Opinie o TsTronic w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie TsTronic. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w TsTronic o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TsTronic w Gdańsk

Drodzy Państwo, nowoczesne metody zarządzania dążą do tego aby nasza praca była optymalna, aby móc pokazać klientowi, że dbamy o niego z punktu wiedzenia kosztów, jakości, terminowości dostaw czy dobrego serwisu. Pracownikowi może się wydawać, że jest osaczony ponieważ patrzy się na każdą minutę jego pracy. Docelowo, dokładnie ma to tak wyglądać, tak definiuje to nauka Lean Manufacturing, na której wyrósł przemysł motoryzacyjny, gdzie dbałość o powtarzalność, jakość i terminowość to porządek dzienny. Lean mówi jasno szukamy mudy (bezproduktywności), poprawiamy ją i zaczynamy od sekund, czasami nawet milisekund, docelowo otrzymujemy zyski dla przedsiębiorstwa, które przekładają się na zyski dla właścicieli i pracowników. Moja rekomendacja jest następująca, możecie być dumni ze swojej firmy, która się rozwija z punktu wiedzenia leanowskiego czy inwestycyjnego, a to przy obecnym rynku jest bardzo trudne. Oczywiście każdy ma prawo komentować, krytykować, to przychodzi nam najłatwiej, ale z drugiej strony nikt nikomu nie broni zorganizować miejsce pracy dla innych, jakie wg niego jest idealne, generować przy tym zyski. Sugeruję wszystkim narzekającym spróbować tak zrobić i pochwalić się swoimi sukcesami. Pozdrawiam serdecznie Gość

Maja

@jaaa rozumiem, że masz inną opinię niż @Lulu odnośnie intensywności pracy i narzuconych norm. Czy może to wynikać z pracy na innym dziale firmy? Piszesz, że na niektórych wyrobach są te same. Czyli jednak przy niektórych uległy one zmianie. Rzeczywiście, nie ma idealnego pracodawcy. A czy mogłabyś może podsumować jakie są dobre strony TsTronic jako pracodawcy, a co warto by zmienić? Takie merytoryczne komentarze będą cenne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

Maja

@Zniszczona chętnie dowiemy się więcej na temat tego jakie są Twoje doświadczenia z pracy w firmie, jednak nie jest to miejsce do oceniania i skupiania się na poszczególnych pracownikach firmy, szczególnie jeśli padają w komentarzu dane personalne. Przypominam, że komentarze nie mogą łamać regulaminu portalu. W tym nie mogą naruszać dóbr osobistych. W sprawie nieodpowiedniego zachowania pracowników firmy, szczególnie kierowników warto problem ten zgłosić i wyjaśnić wewnętrznie. @Lulu Ty również wspominasz o odejściach z firmy. Jaka jest ich skala? Ile osób odeszło w ciągu ostatnich kilku miesięcy? Czy problem dotyczy bardziej konkretnego działu firmy?

Lulu

Firmy unikać jak ognia. Złe zarobki . Normy są takie że żaden pracownik nie może ich wyrobić a jak się pojedynczej osobie uda to zmieniają od razu na niekorzyść pracownika. Wieczne spisywanie , notowanie żeby w biurach się zgadzało. Dyrektor produkcji nie zna się na swojej pracy. Ludzie ciągle się zwalniają i szybko szukają nowych ludzi z ulicy na ich niejsce . Dojdzie do tego że wszyscy pracownicy odejdą od stanowisk pracy i zakład stanie. I niech sobie biura pracują na produkcji. Pracownik się tu nie liczy tylko szybki zysk.

jaaa
@Lulu

Ale głupoty opowiadasz odnośnie norm.....Przez kilka lat są te same na niektórych wyrobach i wszyscy się wyrabiają chodzą i się nudzą.....czasami fakt jest przegięcie ale w większości jest o.k.Kto chce pracować to będzie a zarobki są takie jak wszędzie.Mamy 21 wiek więc jakieś raporty muszą być i dziwne by było aby każdy każdemu wierzył na słowo.Prawda jest taka że niema idealnego pracodawcy i zawsze coś się znajdzie że jest nie tak .....życie.

logo firmy Specjalista ds. Rachunkowości (praca zdalna)
Speedxceo Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Maja

Obecnie firma poszukuje osób do pracy na stanowisku OPERATOR MASZYN SMT. Co możecie powiedzieć o tym jak wygląda praca w tym dziale firmy? Czego mogą spodziewać się aplikujący na tą ofertę pracy? @były pracownik@edek z krainy kredekwspominacie o odejściach z firmy. Czym one są spowodowane? Czy własnie zbyt dużym zakresem obowiązków, które nie wiążą się ze zwiększeniem wynagrodzenia?

