Aldik Sp.j. Sklep nr 10
counter
1 1 15 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 80 dni.

Co jaki okres czasu w Aldik Sp.j. Sklep nr 10 można ubiegać się o podwyżkę?

Wiki Nowy wpis

Może ma ktoś wiedzę co aktualnie słychać w firmie? Trochę niepokojące były informacje.

Teresa

@przyszły pracownik, twoja wypowiedź nie wnosi zupełnie nic wartościowego do wątku o firmie Aldik. Czy jesteś osobą zainteresowaną pracą w tej firmie? Może chciałbyś napisać co najbardziej doceniasz w tej pracy? Obecnie wiele osób zwraca uwagę także na atmosferę pracy i dodatki pozapłacowe.

@Teresa

jaśnie Pani moderator, to jest kpina z ludzi, praca w sklepie za najniższą krajową, współczesne niewolnictwo więc nie uważa Pani chyba że dodatki w stylu kart sportowych kogoś skuszą. Zresztą aldik już kończy swoje istnienie

Jakub Nowy wpis
@przyszły pracownik

Z twojego wpisu jasno wynika, że nie jesteś zadowolona ze swojego wynagrodzenia w tej firmie. Może planowane są podwyżki wynagrodzenia, czy dostrzegasz jakieś szanse na to lub słyszałaś coś na ten temat w ostatnim czasie?

przyszły pracownik Nowy wpis
@Jakub

jasne, przecież minimalna rośnie od stycznia, mniej dać nie mogą

Dużo obowiązków i ciągle dokładają nowe, niska płaca czyli najniższa krajowa, towar przeterminowany leży na magazynie i czeka, bo pracownicy muszą go kupić, aby nie było strat, tylko wykładaj i dokładaj i pilnuj stanowiska pracy ciągle woła kierowniczka i o wszystko się czepia. Nie polecam .

ok
@pracownik

Z tego co wiem to za opieprzanie się nie ma bonusów. Troszkę zaangażowania i pomocy współpracownikom i będzie dobrze. Mam nadzieję, że będzie to tylko pojedynczy wpis., ponieważ uważam że, większość pracowników w tym Aldiku to naprawdę świetna i sumienna obsada. A kierowniczki to tylko ze świecą szukać, bo jednak ciężko ogarnąć taki specyficzny ( jeśli chodzi o klientów - i to również pozytywnie jak i negatywnie sklep). Dla mnie takie opinie jak ta są bardzo emocjonalne. Proponuję najpierw ochłonąć i przeanalizować zaistniałą sytuację (i plotki) a później oceniać. Tyczy się to wszelkich wpisów na forach a nie tylko tego postu.

Ala Jaworska
@pracownik

Jak Ci nie pasuje "@pracowniku" to poszukaj innej pracy, ale obawiam się, że tak dobrej, uczciwej i pracowitej Kierowniczki to nie znajdziesz. Taka anonimowa opinia to dla mnie tchórzostwo i brak klasy. Jak masz coś na wątrobie to powiedz, a nie publicznie piszesz nieprawdę: my nic nie musimy kupować przeterminowanego, a dokładanie towaru to obowiązek wynikający z umowy, poza tym płaca nie należy do najniższych- przecież są premie.

@Ala Jaworska

na jakim poziomie jest płaca?

Monika
@przyszły pracownik

najniższa krajowa nie adekwatna do wykonywanej pracy . musisz pracować na podwójnych obrotach a najlepiej się sklonować aby wszystko zrobić w czasie godzin pracy a i tak dostaniesz opieprz i ciągle będzie żle , no i musisz być dobrym donosicielem . a inne benefity to dużżo pracy za niską kasę.

@Monika

heh to przyjdę chyba,jajca se porobię za te pieniądze

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Teresa

@przyszły pracownik, Czy próbowałeś zwrócić się z tymi pytaniami bezpośrednio do firmy Aldik? Obecnie wiele działów rekrutacji, a nawet właścicieli mniejszych firm, udziela kandydatom informacji jeszcze przed właściwym etapem rekrutacji. Może warto po prostu zadzwonić i zapytać o interesujące Ciebie zagadnienia, łączenie z poziomem wynagrodzenia?

Teresa

Jak pracuje się w firmie Aldik ? Jakie są godziny pracy i czy jest możliwość pracy na część etatu ? Czy firma ta oferuje również jakieś inne benefity ? Czy obecnie firma ta poszukuje pracowników ? Zachęcam wszystkich do podzielenia się opiniami i swoimi wrażeniami na temat pracy lub rekrutacji do Aldik.

Anna Cz..

Ale jesteś odważną osobą tylko w pisaniu jako anonim. Miej JAJA i powiedz to osobiście w oczy kierownictwu . Pisać to można ale pisz PRAWDĘ jeśli coś zawalisz to też napisz o tym jak już piszesz. Kierownictwo pomaga jak może pracownikom w każdej sytuacji, a pracowników traktują z szacunkiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Aldik Sp.j. Sklep nr 10 - Krasnystaw

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Aldik Sp.j. Sklep nr 10