Infovide- Matrix S.A.

Adres: Gottlieba Daimlera 2, 02-460 Warszawa

NIP: 5260011003 KRS: 0000122829

Infovide- Matrix S.A.

Opinie o Infovide- Matrix S.A.

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Czy od czasu dodania ostatniej opinii wynagrodzenia w Infovide- Matrix S.A. uległy zmianie?

Zainteresowany
 Opinia

czy dlatego, że dobrze się tu pracuje to nie piszecie? Szkoda, ponieważ chcę aplikować

Opinia

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Infovide- Matrix S.A.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Cezary
 Opinia

Jak widać połączenie firmy jest korzystne. Aktualnie firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy

Opinia

Czy ktoś wie, jak w tej chwili prezentuje się Infovide- Matrix S.A. na tle innych przedsiębiorstw? Może okazać się to cenną wskazówką dla osób mieszkających w Warszawa i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

@Administrator 07.02.2018 13:36

Bardzo dobrze, nigdy nie było lepiej.

Opinia

@Agnieszka, poczytaj posty wyżej. Infovide - Matrix zostało wykreślone z rejestru przedsiębiorców z dniem 7.10.2016.

pola
 Opinia

@s no wlasnie super że coś takiego jest oferowne bo jednak to nie zadarza sie przeciez w kazdej firmie

Opinia

@Pola, IVMX już nie ma, zostało kupione i wchłonięte przez Asseco.

WIDELKI

osoby zainteresowane widelkami placowymi prosze o kontakt pod gal24a@wp.pl

Opinia

Ja tak tylko informacyjnie - IVMX już nie ma, jest teraz Asseco.

Adam
 Opinia

@Młody jakie oferty? Na ich stronie nie ma już żadnej ofert pracy od jakiegoś czasu. Zdziwiło mnie to bo dotąd praktycznie cały czas kogoś szukali zwłaszcza javowców.

Opinia

http://www.money.pl/gielda/wiadomosci/artykul/asseco-poland-planuje-polaczenie-z-zaleznym,33,0,2041633.html Pracownicy IVMX będą pracownikami Asseco. Tak jak pisałem wcześniej. Proponuję poczytać opinie na profilu Asseco, m.in. w sprawie polityki kadrowej. W grudniu ENERGA S.A. wypowiedziała umowę wdrożeniową z IVMX. Co się robi jak ma się nadmiar wolnych zasobów? Przejmując zasoby innej firmy, nie potrzebne są także dodatkowe komórki administracyjne, księgowe itd. Oczywiście to się staje coraz mniej istotne, bo - nie będzie IVMX :(

Opinia

Prosiłbym o czytanie ze zrozumieniem. Redukcje trwają już od dwóch, trzech miesięcy.

Opinia

W listopadzie Asseco stało się właścicielem większości akcji (ponad 90%) a od 28.12.2015 już 100% akcji Infovide-Matrix, a więc także spółek zależnych. Redukcja zatrudnień jest faktem, a nie możliwością. Jeśli chodzi o przenoszenia to nie chciałbym wchodzić w szczegóły, ale jak ktoś chciałby znać moje zdanie to z IVMX nie zostanie kamień na kamieniu. Oczywiście to nie stanie się natychmiast, bo jeszcze są kontrakty w trakcie, ale praktyka pokazuje, że nowe władze mają niezłe tempo.

Opinia

W listopadzie 2015 Asseco kupiło ponad 90% akcji, a 28.12.2015 weszło w posiadanie 100% akcji IVMX, a więc i spółek zależnych. Redukcja zatrudnień nie jest "możliwością", tylko faktem.

Opinia

W telegraficznym skrócie: + firma bardzo solidna + menedżerowie w porządku + koledzy & koleżanki - jak to wszędzie - jednych lubisz, innych nie, atmosfera jest i tak dobra + zarobki - każdy oceni różnie, ja byłem zadowolony i nie słyszałem aby ktoś narzekał + imprezy firmowe, dodatki pozapłacowe (luxmed, multisport) + dobry sprzęt Czy jest dużo pracy? Różnie, to zależy od projektu, od tego jak jest zarządzany i jak się wyrabiasz z robotą. Tak BYŁO. Aktualnie nie ma miesiąca bez maili pożegnalnych, część klientów po zmianie właściciela zrezygnowało. W tej chwili raczej nie będą zatrudniać. Jeśli jednak - należy się liczyć z możliwością szybkiej redukcji a przyszłości pracę dla Asseco. A tam opinie są... interesujące.

