Aldik sp. z o.o.

Lublin

Opinie o Aldik sp. z o.o.

aaaaaa

ludzie co was trzyma w tej firmie??? ja tego nie pojmuję..

Och
@aaaaaa 3 dni temu
ludzie co was trzyma w tej firmie??? ja tego nie pojmuję..

To nas trzyma ze zarabiamy jakieś pieniądze. mamy oplacane skladki i wyplaty na czas .A zz cudow nie zdziala nie liczcie na to?

Grześ
@Pamparampam 3 dni temu
No a jaką jest inna opcja? Byłam na kasie w biedronce to tam jak się trafi na kierownika rejonu z zapałem to jest obóz koncentr...

A jak się już zorganizujecie to będzie AMERYKA BEZ DOLARÓW .

pracownik aldika

nie należę do związków i szczerze mówiąc nie stać mnie na to aby wyrzucać 14 zł miesięcznie. Moja pensja to 1460 ( niestety nie jestem ulubienicą kierowniczki, także premia mi nie przysługuje ) tak wiec po opłaceniu rachunków muszę dość mocno oszczędzać swoje wydatki , to 25 zł jest dla mnie ważne i nie chciałabym aby mi je zabrano

ridż forester
@pracownik aldika 6 dni temu

Ehhh... Szkoda gadać... A tak po za tym to widać, że w aldiku nigdy nic się nie zmieni. Lepiej módlcie się żeby rząd co roku mocno podwyższał pensję minimalną bo to jedyna szansa na podwyżki. Zapamiętajcie, że litwini sami z siebie wam NIC nie dadzą. Teraz kłóćcie się dalej o te śmieszne związki (które nic nie robią), rady pracownicze (które nigdy nie powstaną, bo to pewnie wymysł góry na sianie zamętu) i inne błahe rzeczy. Rzeczywistość jest okrutna i ma twarz tej minimalnej pensji 1460zł za którą można wegetować a nie żyć. Napisałem szczerą prawdę a teraz patrzcie ile przez dobę pojawi się tu wpisów żeby zakopać ten komentarz. Widzimy się tu jutro o 20-tej. Czas start.

ANNA

Do RADY PRACOWNICZEJ NIE TRZEBA SIĘ ZAPISYWAĆ- WASZE PODPISY SĄ NAM POTRZEBNE ABY POWOŁAĆ RADĘ. PO ZEBRANIU PODPISÓW ODBĘDĄ SIĘ WYBORY/musimy wybrać osoby godne zaufania ,które będą przedstawicielami całej załogi , prawo do oddania głosu ma każdy pracownik sieci ALDIK. PROSIMY WAS O WSPARCIE.

Anna
@ANNA 6 dni temu

Jeszcze chcialam dopisać ze żadnych skladek nie będzie i wszyscy będziemy mieli mogli powiedzieć o swoich problemach

paranoja

właśnie potwierdziła się moja teoria. kto chce wyciągnie wnioski. dziękuję i zamykam temat.

Nygus
@paranoja 6 dni temu

Zamknąć to można zebranie a nie ludziom buzie, forum nie jest twoją własnością na kilometr czuć cię zarządem zz. Dyktatura . Cenzura to właśnie hasła naszego związku istny PRL- WSTYD. My będziemy rządzić a wy jesteście po to aby siedzieć cicho i płacić składki. I tak wygląda podwalina demokracji w wykonaniu naszych zz.

aldik
@paranoja 6 dni temu

Lepiej zrobić z siebie niewiniątko sam sama obrarzasz nas na forum czyli pracowników biuro i koordynatorów to okej a jak my piszemy prawdę to olewamy blotek zz ale my wiemy kto pisze bo cię znamy i wiemy jaka jesteś dbasz tylko oto żeby ci bylo dobze slodka minka niewiniątka i koniec tematu ty to potrafisz!!!!

paranoja

jestem zwykłym pracownikiem, nie należę do związków i raczej nie mam zamiaru należeć ale to co się wyprawia na tym forum przechodzi ludzkie pojęcie. związki zawodowe działają od lat w innych zakładach pracy i są prawdziwą podwaliną demokracji. chcesz to się zapisujesz, nie chcesz to nie... PROSTE? PROSTE. nikt nikogo do niczego nie zmusza. na tym to właśnie polega. to straszenie jakimiś niestworzonymi rzeczami jest śmieszne. teraz czekam na falę obrażających mnie komentarzy. czy nie wydaje się to dziwne, że jak ktoś nie krytykuje związków to od razu wylewa się na niego hejt? pomyślcie.

misiek
@paranoja tydzień temu

To co masz problem z pisaniem na forum po to jest forum żeby pisać piszemy prawdę wiem ze niekorzystnie o zz ale taka jest prawda wiec o co chodzi ?

XXL
@paranoja tydzień temu

Nie masz pojęcia o działaniu związków, podwalina i demokracja nijak się mają do związków działających w ALDIKU. Nikt nikogo na forum nie straszy, ludzie mają prawo pisać co ich boli i co im się nie podoba a jeżeli związkom to nie odpowiada to niech wprowadzą cenzurę. Uważam że tym wpisem nikogo nie obraziłem .

ola

No ale ja tego nie rozumiem. Mnie nie interesują ani związki ani jakieś rady. Chcialabym po prostu w spokoju pracować i dostawać pieniądze za prace. Marne bo marne ale co komu przeszkadza wrzucić do pralki fartuch czy koszule? Te 20 zlotych to zawsze jakiś tam dodatek do pensji. A ta rada pracowników co uwaza o fartuchowym? Bo jak związki to zabiorą to już nam tego nikt nie odda.

