"BOHAMET" SPÓŁKA AKCYJNA

Opinie o "BOHAMET" SPÓŁKA AKCYJNA

Nikt dających łapówki nie usunie ;-),...oni mają immunitety ;-) Poza tym tak już jest że gdy ktoś jest na wyższym stołku to obstawia się przydupasami i donosicielami,...w końcu sami tak kariery porobili. Jedni i drudzy,...BEZ HONORU. Ten co wyżej mówi Forum zawrzało kilka miesięcy temu i co!? NIC!!! Konstruktorzy jak błędy w rysunkach robili tak robią. Pracownicy pokazują im palcami co zrobili nie tak, a po nich spływa jak po kaczce. Szefa chyba nie interesuje jakie pieniądze uciekają przez głupotę ludzi nad którymi nie ma kontroli.

jeszcze pracownik

DNO to bardzo skromna opinia ,ja napisałbym bardzo ,bardzo niecenzuralne słowo dotyczące opinii ,ale zostanie ono usunięte więc powiem skromnie ,usunąć donosicieli (kapusie) ,przydupasów prezesa na stołkach i tych co przydupasom łapówki dostarczają.

jacek5959

jedne wielkie dno

xl
@jacek5959

to dlaczego tu pracujesz?? po prostu się zwolnij!

BRAK ODPOWIEDZI ,A CHĘTNIE BYM PRZECZYTAŁ,czyli chciał wiedzieć czarno na białym dlaczego dużo ,mało powiedziane-bardzo dużo-opini zniknęło z tego forum

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie "BOHAMET" SPÓŁKA AKCYJNA na stanowisko Technolog bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.

dlaczego niewygodne opinie są usuwane?

Bobinio

To, co się dzieje to masakra. Pensje w dół, gówniana jakość produktu uzyskiwana gównianymi narzędziami. Na wszystkim oszczędności tylko kierownictwo z pensjami na tym samym poziomie albo wyżej. Może te "najtłustrze świnie""pijaki" by sobie odebrały i oddały zwykłym pracownikom fizycznym. Ja też umiem klikać w klawiaturę i siedzieć cały dzień przy biurku więc chętnie zamienię fizyczną robotę na SPA wśród SZATKA i ekipy podpierd.....laczy. A alkomatem zacznijcie badanie od siebie.

cccccc

W tej firmie to nawet młody ma lepiej, który ma plecy i znajomości od pracownika, który pracuje kilka ładnych lat ...... zarabia więcej, ma większe przywileje a ch...ja potrafi i sciemnia ile wejdzie ale znajomości robią swoje żal, żal i jeszcze raz żal.......

boh.

Prawda jest taka że możesz być najgorszą (usunięte przez administratora) ale jak masz plecy,to masz prace i dobrze zarabiasz.

Pracownik2

H Jak właściciel firmy będzie chciał coś z tym zrobić to zrobi. Może też czyta i wyciągnie wnioski. Oczywiście, że ludzie się boją. Nie każdy ma gdzieś ta firmę i chcą pracować!!! Wg mnie jeśli nie zostaną poczynione jakieś działania to będzie sygnał, aby rzeczywiście szukać innej pracy.

najlepszy pracownik

śmiać mi się chce jak was czytam. w zakładzie wszyscy kryją się po kątach i czytają te komentarze. tylu twardzieli, mądrali, autorytetów a wszyscy nie mają JAJ aby coś z tym zrobić....HA Ha. dyskutujcie dalej chłopcy

Władysław Jagiełło
@najlepszy pracownik

Najlepszy pracownik. Czuć tu obecność pupilka takich ludzi jak Ty szkoda. Firma do tego sama doprowadzila ze fizole nie potrafia sie odezwac bo sie boja ze zostana zwolnieni albo beda sie odgrywac na nich.

nie pupil
@Władysław Jagiełło

Masz rację, już się wyżywają donosiciele na pracownikach,lenie śmierdzące ,nic nie robią tylko kablują ,ale żeby chociaż nieroby wzieli się do roboty ,tylko chodzą z kąta w kąt,z działu na dział i patrzą kogo ujajić i komu szpile d.....ć

pracownik3
@najlepszy pracownik

No TY K...A Judaszu masz pełną D...Ę dlatego tak piszesz,albo jesteś donosicielem ,albo siedzisz na stołku,to uważaj żeby ten stołek ci się nie przewrócił.

Nick van Quick

Jeśli obraz nie pasuje do oczekiwań, zmieńcie obraz albo oczekiwania...............

,,,,,,,,,,,,,,,,
@Nick van Quick

KTOŚ POZJADAŁ WSZYSTKIE ROZUMY,,,,,,,,,,,,,,,,,,

cynik
@,,,,,,,,,,,,,,,,

PEWNIE jeden z DETÓW na stołku ,wiemy już kto.

DURAK

Ludzie szkoda waszego tu pisania,taki ps. precyzja i mu podobni nadal będą lizać szefom dupę i dobrze zarabiać i śmiać się wam w oczy że marnie zarabiacie .Na wasze miejsce jest setka innych dużo młodszych ,ale oni na wejscie dostaną wiekszą płacę niż TY robolu z 20-letnim stażem-śmiechu warte.

zzz

Tak na marginesie "lipa" naucz się czytać,...szyby z powłoką , a NIE PAKIETY!!!

Za niską jakość produktów a co za tym idzie wyjazdy reklamacyjne winę ponosi Szef, który wymyślił premię od sprzedaży dla kierownictwa. Teraz robią dużo i szybko byle tylko premia była wysoka a o jakości można zapomnieć. Jak to mówił prezes S.S. "nie pie...l farba wyschnie na TIRze". Dobrze, że już tam nie pracuję i nie polecam firmy bo to Kołchoz bez szacunku dla pracownika.

