Opinie o TsTronic w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie TsTronic. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w TsTronic o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TsTronic w Gdańsk

Proszę o info nt. stanowiska Lider/brygadzista jednozmianowy, czy to tht czy smt, jaka atmosfera pracy i ewentualne widełki płacowe dla kandydata z doświadczeniem.

@nergal

To nowe osoby nie przechodzą żadnego wprowadzenia w obowiązki? O co chodzi z tą wazeliną, musisz żyć dobrze z konkretnymi osobami? To pracownicy wybierają lidera czy szefostwo, bo chyba zrozumiałam to pierwsze?

Beti Nowy wpis

Dobra, na stronie jest jedna oferta, dla operatora kontroli i mąż kazał mi tu wejść żebym zadała parę pytań odnośnie pracy, bo jest zainteresowany stanowiskiem. Samo lutowanie jest pracą manualną i dodatkowo jeszcze wymagane są zdolności manualne, co to konkretnie oznacza? Oprócz podstawy oferują jeszcze dodatkowe premie i może wiecie jakie maksymalnie to kwoty?

Administrator Nowy wpis

TsTronic zatrudni osobę na stanowisko Brygadzista Produkcji. Aplikowałeś na tę ofertę i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się pomocna.

Martynka Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.

Odradzam pracę w tej firmie .Atmosfera jest okropna i to na wszystkich działach .Brygadzistki tzw".lider" zwłaszcza działu cmu to masakra .Doświadczenie w elektronice zerowe .Chyba że ktoś chciałby przeszkolić się z gotowania ,ale myślę że mało by zrozumiał ,mam tu na myśli ubogą polszczyznę.Taka osoba ma pod sobą ludzi ?która nie potrafi współpracować z innymi a kultura zerową. Do tego monitoring .jesteś ciągle obserwowany ,nawet z wyjścia do toalety na 2 ha ha trzeba się tłumaczyć.

Tomcio Nowy wpis

Nieciekawa wymiana zdań. Zwłaszcza, że zupełnie nic nie wnosząca do wiedzy o firmie, jako pracodawcy. No chyba, że tego typu relacje są udziałem pracowników również na co dzień w miejscu pracy? Wiem, że w ofercie zatrudnienia na Inżyniera ds. Nowych Produktów pojawiają się słowa, o świetnej atmosferze pracy, ale papier (Internet) przyjmie przecież wszystko.

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży

A przybliżysz sytuację bliżej, bo ja będę aplikować i chętnie się dowiem na kogo i czemu uważać? Ten Pan jest normalnym pracownikiem czy przełożonym? No i jakie informacje miałby donosić i komu? Te donoszenie może zagrozić innym?

Firma nie jest korporacyjnym molochem i wszyscy się tu znają. Skoro nie wiesz czy był kierownikiem, czy dyrektorem, to znaczy że wcale nie znasz struktury firmy, ani pracowników(tym bardziej osoby, o której wspominasz) i daruj sobie komentarze. Swoje frustracje i niespełnione ambicje odreaguj w innym miejscu. Wylewanie żali odnośnie konkretnych osób na forach internetowych jest zwyczajnie żałosne i krzywdzące.

Jak się pracuje z ludźmi z TsTronic?

Simba

Jak się ich bliżej poznać to spoko ,są pomocni i nie konfliktowi atmosfera też jest ok.

Mirosław
@Simba

Czyli nowy pracownik, jak o coś zapyta, to uzyska pomoc i wyjaśnienie? Bardzo w sumie na to liczę, jakbym miał tu podjąć się pracy na stanowisku Inżyniera ds. Nowych Produktów (NPI). W tym niedawno wystawionym ogłoszeniu użyli nawet określenia - świetna atmosfera.

@Kandydat

tragedia ta dziewczyna w ogóle nie nadaje się na to stanowisko brak kompetencji ,brak kierowania zespołem nie potrafi zarządzać zasobami ludzkimi jedyne co potrafi to odliczać przerwę 10min potem następna 20min (tragedia), można porównać to do (usunięte przez administratora)

Franciszek
@nergal

W jakich konkretnie sytuacjach ta osoba Twoim zdaniem sobie nie radzi? I czy ona objęła posadę liderki / brygadzistki w drodze awansu, czy poprzez ogłoszenie? Bo próbuję ustalić, czy tu się da awansować i czy doceniają zaangażowanie? Chociażby finansowo na początek? Na stronie firmy jest ogłoszenie na operatora kontroli, ale nic tam nie ma o pieniądzach za pracę, a to przecież ważne!

