Opinie o aldi.pl - ALDI Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Aldi Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Aldi Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aldi Sp. z o.o. w Chorzów

załamka

Wasi pracownicy oddają całą swoja siłę i serce które WY rozrywacie. Nie bedzie nas to nie bedzie i Was. Docencie wreszcie swoich pracowników!

klient 2

Jestem klientką Aldika w Wodzisławiu kiedyś chciałam tam pracować więc zaczerpnełam informacji z tego forum i mi się przestało chcieć. Jeszcze widząc to na żywo wiedziałam już wszystko, zgadzam się z "klientem" kierownictwo tam jest młode ale okropne, żadnego szacunku dla swojego personelu który już nie jest taki jak był wcześniej. Zmienił się sklep i personel? Starego kierownictwa nie ma, dziewczyny też inne zastanawiam się czy biedne zostały zwolnione czy same sie zwolniły (szkoda bo wtedy było jeszcze widać zgrany zespół i uśmiechnięte dziewczyny) Sklep może fajnie wygląda ale coś tam nie gra?

mała
@klient 2

pisanie na forum ze coś z tym sklepem nie tak nic nie da w takim wypadku powinieneś drogi kliencie napisać skargę do centrali lub zadzwonić każdy sklep ma naklejkę na wejściu z numerem telefonu i z adresem centrali nie powinno być sklepów w których źle się traktuje pracownika

hmm?

Jak jest tak super do dlaczego tam nie pracujesz? można pomyśleć że teraz twój wpis jest na zamówienie nowej ekipy? Widzę że kogoś zabolało? Lepiej nie pisać że jest super,bo firma Aldi nie lubi jak pracownicy żyją ze sobą w zgodzie. Jak będzie za dobrze to rozwalą te towarzystwo. Pozdrawiam

Klient

Witam was wszystkich jestem klientem z Wodzisławia i powiem wam to co zauwazylem chodze bardzo czesto na zakupy bo mam tam swoje ulubione produkty i jest ok. Ale zauwazylem nie raz jak z-c kierowników swoich pracowników usłyszalem nie raz bardzo hamskie słowa dotych dziewczyn , dziewczyny głowe dają na dół i idą robić jak podejrzewam dzięsiątą robote na raz. Ludzie ogarnijcię się trocha bo my jako klienci to widzimy !!!! Trocha szcunku do tych dziewczyn ostatnio stalem w kolejcie i jedna z klientek wylala wode z kwiatków a ta kasjerka nie widziała tego bo jak ..i podchodzi do niej dziweczyna i mówi ty nie widzisz ze tam jest woda wylana wez to ogarnij lec po mopa ale na jednej nodze i już. I bylem w szoku kasjerka ma tłum ludzi i musi leciec po tego mopa bo co opiernicz by dostala a potem sie dziwią dlaczego taka kolejka jest. Szok

awans
@Klient

co za bzdury przyszedłeś na zakupy czy posłuchać o czym rozmawiają pracownicy... komentarz na zamówienie...tych,których już tam nie ma....HAHA

rollo

Aldi to chamstwo, zle traktowanie pracownikow, wykorzystywanie, jak ci braknie towaru to jedz sobie sama na drugi sklep po towar i nawet dziekuje nie uslyszysz...!!!!taki jest aldi i slynne 1:1 WYZYSK!!!!!!

Sprzedawca

logo firmy Pracownik ziemny, Drogowy, Firmy podwykonawcze - PRACA W BELGII
Brugia
Ready Construct NV sp zoo sp k
logo firmy Menedżer Produktu
Wiedza i Praktyka sp. z o.o.
Radca

Z powodów merytorycznych odradzam kupowania jakichkolwiek artykułów u Oktawiana Torchały!

BL

Odnosnie Gruszki Nashi za 0,39€ to w tlumaczeniu na polski, cytuje:"smakuje jak nic" Niech kazdy klient sobie sam zrobi test tej gruszki, niech w najblizszym warzywniaku kupi podobna i porowna smak.

ewelina

Rada z Niemiec odnośnie jabłek z Aldi 6 sztuk w opakowaniu. Te jabłka nie trzymają daty przydatności, musisz je zjeść w ciągu 2 dni bo po tygodniu już się popsują.

R

Z cyklu:zwalniasz sie to za karę nic nie dostaniesz.W tej firmie (usunięte przez administratora) jest lepiej traktowany niż pracownik z 5-letnim stażem.....dla mnie to nie do pojęcia :( Zwalniany dyscyplinarnie pracownik dostaje pełen pakiet na odejście ( wypłata i bony ) a ty sie zwalniasz bo zmądrzałaś i nie dostajesz bonów za ciężko przepracowany miesiąc bo to bonus żywieniowy od pracodawcy i ci się nie należy...to jakaś porażka.Wniosek-nie zwalniaj sie sam.

