Opinie o Aldik Nova Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Aldik Nova Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Aldik Nova Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aldik Nova Sp. z o.o. w Lublin

Basia

Pani Przewodniczaca kiedy w koncu przestanie nam pani fundowac atrakcje fartuchowe Prezes sie nie zgodzil premia regulaminowa tez sie nie zgodzil a teraz czepila si pani funduszu i zamiast go dac do ogolnej wiadomosci zebysmy mogli sie wypowiedziec to pani cihaczem na spotkanie z Prezesem zebysmy nie mogli sie wypowiedziec postawila nas pani przed faktem ze jest malo czasu i nie mozemy sie wypowiedziec wiec na swieta kase dostana samotne matki i rodziny wielodzietne bo trzy osobowa rodzina przekroczy dochod samotni i single tez wiec pani mysli tylko o takich osobach jak pani a gdzie reszta zalogi w tym wszyskim jedna wielka bzdura i co pani na to jak zwykle pani jest niewinna!!!!!!!

@Basia

P. przewodnicząca ALDIK to nie jest p. prywatny folwark i nie może pani wraz z panami z regionu robić co p. pasuje,przecież jeszcze jest załoga , biuro -czy ktoś spytał nas o zdanie nie bo niby po co.P.z regionu wraz z panią najlepiej wiecie co dla nas jest dobre/dochody mężów aby dostać na ,święta/.,w żadnej sieci tego nie ma tylko u nas. WSTYD......

NICK

No przeginka totalna z tym liczeniem dodatków od dochodów. A najlepsze w tym wszystkim jest to, że większość osób na sklepach wypełni i podpisze bez zastanowienia się. U nas na sklepie tylko ja zainteresowałam się tym jakie to przyniesie skutki. A co ja zrobię sama, jak wszyscy grzecznie wypełnią i odeślą? Noż kurde, tak mi dzisiaj ciśnienie skoczyło jak zobaczyłam te wypełnione formularze... nie dość, że i tak mamy gówniany socjal, no bo sami powiedzcie co to jest te parę groszy na święta, to jeszcze chcą uciąć. A pracownicy sami sobie krzywdę robią, nie interesując się tym, na co wyrażają zgodę. Najlepszy tekst jaki usłyszałam, to że jestem poza tematem bo nie należę do związków. Czujecie? Tzn., że związki załatwiają socjal tylko swoim, a reszta nie dostanie? No chyba nie, a skoro nie, to ja chcę wiedzieć z jakiej paki związki pchają łapy w mój socjal? Skoro uważają, że moje zdanie jako niezwiązkowca mają w poważaniu, to niech nie obejmują mnie swoimi fanaberiami...

@NICK

No to zrób coś z tym, a nie jęcz! Porozmawiajcie z kierownikiem sklepu, niech zaprosi dyrektora i porozmawiajcie!

Ona
@anonymous

A kto tu jeczy nierozumiesz co czytasz co kirownik ma wspolnego zz i wypelnianiem dochodow do socjalu aco socjal ma wsolnego z dochodami mezow w zadnej sieciowce nie sa wymagane dochoy z pieniedzmi i talonami na swieta tylko nasze zz wymyslilo glupote i bubel zwiazkowy wiec czas zaczac myslec o wszystkich a nie o garstce zz bo wychodzi na to ze duzo ludzi zrezygnowalo jak sie wymysla takie glupoty to w koncu to sie rozleci i bedzie spokoj nareszcie dzialacze zz!!!!!!???

aga
@NICK

Większość nie wypełnia tych deklaracji ,zz niedługo wejdą nam do łóżek tak ich wszystko interesuje , ale nie przejmuj się gatkami związkowców,garstka nie będzie rządzić większością ich klęska jest już blisko.

NIEWOLNIK Z ALDIKA

Pracuję w aldiku w Lublinie , jedna osoba pracuje na zmianę i obsługuje : mięso, wędliny, garmażerkę, sery, ciasta, wypiekanie pieczywa ... wymagane jest jeszcze między czasie wykładanie towaru na regały w sklepie, pilnowanie terminów przydatności do spożycia i posprzątać socjalny, toalety pracownicze . No chyba wystarczy . Na pierwszej zmianie nie wiesz od której czynności masz zacząć , na drugiej też nie lepiej, klienci się denerwują, usłyszeć można niezbyt miłe komentarze, niektórzy nie chcą czekać w długiej kolejce wychodzą ze sklepu. Nie dość ,że muszą stać w długiej kolejce do stoiska to jeszcze do kasy. Na cały sklep na drugiej zmianie 3 pracownice . Masz ogarnąć dwa stoiska: umyć lady, podłogi , wagi, maszyny, pojemniki, skrzynki,sprzątnąć mięso do chłodni..... i rano na pierwszą zmianę znowu sama bo nie ma ludzi do pracy . Pan koordynator na w odpowiedzi na zgłoszenie problemu : sklep ma za małe obroty żeby zatrudnić więcej osób . Podsumowując wykonujesz pracę, którą powinny wykonać min.3 a dostajesz pensję : 1 500,00 PLN za miesiąc . Dziękuje i pozdrawiam zarząd Aldika

ala2589
@NIEWOLNIK Z ALDIKA

Nie tylko w Lublinie tak jest niestety

magd@
@NIEWOLNIK Z ALDIKA

sklep nie ma obrotów bo nie ma klienta,a nie ma klienta bo nie ma go kto obsłużyć,żeby brać trzeba najpierw dać.a może pan koordynator by sie wykazał i stanie sam na stoisku i wykona te wszystkie czynności?

@magd@

A unas jak magazyniera niema to niema moze wkoncu ktos w biurze sie tym zainteresuje przeciz nie jestesmy przeszkolone z robienia belki jezdzeniem paleciakiem

twoja stara
@NIEWOLNIK Z ALDIKA

1500zł??? To chyba w Lublinie bo im dalej na wschód tym gorzej. U nas tylko niektórzy tyle zarabiają i to z premią. Druga zmiana to jakaś porażka bo są 2 osoby na hali a (usunięte przez administratora) wynoszą co chcą. Nie raz widziałam jak kradną ale nie mam zamiaru ryzykować za te pieniądze. Już nie mogę doczekać się inwentaryzacji.