@ola tydzień temu

No widzisz jak związki decydują za nas wszystkich zaczyna się od fartuchowego a na czym się skończy tego nikt nie jest w stanie przewidzieć. Aby powstała rada potrzebne jest wasze wsparcie- chodzi o podpisy to nic nie kosztuje /niema składek/ , musimy mieć alternatywę dla nieprzemyślanych działań solidarności. Rada jeżeli powstanie będzie przeciwna zabraniu fartuchowego ale to wszystko jest w Waszych rękach. Sami chcemy decydować o swoich sprawach /cała załoga/ a nie garstka związkowców.

Kasjerka28

Czy to prawda że związki chcą żeby pieniądze za pranie ciuchów roboczych były nam zabrane i w części przeznaczane na składkę na związek zawodowy i w drugiej na firmę która będzie prać? My wtedy tego nie bedziemy dostawać? Bo mi się opłaca prac ta koszulkę raz na jakiś czas razem z innymi rzeczami a jak mają to zlikwidować to czy to dla nas jest dobrze? Bez sensu to wszystko i widzę że każdy tylko myśli jak nas zwykłych pracowników wykorzystać.

aldik
@gość tydzień temu
Co za brednie tu wypisujesz? Nikt nikomu na siłę nic nie zabiera, a tym bardziej składek na związki zawodowe!! Zwłaszcza pracow...

Nikt nie jest przeciwny zz ale dzialacie 6 miesirvy zastępca sie wypisala wyborów nie bylo zarzad 4 osobowy wybrany podejmujecie decyzje za cala zaloge wiec piszemy co nas boli czy wam to sie podoba czy nie. zz nie lubi być krytykowany to może zmieńcie politykę dziamania zacznijcie dzialac a wy obserwujecie forum i spoczywacie na laurach i sie nad sobą irzalacor dzięki za takie zwiazki.

@gość tydzień temu

Gościu jako związkowiec masz prawo bronić związki ale nas jest kilkakrotnie więcej niż związkowców,a wy chcecie całą sieć zawłaszczyć dla siebie i na to naszej zgody nie ma. SWOIMI wpisami chcieliście skłócić załogę już straciliście poparcie ,zaufanie i wiarygodność. Co będzie dalej czas pokaże my już nie damy się omanić waszymi obietnicami ,których nigdy nie jesteście w stanie spełnić.

taka prawda

Ale ostatnio koordynatorzy i biuro mają tu używanie. Napiszą wszystko byleby tylko zniechęcić do wstępowania do związków. Zobaczcie kilkanaście ostatnich wpisów. Przecież na pierwszy rzut oka widać, że to pisze jedna i ta sama osoba. Szkoda słów bo pracownicy aldika lubią być j.b.ni więc do żadnych związków się nie zapiszą.

max
@Malgos tydzień temu
Związkowcy waszym glownym celem jest manipulacja ludźmi i obiecywanie nierealnych postulatów a najważniejsze jest tp żeby zapi...

No co ty popisala sie na forum poobrazal ludzi i schowala glowe w piasek struś ?

Nygus
@Malgos tydzień temu

ŚWIĘTA PRAWDA TAK TRZYMAJ.

Monia

Związkowcy kiedy będą wybory zarządu to kto nas w końcu reprezentuje?

Jurek

Związki istnieją już pół roku ,pytamy co zrobiliście przez ten okres - nic. Potraficie tylko zbierać składki w zamian nie dając nic. A co będzie jak przestaniemy płacić.

Zochna

Mamy prawo zalozyc rade pracownicza i jako pracownicy prowadzc rozmowy Z zarzdem onaszych problemach i wszyscy podejmować decyzje co jest dla nas wazne Zochna

Rob
@Zochna tydzień temu

A jak się zapisać do tej rady? Rozumie że nie ma tam składek?

Anna
@Rob 6 dni temu
A jak się zapisać do tej rady? Rozumie że nie ma tam składek?

Wystarczy wpisać sie na listy ktore powiesiliśmy w sklepach będą jeszcze wisialy 3 tygodnie możecie sie wpisywać.

warto wiedzieć

@warto wiedzieć tydzień temu

Uważasz nas za niedouczonych pracowników sieci - podając adresy gdzie możemy przeczytać o radach pracowniczych.Jesteś w błędzie dobrze wiemy jak funkcjonują rady pracownicze i jak się je powołuje . Czy związkom się to podoba czy nie RADA PRACOWNICZA w ALDIKU POWSTANIE ,aby patrzeć na ręce solidarności.