Tak6Nie

kk
 Opinia

Po przejęciu przez Asseco firma została prawie doszczętnie zaorana. Kto może to ucieka...

były pracownik
 Opinia

Mi tam powiedzieli wprost -romansow w pracy nie będzie. generalnie bradzo wtykaja sie w nie swoje sprawy. Bylo to przed przejeciem przez asseco

eustachy
 Opinia

@malvina Startujesz do nich na Java Developera? Aktualnie nie widzę na ich stronie ofert na to stanowisko. Wysyłałem jakiś czas temu CV do nich również na Javę i 0 odzewu. Wcześniej firma bardzo rekrutowała javowców, ale teraz od jakichś 2 miesięcy nie widzę takich ofert. Czyżby firma zmieniła profil? Wie ktoś coś na ten temat, czy będą może jeszcze rekrutacje na to stanowisko?

x
 Opinia

Żenujący jest ten 2-linijkowy spam. Przecież widać, że firma produkuje sama dla siebie te wazeliniarskie pseudo-opinie. Bleh, że też wam nie wstyd. Jeszcze kilka takich postów i przestanę się przyznawać, że tu w ogóle pracowałam. Jak już zatrudniacie marketingowców, to chociaż jakichś sensownych. Chyba płacicie im 50gr. od posta, skoro te wypowiedzi są na tak niskim poziomie ;)

KC
 Opinia

Do pracy przychodziłam z przyjemnością: świetni ludzie, różnorodne projekty, komfortowe warunki, piłkarzyki, pozytywny wystrój wnętrz (zielony!), dobra kawa. Polecam, szczególnie młodym. Walczcie o ciekawe projekty, bo warto. Firma posiada spory potencjał, ale rozwinie go w pełni dopiero wtedy, gdy osiągnie wyższy poziom dojrzałości organizacyjnej i zacznie rozwiązywać wewnętrzne problemy zamiast zamiatać je pod dywan. Mam nadzieję, że przejęcie przez Asseco nie zniszczy kultury organizacyjnej i niemal rodzinnej atmosfery. Pozdrawiam, KC

Opinia

Orientuje się ktoś ile może trwać czas na odpowiedź od Infovide od momentu wysłania CV? Długo się czeka?

tomahawk
 Opinia

Jeśli firma nie szanuje i nie motywuje specjalistów, to koszty poniesione na szkolenie ludzi bez doświadczenia powinna ponosić sama. Skoro dajecie się zatrudniać za 206 zł miesięcznie to niszczycie tą branżę. Wolałbym roznosić pizzę niż pracować w tym zawodzie poniżej 2kPLN.

sugarfree
 Opinia

Dodajmy, przy wykorzystywaniu najtańszej na rynku siły roboczej, ludzi najbardziej zdesperowanych i o najmniejszych oczekiwaniach tych płacowych i pozapłacowych. Polski IT grajdołek zatacza coraz szersze kręgi, kiedy powiedzą sobie dość..

Zygzag
 Opinia

Ale numer zrobił nam zarząd. Infovide-Matrix zostanie kupione przez Asseco. Ciekawą Asseco przyjęło strategię, że taniej jest mu kupić firmę, którą wcześniej Asseco niszczyło dumpingowymi cenami w przetargach, tylko po to aby pozyskać specjalistów i parę kontraktów które przegrało, niż samemu zatrudnić i zbudować dział, konkurujący czysto rynkowo z innymi. Niby taka duża firma jak Asseco, a nie daje rady sama, ale to może dlatego, że nikt o zdrowych zmysłach w Asseco nie chce pracować, a ci to tam są mało wiedzą o współczesnym IT. Ciekawe co będzie jak Asseco zacznie psuć w Infovide, ciekawe jak długo ci specjaliści popracują dla Asseco. Już jest w Infovide niewesoło, a zapowiada się dodatkowy wycisk i chaos. Infovide miało do tej pory tę niemal rodzinną atmosferę, którą zakup przez takiego giganta kompletnie zniszczy. Mowa o agresywnym zarządzaniu Asseco przy niemal kompletnej nieznajomości tematów.

Kamil
 Opinia

Nie moge się z tobą zgodzić. Sam aplikowalem rok temu na mlodszego testera. Rozmowa byla ok, ogolnie bylem wtedy na drugim roku informatyki, na slabej prywatnej uczelni, tak naprawde nikogo do konca nie interesowaly moje studia a umiejetnosci. Trzeba umiec samemu pokierowac rozmowa. Mialem test z UML ktorego kompletnie nie znalem, rozrysowalem mindmape i wystarczylo zeby pokazac ze umiem myslec i sobie radzic. Moze stawka nie byla duza jak na poczatek, ale jak dobrze pracujesz i sie odnajdujesz w pracy to szybko moze nastapic spory skok, bo nawet o 30%. Moze cos z tobo jest nie tak...

