"BOHAMET" SPÓŁKA AKCYJNA

Opinie o "BOHAMET" SPÓŁKA AKCYJNA

Leszek

@Młody myślący a skąd się tego dowiedziałeś i na jakiej podstawie te wnioski zostały wysnute? Jesteś pracownikiem ZAKŁADU PRODUKCYJNEGO BOHAMET czy znasz kogoś kto tam pracuje? @Mark czy ta informacja pochodzi od pracowników ZAKŁADU PRODUKCYJNEGO BOHAMET? Jeśli jest sprawdzona, pomogłaby rozeznać się w warunkach pracy osobom, które rozważają złożenie tam aplikacji.

Młody myślący

Dowiedziałem, że tak naprawdę Bohamet z łaski zatrudnia swoich pracowników. Byłoby zatem najlepiej dla Bohametu, gdyby tak wszystkich zwolnić i pozbyć się tej „kuli u nogi”. Z innej strony patrząc, najwyższe standardy zarządzania mówią, iż to właśnie Pracownicy są największa wartością firmy i że to Pracownicy, ich umiejętności, wiedza oraz doświadczenie zawodowe świadczą o pozycji firmy na rynku. Oczywiście znajda się i tacy, co powiedzą, że pracownik nie ma nic do gadania, jest po prostu niewolnikiem i ma wykonać tylko swoja pracę. Jest to jednak droga XIX-wiecznego fabrykanta, który musi zarobić dla siebie w jednym pokoleniu całe krocie wyzyskując innych Ludzi. Wracając do sedna, jeśli Pracownik jest firmie niepotrzebny, to po co w ogóle go zatrudniać?

Doradca

(usunięte przez administratora) Jeszcze raz (usunięte przez administratora)

Leszek

@ete możesz się z nami podzielić jak długo pracujesz w ZAKŁAD PRODUKCYJNY BOHAMET SP.J. H.BOGUSZ, J.HALAREWICZ? Czy rekrutacja przebiegła bez większych problemów? Wielu użytkowników się zastanawia, jakie są warunki pracy, czy może jakieś dodatkowe benefity pozapłacowe również gwarantują?

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie "BOHAMET" SPÓŁKA AKCYJNA na stanowisko Technolog bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Leszek

@Stary a czy firma ZAKŁAD PRODUKCYJNY BOHAMET SP.J. H.BOGUSZ, J.HALAREWICZ poszukuje w tej chwili kandydatów do pracy? Można tu liczyć na dodatkowe benefity, takie jak np. karta na siłownię? Podzielcie się swoimi doświadczeniami, pamiętając o regulaminie Gowork.

jeszcze pracownik
@Leszek

Chcesz zobaczyć jak wygląda praca w Bohamecie... zapraszamy "1 maja" dni otwarte, moza zobaczyć jak zwykly pracownik musi pracować w swięto zeby biurowi mieli wolne. Oto jeden z dodatkowych benefitów... charytatywna praca w święta.

Mark
@jeszcze pracownik

Podobno pracownicy sami sie zgadzaja i ustalaja sobie jak chca pracowac, a za prace w swieto jest jednak inna stawka

Referent

To przykre, przykre.... ;D

Witold

Może firma nie jest jest idealna ale takich nie ma. Jak ktoś dobrze pracuje to zawsze potrafi dogadać się

Wojtek
@Witold

Piszesz tak jak dużo osób ktore tam pracują i liza (usunięte przez administratora) kierownikom!! A za co jest dobra?pod jakim względem!? Ze kwartalne dają!?jak pracownicy sie upomna,a ze biurowi dostaja 4 razy tyle kwartalnej to tego nie widzisz?! Gdyby nie to ze sa pracownicy ktorych na palcach policzysz i (usunięte przez administratora) to dzieki nim biurowi mają takie pensje!!a lizi (usunięte przez administratora) nic nie robią i pracują!!

Beszczelnosc tej firmy nie zna granic...Szukaja frezerow do pracy śmiech...Operatorzy jesli szanujcie siebie i to co potraficie nie idzcie do bohametu.!!!Tam jest coraz gorzej. Nie umieją uszanowac pracownika i kierownik S.G traktuje swoich pracowników za parobow!! Niestety z Pana na ch...a.!!to tak pozniej jest!! Niech zaczną szanować fachowcow a nie pracują na 3 maszynach i jeszcze k...a !!!co tak k...a sie opierdalasz!!! Nic nie robisz a narzędzia marnujesz!!!! Zresztą chcecie to idzcie sie przekonac jak tam jest!!! P.s kiedyś!!!??? Bohamet nigdy niepotrzenowal pracowników a teraz na gwałt...samo za siebie mowi!

mlody

Drodzy , powiedzcie proszę ile można zarobic w Bohamecie na magazynie? magazynier z dużym doświadczeniem dużo uprawnień itp pozdr

Szatek i powala to już dawno powinni wylecieć ...tylko dzięki nim fachowcy odchodzą.

GOŚĆ

A JA JESZCZE (usunięte przez administratora) bym M.H. chyby wszyscy wiedzą o kogo chodzi ,dwulicowa ś....a

ex-boh

W tej firmie fachowców to możesz policzyć na dwóch rękach (na produkcji). Reszta to "świniopasy" oderwane granatem od pługa. Tylko dzięki podejściu właściciela mają to, co mają. Z praktycznego punktu widzenia są do usunięcia od razu, bez szkody dla firmy. Ale to nie moja firma, więc ja nie decyduję.

Fakt
@ex-boh

W biurach natomiast liczba fachowców zamyka się na liczbie palców jednej dłoni.

ex-boh
@Fakt

Nie pisałem o biurach tylko o produkcji. O tym jest wątek. Kolejny Kali jesteś?