Grześ
@warto wiedzieć tydzień temu

Rada powstanie legalnie i wybory odbędą się zgodnie z prawem/sami będziemy decydować o swoich sprawach/.

pracownicy

Związkowcy chcą rozdysponować fundusz socjalny na dopłaty do wczasów i wczasów pod gruszą a fundusz jest dla nas wszystkich.Z funduszu mamy wykupy na święta,paczki dla dzieci,czy zapomogi w wypdkach losowych/ śmierć lub wypadek osób najbliższych/.Jeżeli związki tak podzielą fundusz to pieniądze dostanie garstka ludzi,a gdzie reszta załogi. A więc związki zafundują nam Święta bez wykupów bez paczek dla dzieci ,dopłaty do wczasów są dla związków tanim chwytem reklamowym aby zebrać jak najwięcej członków . Doputy funduszem dzielił zakład pieniądze były dla nas wszystkich a teraz pieniądze będą dla wybrańców ze związków i na to naszej zgody nie ma.

ANNA

Wdniu dzisiejszym w sklepach naszej sieci ,zostały wywieszone inf. o zalozeniu RADY PRACOWNICZEJ.Zwracamy się z prosba do załogi o wpisywanie się na listy,razem możemy dużo zyskac -wszystk zależy od WAS.

alfred

Kolejne zebranie związkowe - polowa zebrania dyskusja na temat ALFREDA , natomiast druga czesc tłumaczenie się dlaczego to Pani ANIA wypisala się ze zwiazkow /trzeba było zaprosić P. ANIE i wsluchac jej wersji/,nieobecnych się nie sadzi- brak wam kinderschtuby. ALFRED był/la wśród was i poraz kolejny jest rozczarowany/na działaniem zwiazkow. A gdybym się ujawnil /la to co dokonalibyście na mnie linczu,w Polsce jest wolność słowa ,ale wy o tym nie wiecie- wstyd ,nikomu nie ublizylem -pisałem prawde ,ale wasza prawdajest inna. Pozdrawiam i zycze sukcesow.

@Związkowiec 3 tygodnie temu
Panie Alfredzie czy Pani Alfredo ? Proszę nie wypowiadać się o Pani Alicji! To dobra kobieta!

Szanowny Zwiazkowcu,ja wypowiadam się oP.Alicji jako o przewodniczącej ,a nie osobie prywatnej /prywatnie jej nie znam/. Piszesz , ze to dobra kobieta być może tak jest - mnie to absolutnie nie interesuje- dla mnie liczy się to co robi dla zwiazkow ./ jak się tak interesujesz to poczytaj sobie co związki narobily na onkologii /.A prawo do oceny przewodniczącej ma każdy związkowiec i ja wlasnie z tego prawa korzystam ,to gwarantuje mi konstytucja tym bardziej ze moja opinie podziela wiele osob z sieci. POZDRAWIAM.

Zochna
@Związkowiec 3 tygodnie temu

Zwiazkowcu P.Alicja jest przewodniczaca ,a wiec jest osoba publiczna i musi oswoic się z krytyka .Sama wybrala takie stanowisko i niech się liczy z tym ,ze będą rozne opinie nie tylko pozytywne .

OPZZ

INFORMUJEMY .ZE PROWADZONE SA ROZMOWY Z OPZZ. - POWSTANA NOWE ZWIAZKI ZAWODOWE,DALSZE INFORMACJE NIEBAWEM . KOMITET ZALOZYCIELSKI OPZZ.

@Aldik 3 tygodnie temu
W końcu jakaś alternatywa .Cieszymy się,że powstanie nowy związek .Bardziej liberalny niż Solidarność.Czekamy na kolejne inform...

Kolejne informacje już niebawem -obecnie załatwiamy sprawy formalne , chcemy aby wszystko było zgodne z prawem. Pozdrawiamy. KOMITET ZALOZYCIELSKI .

@Aldik 3 tygodnie temu

Sprawy ida w dobrym kierunku,znamy już procedury zarejestrowania OPZZ; statut,wybory zarządu stałego od 3 do7/my wybierzemy 7, składki to 1 zl miesięcznie a nie 14 .Dalsze informacje z tel. kont.niebawem . pozdrawiamy OPZZ.

Oponent alfreda

Świetnie :) Na zebraniu pójdziesz w ślady p Ani i też wystąpisz ze związków. I własnie o to chodzi naszym zarządzającym. Tzw "piąta kolumna" działa w ZZ i chce je rozwalić od środku. I dlatego jest taka nagonka na P Alicję i rozdmuchiwanie sytuacji,która miała miejsce pomiędzy obiema paniami. Dziwne,że poza Tobą nikt nie pisze nic więcej ani o jednej,ani o drugiej z Pań. Pewnie masz już coś obiecane za takie działanie:). Za parę złotych tańczysz,jak Ci prezes lub koordynator zagra:). Brawo,gratuluję ,tylko nie połam nóg w tym tańcu :).

@Oponent alfreda 18.09.2017, 12:17
Świetnie :) Na zebraniu pójdziesz w ślady p Ani i też wystąpisz ze związków. I własnie o to chodzi naszym zarządzającym. Tzw &q...

