Opinie o Slawex w Polska

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Slawex. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Slawex na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Slawex w Polska

Jakie sa teraz samochody i jaka jest podstawa netto?

wtf
@13

Skody Fabie, podstawa ok 2500 ale nie w oparciu o umowę o pracę.

Ile teraz zarobi przedstawiciel w Slawexie?

jlzbp

@up w tym magazynie są większe obiboki , teraz Lublin zaczął wchodzić na kamery i wyłapują takich ananasów. Kwestia czasu :-)

Www

To jakim cudem mają pracowników? Ukrajence?gdzie teraz nie ma umowy o prace?

rzeczowy
@Www

W wielu miejscach. Na starcie jesteś informowany o konieczności założenia własnej działalności albo możliwości pracy na umowę zlecenie. Nie wiem w jakim świecie żyjesz... Ale witamy w Polsce ;) Później się ludziom tłumaczy że i tak powinni się cieszyć bo mają 1800-2000zl za lekka i przyjemną pracę o której wielu marzy i chętnie przyjdzie na ich miejsce...

logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Edzio

A co kodeks pracy mówi o telefonach służbowych które trzeba zabierać do domu i odbierać bez względu na porę dnia i nocy. Za to nic nie jest płacone.

Koleżanka

Biednego Rafałka S. - obibola numer jeden zwolnili i postanowił w akcie zemsty wylać bzdurne żale. ŻAŁOSNE!

M@lwina

Piszemy o oddziale w Białymstoku, a nie w Nowym Sączu.

Zuzanna

@Exworker - chciałam podkreślić, że usuwane są tylko i wyłącznie te opinie, które są niezgodne z regulaminem serwisu. Więcej informacji znajduje się w zakładce: http://www.gowork.pl/regulamin. Czy możesz jaśniej opisać, co est powodem Twojego negatywnego nastawienia do firmy? Napisz nam więcej o swoich doświadczeniach z firmą. Każdy merytoryczny, rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.

J
@Zuzanna

Z tego co widziałem jasniej już opisał w usuniętym, wcześniejszym poście. Napisz teraz co było tam niezgodne z prawem.Sama prowokujesz napisz nam więcej ..co jest w tym przypadku wbrew logice.

hhh
@Zuzanna

Po co wstawiasz link który nie działa ??? Co z Ciebie za pracownik ?? Ludzie ten portal to pomyłka !!!!

Exworker

Praca w dziale IT dla slawex - Pracowałem tutaj ale nie ma sensu pisać opinii prawdziwych, bo i tak będą usunięte po kilku dniach - także jeśli nie łamią regulaminu. Napisze tylko, że tam się nie idzie do pracy tylko do roboty. Tragicznie jest jeżeli chodzi o atmosferę pracy.

Zuzanna

@aaco wpływa na to, że tak uważasz? Co konkretnie nie podoba Ci się w pracy w Slawex? Merytoryczne, wyważone komentarze, które konkretnie pokazują to co w firmie jest ok, a co należałoby zmienić będą bardzo cenne.

aa

Najgorsza firma w jakiej pracowałem. Tyke w temacie.

Www

Bo przedstawiciel to mobilny kelner czego innego sie spodziewales/as? Ja sam musiałem im lać przez cała drogę na targi do Lublina. Nigdy więcej pracy w sprzedaży! Nigdzie .Sprzedaż to wyścig, brak rozwoju i stres i jeszcze jak sie okazuję malutkie pieniądze

Mvhnhin

Na podwyżki i socjalne Dla pracowników nie ma pieniędzy. Nawet wigilii doprosić się nie można. Samochody to wraki, ale na imprezę co roku jest.... dziwne.... gwiazdy występują. Pracownicy 3 dni latają harytatywnie wokół mgr. Farmacji patrząc jak Ci się upijaja. Śmiech na sali.

Asterix

Miło mi ogłosić że 10 czerwca na impresie SLAWEX-u wystąpi Enej :)

Adaś
@Asterix

To w końcu Enej czy Lipko ?? http://www.kurierlubelski.pl/styl-zycia/a/romuald-lipko-produkuje-wlasny-alkohol-i-wraca-na-scene,12157874/ Bo nie wiem czy iść ??

