Vectra S.A.

Opinie o Vectra S.A.

Waldek

Dodając opinie, pojawia się komunikat że Twój post zostanie zweryfikowany przez administratora.

Aleksandra

Pani Aneta robi (usunięte przez administratora) - burzę, wysyłamy jej konkretne argumenty o firmie a ona powoduje że opinie znikają... Z góry zakłada że muszą pojawiać się tylko dobre opinie o Vectra, tego oczekują od niej jej mocodawcy.

Kran
@Aleksandra

Bo przecież jak śmiesz obrażać taką firmę" ha ha ha

betis

Dlaczego użytkownicy są blokowani i nie mogą napisac opini o Vectra ?.

Aneta

@Bambi, to chyba ważne, że są osoby, które starają się o pozyskiwanie od innych użytkowników forum informacji dotyczących Vectra jako pracodawcy. Rzetelne i merytoryczne wypowiedzi na ten temat na pewno zostaną zauważone przez osoby chcące się w tej firmie zatrudnić. Czy w związku z tym, mógłbyś dodać coś od siebie, co ma bezpośredni związek z Twoją pracą w tym miejscu?

Bambi
@Aneta

Pani Aneto, Proponował/abym zacząć od zarodka - jeśli ktoś jest zainteresowany pracą w v dlaczego nie zrobić ankiety anonimowej i przekazać wszystkim pracownikom w każdym dziale w każdej strukturze? Obawiam się, że gdybym miał/a opisać stosunek do pracownika zabrakło by mi znaków, a są ograniczone ;)

Przedstawiciel Handlowy

Przychodzisz, o nic szczególnego nie pytają i pracę masz. Kierownik ci powie, że wszystkiego się nauczysz

Czy umiesz jeździć samochodem ? Czy pracowałeś już w handlu. Nie pracowałeś. Nic nie szkodzi. Nauczymy cię. Pracujesz tylko na prowizji, w swoim ubraniu (może byc nawet dres), swoim samochodem, więc nikt się przejmuje- jak ci nie wyjdzie- twoje ryzko

Aleksandra

Kogoś boli prawda a opinie są błyskawicznie usuwane... Smutne bo podane były konkretne sytuacje.

Bambi
@Aleksandra

Zwróćcie uwagę ze pewna osoba od stycznia ubiegłego roku caly czas wypytuje o różne szczegóły dotyczace pracy w v. ;> dobry ruch

Mobbing

Odradzam prace w tej firmie. Jezeli chodzi o szkolenia to totalna bzdura. Nic z nich nie wyniesiesz. Sam do wszystkeigo musisz dojść. Jezeli chodzi o liderów....To jest śmiech na sali. stanowisko otrzymują niekompeteni ludzie. Za sama nazwę „lider” palma uderza do głowy. Nie traktują wszystkich na równi, pomagają przy wyrobieniu planu wybranym pracownikom. Umowa śmieciowa, bo zleceniowka a wymagania od pracownika jak przy umówie o pracy. Zarobki są bardzo fajne przy systemie 6,5 godzinnym chyba ze nie wyrobisz planu to nie masz za co mieszkania opłacić. Wypłaty nie zawsze na czas.Pseudo kierownik ślini sie za każda troche ładniejsza dziewczyna, wypisuje emaile dziwnej treści w dwuznacznym kontekście. To wszystko co tam się dzieje to skandal ! Zmarnujecie tylko swoje nerwy i czas.

Okinawa
@Mobbing

Jestem ciekaw który. Czy to ten nowy na szlaku.

Aneta

@Pamiętamy, komentarze usuwane są tylko w takich sytuacjach kiedy łamią regulamin forum i może to zrobić tylko administrator forum. W tym miejscu, w którym aktywnie się wypowiadacie mogą znajdować się tylko merytoryczne opinie o Vectra S.A. jako pracodawcy. Nie mogą m.in. zawierać wulgaryzmów, naruszać czyjegoś dobrego imienia itd. Z resztą postanowień regulaminu możecie zapoznać się pod wskazanym przeze mnie linkiem: https://www.gowork.pl/regulamin

Portfolio

Gratuluję odwagi, sama z wielką chęcią to przeczytam - obejrzę! !

Beata

Witam,koleżanki mi doniesły, że znowu piszę:) A ponieważ dowiedziałam się, że mój były szef strasznie się przejmuje opiniami na tym portalu czuję się zobowiązana do kolejnego zapewnienia, że to nie ja obsmarowuję firmę. Zawsze mówiłam co myślę prosto w twarz i takim zwyczajom jestem wierna. To co miałam do powiedzenia - powiedziałam:) Serdecznie pozdrawiam fajnych ludzi z V! PS. Całusy dla Anety

Beata

I nie robiłabym tylu błędów stylistycznych!

Wasyl
@Beata

No tak a czy te błędy to nie kod czy też celowe działanie? . Bez znaczenia każdy wie o co chodzi w przekazie,sama kwintesencja firmy.