A wiec prawda w oczy kole .Oponecie - nikt nie chce rozwalić zwiazkow od srodka ,te związki to fikcja która na czele z przewodiczaca,lamie prawo związkowe-WSTYD.Co do kasy ,która mam dostać od firmy to przestalbys się osmieszac po prostu piszesz bzdury- a ja pisze prawde,ktora dla Ciebie jest bardzo bolesna,brak Ci konkretów i zastanawiam się dlaczego tak bronisz P.Alicje może obiecala Ci stolek przy swoim boku- jeżeli wygra wybory / co byłoby bardzo niedobre dla nas wszystkich/.Zyczysz mi połamania nog to swiadczy oTwojej intelygencji lub jej braku. A dlaczego inni nie pisza,moze brak im odwagi /może niechca się narazić P.Przewodniczacej/,a może po prostu olwaja te związki.

antek

Ile zarabia kontroler finansowy w Aldiku?? Jest ogłoszenie o pracę

Bartek

Ile zarabia zastepca kierownika sklepu? Czy warto zostać w tym sklepie zastępca?

Marika
@Bartek 07.09.2017, 09:08

Najnizsza krajowa plus 200 zł funkcyjne i tyle w tym temacie - jakieś 1800 na rekę , a jak ktoraś z kierowniczek idzie na urlop , to pozostałe dwie ciągną ciurkiem 2 tygodnie , nie radzę startować na to stanowisko , bardzo duża odpowiedzialność .

były pracownik
@Marika 13.09.2017, 20:58

Potem mogą Panią zwolnić za byle co, nie ma się co przywiązywać do miejsca.

użytkownik zarejestrowany

@Ja to wiem to ważna informacja, że można liczyć na dodatkowe szkolenia, nawet takie odbywające się za granicą. Pracownicy z jakich działów firmy mogą na nie liczyć? @K. piszesz, że ludzie zaczęli z firmy odchodzić. Jaka duża jest skala tych odejść? Możesz powiedzieć ile osób w ciągu ostatnich miesięcy odeszło ze sklepu, w którym Ty pracujesz?

Alicja Symbor

Pamiętajcie o tym, że od chwili, gdy powstała organizacja związkowa wszelkie zmiany w regulaminie pracy i wynagradzania (procedury itp.) muszą być zaakceptowane prze związek. Na razie nie było z naszej strony zgodny na jakieś zmiany.

pracownicy ALDIKA
@Niesmak 2 tygodnie temu
Żenada. Jak dzieci w piaskownicy. Co wy chcecie dla pracowników zyskać,skoro nie potraficie się zjednoczyć w jeden związek i...

Widocznie nic nie wiesz ,nikt nikogo nie obrzuca blotem taka jest prawda,zwiazki caly czas lamia prawo i robia dobra mine do zlej gry.A co ugrali dla nas NIC I NIC NIE UGRAJA .

@Niesmak 2 tygodnie temu

Piszesz ,ze nie potrafimy się zjedoczyc w jeden związek dlaczego w tak ogromnej sieci ma być tylko jeden związek . 100- tu zwiazkowcow ma decydować w imieniu reszty ,to wydaje się nie demokratyczne.Zwiazki intersuje tylko kasa ,która na zywca chcą wydrzeć od firmy ,nie pytając czy w obecnej chwili firme na to stać .Jak związki zaczna rozporzadzac funduszem socjalnym ,to na swieta nie dostaniemy NIC. I dlatego powstaje rada zakladowa ,która będzie reprezetowac wszystkich zatrudnionych w sieci ALDIK NOVA i dbac o nasze interesy.

użytkownik zarejestrowany

@antekrozumiem, że masz zastrzeżenia do firmy. Możesz powiedzieć jakie konkretnie? W jakim dziale Ty pracowałeś? Rzetelne informacje o plusach i minusach pracy będą bardzo pomocne dla osób, które zastanawiają się nad zmianą miejsca pracy. Co powinny wiedzieć przed przesłaniem swojego CV do Aldik?

antek

nie lepiej na kase do Biedry

Szamot

Specjalista ds. Analizy rynku - warto skladac cv na takie stanowisko do aldika?

Ja to wiem
@Szamot 15.08.2017, 22:07
Specjalista ds. Analizy rynku - warto skladac cv na takie stanowisko do aldika?

jeśli to twoja pierwsza praca to tak, poznasz sap, a teraz wszystkie korpo na tym pracują, poznasz pracę, jak dobrze pójdzie to wezmą Cię na szkolenie na Litwę, na dalszą drogę dobry start, tylko się nie zasiedzieć

Ela

Szukają teraz na kupca do działu handlowego, co możecie o tym powiedzieć? Jakie warunki i czy warto składać? W jakich godzinach praca i czy są nadgodziny ?

Ela
@zapyatnie 11.08.2017, 19:33
Praca 18 godzin na dobę. Wynagrodzenie to najniższa krajowa. Zadowolona? Dziękuję. Dobranoc.

Pracujesz 18 godzin dziennie ha ha za najniższą krajową ha ha. Biuro czynne tak długo?? I tu już widać ze to opinia nieprawdziwa.

zapytanie
@Ela 12.08.2017, 22:42
Pracujesz 18 godzin dziennie ha ha za najniższą krajową ha ha. Biuro czynne tak długo?? I tu już widać ze to opinia nieprawdziw...

Ktoś tutaj nie czuje ironii. Chyba jesteś prawdziwą kretynką, że o takie rzeczy pytasz się na forum. A tak naprawdę to masz inne zadania prawda? Wszyscy wiemy jak biuro i koordynatorzy lubią tutaj pisać. Wiemy również, że aldik to dynamiczna firma która oferuje wszystko co sobie tylko zamarzysz... Boże jak tacy ludzie mnie irytują.