Zuzanna

@Ananakofana nie jestem związana z Slawex. Jestem pracownikiem gowork.pl i zależy mi na poznaniu tego jak wygląda praca w firmie między innymi dzięki Waszym komentarzom. Każdy ma prawo do anonimowej wypowiedzi. Zarówno osoby, które mają negatywną opinię na temat Slawex, jak i osoby, które zauważają pozytywne aspekty pracy w firmie. Różne osoby mogą inaczej oceniać tą samą firmę jako pracodawcę nie tylko ze względu na np. inny dział, w którym się pracowało, inne oczekiwania, czy też okres pracy w firmie. Staram się dopytywać o różne aspekty pracy, również te pozytywne, tak aby pewne kwestie wyjaśnić. Jeśli inne osoby nie zgadzają się z pozytywną opinią, zawsze mają one prawo do zamieszczenia swojej odpowiedzi. Tak jak to Ty zrobiłaś. Rozumiem, że nie zgadzasz się z pozytywnymi opiniami. Chętnie dowiemy się również więcej na temat Twoich doświadczeń z pracy w Slawex.

Zuzanna

@Agnieszkarozumiem, że Ty masz odmienną opinię na temat pracy w Slawex. Mogłabyś powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach? Wspominasz, że w porównaniu do innych miejsc pracy w tej firmie jest dużo lepiej. Chętnie dowiemy się dlaczego. Jakie są plusy pracy w Slawex? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne dla osób, które szukają opinii na temat firmy jako potencjalnego pracodawcy.

Ananakofana
@Zuzanna

Problem jest taki, iż prawdziwe informacje o firmie są już w komentarzach powyżej. Jak źle musi być, skoro redaktorzy, swoją drogą ciekawe na czyje zlecenie na siłę próbują z każdego słowa, które nie jest jawnym negatywem w stosunku do firmy zrobić niby wielki plus? Owszem. firma ma wielki plus. Plusem jest to, ze wreszcie niedługo upadnie o czym wiedzą już wszyscy i może nowy dyrektor nie będzie tak beznadziejny, chamski, fałszywy i w tym wszystkim tak niezaradny. Życzę wszystkim obecnym pracownikom, aby stało się to jak najszybciej i abyście wreszcie mogli pracować w pracy, a nie w (usunięte przez administratora) gdzie wymagania są aby poświęcać pół życia i zdrowia za 1800 zł. Gratuluję panie dyrektorze, wykończył Pan Slawex tym co pan robi. Z przyjemnością patrzę na upadek, pana ratowanie się i łapanie wszystkiego co popadnie byle jak najdłużej udawać przed Panią prezes i pracownikami, że wszystko jest okej. To nie lata satysfakcja tym co tu przeżyłam. Nie pozdrawiam, czekam i cieszę się, że sprawy przyjęły wreszcie taki obrót.

ap

To jest patent żeby na bieżąco ludziom nie płacić... Wystarczy że jest krótszy miesiąc pracy o święta lub jakieś wolne, już wypłata spada dramatycznie. Nie polecam zdecydowanie pracy tam, ja mam same złe doświadczenia...

zaintresowana

U was też podpisujecie te śmieciówki wstecz, za zaległy miesiąc pracując aktualny bez umowy właściwie?

Arndt
@zaintresowana

Tak. Świetny patent, żeby w razie czego nie wypłacić pieniędzy. Nie pierwszy przypadek. Tutaj niestety nic nie jest poukładane, a kantowanie i robienie z ludzi idiotów jest na porządku dziennym. Desperacko szukają nowych ludzi, ale dzięki podejściu zarządu do pracowników nikt nie chce tu pracować. Stało się, firma w branży leci na łeb na szyje - brawo panie dyrektorze, proszę nadal wykańczać ludzi, lub samemu ich zwalniać. Wszyscy już oficjalnie wiedzą, że Slawex jest skończony, choć zarząd będzie zapierał się rękami i nogami, że to nieprawda. Bo i co mają powiedzieć... Wystarczy porozmawiać z kimkolwiek z farmacji. Z branży już nikt tu nie przyjdzie, jedynie osoby spoza farmacji nieświadome jak naprawdę jest w tej firmie przyjdą tu do pracy, ale i tacy zwolnią się kiedy sztuczny dyrektorski uśmiech ustąpi miejsca prawdziwej chamskiej, wrednej, skąpej i mającej ludzi za śmieci twarzy.

