"BOHAMET" SPÓŁKA AKCYJNA

Opinie o "BOHAMET" SPÓŁKA AKCYJNA

Natalia

Cześć, napiszcie, proszę jaki rodzaj umowy oferowany jest nowym pracownikom w "BOHAMET" SPÓŁKA AKCYJNA? Poniżej już padło pytanie czy na okresie próbnym jest umowa zlecenie i nikt niestety na to nie odpisał. Dajcie znać jak ta kwestia wygląda w firmie.

Gosc
@Natalia

Umowa o prace, chyba ze coś się zmieniło podczas pandemii.

masakra, mobbing w najczystszej postaci, szczerze odradzam

Szymon
@były pracownik

To poważne oskarżenie, czy zgłaszałeś gdzieś ten fakt? Jakie konkretnie sytuacje spotkały Cię w "BOHAMET" że piszesz w ten sposób? Liczę że podasz więcej szczegółów, daj znać!

kot
@Szymon

bogaty ma zawsze rację , nigdy z nim nie wygrasz

Kazik
@Szymon

Ale co tu zgłaszać?? Nikt z tym nic nie zrobi. Nic sie nie zmieni. Panuje tutaj zasada jak nie wxhodzisz majstrom i kierownikom w pupe to jesteś traktowany jak śmieć. Majstry na nockach siedzą u siebie w kanciapie i na kamerach wszystkich obserwują(pewnie sie bawią przy tym swoimi fistaszkami) masakra jak cos potrzeba to praxownik musi sam biegać po halach i szukac matetialu. Bo broń boże majstra odrywać od telefonu na ktorym cisnie gierke. Ja juz szukam. Innej pracy bo tutaj jest chory system.

Malaż

Ja polecam dział aluminum, tam sie fajno robi, ludzie są spoko, robota tesz fajna. Kierownik tam fajny, pokaze co i jak, zemby zjat jak robił w Toruniu. Polecam elegancko.

Młody

Szymon to pewnie szatek. Jak bym był wyżej niż wy to bym was wszystkich (usunięte przez administratora) Szkoda mi tylko szefa że trzyma takich. Jego świąt jego stratne kredki. Nie polecam osobiście.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie "BOHAMET" SPÓŁKA AKCYJNA na stanowisko Technolog bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Ghost

Firma do której niechętnie jedzie się z dostawą. Głupota goni głupotę. Musisz na teren firmy wjechać w masce podczas gdy cała załoga śmiga bez i tego nie rozumiem. Z góry się zakłada że kierowca to gorszy człowiek który już jest chory. Najwazniesze żeby w kamerach wszytko dobrze wyglądało bo prezes musi być zafowolony. Większość operatorów wózków jak widzi dostawę staje się niewidoczna , i wozi na widłach powietrze.Pan portier niczym heros najważniejszy.... On może wszystko. Nikt tam cię nie szanuje. Panowie magazynierzy uczcie się dobrych manier od tej wysokiej blondynki z drugiej zmiany. Konkretna babeczka i miła. Czas kierowcy jest też cenny.

Andy
@Ghost

Dokładnie, odniosłem takie samo wrażenie

Katarzyna

A to teraz wiem Herman tam kupuję i sprzedaję za podwójna cenę teraz sama sobie tam pojadę hurtowo kupić mam go w nosie.

200565

Pierw zwalniają frezerów a teraz chcą przyjmować odradzam każdemu tom firmę aby się dwa razy zastanowił aby późni nie żałował na hali nr 2 harówa dźwiganie ciężkich elementów ram okiennych brak suwnic jakaś dena wciągarka maszyny na tej hali totalne (usunięte przez administratora) mało tego nawiedzone kierownictwo od dyrektora do majstra zero pojęcia o frezowaniu typowa rzeźnia pod kablarze trzeba wiedzieć skim się rozmawia hala nr 9 maszyny trochę bardziej zadbane w tym dwie nowe na razie bo są na gwarancji ale długo nie będą ładne jak się dorwią ci psełdo frezeży to tak bedom wyglodać jak na hali 9 a jak cię wykożystają to po dwóch latach kopa w czerty litery a jak będzież za wolny to prędzej bo tam trzeba robić na dwóch maszynach a na hali nr 9 nawet na trzech jak są urlopy i 100 procent wydajności a pejsa to od 3000do 35000 chyba że jesteś znajomy lub krewny

Były

Cześć Piotruś jak tam zielsko uroslo? Żywopłot przycięty? Zielsko wyrwane?

Stachu

To prawda firma beznadziejna płace słabe i ludzie szczególnie (usunięte przez administratora) chamy zresztą połowa to rodzina tego prostaka współwłaściciela bohametu.

Wózek

Szukają znowu operatora wózka jeszcze tak słabo płacą? Mnie oszukali na ostatniej wypłacie dostałem pół wypłaty ta firma to oszuści.