Abek
 Opinia

Przepracowałam w IVMX kilka lat. Podobała mi się atmosfera w firmie, wszyscy byli dla siebie mili. Przełożeni także wykazywali się wyrozumiałością, ale byli też wymagający. Projeky różne z racji wielkości firmy, ja trafiałam na ciekawe (choć większość utrzymaniowych). Na minus można zaliczyć pensję, które w niektórych działach mogą odstawać (ale nie jest to regułą, w części technologii spokojnie była średnia rynkowa). Biuro bardzo przyjemne, pracuje się w komfortowych warunkach. Komputer również z wyższej półki. Z minusów czasami widać było dezorganizację (np. przy przenosinach osoby między projektami lub odejściu/przyjściu osoby). Ogólnie polecam pracę w tej firmie.

Sprawiedliwy!
 Opinia

Chyba troche za pozno na przeprosiny, nie sądzicie? Zdarza sie kazdemu, ale niesmak pozostaje. Zreszta, przeprosiny może napisać każdy...

HotRoman
 Opinia

Ja byłem na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko młodszego testera oprogramowania... i moje wrażenia - ta firma to totalna porażka. Rozmowa Kwalifikacyjna - stanowisko: młodszy tester oprogramowania. Rozmowa była przeprowadzona przez osobę z HR i testera oprogramowania. Pytania dotyczyły głównie moich studiów podyplomowych i wykładowców. Nie byli zainteresowani mną - padło mało pytań wprost o mnie. Wyszydzali moje studia podyplomowe, wykładowców. Jeżeli taka "kultura" panuje na rozmowach w Warszawie to ja dziękuje. Pani z Hr pozwalała sobie na docinki: np. mówiła do testera, który był obecny na rozmowie: "może ty byś założył takie studia - to niezły biznes". Natomiast ten tester wprost śmiał mi się w oczy, że jako osoba nietechniczna po 1 rocznych studiach podyplomowych Tester oprogramowania nie umiem dobrze programować i nie znam UML. Ogólnie odniosłem wrażenie, że szukają jelenia, który będzie im robił automaty, testował, pisał dokumentację za 2000 netto. Nie polecam. Tak nie traktuje się się ludzi na rozmowie. Ogólne wrażenie - co za wiocha i cwaniarstwo. Widać było, że nie szanują ludzi i raczej kiepskie stawki proponują. Szczerze nie polecam. Zresztą pójdziecie to przekonacie się sami.

Tak5Nie

Infovide-Matrix
@HotRoman 28.06.2015 16:42

W imieniu Infovide-Matrix chcielibyśmy Pana bardzo przeprosić, jest nam bardzo przykro z powodu zaistniałej sytuacji, która nie powinna się zdarzyć. Jeśli podczas spotkania rekrutacyjnego poczuł się Pan źle potraktowany – zapewniamy że nie było to naszą intencją.

Excv
 Opinia

Witam. Zastanawiam się nad aplikowaniem do Infovide na stanowisko młodszego programisty Java EE. Czy wie ktoś jak wygląda ten test i czy faktycznie można go rozwiązać online? Jest to test wyboru abcd, czy trzeba coś pisać? Dotyczy on samej Javy czy jest szerszy zakres? Na jakie początkowe zarobki może liczyć osoba bez doświadczenia?

Jacek
@Excv 01.06.2015 14:06

Ja wiem jak wygląda ten test bo jestem autorem ;) sama Java i odpowiedzi abcd. Nie jest dostępny online - wykorzystuję go sporadycznie. U mnie główny nacisk jest zawsze na rozmowę o kompetencjach, doświadczeniach i potencjale. Nie ma się co stresować - najlepiej zaaplikować, przyjść i porozmawiać. Zarobki - adekwatne do kompetencji.

rebe
 Opinia

Byłem na rozmowie w sprawie praktyk w Infovide-Matrix. Zaoferowano mi umowę-zlecenie z wynagrodzeniem 206 zł miesięcznie (wytłumaczono mi, że to dlatego, że osoby bez doświadczenia trzeba przystosować a to kosztuje, stąd wynagrodzenie - najniższa możliwa zgodnie z prawem kwota dla umowy-zlecenia). Póki co jednak to jedyna firma, która oferuje tak wygodny wymiar godzinowy, przy tym sprawiają dobre wrażenie, więc zdecydowałem się tam pracować.

Zostaw opinię o Infovide- Matrix S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Infovide- Matrix S.A.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.
Nie bądź obojętny na problemy w firmie!
Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-Dyrda Radca prawny, członek korpusu służby cywilnej. Urzędniczka Ministerstwa Zdrowia.

Pracuje w Wydziale Kontroli Departamentu Ubezpieczenia Zdrowotnego, wcześniej kierowała Wydziałem Integracji Europejskiej w resorcie. O mobbingu wie wszystko – jako prawnik i niestety także jako ofiara. Jej historia to najlepszy dowód, że warto być odważnym. Pani Joanna pozwała Ministerstwo Zdrowia i wygrała proces w drugiej instancji. Sąd przyznał jej ponad 80 tys. zł odszkodowania a resortowi nakazał przeprosiny. Pani Joanna obecnie przygotowuje się do doktoratu z prawa. Tematem jej pracy będzie mobbing.