Opinie o FICO MIRRORS w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie FICO MIRRORS. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie FICO MIRRORS na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FICO MIRRORS w Dąbrowa Górnicza

www.www.www

Powiem krótko, żenada. Niektórzy pracownicy pracują w tej firmie kilka lat... i nadal mają umowę przedłużaną co 2 tygodnie...

ficorob

Nie podoba mi się to, że co niektóre sprawy załatwia się tutaj po znajomości! Inne osoby zostają zwolnione, aby zrobić miejsce nowym, którzy mają tutaj jakieś znajomości bądź ewentualnie rodzinę. Gdzie tu jakaś sprawiedliwość? Poza tym jeden spisuje przeciwko drugiemu, obgadują za plecami. Nikt skory do pomocy nie jest... Tak samo wypłata... Oszustwa, przekręty... nie wypłacają tyle ile faktycznie sie przepracuje godzin.

Ala

Ja tez własnie zastanawiam sie nad praca w fico i niewiem czy jest sens tam isc

MIŚ
@Ala

NIE WARTO TAM PRACOWAĆ. CHAMSTWO.

Mark

Jakw Fico teraz?Potrzebuja pracownikow? Slyszalem ze przez Agencje Pracy? Mozecie napisac jakie? I jak praca? Wolno palic? Ile przerwy? praca na linii czy na bocznych stanowiskach? Jak to wyglada?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w FICO MIRRORS odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
nierobot

2 miesiące w Fico..i problemy z sercem spowodowane długotrwałym stresem. Zapierdzielanka na 2 metrach kwadratowych 2/3 stanowiska.Rzucona od razu na "głęboką wodę" norma=szybciej...szybciej...Dziewczyny napierdzielają w tempie robota i są w stanie pogadać o serialach...problemach rodzinnych...czyli można po jakimś czasie się "wdrożyć".Ale gdzie godność...gdzie szacunek....?Zostały za bramą! Dopóki będziemy się godzić na takie warunki, dopóty takie obozy pracy będą nas wykorzystywać - słaba pensja,pełne zaangażowanie,norma robota.Nie,dziękuję!

Ficorob

Wyplaty przez agencję to jakaś żenada i kpina! Praca ciężka. Rzucają po wszystkich liniach i z pretensjami "czemu nie ma normy?!" . Starzy pracownicy wywyzszaja się nad innymi , wszędzie obgadywanie. Na liniach samo pośpieszanie "szybko, szybciej" , a normy niczym z kosmosu. Na przejście pod zaklad trzeba czekać bardzo długo...

Yhn
@Ficorob

Za takie pieniądze szkoda dłoni, palce puchna, ręce dretwieja, kregoslup wysiada. W ciagu dnia nie ma czasu, żeby nawet się wysiusiac.

gość0091
@Ficorob

Zapraszamy więc na wtryski! ;) o niebo lepiej

EDZIAAA33

Praca jak każda,a staży pracownicy no cóż ZAPOMNIAŁ WÓŁ JAK CIELĘCIEM BYŁ ale nie wszyscy tacy są

szukam dalej normalnej pracy ta była pierwsza.
@EDZIAAA33

witam powiem wam jak tam jest zatrudniasz się przez pośrednika umowa na 1 tydzień i akcja brak szkolenia brak wsparcia brak pomocy starszych pracowników brak szkolenia bhp. wszyscy są wrogo nastawieni bo ty chcesz im zabrać prace .co cię obowiązuje NORMA jak nie wykonasz to przepadłaś .problem polega na tym że te normy są podnoszone corocznie i jak byłaś od początku to spoko wprawisz się i ok. dasz radę ale jak wejdziesz pierwszy dzień to po tobie bo od razu musisz wyrobić to co inni uczyli się kilka lat . kierownika nic nie interesuje tylko norma . o sikaniu zapomnij o kawie nie ma co marzyć . i co ci z tych 1850 jak nie masz życia .jesteś tylko mięsem które zostanie zmienione za tydzień bo się nie sprawdziło ,nie wyrobiło normy . i jeszcze jedno w pracy niema znajomych kolegów ani nawet rodziny .

