"BOHAMET" SPÓŁKA AKCYJNA

Opinie o "BOHAMET" SPÓŁKA AKCYJNA

Ww

Żal paczec kogo zatrudnia ten zakład

Bb

Jakie zarobki i atmosfera jako fakturzysta?

Bb

Witam, jakie zarobki jako fakturzysta?

Popek

Biurowy ;-) nie wiem czy jest czym się chwalić! Pracowników produkcyjnych "ściska" jak codziennie patrzą na "biurowych" twórczość ;-) Ciesz się że takich jak ty tolerują, a jak mało zarabiasz to zapraszam na produkcję. Chętnie ci pokażą jak powstają nasze produkty namacalnie, a nie na komputerze. Zobaczysz fizycznie wyrób to może zaczniesz myśleć wykonując tą swoją prace biurową.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie "BOHAMET" SPÓŁKA AKCYJNA na stanowisko Technolog bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Biurowy

Aż mnie sciska. To malo powiedziane. Co nie którzy przy pakowaniu kartoników na dzwiach okrętowych zarabiają po 26 zl brutto ...i to na zlecenie. To tylko tak pracować... Polecam tam się zatrudnić...

Leszek

@Arek, może pracownicy firmy Bohamet są po prostu zadowoleni ze swojej pracy i nie widzą konieczności udzielania się w tym wątku? Jeżeli pracownicy są zadowoleni, to zapewne wolne stanowiska w firmie zwalniają się bardzo rzadko, dlatego też i kandydaci nie zaglądają na to forum. Czy próbowałeś na to popatrzeć z tej strony?

Osoba1998

Witam Mam pytanie sprawie pracy w Bohemacie mam duże doświadczenie zawodowe jako spawacz i dostałem propozycje pracy co możecie mi o niej powiedzieć

Wiktor

Zacznijcie doceniać prace w dobrej firmie a tylko tak narzekacie. Jeśli komuś nie odpowiada praca niech odejdzie.

wypalony

Na szkle jest 40 stopni na hali. Jedna osoba już zemdlała ale co tam. Każdego lata jest to samo. Nic z tym nikt nie robi. Nic tylko pracować.

Leszek

@Ja, czy jesteś zadowolony ze swojego wynagrodzenia w firmie Bohamet? Czy z punktu widzenia pracownika, możesz polecić tę firmę innym osobom? Czy firma oferuje od razu umowę o pracę czy umowę zlecenie na okres próbny? Dzieląc się swoją opinią pomagasz innym kandydatom w dotarciu do cennych informacji.

Stary

Firma bardzo dobra, ma też swoje wady, ale nie jest łatwo znaleźć firmy zupełnie bez wad. Na produkcji płacą super a co do biura to nie wiem. Są działy, różne zależności, ale jak normalnie pracujesz i żyjesz z ludźmi w zgodzie to nawet dużo da się załatwić. Jak szukasz naprawdę wysokiej pensji to tylko wyjazdy zagraniczne w delegację, niestety daleko od domu i rodziny. Warto znać wtedy choć trochę język, najlepiej angielski.

Młody
@Stary

Taaaaaak dużo idzie załatwić,chyba jesteś donosicielem i kombinujesz na boku to zgadza się ,a co do wypłaty to ja pierdzielę nie pamiętam kiedy były podwyżki,chyba że do ciebie Stary ,a może za nadgodziny co?

Stary
@Młody

Tak, jestem donosicielem i mówię przełożonemu o wszelkich problemach, które wpływają na to, że nie mogę wykonać dobrze swojej pracy. Podwyżki są, owszem, ale dla lojalnych pracowników dbających o wyniki w pracy. Na pewno nie ma podwyżek dla takich, co piszą głupoty na tym forum.

Józef
@Stary

Stary puknij się w łeb...jakie podwyżki????od 15 lat pensje stoją w miejscu.jak nie przyjdziesz w sobotę i niedziele to twoja pensja 3300 netto.....żenada

Szkło
@Józef

To się zwolnij jak Ci za mało. 15 lat bez podwyżki i nadal siedzisz w tej firmie? Sam sobie zaprzeczasz.

@Józef

A gdzie te 3300 na rękę dostaniesz? Jak jest tak źle to dziś praca szuka ludzi nie odwrotnie. . .

