat warunków pracy w TsTronic, dlatego zadałam Ci te pytania. Nie mam nic związanego z biurem, staram się jedynie dopytać o rzeczy, które mogą być w Twojej wypowiedzi niejasne dla innych użytkowników.

Maja

@pracownik ts o jakim monitorku i świeceniu na czerwono mówisz? Co w takim razie zatrzymało Cię w firmie tak długo? Czy w ciągu tych 10 lat, wysokość Twojego wynagrodzenia uległa poprawie?

Pracownik ts

Lean manufacturing czytaj : inwigilacja w czystej postaci. Kazda minuta pracy jest notowana. 7:59 i juz widniejesz na telewizorze ( pulse board :D) na kolor czerwony ze nie przepracowales minutki. Co do premii to nowo wprowadzony system ponoc komputerowy wylicza premie miesieczna na podstawie wydajnosci i jakosci i NAGLE okazuje sie ze zewszad splywaja na pracowników reklamacje aby tylko premia byla nizsza. Jesli chodzi o lutowanie to brygadzistki slabo nadaja sie na to stanowisko. Jedna brygadzistka o mlodszym stazu stroi miny i fochy . dodatkowo na każdego gada za plecami- straszna stara panna. Dosłownie zgorzkniala osoba. Druga z nich również o barwnej osobowosci. Uwaza donoszenie jakos czesc swojej pracy. Do ludzi obgaduje kierowniczke produkcji a kierowniczce donosi sumiennie na ludzi. W tej firmie atmosfere psuja brygadzisci i kadra zarzadzajaca. Zarobki sa na niskim poziomie pracujac z dlugim stazem ok 10 lat na lutowaniu dostaje sie ok 1700 zl. Całkiem sporo:D Podsumowujac jeśli komus nie przeszkadza atmosfera ciagles inwigilacji, ciaglego sprawdzania, patrzenia na rece i byciu tym najgorszym to polecam serdecznie. Plusem jest to ze mozna poznawac nowych ludzi bo ciagle sa nowi pracownicy. Starych zostalo kilku i będzie jeszcze mniej:( (usunięte przez administratora) Na pewno Wam lepiej w nowej pracy pozdrawiam

Maja

@Prac jeszcze raz dzięki za rzetelną odpowiedź. Warunki pracy są jak widać przejrzyste, z awansem rzeczywiście mogłoby być lepiej. Dobrze byłoby gdyby ktoś z kierownictwa trafił na to forum i mógł odnieść się do tych wszystkich kwestii. Może to by coś zmieniło w TsTronic?

Maja

@Prac dziękuję za odpowiedź, zawsze lepiej wiedzieć na jakie benefity można liczyć, już przed pójściem na rozmowę rekrutacyjną. A jak wygląda sprawa premii i awansów? To też bardzo istotne informacje z punktu widzenia potencjalnych pracowników TsTronic.

Prac
@Maja

Co do premii to owszem jest, ale nigdy nie wiesz ile dostaniesz. Działa to na zasadzie, ze jak cała firma osiągnie dobry wynik to wtedy można liczyć na dość dobre premie, ale do tego dochodzi jeszcze ocena pracownicza wystawiona przez kierownika i tez zależnie w jakim dziale pracujesz to moga byc rożne wielkości tej premii. Zdarzaja sie sytuacje , kiedy premia jest bardzo mała, albo jej nie ma ... awansy ?? Nie ma co liczyć na awans. To sa sporadyczne przypadki, ze kogos z produkcji wezmą do działu technologicznego (robią to wtedy, gdy z zewnątrz nikt sie nie nadaje). Tam tez nie ma przejść miedzy stanowiskami. Pracujesz na jednym stanowisku cały okres pracy, jak chcesz zmian - musisz sie zwolnić. Kierownicy rownież sa obsadzeni dożywotnio... Na produkcji raczej nie ma z tym problemu i można zmieniać stanowisko.

Maja

Kontrole jakości na pewno w tej branży są potrzebne @Gość. Ważne tylko co pracownicy dostają za to w zmian. Co TsTronic może zaoferować pracownikowi dodatkowo? Czy są tutaj np. dofinansowania do wczasów, karty sportowe, ubezpieczenie?

Prac
@Maja

Tak, firma oferuje wczasy pod grusza oraz pieniądze na święta (oczywiście nie sa to za duże kwoty... ale zawsze cos). Dodatkowo jest karta multisport, ale jest ona bardzo droga w porównaniem z innymi firmami, ktore dopłacają duzo wiecej do tej karty. Ubezpieczenie rowniez jest przy standardowej umowie.

Zostaw merytoryczną opinię o TsTronic - Gdańsk

• Jak się pracuje w TsTronic?

Zobacz opinie na temat firmy TsTronic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TsTronic?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TsTronic?

Kandydaci do pracy w TsTronic napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TsTronic