@NIEWOLNIK Z ALDIKA

No to dobrze wiedzieć bo skoro tak podchodzą do pracowników to nie ma co tam pracować ;) Lepiej niech firma upadnie a na jej miejscu wyrośnie nowa z innym zarządem i inną polityką.

@NIEWOLNIK Z ALDIKA

a czy to juz nie mobbing?

ucziwy
@ala

Nie podoba sie to po kiego wuja tu siedzisz? Pewnie jesteś nierobem który tylko drzec jape potrafi a sam opierdziela się. Przez takich inni muszą dwa razy ciężej pracować! Wez sie za robote albo spadaj do Lidla Biedronki czy gdzie tam - tam nie będą się z takim cackać i nauczą roboty!

@ucziwy

Janie daj już spokój. zmień melodię bo sam zostaniesz w Aldiku z braćmi z Ukrainy a Oni już tak wyrozumiali nie są

ala

zapłaca nam za prace w godzinach nocnych?a w ogole to teraz pracujemy do 22 i od 6 rano a godziny nocne to 21-7,ktos ma za to zaplacone dodatkowo?

@ala

Godziny nocne to od 22 do 6 rano piszesz bzdury kobieto. A za pracę w godzinach nocnych przysługuje dodatek nocny. A gdzie w tym wszystkim są związki , czy były prowadzone rozmowy z Prezesem- pewnie nie bo nasze zz zawsze działają po czasie - wstyd P.przewodnicząca .

@ala

A co na to zwiazki jak zwykle siedza jak myszy pod miotla trzeba bylo wczesniej prowadzic rozmowy zPrezesem naten temat teraz mleko sie rzlalo a zz spi jak zwykle i nic nie maja do powiedzenia tylko obiecuja?????!!!!

Jaga
@ala

A co na ten temat powiedza zwiazki i co zrobily? NIC BO SPALY JAK ZWYKLE DUZO OBIECUJA NIC NIE ROBIA CZY BYLY PROWADZONE rozmowy na ten temat z Prezesem nie bo poco a jak sie zrobil szum to napisali pismo i tyle a pani przewodniczaca spi jak zwykle wstyd !!!!

Dom
@Jaga

Trzy po kolei negatywne wpisy na temat działalności ZZ w firmie :) Chyba któryś z koordynatorów dorwał się do klawiatury i uprawia swą propagandę :) Żenada

@Dom

No tak, bo przecież związki to nasi zbawcy i o nich źle mogą pisać tylko koordynatorzy... czy wy naprawdę nie widzicie że związek tu sobie na tym forum rekrutuje członków wylewajac pomyje na wszystko i wszystkich? Na spotkaniach obiecuja bzdury i robią teatr żeby składkę płacić a potem tutaj wypisują.... polityka....

Panaceum
@ala

Do roboty lenie!Macie swoje wolne niedziele to pracujcie a jak nie pasuje to zwolnijcie się, a nie będziecie jęczeć jak krowy w trakcie cielenia się!!!

@Panaceum

nie strasz Paneceum bo się ze..asz.. dbaj cham.e o pracownika swego bo nie będziesz miał lepszego.

TM
@ala

A czy ktoś pytał ZZ o zdanie w tej sprawie? Wprowadza się takie zmiany bez uzgodnień z kimkolwiek. Niech wszyscy pokażą że z tym się nie zgadzają a nie tylko krytykują ZZ

Ada
@TM

A po co jest zz w aldiku jak sie boja krytyki niech dadza sobie dadza spokoj a kto zafundowal nam wolne niedziele zz i kto nas sie pytal o zdanie a mozemy chcemy pracowac w niedziele zz nie jest od tego zeby ukladac nam zycie wszyskim a nasz zz a szczegolnie pani przewodniczaca obwina za wszystko koordynatorow to zadna nowosc wszyscy winni tylko nie zwiazki ZENADA zz aldik

Olga
@Panaceum

Zz zalatwilo nam wolne niedziele to przez to bedziemy pracowac piatek sobota do23 a poco jak moglismy normalnie pracowac ale zz nie myslalo o ludziach pracy nikt nas nie pytal czy tak chcemy!!!!!

@Dom

Na kilometr czuć ,że jesteś z zarządu zz ,podajcie prawdziwe dane ilu macie związkowców którzy płacą składki ,chyba jest ich garstka skoro osobom, które nie płacą chcecie umorzyć zaległości /kłania się statut zz/,a nie skreślacie ich ze stanu i to właśnie jest ŻENADA.

Mario
@@@@@@@

ja bym napiisał ,,,bo nie będziesz miał zadnego,,,

Robson
@alka

ja tez wyczytalem ze godziny nocne to 21-7

Jaga
@Dom

Ty jak zwykle masz problem na temat negatywnych wpisow wiem ze jestes zz w zarzadzie i sie bronisz ale jak zwykle oczerniasz koordynatorow a ja jestem pracownikiem nie naleze do zz i mam prawo napisac co mi sie niepodoba i zz mi tego nie zabroni ty powinnas zrezygnowac jak sie boisz krytyki a ja jestem wolnym czlowiekiem i sobie pisze prawde bo mam na to ochote zz ZENADA zz

@Olga

Masz racje solidarność tak zadbała o pracowników ,że będzie gorzej jak było ,kto rozmawiał z pracownikami- nikt. W piątek,sobotę do23 to było z góry wiadomo ,że pracodawcy muszą zniwelować straty ,a nasze zz nawet nie rozmawiały z Prezesem , brak im odwagi przecież Prezes nie gryzie a może nie było zgody regionu dla naszych zz liczą się tylko składki a nie ludzie i to jest chore.

@ALKA

Zaraz zaraz. Jak to umorzyc? A frajerzy co płacą to dostaną w takim razie teraz okres bez składek?