Lipa

Pakiety zniszczone od deszczu haha Masz wyobraznie. Napisz nastepna część gwiezdnych wojen, bedzie wiecej pożytku.

@Lipa

Pakiety nie, ale nie zabezpieczone powłoki po których splywala woda widziałem

Marjanusz

Witam. Jak wyglada praca instalatora? Chodz o delegacje. Jak wyglada z dieta? Jak dlugi czas trwaja delegacje i czy po skonczonej pracy. Jedzie sie na koleja czy ma sie chwile przerwy? pozdrawiam

ete
@Marjanusz

Chłopie. Od kliku lat 11 listopada pracujemy bez ziewania. Zapomnij że odmówisz przyjscia do pracy w święto. Teraz 1 maja musimy pracować aby mieć piątek wolny 4 maja. Czyli tyrasz w święto odrabiając zwykły dzien pracy. Urlopu całego w roku nie wykorzystasz . Soboty są traktowane jako nadgodziny ale nadgodziny obowiązkowe. Co jeszcze chcesz wiedzieć?

Marjanusz
@ete

Dzieki za odpowiedz. Ale mi chodzi gownie o delegacje. Bo maja oferte pracy na instalatora na delegacjach i chodzi gownie o to czy jestes caly czas w rozjazdach czy sa tygodnie gdzie jestes na hali w miesiacu. Bo wyjazdy sa podobno do max 1 miesiaca.

@ete

Ale nadgodziny płatne 100 % podstawy, i tylko na 1 zmianie. Zresztą jak nie możesz to nie przychodzisz. Trochę inaczej jest na ,, dużym " Bohamecie

Jest Bohamet S.A. i Bohamet Armatura To są dwie różne firmy.

Jest jeszcze dps, aluminium... trzeba się w miarę szybko uczyć swojego stanowiska i przede wszystkim pracować nie siedzieć w telefonie czy łazić po halach

Arek

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy, czy potrzebujecie pracowników?

Pracownicy

Szefie, dając komuś władzę lub możliwości decyzyjne,.. kontroluj go, wyciągaj konsekwencje, KARAJ ZA BŁĘDY! Błędów na wyższym szczeblu w tej firmie jest popełnianych tyle, że sumując stracone przez to pieniądze można by naprawdę wiele zrobić.

Leszek

@Pracownik czy mógłbyś się wypowiedzieć na temat firmy, w której pracujesz? Jak oceniasz ją jako miejsce zatrudnienia? Jesteś zadowolony z warunków zaproponowanych przez pracodawcę? Czy według Twojej oceny warto złożyć tam cv? Opinia z pierwszej ręki będzie cenna dla potencjalnych pracowników.

Leszek

@Michał jesteś pracownikiem ZAKŁAD PRODUKCYJNY BOHAMET SP.J. H.BOGUSZ, J.HALAREWICZ, tak? Czy poza tym co napisałeś, możesz jeszcze podzielić się z nami swoją opinią odnośnie oceny tej firmy jako miejsca zatrudnienia? Na przykład czy odpowiadają Ci warunki zatrudnienia? Co być w firmie zmienił? Jak wygląda ogólna atmosfera? Tego typu informacje są cenne dla osób, które chciałyby podjąć tam pracę.

Pan Zastępca kierownika działu Armatura bardzo nie miły i niedostępny. Tacy ludzie nie powinni być rekrutowani na stanowiska kierownicze.

Leszek

@Stary czy możesz napisać coś więcej o tych zagranicznych delegacjach? Czy są one możliwe w ramach zatrudnienia w ZAKŁAD PRODUKCYJNY BOHAMET SP.J. H.BOGUSZ, J.HALAREWICZ? Do jakich krajów można jechać i jakie okresy czas wchodzą w grę jeśli chodzi o taki wyjazd? Dużo ludzi poszukuje możliwości pracy za granicą. Takie informacje będą dla nich cenną wskazówką.

Zostaw merytoryczną opinię o "BOHAMET" SPÓŁKA AKCYJNA - Ciele

• Jak się pracuje w "BOHAMET" SPÓŁKA AKCYJNA?

Zobacz opinie na temat firmy "BOHAMET" SPÓŁKA AKCYJNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "BOHAMET" SPÓŁKA AKCYJNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

"BOHAMET" SPÓŁKA AKCYJNA