Ja

Pracuje w aldiku juz 5 lat i to co sie teraz dzieje to koszmar malo ludzi do pracy bo odchodza a oni bie chca nikogo zatrudniac tylko kaza sobie radzic tylko jak to juz sie robi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kasjerka jest czesto tylko jedna nawet z toalety nie moze kozystac bo nie ma kto jej zastapic i jeszcze sie czepiaja ze cos jest nie zrobione moze ktos sie w koncu tym zainteresuje bo koordynatora to nie obchodzi kaze nie dawac urlopow a sam dopiero wrocil z urlopu ludzie sa juz przemeczeni nalezy im sie odpoczynek niech ktos sie zastanowi jak tak mozna traktowac ludzi koordynatorowi daje sie nowy drogi samochod a nam kaze sie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zs najnisza krajowa

K.
@Ja 01.08.2017, 22:42

Ja pracuje prawie 10 lat i tak malo pracowników na sklepie nigdy nie było. Ja niewiem oni niewidzą że starzy pracownicy zaczynają się zwalniać jest coraz gorzej 2 osoby na taki sklep? To śmieszne ,nawet klienci sie dziwią .Żeby przynajmniej pensje troche od siebie podnieśli zmotywowali czymś pracownika , nawet niema chętnych do pracy za takie pieniądze zasuwać za 3 osoby tragedia. A koordynator przyjedzie pouśmiecha się i powie że wszystko jest pięknie i ładnie i po co ludzi do pracy jak 2 osoby mogą zrobić wszystko za 4 super tylko pogratulować takiego myślenia.

Danka

ALDIK popsuło się wszystko,jestem tylko klientem ,ale towar ktoś zamawia i najlepiej najtańszy aby zarobić,i jest jak jest ,wcześniej chociaż ciasto było pyszne a teraz gniot ,stare! jakieś z lamusa,niesmaczne,popakowane już w pudełka,pozaklejane,ZENADA,kto broni,na stronie ,to ma swój cel bo normalny klient wie najlepiej kiedy wcisną śmierdzące mięso!..Kierownictwo pozdrawiam i nie udawajcie że pracujecie!

Adam Z

asystent kupca,kierownik do spraw,, dyrektor do spraw,,prezes,, lewa ręka,, prawa ręka,,koordynator,menager,tzw.punkcikowa,,,ludzie po co ?ile to kasy a i tak nic nie pomagaja tylko szkodza,przewaznie te dwa ostatnie stanowiska,tylko duza kasa na to idzie a mozna by zatrucdnic kogos kto obslugiwal by klienta i ten byl by zadowolony,Planogramy ha to jest strzal w dziesiatke ,siedzi taki i ustawia i bierze kase i prezes mysli ,,no dobrze bo jak nie tu nie znajdzie to bedzie szukal i jeszcze po drodze cos wrzuci do koszyka,nic mylnego ,cytat,#k...a,,,wiecej tu nie przyjde jestem za stara i schorowana zeby szukac ,pojde tam gdzie mi podadza do reki nikt nie bedzie glupka ze mnie robil.pani chce papierosy mowi mi w ktorym podajniku ale nie ,nie sa juz w tym pani dziekuje,kupi se w kolporterze,ludzie ogarnijcie sie ,jak chcecie zatrudniac nowych mlodych to prosze bardzo,bedzie tylko L 4 co chwile,po co te planogramy.towar sie kisi na zapleczu bo jakis duren se wymyslil ze nie ma dla niego miejsca na sklepie a klienci o ten towar pytaja,a jesli juz to zabierzcie ten towar.nie robcie balaganu o ktory nas oskarzacie

xxx

Jeżeli jest to Twoja pierwsza praca to jeszcze możesz startować, żeby zdobyć doświadczenie, jeżeli nie to nie radze - prawie najniższa krajowa i mega chaos i nie pewność - możliwy awans to na Kupca, ale to jeszcze większe [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nowy Prezes robi czystki i pozbywa się aktualnie dobrych pracowników

użytkownik zarejestrowany

Obecnie firma poszukuje osoby na stanowisko Asystent kupca w dziale handlowym. Co możecie powiedzieć o pracy właśnie w tym dziale? Czego mogą spodziewać się osoby, które odpowiedzą na tą ofertę pracy?

Plm
@Edyta 21.07.2017, 11:17

Nie zastanawiaj sie nawet nad ta praca. Jeden wielki balagan za 1500zl. Zadnych perspektyw na lepsze stanowisko i podwyzke.

Adam Z

Związki zawodowe to maja zamiar coś robic zeby nam sie lepiej pracowalo i zylo czy beda tylko skladki pobierac?

pracownicy ALDIKA
@ANNA 3 tygodnie temu
Dzieki,za opinie o solidarnosci- nie wyrazimy zgody aby garstka ludzi zNSZZ , decydowala w imieniu reszty załogi .A wiec trzeb...

Bardzo dobry pomysl , po co mamy nbijac kase solidarnosci .Solidarnosc to relikt przeszlosci ,musimy w końcu sami zrobić cos dla siebie .Czekamy na dalsze informacje.