@TM

To poco powstalo zz w aldiku jak znimi nikt nie rozmawia a sami o czym myslalo zz chcieli wolnych niedziel to je maja a za to zaplacimy my pracownicy ciezka praca po godzinach bo kazdy madry pracodawca zechce chociaz w czesci odrobic straty a cale to zamieszanie zz solidarnosc bo tak nas udupili wszystkich pracodawcow tez po co te zmiany jak nic dobrego z tego niewyniklo tylko wielkie zamieszanie!?!?!?

@TM

Chyba nie wiesz jaka jest rola zz - walka o jak najlepsze warunki pracy,płacy i warunki socjalne a nasze zz w tej sprawie nie robią nic i nie zrobią bo nie mają o tym zielonego pojęcia.Prezes nie będzie kłaniał się zz bo naprawdę niema komu to zz powinny myśleć wcześniej a nie po fakcie pisać pismo do Prezesa po raz kolejny ośmieszają siebie i załogę ,która w większości do zz nie należy i należeć nie będzie .

rema
@anonymous

No wlasnie! Z jakiej paki mają umarzac składki? To po co my płacimy regularnie? I na co w ogóle idą te składki?

Monia
@rema

Ale nieplacenie skladek jest rownoznaczne ztym ze nie place to nie naleze do zz o co wtym wszyskim chodzi podaja fikcyjne dane ze jest duzo czlonkow a naprawde z tego wynika ze pani przewodniczaca nieskresla ludzi ktorzy nie placa teraz bedzie im umarzac niezaplacone skladki zeby na sile nalezec do zz?????

rota
@rema

a wiadomo ile jest tych niepłacących a ile płacących?

Aadop
@rota

To wie pani przewodniczaca i powinna na zebraniu to ujawnic ile osob naprawde nalezy do zz a ile nie placi i na co sa przeznaczone skladki tz raport jaka jest kwota skladek i na co sa przeznaczone?!?!

@rota

ja nie płacę od paru miesięcy i nie mam zamiaru płacić już dawno powinni mnie skreślić , takich jak ja jest dużo więcej i w taki sposób liczba związkowców w ALDIKU jest tak duża a prawda jest inna i to jest żałosne P.przewodnicząca

lora
@aaa

Ja płaciłam, ale przestanę od teraz. To jest żenujące. Mam wrażenie że pani przewodnicząca chce tylko siebie wypromować. Może jej zaproponowali w solidarności jakaś pracę? Tak czy inaczej zz jeżeli kogoś reprezentuje to raczej tylko siebie i gra na siebie.

Rrr
@Aadop

Proponuję petycję do przewodniczacej: 1. Rozliczenie ile w ogóle wpłynęło składek i od ilu osób. 2. Na co poszły te składki 3. Ile osób nie płaci składek a są uznawani jakby byli w zz i dlaczego planowane jest umorzenie zaległości dla nieplacacych

@Ada

Proponuję trzymać się faktów, jakby ktoś nie zauważył to ograniczenie handlu w niedzielę zostało wprowadzone ustawą za która głosowali posłowie , senatorowie partii rządzącej i podpisał Prezydent RP

@Ada

A projekt ustawy podpisywali zwykli pracownicy, skoro uważacie że sami dacie rady nie będąc w ZZ to co zrobiliście żeby poprawić warunki pracy, płacy itp, nikt krytki się nie boi ale konstruktywnej a nie wypisywać bzdury i obraźliwe i teksty których jako pracownik nie mogę już czytać

@Aadop

Takie informacje są dostępne kto nie płaci składek z członków ZZ, wystarczy o to zapytać

@AT

To nie czytaj a o ustawe nie walczyli zwykli pracownicy tylko zz i nikt nikogo nie obraza tylko pisze prawde bo tak mysle a kto sie nas pytal o zdanie czy chcemy miec wolne niedziele i pracowac po godzinach ale dobrobyt w chanlu sie ciezko pracuje a ustawe wymyslil ten co niema zielonego pojecia o pracy w sklepie a dlaczego mamy pracowac po godzinach i czym wracac do domu jak komunikacja miejska nie jezdzi w nocy na piechote dzieki i co wtym obrazliwego masz problem z prawda bo ja nie ????

Ada
@AT

Ja niczego nie podpisywalam i pracownicy aldika tezto z czym masz problem z ustwa to wymysl solidarnosci

@AT

ZZ w Aldiku boicie się krytyki jak diabeł święconej wody.Z propozycją zakazu handlu w niedzielę wystąpiła solidarność i kościół bo za mało było kasy na tacy w niedzielę.Kto nie płaci składek to nie jest członkiem zz, a wy z tego robicie tajemnicę i sztucznie zawyżacie ilość członków.Wstyd .

@Doda

Do kogo masz pretensje że ktoś stworzył taką ustawę i ją wprowadził nie mając pojęcia o pracy w handlu. Tak konsultowane i procedowane jest prawo w Polsce. Jestem w podobnej sytuacji co do powrotu w takich godzinach do domu ale próbuje na możliwy sposób temu się sprzeciwić

Adop
@AT

To gdzie podajesz te informacje na zebraniu byla mowa ze niplacimy jest nas troche a pani mowila ze umorzy zalegle i nas nieskreslila zlisty a zebysmy juz teraz placili to jak to jest wstyd prosze pani i zenada ze tak zaklam na osoba nas reprezentuje bo to polega na zufaniu i prawdzie i nikogo nie obrazilam to twoj problem nie moj i tak nie bede placic skladek bo nie chce !!!!

@AT

To wez sie do roboty rob cos w tej sprawie bo jestesw zaradzie zamiast sie uzalac trzeba bylo wczesniej rozmawiac z Prezesem na ten temat bo teraz to jest za pozno zeby cos z tm zrobic a na zbrani ch mowiliscie ze sami nie moga zmieniac godzin pracy bo jest zz i co zrobiliscie nic???

Zuzia
@ala

Praca w godzinach nocnych zgodnie z kodeksem pracy, przypada na 8 kolejnych godzin pomiedzy 21 a 7. Wybór godzin ma pracodawca. W przypadku Aldika jest to 22 - 6.