Ta firma niby się rozwija ale tak naprawdę to upada. Kadra zarządzająca myśli, że doświadczonych pracowników zastąpi uczniakami i będzie wszystko ok. Każdemu dokładają tylko obowiązków z każdej osoby, która odejdzie i myślą, że każdy będzie robił za grosze. Z tym co robicie w TS możecie tak naprawdę zarobić więcej w każdej innej firmie.

Zbigniew

Pan Radosław nie zdaje sobie sprawy że w znanych sieciowkach marketowych zarabia się więcej na starcie niż specjaliści w TS z wieloletnim doświadczeniem. Nie polecam firmy, kadra dyrektorska i kierownicza kocha tak prezesa że jest zaślepiona traktowaniem pracowników niższych szczebli. Nie polecam.

edek z krainy kredek

wszyscy najlepsi niestety odchodzą z tej firmy. Co będzie za jakiś czas to tego nikt nie wie.. Może pójdą w końcu po rozum do głowy i zaczną dawać więcej ludziom zarobić.

e

@w no masz racje zawsze przeciez przed podjeciem pracy powinno sie podpuswyac umowe prawda? tez dla wlasniego bezpieczenstwa no i wiaodmo ze pracodawca tez od razu powinien Ci to dac tez do podpisu...

nonname

Pracowałem tam 6 godzin z ramach dnia próbnego . Nic nie zapłacili, nie dali umowy. Miała być umowa o pracę. Oddaje sprawę do Państwowej Inspekcji Pracy.

noname1
@nonname

"nonname" co robiłeś przez te 6 h ?

gość

Ile płacą w tym Tstronicu? Bo kiedyś robiłem to płacicili bardzo słabo i do tego umowa zlecenie.

gość123

szukajcie dobrze, a znajdziecie lepiej płatne i spokojniejsze prace zarobki w tej branży to na początek 2100zł na rękę

Byla niewolnica
@gość123

To duzo Tobie dali ja pracowalam pare lat i z nad godz.tyle nie dostawalam.

xoxo

Ta firma może być bardzo dobrym miejscem pracy dla wielu ludzi. Należy zrobić tylko jedną rzecz: ZMIENIĆ ZARZĄD.

Kirito

Witam. W Ts Tronic pracowałem z dobre pół roku temu i z tego co widzę, niewiele się zmieniło. Przełożeni- temat myślę, że został wystarczająco wyczerpany- normy, normy i jeszcze raz normy. Wyrabiaj wysoką normę, utrzymuj wysoką jakość, w zamian dostajesz niezbyt wiele. Chciałbym też poruszyć temat atmosfery w pracy- pominę już to, co padło wcześniej (wykańczanie nerwowe)- czego oczekiwać, jeżeli w większości tutaj jeden drugiego obgaduje i za 50 groszy więcej na umowie by mu oko wydłubał? To nie jest miejsce pracy dla kogoś, kto chce spokojnie pracować. Jestem w stanie uwierzyć w to, że nie jedna osoba została w tej firmie do płaczu doprowadzona. I tak jak ktoś wczesniej napisał- lepiej pracować po 8 godzin na magazynie za 1600 na rękę niż w Ts-ie z najniższą krajową na umowie o pracę (jeżeli dostaniesz) i w takim stresie. pozdrawiam

mina

Właśnie jest nabór na THT ,przygotowanie i mechanikę

gość

to uważaj żebyś nie trafiła jeszcze gorzej

Zastanawiasz się skąd tyle negatywów ? chłopie chyba nie masz pojęcia co w tej firmie się dzieje aktualnie i jak tragicznie wygląda jakość .... jak się widzi jak to wszystko funkcjonuje to dziwie się , że jeszcze ta firma tylu klientów ma przy czym w cale nie należy do tanich z tego co słyszałem...

edek

Co tam slychac w TSie??? dalej jest taki bajzel??? Jak bez dyrektora???

Nie rozumiem tutaj tego całego radowania się z odejścia Dyrektora. I co myślicie , że teraz będzie wszystko lepiej ? Wydaje Wam się. To , że odszedł dyrektor nie zmieni płac , umów ani niczego innego. Ludzie nadal są wykorzystywani i każdy kto pracuje o tym wie ile takich przypadków ostatnio było więc naprawde nie rozumiem tego radowania się z odejścia dyrektora.

AndrzejStrzelba

Szkoda ze wielu dobrych pracowanikow bylo mniej cierpliwych niz prezes i nie doczekali tej pieknej chwili :)

pani Frau

przecież to jest APOKALIPSAAA!

Zostaw merytoryczną opinię o TsTronic - Gdańsk

• Jak się pracuje w TsTronic?

Zobacz opinie na temat firmy TsTronic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TsTronic?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TsTronic?

Kandydaci do pracy w TsTronic napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TsTronic