@ANNA 3 tygodnie temu

Pani ANNO , solidarnosc - niwypal/liczy się tylko kasa z naszych składek/,opzz nigdy pewnie nie powstanie , a wiec powstanie związek pracowników ALDIKA ,bardzo dobry pomysl czekamy na dalsze informacje i zyczymy powodzenia.

Awanse

Kozaczenie, najgorsze wyniki z regionów, powielanie tych samych e-mail na sklepy, wożenie czterech liter tu i tam, zdaje się że to wszystkie cechy uprawniające do awansu ze stanowiska koordynatora na dyrektora. W sieci pracują osoby z dłuższym stażem i bardziej niż ktokolwiek zasługują na to stanowisko. Na szczęście dyrektorzy dyletanci nie piastują zbyt długo swoich funkcji w tej firmie.

zwykły sprzedawca :*
@Awanse 11.07.2017, 19:56

wieje zazdrością !!! ale to już na wyższych szczeblach i nas szarych pracowników aldika to nie interesuje , więc gryźcie się między sobą ;)

mika

K+M+B brawo Wy tylko pogratulować inteligencjii

majka

Ludzie nie stresujcie się tym co pisze "najlepszy aldik wawa". Z daleka widać, że to podpucha i próba skierowania tematu w inną stronę. Śmierdzi mi tu nowym grubym koordynatorem. Ciekawe jak ten cały cyrk będzie działał przez wakacje. Zaczynają się urlopy a już w pełnym składzie był problem z obsadzeniem zmian na niektórych sklepach. Teraz będzie niezła gimnastyka z grafikiem. W razie problemów pamiętajcie żeby nie dawać się wykorzystywać tym ze wschodu i nie rezygnujcie ze swoich planów. Zawsze zostaje urlop na żądanie, kto ma dzieci to opieka no i L4. Za te śmiesznie pieniądze nie ma się co wysilać.

gonia
@majka 29.06.2017, 22:48

nowy pan koordynator jest całkiem w porządku,pracuje z nami ,rozmawia z nami ,może pani koordynator wzieła by przykład a nie tylko mówi co ma być zrobione i nie chce słyszec to co klient mówi i to co my mamy do powiedzenia,przeciez ona stoi na stoisku 8 godzin dzien w dzien i wie lepiej,niby normalna babka ale z koordynatorem to nie ma nic wspólnego a szkoda bo gdy by z nami wspolpracowala i tworzyla zespol to bylo by calkiem przyzwoicie a ona tylko zniecheca ludzi do pracy,moze by sie w koncu wykazala i pokazala jak zrobic w 15 minut to czego ona ŻĄDA,mając trzy osobową załoge na sklepie,a pro po u nas trzeba umyc okna ale naprawde nie ma jak ,moze by przyjechala i umyla?

ala
@gonia 06.07.2017, 15:23

to fakt mają szczęście te sklepy w których zmienią koordynatora , bo Pani która sprawuje tą funkcje zupełnie do niczego się nie nadaje , chyba ze ktoś waha się czy sie zwolnić z pracy to wtedy na pewno wzmacnia w pracownikach decyzje o odejściu

Ona

O kogo chodzi bo na 19 jest kilku panów???

brunetka100

Nie tylko słabi pracują w Aldiku głupia mentalnośc ludzi /praca w handlu jest ciezka i ja trzeba lubiec.Poza tym jak ktoś nie chce tak pracować to kto kogo zmusza niech się zwalnia nawet i kierownik każdy jest dorosły i każdy odpowiada za siebie .Zagranica tez trzeba pracować i tak nie narzekaja jak tutaj .Tu lepiej siedzieć na 500plus jak się ma 2 lub 3 dzieci i nie trzeba w ogóle pracować .Obecnie jest tyle pracy w handlu ze szok !!!!!!!!!!!!W sklepie gdzie pracuje tez nie ma ludzi pomimo ze zle nie płaca ludzie po prostu nie chcą pracować a ten kto chce pracować zawsze będzie pracować a zawsze się znajdzie osoba która będzie narzekac!!!!!!!!!!!!

Asia
@brunetka100 27.06.2017, 00:11

pracowac za godne wynagrodzenie, a tyrac za trzy osoby i byc wykorzystywanym za nędzne wynagrodzenie to jest różnica,ludzie chcą pracowac ale zeby ich wysilek doceniano

on

u nas na 19 mamy Pana który drapie się po genitaliach i chadza ciągle w jednej koszuli

zdegustowany
@najlepszy aldik wawa 27.06.2017, 21:38
jego genitalia to drapie może sobie ogolił i go swędziały ja np dłubie w nosie i pracuje na najlepszym aldiku buraki lubelskie...

szkoda ze tylko ze poziom waszego profesjonalizmu w Warszawie jest dość niski

Wkurzona
@najlepszy aldik wawa 27.06.2017, 21:38

Lecz sie warszawiaczku dłub sobie ,w nochalu i zjedz najlepiej te swoje łowy na przerwie . Jeszcze jedno zmień lekarza ????????????

Sandra

Ta Pani chyba pomylila sieci,moze ona w Aldi pracuje...a skad ona kierownika regional.u nas znalazla...sa tylko kordynatorzy ale oni jedynie na wyplate kier. moga miec wplyw wiec szkoda nawet tych jej glupot sluchac.