@Doda

To az szkoda cokowiek tutaj odpowiadac ,jedne i te same argumenty. Sami bez ZZ zrobicie lepiej? Dzialajcie i walczcie o lepsze warunki placowe i nie tylko. Skoro ZZ jest taki zly. A w zasadzie ktos zapisujac sie zobowiazal sie do placenia skladek to niepowazne jak ktos od poczatki to olal

@anonymous

Ale dlaczego od razu walczyć? A ktoś w ogóle próbował normalnie z pracodawca rozmawiać? A inna sprawa - kto będzie chciał z wami rozmawiać jak oszukujecie siebie samych. Najpierw zobowiazujecie się że będziecie płacić i nie płacicie (kant nr 1) a potem ci co nie płacą mają mieć umorzone płatności (kant nr 2). Zenada. Wiedziałam że nie ma się co dołączać.

Och
@anonymous

Ten co chce nalezec i placic to niech to robi a jak sie ktos zapisal placil i nie podoma mu sie zz to ma prawo nieplacic izrezygnowac a zz powinno go skreslic z listy nie rozumiem z czym masz problem jestem wolnym czlowiekiem i mam prawo wyboru !!!!!!!

Aaaaaa
@anonymous

Przeiez jak tylko weszla ustawa to odrazu trzeba bylo prowadzic rozmowy z Prezesem prezez nie gryzie i napewno chetnie by wysluchal naszych propozycji ale zz zaspalo i dopiero teraz bedzie prowadzic rozmowy?????

@Aaaaaa

O czym ty mowisz!! Jakie rozmowy z prezesem przed wprowadEniem ustawy ona dopiero ma wejsc od 1.03

@Aaaaaa

Kazdy widze ma rady a jak masz propozycje to bylo umowic sie z prezesem na rozmowe i mu swoje uwagi przedstawic

@Och

Czy tak samo postepujesz z umowami ktore podpisujesz ze jak cos ci sie nie podoba to przestajesz placic i.masz daleko nie powiem gdzie chyba jak gdzies zapisales sie to trzeba napisac ze rezygnuje sie totalne myslenie przedszkolaka

Aaaaa
@anonymous

Madralo a kiedy prezydent podpisal i wtedy trzeba bylo dzialac czy to takie skomplikowane dla ciebie?????

Och
@anonymous

A co podpisywanie umowy ma wspolnego z nieplaceniem skladek zz ja uwazam ze nic bo omowe podpisujesz isie do czegos zobowiazujesz a do zz nalezysz i nie musisz nalezec jak nie chcesz iplacic skladek slubu z zz nie bralam

@Och

Czlowieku dorosly jestes a takim podejsciem zachowujesz sie jak dzieciak w piaskownicy zabiera zabawki i obraza sie na reszte

@Och

Ciekawe czy jak sklep jest malo wydajny to tez wina ZZ albo gdy beda chcieli redukowac zatrudnienie na sklepach a chodzily takie sluchy

@Aaaaaa

A ty czy twoi koledzy ze sklepu co zrobiliscie? Prezes bywa na sklepach i mozna tez bylo ta sprawe z nim poruszyc.Tylko ze brak odwagi a tu gada sie i poucza co trzeba bylo zrobic

@anonymous

Nie. Ale zz powinien coś poprawiać a nie psuć dodatkowo!!!

@anonymous

A skad mozesz wiedziec czy nie rozmawialam z prezesem na ten temat a jak tak wszystko wiesz to jestes jasnowidzem i marnujesz sie piszac na forum!!!ha haha?????

Paw87

Godziny nocne 22-6 tak dla twojej wiadomości ala

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
Lublin
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Miro

Dlaczego tu jakieś żale wylewacie ? Nie pasuje Wam to won do Lidla albo biedronki ! Nieudacznikami jesteście i tyle!

Walduś
@Miro

Chłopcze, nieudacznikiem to może sam jesteś. Trzeba mieć naprawdę mocną psychikę żeby pracować w handlu. A forum właśnie od tego jest żeby każdy mógł ANONIMOWO napisać co mu leży na duszy. Nie wszyscy mają odwagę żeby mówić o pewnych problemach otwarcie. Nie osądzam czy to dobre postępowanie czy nie ale każdy ma do tego prawo.

Zochna
@Miro

Dlatego wylewamy bo mamy do tego prawo i ochote atobie jak sie nie podoba to nie czytaj i nas nie obrazaj bo brak ci kultury piszac takie brednie zenada miro

@Walduś

Anonimowo to można się leczyć a nie sprawy załatwiać .

@Zochna

Zochna samo Twoje imię jest nieszczęściem rozumiem Zofia ale Zochna?Łączę się z Tobą w bólu .

@Miro

Większego nieudacznika jak ty to nie widziałam, mamy prawo pisać co nas boli i co nam się nie podoba a tobie guzik do tego nie odpowiada to nie czytaj.

@ALKA

Alka prawo prawem a sprawiedliwość po mojej stronie ! Twoje guziki mnie nie interesują !Przyszyj sobie guzik i ten twój język.Dla Ciebie Pan Mirek

@Miro

Miro zmieniłeś ksywkę z Jana?? Ponownie Ci napiszę prymity..ie szanuj pracownika swego bo nie będziesz miał lepszego. Nie dziękuj za dobrą radę raczej wydrukuj przed kolejnym spotkaniem w Aldiku c..pie!

@@@@@@@

Tyle potrafisz? Gratuluję głupoty powtórzę jeszcze raz nie pasuje praca to ją zmień a nie narzekania ciągle! Prymityw to Ty jesteś .Krytyka powinna być konstruktywna a tu niestety wypowiedzi sięgające dna ! Do roboty się weźcie lenie !Jak tak pracujecie jak narzekacie to i macie na co zasługujecie!Dobrej nocy krwiopijcy .Nie utońcie w tej nienawisci!Pozdrawiam

aldikowa
@Miro

Miro ty to chyba z dyrekcji jesteś że z takimi komentarzami wyjeżdżasz to forum dla pracowników i tu możemy pisać co chcemy a do ROBOTY to TY się weź bo my ciężko pracujemy na Ciebie żałosny człowieczku.

Lina
@aldikowa

Moim zdaniem to raczej prowokator z zz. Z dyrekcji raczej nikt się tak nie wyraża, nic by na tym nie zyskali.