Dlaczego ludzie wracający z delegacji,z Francji Niemiec itp.nie są badani tylko zaraz do pracy na produkcje???epidemia gotowa

Pracownik2

Inkubacja wirusa to 14 dni, zdarzają się przypadki, ze trwa 28 dni. Ci wyżej stamtąd to lekceważą, na dobrą sprawę nosicielami może być już pół zakładu, a wyjdzie to za parę dni i każdy wtedy dostanie wielkie oczy. No ale każdy jest mądry po szkodzie, zakład stać nie może, ale chory możesz być.

Nie ważne

I to jest pytanie ? Czy wy nie wiecie że ludzie którzy pracują na produkcji też mają rodziny już nie wspomnę o pracownikach te ludzie chodzą po zakładzie i roznoszą za chwilę będzie tak że zakład zamkną i co wtedy kogo wina będzie ??? ale kogo to obchodzi ....

Mariola

Jak nam zrobią kwarantannę to będzie lament !

@Mariola

Pieniądze to nie wszystko, a jeśli chcesz robic mimo że zakład by zamknęli, bo bylby u nas wirus, to se fuszki znajdź

Pracownik2

Czekają aż pół firmy na raz zachoruje, bo po co zamykać, przecież nic się nie dzieje, gdzie tam, potem pracownicy wrócą do domu i pozarażają swoją rodzinę, osoby starsze, czy właśnie dzieci, szkoda gadać

1965
@Mariola

o czym marzysz pierwsze praca praca praca zyski dla szefostwa bo za małe wyniki a kwarantanna podczas ciężkiej harówy ponoć wirus ulegnie samo degradacji od wysokiej temperatury ciała i efekt gotowy a jak minom dwa lata to fora ze dwora bo będziesz za wolna

Były

Frajerzy przestańcie podszywac się pod osobę która dawno tam nie robi i zmyslac opinie. Razem robicie a podszywacie się pod kogoś. Bo wzajemnie się nie lubicie.

20565

(usunięte przez administratora)tak się dzieje zakład pracy nie zapewnia podstawowych życzy tak jak żuraw czy suwnica do podnoszenia ciężkich elementów tylko dźwigać trzeba samemu albo prosić kogoś albo iści w łaskie wielce wielmożnego pana mistrza a on z wielką łaskom wyśle wózkowego a naj gorzej trzecia zmiana a jeżeli chodzi o władze spółki to mobbing w czystej postaci od dyrektora w duł a jak masz kogoś krewnego na stanowisku to masz plecy tak milcz a naj lepiej jak jesteś gupik i mniemasz pojęcia na temat poziom narzędzi to (usunięte przez administratora) wiec zastanów zanim zatrudnisz się w tej firmie a byś potem nie żałował

Hihi

Z awansem jest tak. 1) musisz mieć nazwisko odpowiednie 2) musisz wiedzieć komu w (usunięte przez administratora) wchodzić 3) musisz mieć dwie lewe ręce 4) nie możesz mieć fachowej wiedzy. 5) nie możesz mieć własnego zdania, a jak masz to milcz. SUKCES MASZ W KIESZENI JAK SPEŁNIASZ TE WYMAGANIA.

w punkt
@Hihi

Na armaturze jest tak, że nie ma szans na awans. Rodzina własciciela zatrudniona to zajmuje najlepsze stanowiska. Chyba, ze zwiazesz sie z kims uczuciowo, wtedy istnieje szansa na awans ;D

Franek

Takie zakłady powinny być zamknięte i to w pierwszej kolejności bo nie są potrzebne i to na 2lata zrobić kwarantannę i zamknąć.

Olaf

Brawo Bohamet. Ludzie wracają z delegacji i pojawiają się na terenie firmy. Zdrowie i życie pracowników nie jest szanowany.

Aaa

Ludzie wrócili z delegaci chodzą normalnie po zakładzie i nikt z tym nic nie robi.

Tlc
@Aaa

Podejrzewam że nawet jak coś by było, to my byśmy się nie dowiedzieli :)

Alf

Jakie zarobki na lakierni czy warto aplikowac cv

Leon
@Alf

Tez jestem ciekawy moze ktos napisze

???
@Alf

Zawsze warto aplikować, co do zarobków to zależy co potrafisz. Pozdrawiam

Jo

Chłopaki proste są co zrobisz jak z pegeeru pochodzą jeden lubi nasrac drugi bekac coś popsocic i potem śmieją te pyski zdaunione.

Myślę że z sobotami i codziennie 10godz 2600zl zarobiasz na wózku młody.

Zostaw merytoryczną opinię o "BOHAMET" SPÓŁKA AKCYJNA - Ciele

• Jak się pracuje w "BOHAMET" SPÓŁKA AKCYJNA?

Zobacz opinie na temat firmy "BOHAMET" SPÓŁKA AKCYJNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "BOHAMET" SPÓŁKA AKCYJNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

"BOHAMET" SPÓŁKA AKCYJNA