@Sandra 20.06.2017, 16:56

Ta Pani pracuje od miesiaca pierwsza umowa na okres 3miesiecy.A Pani kierownik regionalna prowadzila ze mna rozmowe o prace i zaproponowala taka stawke.Ale widze ze ludzi serce sciska ze dostalam wieksza stawke .Lata praktyki i szkoly mam w handlu.Ja nie kaze Pani mnie sluchac podobno to strona gdzie sie wypowiadaja pracownicy kazdy ma prawo napisac nie prawda.Nie moge zapytac ludzi z ktorymi pracuje wiec zapytalam tutaj bo tu ludzie nie podaja swoich danych tyle w temacie .A niech kazdy sobie gada co chce.Jutro wracam pracowac 2dni byly wolne.

jaaaaaa

To dalej bełkot. Myślisz, że ilością tekstu przykryjesz temat? Podoba mi się ta dyskusja ponieważ wiem, że to mój ostatni dzisiaj post a ty będziesz się spinać co tu by napisać żeby mi odpowiedzieć. Masz całą noc do popisu. PRZYPOMNĘ TYLKO, ŻE PŁACA W ALDIKU TO 1460 ZŁ NA RĘKĘ. Dobranoc robaczki.

kokos
@seniorel 21.06.2017, 21:59
kiedys byłem na romzowie w tej smiesznej siecióweczce z Litwy, rozmowa odbywała sie w kanciapie nowo wybudowanego sklepiku na B...

kiedyś byłeś na rozmowie i teraz nagle wpadasz tu żeby napisać? chyba cie kopnęli w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i teraz żale wylewasz. A ta śmieszna siecióweczka z Litwy to Maxima - poczytaj w necie czy taka "śmieszna" bo tutaj ty wyglądasz na śmiesznego.

K-ry
@kokos 22.06.2017, 22:15

Ta siecióweczka jest naprawdę śmieszna, większość osób tu bzdur nie pisze tylko prawdę...Skoro jest tu tak pięknie to dlaczego tyle osób się zwalnia od koordynatorów, kierowników po pracowników,są sklepy gdzie jest ciągły brak personelu. Dochodzą głosy, że jest oszczędność na wszystkim, nawet na ścierkach na stoiskach( tak to prawda), płyny rozrabia się z wodą albo wcale nie ma, wystarczy z kierowcami porozmawiać to też człowiek dużo się dowie o sytuacji finans.firmy z hurt.. Dlaczego Ci co tak sobie chwalą pracę w Aldiku nie powiedzą jaka jest prawda, tylko żyją pracą tak jakby życia poza nią nie było...wiadomo, są po prostu słabi i wiedzą że nic lepszego ich już nie spotka. Bądźcie dalej śmieszni razem z Litwinami i tak wam nikt nie podziękuje. Nie wiem czego tu bronić wykorzystywania, pracy ponad swoje siły???? Ludzie to tylko praca a nie ósmy cud świata.. Kokos broń ich dalej, ciebie też kopnął...i to prędzej niż się spodziewasz,szykują się zw. w kadrach.

brunetka100

2.500brutto na caly etat to jest minimalna haha ja nie narzekam.A jestem na okresie probnym.Warto sprobowac samemu a nie czytac od leniwych i glupich ludzi to co pisza nie wiadomo czy prawda sam sprubuj a jak nie to szukaj co innego

brunetka100

Moje zdanie jest takie praca nie odpowiada szukam innej a nie siedze na forum i narzekam a po co narzekam co to da ???Każdy market ma swoje minusy i plusy praca w handlu nie należy do łatwych nie odpowiada zwolnij się a nie mecz się po co to robisz?????

@jaaaaaaaa 19.06.2017, 22:14
co za bełkot. teraz już wiem z kim rozmawiam. dobry jesteś koleś. żyj dalej w swojej rzeczywistości. ciesz się, że ciąg...

Wow ty wiesz kim jestem wow .Twoj styl do pisania jak gowniarz!!Jak malo zarabiasz to czemu nie szukasz lepszej pracy i jeszcze piszerz ze wszystkich nie zwolnicie to co narzekarz na robote a boisz sie ze ciebie zwolnia to jest wiarygodna strona o pisaniu na temat pracy hahahahaha sama jestem ciekawa ile inne markety zarabiaja tylko tu mozna sie dowiedziec przeciez w pracy obowiazuje tajemnica.Jak ty mowisz ze wiesz kto ja jestem to pisz nie widze problemu ja tu nikogo nie znam nawet na swoim markecie ledwo znam wszystkich bo chodze tylko na popoludniowki a ty mnie znasz wow:))))))))))

Zadowolony
@brunetka100 19.06.2017, 11:02

Pewnie korpolutkiem jestes z dzialu marketingu

co za bełkot wyżej

jeszcze napisz , że w Afryce murzynów biją....

Jowita
@co za bełkot wyżej 12.06.2017, 16:43
jeszcze napisz , że w Afryce murzynów biją....

