Lingwistyczna Szkoła Wyższa w Warszawie

Warszawa

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 53 ocen.

Opinie o Lingwistyczna Szkoła Wyższa w Warszawie

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lingwistyczna Szkoła Wyższa w Warszawie

Charles M

Ustawiczne problemy finansowe pracodawcy powodują poważne zaległości z wypłatami dla pracowników

Katarzyna Sielicka

Mi od dwóch lat wiszą kilkanaście tysięcy. Sądy i komornicy są bezsili

Zdziwiony
@Katarzyna Sielicka 14.07.2016 16:12

Jak to, bezsilni? Nie da się zająć LSW np. sprzętu komputerowego, projektorów, podręczników akademickich i krzesełek? Za same tylko krzesełka z dużej sali wykładowej na prawo od wejścia było by trochę grosza ;)

pamela

Nie była lubiana? Może chciala trzymać poziom i miała wymagania... To powód, żeby jej nie płacić? Kto wypisuje takie bzdury?

PRACOWNIK

Ja pracuję w tej szkole co prawda jeszcze nawet nie cały rok ale co miesiąc otrzymuję wynagrodzenie na czas , za to o Pani K.S. słyszałam opinię że nie była zbyt lubianą osobą. Atmosfera w pracy miła : fajni nauczyciele i fajni studenci - z przyjemnością tutaj przychodzę do pracy.

kormoran

Szkoła ma Komornika, nie wypłaca na czas wynagrodzeń, nie płaci składek, pensja idzie z konta jakiejś lewej firmy. Strach się zatrudniać. Atmosfera w pracy beznadziejna. Każdy rządzi po swojemu i nie idzie sie dogadać. Nie polecam ani nauczycielom akademickim ani pracownikom administracyjnym.

Zostaw opinię o Lingwistyczna Szkoła Wyższa w Warszawie - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lingwistyczna Szkoła Wyższa w Warszawie