Czarny

Dajcie znać jak wyglądają zarobki na stanowisku wózkowego ( Operator wózka systemowego / wysokiego składu )

xxxx

ten RAMBO na ochronie jeszcze pracuje nie spelnił się chłop ani w ORMO do milicji go nie przyjeli to sie poobwieszł kluczami i myśli że jest kimś a jest cieciem

zz
@xxxx

dajcie mu jakiś pistolecik oczywiście zabawke będzie się burak ciszył

Marianos Italianos

Jak aktualnie z pracą na stanowisku operatora wózka(niby wysoki skład i wózek systemowy na ten moment) ??? Ktoś coś powie na ten temat ??

Darek

Hej, słyszałem że kierownicy zmian są nawet spoko, podobno kierownik magazynu to wielki prostak czy to prawda? I jaka jest stawka wynagrodzenia początkowa? Słyszałem że coś koło 2400brutto plus premia i 200zl bonów żywnościowych. Potwierdzi ktoś?

?

O boże przedszkole w nie których monetach tak się tam czuję Polak polaka sprzedaje za kawę z automatu albo za bułkę. Wielu osobom brakuje tam JAJ. No cóż kablujesz liżesz masz posadę dno

pracownica
@

To tak jak konfidentem jest Barbara Se.... , to jest dopiero fałszywa baba

345ty

no bo nie ma po prostu tyle w temacie może się za jakiś czas cos pojawi nie wykluczone trzeba po prostu stronke sledzic i tyle..albo maja komplet i nie będą może w ogole szukac wtedy to bym na staż próbował

M.Kucia

Praca jak praca. Jest to zakład produkcji także każdy mniej lub więcej wie na czym ona polega. Osobiście nie mam nic do samej roboty gdzie pracowałem na 3 zmainy na "lakierni" gdyby nie Ci ludzie... (usunięte przez administratora) miesza te lakiery,rozpuchy to mogło mu się trochę pod kopułą poprzestawiać. Gdybym nagrał chociaż godzinę jego zachowania w dniu pracy względem innych najczęściej nowych pracowników z łatwością mógłbym wygrać sprawe w sądzie(usunięte przez administratora) Jest on osobą która ma o sobie mniemanie najlepszego gdzie niejedno krotnie mówił, że jest najlepszy we wszystkim. Starsi pracownicy opowiadają jego historie pracy i wszyscy jednym głosem mówią że strzela z ucha i po ciuchu kombinuje byle by zawsze wyszlo na jego a niestety sam się o tym przekonałem. Oczywiście pretensje o wszystko doslownie przez 8 godzin o kazde pytanie.(usunięte przez administratora)ma problem ze soba i wyzywa się w robocie na normalnych ludziach. Przed mna pracowało z nim w przeciągu jednego roku 10 osób i nikt nie miał siły i chęci pracy z tym gościem więc zmieniali dział lub zrezygnowali ponieważ nie każdy lubi być masochista.(usunięte przez administratora)wie i uprzedza o dziwnym charakterze i specyficznym humorze naszego "bohatera" (usunięte przez administratora)ale to nie o to w tym chodzi, że ja mam się przyzwyczaić i tolerować takiego(usunięte przez administratora) Mam nadzieję, że karma do niego wróci i ktoś mu utrze nosa oraz zaczną go traktowac tak jak on traktował innych.

Edzia

Jest jakis minibus dla pracowników tak aby mozna bylo dojechac z Boleslawia?

Edzia

Jest jakis minibus dla pracowników tak aby mozna bylo dojechac z Boleslawia?

bus z centrum 84 tylko jezdzi Szukają jakiś ludzi na nową hale? COś się opóźnia budowa.

zx

Jak patrzę na te młode dziewczyny, które dźwigają te ciężkie pudła, to aż mi się słabo robi... Gdyby którąś pannę przywalił to wolę nie myśleć...

miśka90

Witam! jutro mam rozmowe.. moje pytanie brzmi jak jest z dojazdem? czy są jakies busy do zakładu?

ggg

Pan TC chyba ma coś z główką, zakompleksiony mały knapik, co w szkole był bity przez młodszych..:)

Zostaw merytoryczną opinię o FICO MIRRORS - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w FICO MIRRORS?

Zobacz opinie na temat firmy FICO MIRRORS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FICO MIRRORS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 2 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FICO MIRRORS
2.2/5 Na podstawie 104 ocen.
  • Koksownicza 30
    41-300 Dąbrowa Górnicza