@Franciszek

brak współpracy, brak pomocy (pracownicy nowo-przyjęci) brak empatii ogólnie tragedia .Atmosfera fatalna .pierwszy raz się z takim czymś spotkałem ta pani siedzi tam jak by była tam za karę ,dziwie się tym ludziom co jeszcze tam wytrzymują ,brak szacunku dla starszych pracowników tylko wazelina się liczy .!!!!!!!!!!! nie mam pojęcia jak można było wybrać takiego lidera porażka dla firmy TS.

chodzi o dział THT

@nergal

Co jaki okres czasu w TsTronic można ubiegać się o podwyżkę?

Miki

Wcale. Najlepiej robić za miskę ryżu. O czym ty mówisz? Podwyżkę? Dostaniesz po rocznym zatrudnieniu jakieś 44zł BRUTTO do stałej pensji. Nie oszukujmy sie.

AA

Raz w roku, przy okazji pomiaru kompetencji

MMM

Nie ma czegoś takiego jak podwyżki w tej firmie... Dostałeś umowę o pracę na konkretną stawkę i już nie ma szans na podwyżkę. W tym roku nawet testów kompetencji nie robią... od kilku lat podwyżek nie bylo

Czy pracodawca TsTronic motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

AA

Comiesięczne premie uzależnione od wyniku formy.

gosc

16 tygodniu później potrzebują kogoś do produkcji, PONOWNIE?????

Mateusz

@gosc a na jakie stanowisko?

gosc

od pare tygodne jest ta sama ogIoszenia

gosc

pani ktora prowadzi rozmowy kwalifikacyjnej nie ma pojecia o nich

Ile jest zmian w TsTronic?

Maria

Zależy od stanowiska, niektóre standardowo jak na produkcji - 3 zmiany, niektóre na 1

Halina
@Maria

No tak, to logiczne. Ale super, że zechciałaś odpowiedzieć. Ostatnio przeglądałam stronę internetową TsTronic i zauważyłam, że szukają nowych pracowników - miedzy innymi kogoś na stanowisko Planisty Produkcji MPS. Możesz mi powiedzieć, jaki jest dokładny zakres obowiązków osoby na tym stanowisku?

Czy to ciężka praca ?

stefan

witam ile firma płaci za pracę na produkcji ? pozdrawiam

Maja
@stefan

@stefan Też chętnie się dowiem, ile wynosi wynagrodzenie na dziale produkcji. Znalazłeś ogłoszenie o pracę, które Ci odpowiada, czy może jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w TsTronic? Daj koniecznie znać.

Stefan
@Maja

Jeszcze nawet nie wysłałem CV. Najpierw chciałem poznać wynagrodzenie. Pozdrawiam

Gosc

Czy ktoś by polecił tą firme ? Mam mieć rozmowe rekrutacyjną i nie wiem czy warto...

Ffff
@Gosc

Tak

Maja
@Ffff

Dziękuję za odpowiedź. A możesz ją nieco rozwinąć, dlaczego polecasz pracę w TsTronic? Napisz proszę, co podoba Ci się w tym miejscu.

Oko
@Maja

Ty dalej spamujesz ? Nie wiesz jak ludzi do firmy przyciągnąć? Żałosne.

Wolność

Dlaczego poprzednia opinia została usunięta?

Swoboda
@Wolność

Pewnie Administracja serwisu przestraszyła się prawdy...

Zadowolona

A ja z chęcią się dowiem jakie szkolenie było finansowane przez nas? Pracuje w ts od dłuższego czasu i uczestniczę w szkoleniach i za żadne nie musiałam płacić. Proszę konkrety.

rozum

Ktoś tu pisze o ideałach, nie ma czegoś takiego . Firma w sumie jest dobra i nie przesadzajmy z narzekaniem.

Zostaw merytoryczną opinię o TsTronic - Gdańsk

• Jak się pracuje w TsTronic?

Zobacz opinie na temat firmy TsTronic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TsTronic?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TsTronic?

Kandydaci do pracy w TsTronic napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TsTronic