Bez wazeliny tez można pracować

A może Pan o nick_u A.O. to Pan od spraw drewna sorki zakład jest mega fajny to po co mam iść do pesy, przeciwieństwie do Pan tam drewna nie wyniesie. Drewno to całe nic z tym że ten Pan pseudonim precyzja przez cały dzień nic nie robi tylko łazi po wszystkich działach i pupę zawraca . On przez cały dzień łazi po każdych działach i bajery kręci , I co nikt tego nie widzi . Ja tyran cały dzień nie mam kiedy do toalety pójść pot po plecach leci ,A on sobie łazi .Ale swego szefa wozi to mu wolno . A może zakupy mu do domu nosi ,,, jestem ciekaw .pozdrowienia dla wszystkich

A. O.

Idźcie se do Pesy :)

Pracownik2

Zastanówcie się zanim coś wyślecie!!! " Dlaczego biurowi nie maja obnizanej wypłaty?? Przeciez na produkcji ciagle jest robota,Nie nasza wina ze ktos nie potrafi załatwic zbytu." Na produkcji jest robota, bo ktoś to załatwia lub klienci sami pytają o ofertę,..NIE PRODUKUJEMY ZNORMALIZOWANYCH WYROBÓW, które można sprzedać każdemu lub magazynować. CZŁOWIEKU, FIRMA JEST JAK ORGANIZM, KTÓREGO WSZYSTKIE ELEMENTY POWINNY DZIAŁAĆ PRAWIDŁOWO.

ROBOL

Ha ha ,premie kwartalne i socjal ,oraz nadgodziny ,możecie sobie pomarzyć.Ta kasa idzie na biurowych i przydupasów szefa ,tzw liżydupów i donosicieli.Może prezesura nareszcie to przeczyta i coś z tym zrobi? ewentualnie trzeba by była zgłosić ten zakład do PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI PRACY.

Zawiedziony
@ROBOL

Taka prawda.Obiecanki cacanki.A tu strach o kazda wyplate.Kazdy sie martwi czy mu obcieli i ile.Obiecana byla premia kwartalna a byla tylko jedna w lipcu 2014 roku.Szef sie nagle obudzil i szuka teraz winnych czemu jest zle.A zle jest przez kierownictwo a nie przez fizycznych.Zaklad zle zarzadzany Wszystko co zle ukrywane i naprawiane w tajemnicy.Armatura robi mniej wolniej a i tak ma wieksza wyplate.Premie swiateczne coraz nizsze.A szef chce wiecej i wiecej.Kiedys bylo mniej a pracownik lepiej byl doceniany.Atmosfera tez wplywa na jakosc pracy.A teraz pracuje sie zle i pod napieciem.Nikt nie jest robotem.Z ludzmi trzeba rozmawiac.

Motywacja!!!!
@Zawiedziony

Dokładnie Panie tak jak piszesz....szefostwo dziwi się ze jest źle ze ludziom się nie chce pracować ale jak ma się chcieć jak wypłaty coraz mniejsze i atmosfera się zje....la i każdy kazdego podpie....la żeby zabłysnąć I chociaż parę złoty do wypłaty mieć więcej....... PORAŻKA największa motywacja dla pracownika jest to co na kwitku...

N

A pamiętacie aferę międzynarodową pod pseudonimem.... musztarda.... śmiech na sali . A precyzja drewno wywozi i mu wolno , bo swego szefa wozi , I to robi codziennie .na moje szef powinien co drugi dzień P...... Cały zakład I pytać pracowników co jest nie tak . Bo zakład jest mega fajny ale pewne konary trzeba wy..... z abonamentu .

Pracownik2

Chciałbym chodzić do pracy która daje mi satysfakcję, zadowolenie i dumę z tego co robię i w jakim otoczeniu!!! Szef jak większość z nas doświadcza,...dba o pracownika,...zaplecze BHP działa, ciepło, czysto, socjal działa, maszyny stosunkowo nowoczesne itd. W większości pracownicy produkcyjni są ludźmi którzy znają się na swojej robocie. Zlecenia mamy na różne wyroby,...dział konstruktorów często "błądzi", popełnia błędy przy konstruowaniu, błędne rysunki, błędne dobieranie materiałów itd... Uważam, że dobrze byłoby gdyby niektóre projekty konsultowano z "Plebsem" ;-) z ludźmi którzy mieliby w realizacji fizycznej danego produktu uczestniczyć. SŁUCHAĆ UWAG I JE WDRAŻAĆ MĄDRYCH LUDZI Są pracownicy którym zależy na wysyłaniu dobrego produktu!!! Propozycja, aby szef zorganizował jakąś bezpośrednią formę kontaktu z nim,...nie przez forum. Jak widać jest to potrzebne.

niebawem strachem będzie pójście do toalety. I zastanawianie czy jak wrócisz to nie zagrożą zwolnieniem !! Jedna przerwa , dzwonek jak w szkole kamery jak w Big Brotherze . parodia !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o "BOHAMET" SPÓŁKA AKCYJNA - Ciele

• Jak się pracuje w "BOHAMET" SPÓŁKA AKCYJNA?

Zobacz opinie na temat firmy "BOHAMET" SPÓŁKA AKCYJNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "BOHAMET" SPÓŁKA AKCYJNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

"BOHAMET" SPÓŁKA AKCYJNA