Zadaniem handlowca jest skuteczna sprzedaż (nawet gdyby to było gó.....no), więc nie dziwie się że wpis został uznany za bełkot. Jak spojrzy się w skład zakupionej wędliny to przed oczami ma się tablicę mendelejewa. Im gorsza jakościowa, tańsza wędlina tym więcej konserwantów i sztucznych ulepszaczy. Nawet te tradycyjne wędliny dziś potrafią mieć chemie. Naukowo już dawno zostało udowodnione że pewna część substancji może zwiększyć ryzyko zachorowania na nowotwory. Niestety prawo dziś nie zakazuje ani sprzedaży, ani też reklam tych produktów.

margaritta
@Jowita 15.06.2017, 22:44

Ok. Zastanawia mnie tylko co wspólnego ma z tym aldik? Każda sieć sprzedaje to samo. Nawet w wędlinach które reklamują się jako naturalne jest pełno ulepszaczy i konserwantów. Mam wrażenie, że to po prostu sposób na odciągnięcie uwagi od głównego wątku tej dyskusji. Wątku który mówi najwięcej o tej firmie. Mianowicie jakie pieniądze się tutaj zarabia. Tydzień temu były wypłaty i w moim sklepie 70% osób nie dociągnęło do 1500zł. To mówi wszystko o rozdzielaniu premii i o tym jak to się szanuje tych co najbardziej pracują.

Jowita

Azotyn sodu uznawany jest za substancję niebezpieczną dla zdrowia. Maksymalne dzienne spożycie azotynu sodu nie powinno przekroczyć 0,06 mg/kg masy ciała. W dużych stężeniach azotyn sodu może nieść efekty uboczne, przede wszystkim reagując z hemoglobiną (ogranicza transport tlenu do krwi), może wywołać zatrucie organizmu. Konsekwencją może być astma, bóle i zawroty głowy, zapalenie nerek i problemy behawioralne. Stąd też produkty zawierające azotyn sodu nie są dozwolone do użycia w przygotowaniu żywności dla dzieci do 1 roku życia – niemowlęta mają inny rodzaj hemoglobiny, która niestety zachowuje się reaktywnie w stosunku do azotynów. Reklamowane wędliny i inne produkty zawierające tę substancję w Aldiku nie podają informacji o zagrożeniu rakotwórczym i innych dolegliwościach w przypadku przekroczenia stężenia.. Reklamy powodują zwiększoną sprzedawalność produktów reklamowanych nie wspominają o ich zagrożeniach w przypadku nadmiernego spożycia E250. Wnioski pozostawiam dla was samych.

gelt

Syf i kiła, zasuwanie za minimalną krajową. Trzymajcie się z daleka od tej "firmy".

były pracownik
@gelt 24.05.2017, 18:53

Oj przestań... Przecież jest pakiet medyczny... możliwość awansu (ha ha ha)... praca w dynamicznym i młodym(?) zespole... atrakcyjne wynagrodzenie (minimalna krajowa)... Do tego mamy silne związki zawodowe o których wszyscy słyszeli ale nikt ich nie widział. Same plusy. Składajcie CV póki możecie bo niedługo ukraińcy zajmą wasze miejsca.

Ludek

Nie ma to jak płacić za straty jak to jest na A9 co z tego że sami kierownicy decydują o ilościach towaru słabe to....

Viola

Widze że na każdym sklepie jest tak samo jak w aldiku nr 8 układy i układziki i pupile kierowników

Ja
@Viola 19.05.2017, 15:02

którą masz jutro zmianę?Violu

Fred

Ludzie. Po covWy tam jeszcze pracujecie? Zacznijcie sie szanowac, bo nikt tego nie zrobi za Was

ania

zobaczcie co dzieje się na agatowej w lublinie. To jest dopiero cyrk. Trzy osoby na raz odeszły, 4 na L-4, a kierowniczka na urlopie. Dziewczyny padają jak muchy i nikt na to nie reaguje. Sama zastanawim sie nad porzuceniem tego bałaganu. Mam już dość. Gdzie te związki??????????????????????????///

Vera
@ania 18.05.2017, 08:45

Na Agatowej była dobra ekipa ale nikt nie wytrzyma tego ze nie sa doceniane osoby kompetentne tylko te które głębiej wejdą kierowniczce w d... Premie uznaniowe to śmiech na sali bo dostają je jedynie pupile. Układanie grafików pod wybrańców, dyskryminacja i chamskie traktowanie każdego kto nie robi jak pani R. sobie życzy. Nic sie nie zmieni dopóki kierownikami będą osoby nie umiejace zarządzać pracownikami w sposob profesjonalny.

Didka

Podejście pani kierownik z Warszawy gdzie pracownik pracuje do np godziny 22. 00,a wychodzi pół godziny później i mówi pani kierownik że pracuje do 22:30,apani kierownik odpowiada że co z tego. To jest zniewaga pracownika i to ma być szacunek do pracownika a tak jest w aldi w Warszawie przy ul. Kondratowicza.

Ola
@Didka 13.05.2017, 11:32

Ta pani domaga się spotkania z inspektorem państwowej inspekcji pracy.

Pepa

Tam gdzie pracuje jest dyskryminacja pani kierownik ma swoich pupilkow i daje im lepsze pracę a jak przyjmowała to zapewniała że się ludzi mie dyskryminuje

Zostaw opinię o Aldik sp. z o.o. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aldik sp. z o.o.