Szczerze nie polecam ....długie lata pracowałem... Tylko przekręty to standard ....a piece to porażka ..mało się o tym mówi .ale pamiętam jak duży piec zaginął ...i jeszcze mieszarki do ciasta. I jest cisza. A ja podwyżki nie mogłem dostać. Brawo byle tak dalej. Żal mi tylko szefa ...

Pracownik:)

Ha ha ha.... W dobrej firmie... Dobre żarty... 5 lat temu to jeszcze byla dobra firma. Gdy firma nie była w spółce Akcyjnej było jeszcze względnie.,a teraz?! Każdy kto tam pracuje lub pracował wie ze 98%komentarzy jest prawdą...a osobaktora broni w jakis sposób bohamet jest napewno to kierownik lub majster...hi hi.. Jeżdżą brykami za 120 -150tys.weekendy wolne i pensje minimum 6tys..tak maja osoby siedzące w biurach.. Fachowców zwalniają po dlugim stażu pracy ,a przyjmują Ukraińców,tania siłę roboczą..by mieć wiecej pieniędzy do swojej kiejdy!!! A pracownikow normalnych za głupców i roboli! Tam co nie który pracownik jest mądrzejszy niz co nie który z biura... Jeszcze trochę i kierownicy stana i będą robić czego im życzę!!bo najgorsze jest to gdy ktos przechodzi z Pana na chama!! Urlopy zaległe niewykorzystane, wpisywane do prawie kazdego miesiąca bo nie wiedzą co zrobic z pracownikiem który ma 40,50dni zaleglego urlopu..!! P.s za duzo by pisac jeżeli Szef nie otworzy oczu i nie zobaczy jak kazdy pracownik jest tam traktowany!!!...firma zostanie rozkradziona!! Tam powinien wpasc PiP.!

LIDL
@Pracownik:)

Oj tak ,jak najszybciej PIP,może wtedy kilku ze stanowisk wyleci z hukiem i atmosfera w tym zakładzie sie oczyści.

Obecny pracownik

Tak już jest , że jak się komuś nie udało utrzymać w dobrej firmie to teraz pisze bzdury.

fizol
@Obecny pracownik

obecny pracownik,,Sza,,,,,ek już się dorobił,dajcie mu spokój ,spójrzcie jak się dorobił kierownik magazynu M.H. i jakim autem jeżdzi,,chyba nie za niską pensję z Bohametu,,ach nie mówmy o mieszkaniu,na pewno nie na kredyt,bo go trzeba spłacać.

Jak nie indefikujesz się z Tą firmą to dlaczego masz w niku Bohamet? Podpisz się imieniem bohaterze.

@anonymous

Podpisywanie zacznij od siebie. :-)

@anonymous

anonymous,,naucz się cymbale pisać ,,identyfikujesz,,bałwan i nieuk

BO(HAM)ET

Serdecznie zapraszam do pracy w tej firmie, bo to jedyne firma w polsce, w ktorej prawa pracownika i kodeks pracy nie obowiazuje. Nie jest to zaklad pracy lecz (usunięte przez administratora) pod dowództwem Pana Szat..... I jego smerfów. Przekręt goni Przekręt. Juz wkrótce inspekcja pracy odbierze sie za nich!

Pracownik 8

Najniższy rangą pracownik nie jest w stanie okradać tak jak ludzie na wyższych szczeblach w danej firmie ;-) Szeregowy pracownik raczej rzadko naraża się na utratę pracy.

Pracownicy
@Pracownik 8

Do póki Sza......i będzie rządził to nic się nie zmieni jedne wielkie przekręty

tyram jak osioł
@Pracownicy

To prawda,pensje jak 10 lat temu,roboty coraz więcej,a ludzi okradają z urlopu i godzin..

centurion

Gorąco polecam firmę....omijać z daleka. Większość wpisów się zgadza.

don

Lipiec okres na premie kwartalnąCiekawe czy będzie.

Jasiu.

Pracownik nie jest winien swemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa.Jest mu jedynie winien usługe,za którą otrzymuje zapłate będącą nie łaską ,lecz zasłużonym wynagrodzeniem. Więc nie moge zrozumieć wytłumaczenia że wypłaty nie będzie na czas ,ponieważ osoba co zajmuje sie przelewami nie wyrobiła się. Jak się nie wyrabia w czasie to zostaje sie dłużej w pracy ąz skończy się to co powinno,Przecież ludzie mają jakieś zobowiązania,które związane są z ich wypłatami. Pracownik fizyczny jak jest potrzeba to zostaje dłużej w pracy a i nawet w świeta pracuje a tu Pani było cięzko dokończyć przelewy???????Brawoooo.

na pewno nie lizus
@Jasiu.

Pani która się nie wyrobiła powinna dostać naganę,jak ma czas na kawki to niech sumiennie wykonuje swoją pracę,lub przyjąć na jej miejsce rzetelnego pracownika.No ,ale cóż w naszym zakładzie pracuje wielu patałachów ,łącznie z niektórymi na stołkach.Natomiast pracowników sumiennych , pracowitych i lubianych w ostatnich dwóch latach odeszło kilku.,Mieli dosyć chamstwa,niesprawiedliwości i mobbingu .Trzeba mieć odporną psychikę by wytrzymać w tym popieprzonym zakładzie,olewać tych co tobą rządzą i mieć ich głęboko w ........

jak jest na szybach

Zostaw merytoryczną opinię o "BOHAMET" SPÓŁKA AKCYJNA - Ciele

• Jak się pracuje w "BOHAMET" SPÓŁKA AKCYJNA?

Zobacz opinie na temat firmy "BOHAMET" SPÓŁKA AKCYJNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "BOHAMET" SPÓŁKA AKCYJNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

"BOHAMET" SPÓŁKA AKCYJNA