@Miro

Janie nie wal głupa i pisz starym nickiem.. Pensje najniższa krajowa, premie ochłapy, 1 osoba pracująca za 3 mało? za miskę ryżu szukasz frajerów? Sam zapi..laj leniu ku chwale Litwinów

Dorosla
@@@@@@@

No, no. Bo dla Portugalczyków w Biedronce i Niemców w Lidlu to się pracuje miło, lekko i przyjemnie. Czy wy nie widzicie, że tu się toczy gra wyłącznie o to, żeby władze związku dostały ciepłe posadki w solidarności, tylko wpierw muszą zrobić niezłą zadymę? Ja to nawet trochę współczuję i pracownikom i dyrekcji, bo zz wmanewrowały obie strony w konflikt, którego nikt nie chciał. Ta nowa ekipa z kraśnickiej wcale nie jest taka zła, nawet niegłupi ludzie, a pić muszą piwo, którego nawarzyli Litwini. Z kolei pracownicy sklepów zaufali zz i się okazało, że zz walczy, ale o to, żeby zz było dobrze, a resztę pracowników to mogą nawet i pozwalniać. Bez sensu to wszystko i żal na to patrzeć.

Gosia

o rany z czego robicie problem,przemęczymy sie te dwie godziny dłuzej ,zapłacą nam za godziny nocne ale w niedziele leżymy bykiem

@Gosia

Za nadgodziny może wystarczy Ci na taryfę chyba że mieszkasz blisko sklepu, bo dla większości będzie to poważny problem jak dostać się do domu tak więc koleżanko piszesz bzdury.

@@@@

Szanowni włodarze Aldika i kierowniku sklepu na Al. Kraśnickich ograjcie w końcu ten sklep .. 2 czy 3 osoby na sklepke które tego nie ogarniają bo jak to mają zrobić.. kolejka 4 osobowa i jest problem bo tylko 1 kasa otwarta. Klienci czekają na stoisku mięsnym bo dziewczyna leci do kolejnej kasy. Połączenie ze Stokrotkami w niczym Wam nie pomoże bo tam brud u Was nie ma kto pracować tak jesteście zaj..ta i szacującą pracowników i klientów firmą

Jan
@@@@@

Do roboty się weź leniu jeden a nie mówisz żeby kierownik ogarnął sklep a Ty co zrobiłaś żeby było lepiej? Nic narzekasz tylko leniuchu!

Aaaaaaa
@@@@@

A co moze zro O czym wy piszecie o Krasnickirj u nas na czechowie nie ma magazyniera sme musimy jezdzic paleciakiem i sprzatac towar moze ktos w koncu tym sie zainteresuje bo jak dojdzie do wypadku a my nie posiadamy uprawnien na robienie belki i jezdzeniem paleciakiem to kto bedzie winien!!!!!

@Jan

Cenzura jak za komuny dalej działa.. Janie powtórzę wolno i dokładnie d..pa boli i dobrze.. ma boleć ogranijcie w końcu ten bajzel albo out z Polski

Zgodnie z przepisami kodeksu pracy poprzez pracę w porze nocnej należy rozumieć pracę odbywającą się między godzinami 21.00 a 7:00. W tych granicach porę nocną należy ustalić w regulaminie pracy bądź układzie zbiorowym. Jeżeli takich aktów w zakładzie nie ma wówczas prawo do wyznaczenia godzin nocnych leży w kompetencjach pracodawcy. To teaz pytanie dlaczego ,w tym momencie kierownicy nie wykazują nam godzin nocnych???? Sklepy czynne są do 21.30

@Ewa

Bo w Aldiku w regulaminie pracy pora nocna jest od 22. Regionalna o tym mówiła na zebraniu w zeszłym roku.

ala

w moim też premie wzrosły i to znacznie :) Z tego co mówiła kierowniczka po jakimś tam spotkaniu grudniowym to podnieśli prawie wszędzie.

ambasador
@ala

podnieśli premie a kto je dostał? w mieście obok lublina większość wypłat to granice 1500-1590zł. jak widać magiczna granica 1600zł nie została przekroczona. może za rok jak znowu wzrośnie minimalna...

Weronika
@ala

Wytłumacz mi proszę, co to znaczy,że w Twoim aldiku "premie też wzrosły i to znacznie ". W tym, w którym ja pracyję, pracownice pozarabiały mniej więcej 30-40 zł netto więcej. Jeśli to wg Ciebie jest znaczny wzrost premii, to podziwiam Twój optymizm i zachwyt nad owym wzrostem.

Eliza
@ala

Wzrosły i to znacznie.Ja zarobiłam 2100 pracuję na wędlinach.Kwota na rękę!!

@Eliza

Ja dostałam trochę ponad 1800 ale też słyszałam że najlepszych najlepszych promują a kiepskich nie. Sredniak pewnie jak ma szczęście też dostanie.

Łukasz
@anonymous

Weźcie skończcie p...... Czyli w Świdniku wszyscy są "kiepscy" ponieważ nikt nie widział takich pieniędzy. Te marne 1600 to ciągle abstrakcja.

Weronika
@Eliza

Na jakim sklepie tak płacą?? U mnie w Lublinie w sklepie z jednym z lepszych obrotów dziewczyny z wędlin wzięły po ok 1550 zł. 2100?? To jakaś ściema.

@anonymous

premia jest uznaniowa a wzrosła pula tej premii tak jak pisałam i nam mówiła kierowniczka.Starasz się =dostajesz. Olewasz =kierownik olewa ciebie i dostajesz podstawe.Co tu do rozumienia jest?

nikt
@ala

To już nie zwalniają tych co "olewają" tylko obcinają premię? No proszę, proszę... Czyżby aldikowi brakowało pracowników, że tak liberalnie podchodzi do takich mało wydajnych ludzi? Prawda jest taka, że możesz się starać i nawet stawać na głowie a ta wyimaginowana premia i tak trafi do kogoś innego. Najszybciej do tego kto liże pewną część ciała kierownictwu i nie odzywa się w żadnej sprawie. Takich ludzi to oni tam lubią.

