Infovide- Matrix S.A.
counter
3 28 50 5 1
ktosgdzies

W telegraficznym skrócie: + firma bardzo solidna + menedżerowie w porządku + koledzy & koleżanki - jak to wszędzie - jednych lubisz, innych nie, atmosfera jest i tak dobra + zarobki - każdy oceni różnie, ja byłem zadowolony i nie słyszałem aby ktoś narzekał + imprezy firmowe, dodatki pozapłacowe (luxmed, multisport) + dobry sprzęt Czy jest dużo pracy? Różnie, to zależy od projektu, od tego jak jest zarządzany i jak się wyrabiasz z robotą. Tak BYŁO. Aktualnie nie ma miesiąca bez maili pożegnalnych, część klientów po zmianie właściciela zrezygnowało. W tej chwili raczej nie będą zatrudniać. Jeśli jednak - należy się liczyć z możliwością szybkiej redukcji a przyszłości pracę dla Asseco. A tam opinie są... interesujące.

Tak6Nie

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

Jak szefostwo w Infovide- Matrix S.A.? Spoko traktują ludzi?

Adrian Nowy wpis

@były pracownik Została całkowicie zamknięta czy przekształcona w coś innego?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 142 dni.

Czy Infovide- Matrix S.A. zapewnia kartę multisportu?

Zainteresowany Nowy wpis

czy dlatego, że dobrze się tu pracuje to nie piszecie? Szkoda, ponieważ chcę aplikować

TakNie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Infovide- Matrix S.A.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

TakNie1
Cezary

Jak widać połączenie firmy jest korzystne. Aktualnie firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy

Tak1Nie

Czy ktoś wie, jak w tej chwili prezentuje się Infovide- Matrix S.A. na tle innych przedsiębiorstw? Może okazać się to cenną wskazówką dla osób mieszkających w Warszawa i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

@Administrator

Bardzo dobrze, nigdy nie było lepiej.

Tak4Nie

ktosgdzies

@Agnieszka, poczytaj posty wyżej. Infovide - Matrix zostało wykreślone z rejestru przedsiębiorców z dniem 7.10.2016.

pola

@s no wlasnie super że coś takiego jest oferowne bo jednak to nie zadarza sie przeciez w kazdej firmie

ktosgdzies

@Pola, IVMX już nie ma, zostało kupione i wchłonięte przez Asseco.

WIDELKI

osoby zainteresowane widelkami placowymi prosze o kontakt pod gal24a@wp.pl

ktosgdzies

Ja tak tylko informacyjnie - IVMX już nie ma, jest teraz Asseco.

Adam

@Młody jakie oferty? Na ich stronie nie ma już żadnej ofert pracy od jakiegoś czasu. Zdziwiło mnie to bo dotąd praktycznie cały czas kogoś szukali zwłaszcza javowców.

ktosgdzies

http://www.money.pl/gielda/wiadomosci/artykul/asseco-poland-planuje-polaczenie-z-zaleznym,33,0,2041633.html Pracownicy IVMX będą pracownikami Asseco. Tak jak pisałem wcześniej. Proponuję poczytać opinie na profilu Asseco, m.in. w sprawie polityki kadrowej. W grudniu ENERGA S.A. wypowiedziała umowę wdrożeniową z IVMX. Co się robi jak ma się nadmiar wolnych zasobów? Przejmując zasoby innej firmy, nie potrzebne są także dodatkowe komórki administracyjne, księgowe itd. Oczywiście to się staje coraz mniej istotne, bo - nie będzie IVMX :(

ktosgdzies

Prosiłbym o czytanie ze zrozumieniem. Redukcje trwają już od dwóch, trzech miesięcy.

ktosgdzies

W listopadzie Asseco stało się właścicielem większości akcji (ponad 90%) a od 28.12.2015 już 100% akcji Infovide-Matrix, a więc także spółek zależnych. Redukcja zatrudnień jest faktem, a nie możliwością. Jeśli chodzi o przenoszenia to nie chciałbym wchodzić w szczegóły, ale jak ktoś chciałby znać moje zdanie to z IVMX nie zostanie kamień na kamieniu. Oczywiście to nie stanie się natychmiast, bo jeszcze są kontrakty w trakcie, ale praktyka pokazuje, że nowe władze mają niezłe tempo.

ktosgdzies

W listopadzie 2015 Asseco kupiło ponad 90% akcji, a 28.12.2015 weszło w posiadanie 100% akcji IVMX, a więc i spółek zależnych. Redukcja zatrudnień nie jest "możliwością", tylko faktem.

Tak6Nie

kk

Po przejęciu przez Asseco firma została prawie doszczętnie zaorana. Kto może to ucieka...

były pracownik

Mi tam powiedzieli wprost -romansow w pracy nie będzie. generalnie bradzo wtykaja sie w nie swoje sprawy. Bylo to przed przejeciem przez asseco

eustachy

@malvina Startujesz do nich na Java Developera? Aktualnie nie widzę na ich stronie ofert na to stanowisko. Wysyłałem jakiś czas temu CV do nich również na Javę i 0 odzewu. Wcześniej firma bardzo rekrutowała javowców, ale teraz od jakichś 2 miesięcy nie widzę takich ofert. Czyżby firma zmieniła profil? Wie ktoś coś na ten temat, czy będą może jeszcze rekrutacje na to stanowisko?

Zostaw merytoryczną opinię o Infovide- Matrix S.A. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Infovide- Matrix S.A.