Zuzanna

@Xxx2017 jednak rzeczywiście w internecie można znaleźć ogłoszenie o pracę jako przedstawiciel handlowy do SLAWEX, gdzie jako miejsce pracy podana jest Biała Podlaska. Czy któryś z pracowników firmy wie może, czy oznacza to reaktywację oddziału?

Mvhnhin
@Zuzanna

Oddział nie został zamknięty tylko przeniesiony do Białegostoku a terenowy białej Podlaski dalej są obsługiwane.

Zuzanna

@Jelopy@Elka napisała o tym co w firmie się według jej obserwacji dzieje. A warto pomyśleć o tej kwestii z drugiej strony. Co chcielibyście od pracodawcy, jakie warunki zatrudnienia sprawiłyby, że będzie Wam lepiej się pracować?

Elka
@Zuzanna

Problem jest trochę bardziej złożony. Wszyscy oprócz właścicieli firmy chyba zdają sobie sprawę z nieudolnego zarzadzania w tym oddziale przez kierownika oddziału NS. Dlaczego firma nie ma praktycznie rzecz biorąc żadnych aptek w NS i okolicy( nie mówię o pojedynczych niedobitkach które jeszcze nie przeszły do Neucy). Gdzie są przedstawiciele? Gdzie nowi klienci? Kto stoi w miejscu ten wiadomo... Problem jest na górze, a szukanie oszczednosci w pracownikach odzziału nie zbawi. Zresztą siłą każdej firmy jest utożsamiająca się z nią załoga, czego chyba Pan kierownik nie wie... Szkoda bo wie to już każdy student kierunku zarządzanie i marketing. Dlaczego ludzie pracują za pensję niewiele większą niż minimalna krajowa? Ciągle na śmieciówkach? Jak tu się utożsamiać z takim pracodawcą? NIE DA SIĘ. Dlatego jest taki klimat i są takie kwasy. 1800 zł podstawy nie zmieniło się od paru lat a pracy przybyło bo ubyło sporo ludzi. świat poszedł do przodu... I to pokazuje właśnie ta rotacja ludzi jaką macie. Każdy na początku nabiera się na ładne słowa a rzeczywistość jest właśnie taka. Każdy widzi jak ten oddział umiera. Jak się traktuje tu ludzi... I jest zwyczajnie wstyd że się pracuje w takim miejscu. Więc co bym zmieniła aby pracowało się lepiej? Zmieniła bym kierownictwo. Niechby marketingiem i planowaniem zajęli się kompetentni menadżerowie... Wszak każdy wołałby pracować w dobrej prestiżowej firmie a nie w upadającym trupie zarządzanym wg zasad rodem z post socjalizmu. Ludziom bym dała jasne zasady finansowe i godniejsze pieniądze. Choć ważniejsze są normalne umowy. I przede wszystkim normalne traktowanie przez kierownictwo. Bo zwyczajnie nawet po ludzku jest przykro jak nie ma komu złożyć załodze życzeń świątecznych... Czy zwyczajnie odpowiedzieć dzień dobry. Smutno.

Jelopy

Przeciez napisala ci wszystko powyżej! !!

Zuzanna

@Elkaco uważasz, że należałoby poprawić w firmie, by pracowało się lepiej?

Zostaw merytoryczną opinię o Slawex - Polska

• Jak się pracuje w Slawex?

Zobacz opinie na temat firmy Slawex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 102.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Slawex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 4 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Slawex?

Kandydaci do pracy w Slawex napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Slawex