Spider
@Weronika

Co lubelaki kopara opadła ? Warszawa się ceni to i zarabia ok2500 a wy niestety nie umiecie zarobić☺☺

Brunon
@Spider

Wiem, że napisałeś złośliwie ale muszę Ci przyznać trochę racji. U nas na tej dzikiej lubelszczyźnie nigdy nic się nie zmieni ponieważ ludzie są po prostu głupi i dają się wykorzystywać za te marne grosze. Ja przynajmniej staram się nie przemęczać, daję z siebie minimum zaangażowania i często chodzę na zwolnienia ale część osób nigdy nie zrozumie, że skoro godzą się pracować za takie śmieszne pieniądze to po co aldik ma im podnieść pensję?

@Spider

prowokacja! przy kosztach życia w warszawie to nie wiem czy bym się zamieniła.

lol
@Spider

hheeh 2500 to zarabiają jakieś nie ogarnięte słoiki w warszawie :"))))))))))))))))

@Brunon

Brawo za podejscie az pozazdroscic kierownikowi

Brunon
@AT

Ale co cię dziwi? I tak nie dostaję żadnej premii więc szkoda się wysilać. A swoją drogą to może wreszcie część pracowników się ruszy bo raczej nikt nie jest zadowolony z pracy do 23.

@Brunon

Ale to chyba tylko 4 razy w miesiącu przed wolną niedziela. W biedronce podobno do północy planują.

@anonymous

W biedronce pracuja ale tez zarabiaja duzo wiecej a nam tylko dokladaja a pieniadze caly czas te same

Malami

Witam, pracuje w aldiku jako zastepca kierownika. Aktualnie jestem w ciąży. Czy do wynagrodzenia chorobowego będę miala doplacany przez firmę dodatek funkcyjny?

dorosła

Pracuje w tej firmie 3 lata i się zastanawiam czy to ja zwariowalam czy wszyscy dookola. Ludzie czy wy pracowaliscie gdziekolwiek indziej? Jak się poczyta na tym calym gowork o Stokrotce czy Lidlu to wszędzie te same wymiociny! Ja szukam innej pracy ale nie w innej sieci tylko w ogóle nie w sklepie. Przecież to wiadomo że praca w sklepie jest mało płatna i ciężka! Jak bym miała porównywać to ta ekipa co teraz jest trochę lepsza niż ta co była w zeszłym roku, coś tam próbują zrobić ale to co mi najbardziej przeszkadza to wieczne narzekanie zalogi z mojego sklepu! Aż się nie da słuchać jak na papierosie wszyscy tylko jadą na kierowniczke czy regionalną, zamiast się wziąć do roboty albo się zwolnić skoro tak zle. Ale dobrze wiecie że w każdej firmie praca w sklepie jest ciężka i po prostu lubicie narzekać. Ostatnio nie ma tygodnia żeby kogoś z centrali nie było w sklepie, jeżdżą i rozmawiaja to miejcie odwagę i zadajcie im pytanie albo się poskarzcie. A tutaj to każdy jest anonimowy kozak.

Ironia
@dorosła

Ale po co się zwalniać? Jest kiepsko ale praca w sklepie ma swoje niezaprzeczalne plusy. Zawsze można jakoś dorobić "If you know what I mean" :-)

Żaba

Podobno o tej super firmie ma być coś w Pytaniu na śniadanie. Czy ktoś coś wie? Ciekawe czym będą się chwalić w TV.....

Lola

Śmieszne że Litwini kupują stokrotki. Na agatowa jest aldik a za nim budują stokrotka tylko teraz po co, niedługo 2 takie same sklepy obok siebie.

X
@Lola

smieszne to jest to ze wlasciciel Stokrotki ja sprzedal słabszej konkurencji z zapasem zagranicznej gotowki..

lol

i ty pracujesz w handlu ? :))))))))) to jest śmieszne

andczej

I jak po wypłacie? U nas stabilnie i bez zmian. Niby minimalna wzrosła o 70zł a na wypłacie jest więcej o 20zł. Dziękujemy za te ogromne podwyżki i jak zwykle zmniejszone premie. Ale to nic. Poradzimy sobie. Możecie być pewni.

@andczej

U nas i premie i podstawy wzrosły.

@anonymous

Tak to ile teraz zarobiliscie napisz

aldikowa

prawda ze starszym kasjerem u nas wygląda tak sama pcha się do kierowniczek na zaplecze bo nie chce siedzieć na kasie wcale w nosie ma swoje koleżanki kasjerki liczy się przyjmowanie i sprawdzanie towaru zamówienia itp.myśli że przypodoba się głównej kierowniczce.i jeszcze skarży to parodia po prostu

Ola
@aldikowa

Nauka na starszego kasjera w czasie normalnych godzin pracy to nie wypał,przy tak małej obsadzie zabieranie kasjera na naukę szczególnie w niedzielę to jest nieporozumienie.A najlepsze jest to że za naukę biorą się osoby,które same niewiele potrafią.

Jola26
@Ola

Starszy kasjer w Aldiku????A gdzie to taki luksus macie?

@Jola26

Jaki luxus zamiast sie uczyc na spokojnie to wyrywaja cie jak do tablicy wtedy kiedy najwiecej pracy na tygodniu i w niedziele to czlowiek ma stresa i nic nie wchodzi do glowy i poco to sie uczyc na wariata stworzcie nam warunki na nauke starszego kasjera

@Ola

Z tego co wiem ,a pracuje w sieci nie od dzisiaj ,szkolenie na wprowadzanie,zastępców kierowników były organizowane na19 , może i na starszych kasjerów zrobić podobnie.Byłoby bez nerwów i niepotrzebnego stresu bo Pani Małgosia wie jak to zrobić.

@aldikowa

Koleżanki i koledzy z innych aldików napiszcie prosze o której zchodzicie się rozliczać?bo u nas często jest tak że o 14.30 dopiero idziemy się rozliczać a o tej porze to powinnyśmy już wychodzić do domu.I tak prawie za każdym razem zostaje się dłużej od 10 do 20 minut dłużej.Tygodniowo nazbiera się godzina i więcej.Jak jest u was?