zawiedziona

Uwaga,nie jedz tych produktow

Dzisiaj podano wyniki testu żywności w Niemczech: Jeśli kupiłeś filety z łososia w Aldi Nord to ich nie jedz bo zawierają nicienie. Jeśli kupiłeś Schokoladen-Pudding to też nie jedz bo zawiera resztki wieprzowiny. Pozdrawiam Lukasz M.

placek
@Uwaga,nie jedz tych produktow

O super :) Ja też z ligoty, konkretnie z kokocińca. Póki co chodzę na 6 i mam busa, ale może podaj mi maila i byśmy się dogadali jakby co :)

Nord

Kochana podczas mojego szkolenia w Niemczech była kontrola niemieckiego sanepidu, który jak wpada to bardzo rzetelnie kontroluje i bierze próbki artykułów spożywczych. No i jak zwykle znajdują a kary są po 2000euro!! Po tej kontroli rozpętało się afera z kartoflami, tak ze zwykłymi ziemniakami do tego jeszcze klienci je reklamowali, działo się, migiem je wycofywali dyrekcja w Niemczech przepraszała. Swoja droga zapytajcie Oktawiana Torchałę co się stało z tymi ziemniakami wycofanymi w Niemczech. Podsumowując dobrze, że u nas w Polsce mamy takie amatorskie instytucje jak sanepidy, które kontrolują tylko na papierze.

Kiwi

Kolejny produkt to kiwi ktory jest w smaku niesmaczny. Koledzy w centrali wiedza o tym problemie od dawna a klienci niemieccy doskonale wiedza ktore kiwi nie kupowac!!!! A u nas kolejne "glupie" polecenie Torchali, zeby przebierac kiwi bo trzeba sprzedac tylko sie pytam komu? Zapewne jakis malo zorientowany polski klient to kupi ale kupi to co nie skusilo nikogo w Niemczech.

!!!!!

@baska proponuje czytać ze zrozumieniem umowę :)kasjerka zawsze siedzi :) czasami wstaje :)co nie znaczy ze odpoczywa !!!!!!a przerwy ustala pracodawca zwłaszcza te darmowe które odlicza więc na pełnym etacie masz 1 gdz przerwy 15 min ustawowej a reszta odliczona :)z tego co piszesz to umowę podpisalas ze strachu ze nigdzie cię nie wezmą byle była umowa :) i tak zapewne pracujesz byle gdz odwalic i do dom :)pozdr

???
@!!!!!

no i po co tyle jadu wylewasz???

placek

Czy ktoś z Was dojeżdza może do Aldi w Chorzowie Niedźwidziniec autem i ma jedno wolne miejsce? Chętnie dorzucę się do paliwa. Praca zaczyna się w nocy i nie mam jak dojechać. Pozdrawiam

@placek

z Lioty :)

bez komentarza

...a miało być lepiej ... zostawiam bez komentarza ! Nigdy nie warunki pracy nie poprawią w tej firmie

a

Z tą przerwą bezpłatną,na której i tak się pracuje to jest po prostu cyrk.

rampampam

Witam, osobiście nie polecam pracy w Aldi, największym minusem jest to że oszukują w przerwach. Powiedziano mi że przerwę mam 30 minut. W praktyce miałam max 15 min bo WSZYSCY tyle siedzą i jeśli każdy będzie 30 minut siedział to się nie wyrobią z robotą a przy wypłacie? Godziny mi się nie zgadzały więc zapytałam o co chodzi a tu dowiaduje się że mam odejmowane od czasu pracy 45 minut przerwy na której siedzę 15 minut! I najgorsze jest to że ludzie którzy tam pracują się na to godzą.

Nastepca

Nawet Niemcy zauważyli, że polscy klienci są jacyś dziwni i nie potrafią się targować. Przecież nawet na towarze z naklejka -30% i tak zarabiamy 20% na czysto. Jednostkowo to w Polsce jest największa przebitka,ceny są takie jak w Niemczech Co do podwyżek( nie jakiś tam wyrównań) to sami pracownicy w tym roku z nich zrezygnowali.

bud_white
@Nastepca

takie same jak w niemczech? Nastepca, nasze produkty sa jeszcze drozsze niz w niemczech, ze wzgledu na koszty transportu!

vddd

Powiedzcie czamu my w sobote i niedziele robimy!! Jak w Holando w sobotr mają do 13 a w niedziele nieczynne !! Tojest chore my musimy robic a oni ni.

Uwaga!

Mam potwierdzona informacje z centrali w Essen na gorsze zmienil sie smak smietanki do kawy. Pewnie te mniej smaczniejsza bedziemy wciskac jako towar premium. Podrawiam Aldi Polska

bud_white
@Uwaga!

... i pomidowow w puszcze rowniez; kiedys mialy certyfikat öko test, a teraz pewnie nie dostaly :(

Zostaw merytoryczną opinię o Aldi Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Aldi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aldi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 530.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aldi Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 432, z czego 23 to opinie pozytywne, 222 to opinie negatywne, a 187 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aldi Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Aldi Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aldi Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 889 ocen.

Aldi Sp. z o.o.