Ww
@Lola

Pracujesz może na Kraśnickiej??

@Ww

To nic my pracujemy jak woly oczywiscie bez magazyniera i nic sie nie robi wtym kierunku wszystko robimy same wywozenie palet belka chowanie towaru po prostu woly ??!!

@Aaa

Jak to pracujecie bez magazyniera u nas jest dwóch . Nie dajcie się wykorzystywać zażądajcie spotkania z Prezesem a kierowniczka pewnie poszuka sobie nowej pracy bo taki człowiek nie nadaje się na kierowniczkę - skandal.

Aaaldik

Ide si14:15 max 14:20

klientka aldi Zielona góra
@aldikowa

Jestem stałą klientką sklepu Aldi w Zielonej Górze na ul.konstytucji 3 Maja.Zakupy robię prawie codziennie.Jestem poruszona tym co się dzieje w tym sklepie.Mianowicie chodzi mi o jedną Panią która kieruje załogą czyli Pani na literę P (pozwoliłam sobie zerknąć na plakietkę imienia) Byłam świadkiem jak traktuje kasjerki które dzwonią dzwonkiem żeby Pani P podeszła.Jest to ewidentny mobing wobec pracownika.Nie zwraca uwagi na to co mówi i jak mówi .U jednej kasjerki było widać łzy w oczach,była zestresowana i przestraszona.Czy o takiej sytuacji nie powinien wiedzieć kierownik sklepu?Dziewczyny nie bójcie się tą Panią za skarżyć...Niech się ktoś zajmie tą sprawą.

klientka aldi Zielona góra
@klientka aldi Zielona góra

Dodam że takie coś widziałam i słyszałam ilekroć.To nie było jednorazowe.

ddd
@klientka aldi Zielona góra

pomyliłaś sieci , to jest sieć sklepów Aldik nie Aldi

klientka aldi Zielona Góra
@ddd

Co to za różnica?W zielonej na konstytucji jest jeden sklep sieci aldi na pewno wiadomo o jaki chodzi jeżeli mówisz o mojej wypowiedzi

Ktos
@klientka aldi Zielona Góra

Kobieto tu jest forum o sklepach Aldik a Ty piszesz o całkowicie innej sieci.

Ludzie obudźcie się i rzućcie tą pracę w pi... Miałam wątpliwą przyjemność pracować w tej sieci przez kilka miesięcy za 1400zł i powiedziałam dość. W ciągu tygodnia znalazłam pracę w konkurencyjnej sieci na L za sporo większe pieniądze i w lepszej atmosferze. Odwagi. Pozdrawiam

Kunegunda
@Ania

Nie tylko na literę L lepiej jest także w marketach na literę: ą b c ć d e ę f g h i j k ł m n ń o ó p r s ś t u w y z ź ż Pytasz o zarobki kierownika sklepu i zastępcy: z-ca kierownika - jedna micha ryżu kierownik - dwie michy ryżu Pozdro dla tych co jeszcze pracują w Kołchozie

Asia10
@Ania

Kilka lat pracowałam w tej firmie,aż wreszcie zmieniłam pracę.Była to najlepsza decyzja w moim życiu,taraz widzę że w aldiku byłam traktowana jak pies.Jestem szczęśliwa,że ten okropny czas już za mną.Wszystkim pracownikom życzę odwagi i powodzenia.Ja mam w końcu szacunek od nowego pracodawcy:)

Ukrainka

Aldik ...... Kierownicy wymagają, ganiają kasjerów, ale też z wielu głupot muszą się tłumaczyć co zajmuje wiele czasu. Kasjerzy robią za trzech . Ale po co ? Jak góra widzi , że sklepy sobie radzą to po co maja zatrudniać więcej ludzi. A stanowisko > ???To śmieszne. Zamiast być na sklepie , pomagać kasjerom i wykonywać zadania związane z kasą i sklepem. To siedzi na zapleczu w papierach i robi to co nie należy do jej obowiązków . Więc jest to wykorzystywanie ze strony pracodawcy albo ten kto na to się godzi jest głupi. I nie dziwne, że pracownicy zaczynają pracować wolnej , domagać się jakiegoś wynagrodzenia. Po prostu mają dość.

Anons
@Ukrainka

Dokładnie jest tak jak mówisz.A za swoje racje które wypowiesz ....wylecisz.Były już takie przypadki a nawet ostatnio w jednych z aldików.

Nowa .
@Ukrainka

Jak to czytam . Pewnie chodzi o to stanowisko starszego kasjera . Pieniądze są te same co ma kasjer , a robią co kto im mówi i dostawy przyjmują, dokumenty wprowadzą . Starsi kasjerzy są od pomagania na sklepie ,a nie od papierologii. Ale już temat poruszony jest w ,,Solidarność,, . Dlaczego normalny kasjer musi biegać i robić tyle rzeczy na raz ? Nie ma tej pomocy od strony starszego kasjera.

Gosc

Kto przyznaje zastepcy kierownika premię? Główny kierownik sklepu czy ktoś inny?

pracownik aldika

nie należę do związków i szczerze mówiąc nie stać mnie na to aby wyrzucać 14 zł miesięcznie. Moja pensja to 1460 ( niestety nie jestem ulubienicą kierowniczki, także premia mi nie przysługuje ) tak wiec po opłaceniu rachunków muszę dość mocno oszczędzać swoje wydatki , to 25 zł jest dla mnie ważne i nie chciałabym aby mi je zabrano

ridż forester
@pracownik aldika

Ehhh... Szkoda gadać... A tak po za tym to widać, że w aldiku nigdy nic się nie zmieni. Lepiej módlcie się żeby rząd co roku mocno podwyższał pensję minimalną bo to jedyna szansa na podwyżki. Zapamiętajcie, że litwini sami z siebie wam NIC nie dadzą. Teraz kłóćcie się dalej o te śmieszne związki (które nic nie robią), rady pracownicze (które nigdy nie powstaną, bo to pewnie wymysł góry na sianie zamętu) i inne błahe rzeczy. Rzeczywistość jest okrutna i ma twarz tej minimalnej pensji 1460zł za którą można wegetować a nie żyć. Napisałem szczerą prawdę a teraz patrzcie ile przez dobę pojawi się tu wpisów żeby zakopać ten komentarz. Widzimy się tu jutro o 20-tej. Czas start.

mili
@ridż forester

dobrze mówisz

Miras
@pracownik aldika

zapytaj sie przewodniczacego twoich zwiazkow zawodowych czy nie moze odstapic od pobierania oplaty na cele zwiazkowe, powinien to ogarnac :)

Elżbieta

Dzień dobry Czy posiada ktoś wiedzę na temat wykupów ? A może kwotę 500 wynegecjonowano? Wiecie coś?

@Elżbieta

Niech się wypowie P. Przewodnicząca , ale nasze związki to jedna wielka niewiadoma .Gdyby coś załatwiły to sukces odtrąbiłyby na cztery strony świata a tak błoga cisza.

Elżbieta
@ALKA

Czyli nic W takim razie wypisuje się ze związków szkoda mi pieniędzy na składaki. W moje ślady pójdzie na pewno więcej osòb.

@Elżbieta

Elu szkoda kasy , słyszałam że składki wzrosły z14 na 18 zł , a więc najwyższy czas pójść w Twoje ślady. Pozdrawiam.

Anna Maria
@Elżbieta

Wypisuj się. I tak dostaniesz 500 brutto, dziś przyszła informacja, kierowniczka wywiesiła w socjalnym przed końcem drugiej zmiany.

@Elżbieta

Dzięki związkom zawodowym mamy 500 na święta a nie dzięki prezesowi jak to kazał ogłosić

@Lola

Chyba nie potrafisz czytać, na ogłoszeniu jest podpis Prezesa a nie związków a więc chyba jasne kto dał kasę- na pewno nie związki. Póki co funduszem rządzi PREZES a nie związki i niech tak zostanie.

@Lola

A ja uważam ,że to jest zasługa Prezesa ,bo funduszem zarządza Prezes a nie związki dlatego dostaniemy po500. DZIĘKI PANIE PREZESIE.

Elka
@Lola

Ta, jasne, związki dały. Ciekawe gdzie będziesz odbierać te kase. W związkach? Dał ten kto będzie wyplacal, proste. Ale ja bym poczekala z chwaleniem prezesa na początek nowego roku, bo jak dał tu to może coś zabrać z premii. W poprzedniej firmie tak bylo, zeby gdzies dac musieli gdzies zabrać. No ale kasa na święta się przyda teraz, więc na razie bym się nie czepiala.

Ruta
@ALKA

A teraz jak prezes dal to sie pewnie zaraz zwiazki podłącza i powiedza ze to ich zasługa i jeszcze podniosa składki. Czy ktos ich pytal na co w ogole ida te skladki? Oni sie z tego jakos rozliczają? U mojego meza w firmie raz na jakis czas jest takie rozliczenie na co to wydali i musza sie wyliczyc a u nas ktos chyba ladna sumke co miesiac przytula. Bo tak elegancko jak panowie z regionu nszz to sie nawet aldikowi dyrektorzy nie noszą!

@Ruta

Bardzo mądre pytanie ,kiedy związki rozliczą się z naszych składek bo chyba się już trochę kasy nazbierało. Chyba że coś dorzucą od siebie na ŚWIĘTA.

RL8
@ALKA

Jasne, już to widzę jak związki dają nam premię. Już prędzej dostaniemy coś z tych konkursów które co jakiś czas ogłasza operacyjny niż od związków. Oprocz tego że trzeba płacić składkę to ja nie mam pojęcia co oni robią i co W ogóle mogą. Czy związek nie powinien nam złożyć jakiegoś sprawozdania finansowego na co poszły nasze skladki? Przecież to jest dużo pieniędzy! Ja już ponad 100 wybulilem na nich i nie wiem właściwie po co.

anna
@aaa

ostudzę twój zachwyt ciut to 500 to jest brutto wiec ile dostaniemy netto to dopiero się okaże ;)

@ALKA

Ale nie dał z własnej woli,pod naciskiem związków!Skoro taki dobry to czemu na pierwszym zebraniu związkowców nie zgodził się tylko na drugim jak go przycisneli

@Lola

oho już widać że wybory się w związku zbliżają

@Lola

Ciekawa jestem , kto tak przycisnął Prezesa że dał po 500 na pewno nie związki - dał z własnej woli ponieważ funduszem rządzi Prezes a nie związki ,gdyby funduszem rządziły związki to nie byłoby czym dzielić.

@anonymous

Wyborów nie było i nie będzie ,bo niby po co przecież legalny zarząd już jest / wybrany w demokratycznych wyborach tylko nie wiadomo kiedy i przez kogo/ - żenada.

DTX 11 jestem robotem
@Elżbieta

Fajne te 500 zł ( brutto) od czasu do czasu zdarza się trochę większa kasa na swięta,dla nas pracowników to dobre jak dają to trzeba brać i nie pytać od kogo bo kto wie co będzie na następne swięta . Przerabiałam w aldiku już różne opcje i takie gdybanie i szukanie nie ma sensu .Cieszmy się z tego rozwiązania bo to dobre dla nas, oby tak dalej .

monia
@aaa

Jakie wybory gdzie?w zz żarty legalne powinny odbyć sie we wrześniu ale vice zreygnowala wiec panowie z zarządu wybrali 4 osobowy zaraz później delegatów i dalej udają ze wszystko jest okej to jest zenada cale te zwiazki?

@monia

Masz racje ,że związki to jedno wielkie nieporozumienie ale mnie to już nie dotyczy bo się wypisałam ,nie będę nikomu nabijać kabzy.

Miras
@ALKA

zwiazki zawodowe nie sa złe tylko wtedy, gdy zwiazkowcy w nie wierza i prezentuja przed pracodawca zwarty mor, a przewodniczacy mowi w ich imieniu..... A nie jak przewodniczacy błaga pracownikow, zeby zrzeszyli sie w związku razem z innymi.

Zostaw merytoryczną opinię o Aldik Nova Sp. z o.o. - Lublin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aldik Nova Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Aldik Nova Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aldik Nova Sp. z o.o.