@Wasyl

błędy to kod? grubo:) widać efekty pracy w V ;)

Aneta

Jak wygląda praca w dziale marketingu w Vectra S.A.? Znalazłam otwartą rekrutację w firmie na stanowisko specjalisty ds. kampanii i marketing automation. Osoba zainteresowana pracą w takim charakterze może liczyć na coroczną premię, kurs języka angielskiego i np. pakiet pracowniczy usług firmy. Wiecie co wchodzi w skład takiego pakietu?

HAHA
@Aneta

Pani Aneto, nie wierzę że od stycznia 2017 roku dalej Pani dopytuje zamiast sprawdzić jak jest w tej firmie z autopsji, odnoszę wrażenie że to zwykła próba zebrania informacji byleby tylko znaleźć pracownika do "wypieprzenia" : D

Adaś
@Aneta

W tej firmie ludzie ledwo potrafią wysłowic w języku polskim a co tu mówić o języku angielskim...

nyan

wciskaja umowe na dzialalnosc gospodarcza lub ewentualnie zlecenie. Stawki godne pozalowania, do tego kary finansowe - ODRADZAM

WTF
@nyan

Niby do jakiego działu Vectra wymagała od Ciebie założenia działalności gospodarczej? oO

Aneta

@anonymous, mógłbyś opisać swoje całe doświadczenie wynikające z zatrudnienia w Vectra S.A.? Jak zorganizowana była praca i jaka atmosfera występowała w tym miejscu pracy na co dzień? Twój rozszerzony, merytoryczny komentarz będzie ważny dla osób, które zastanawiały się nad zatrudnieniem u tego pracodawcy.

Co za bzdura? Płacą zawsze do 10

Gucio

po pierwsze, Vectra nie zatrudnia pracowników tylko podpisuje umowy z firmami, nawet tymi jednoosobowymi, w ten sposób nie ma problemów z kadrami, szkoleniami czy badaniami lekarskimi. po drugie, mi i kolegom za faktury płacą regularnie do 10 każdego miesiąca. ten wpis to fake !

To nie jest fake news, widać zresztą po ocenach. Unikajcie tego(usunięte przez administratora) jak ognia.

JB

Pracowałem kilka lat w tej firmie i szczerze odradzam. Mają gdzieś pracowników a w szczególności w takich działach jak sprzedaż, techniczny, korespondencja, windykacja itp. czyli tzw. dół. Zastanówcie się zanim wyślecie CV. Chaos, brak informacji, wprowadzane zmiany na czuja "a moze sie uda". Może to wynika z tego że część ludzi którzy są odpowiedzialni za ten choas to ludzie młodzi którzy awansowali tylko dlatego że wiedzieli gdzie i kiedy polizac po tylku. Jesli jestes uczciwa osoba i szukasz pracy na lata to od Vectry lepiej trzymac sie z dala

zawiedziony

Co innego w ofertach, a co innego na rozmowie kwalifikacyjnej. Umowa pisemna po 1,5 tyg, 2 tyg wypowiedzenie, sztywne godziny pracy na umowie zlecenie..

A.

DO WSZYSTKICH KTORZY SZUKAJA PRACY W VECTRZE i trafili na ta strone. Powyzsze oceny nie sa przypadkiem. Odradzam myslenie "jakos to bedzie" albo "w moim przypadku bedzie inaczej". Wlasciwie nie widze tu opinii, z tych negatywnych, z ktora nie moglabym sie zgodzic, a uwierzcie mi, wiem duzo o firmie. Zaprzepascicie swoj czas, podkopiecie swoje morale i stracicie czesc zaufania do pracodawcow - nie warto.

Mika

Mam pytanie dot. stanowiska Specjalista ds. Analiz i Raportów. Czy zatrudnienie na umowę o pracę czy samozatrudnienie? Jakie możliwe zarobki?

AndrzejBaba

pracuje niecały rok w jednym z salonów , śmiało mogę powiedzieć że jestem bardzo zadowolony elastyczne h pracy wypłaty na czas, zarobki dobre zarówno podstawa jak i prowizja, po krótkim czasie sami zaproponowali podwyżkę (całkiem przyzwoitą).

alina
@AndrzejBaba

dobre :D You made my day

Aneta

@przypadek a jakie są Twoje doświadczenia z pracy w firmie? Nadal jesteś jej pracownikiem?

Aneta

@MrX @Veni, Vidi Macie bardzo odmienną opinię na temat firmy, szczególnie jeśli chodzi o szkolenia jakie zapewnia ona pracownikom. Z czego wynika ta różnica? Czy jest to zależne od miejscowości/oddziału, w którym się pracuje? Chętnie usłyszymy od innych pracowników firmy na temat poruszanych przez Was kwestii.

przypadek
@Aneta

to nie jest zalezne od oddzialu, Vectra to ZGNITE JABŁKO na polskim rynku pracy i dotyczy to wszystkich stanowisk!! Trzymac sie z daleka!!!

Ja6181)-(

Witam Mam iść do pracy do działy reklamacji , co o tym dziale sądzicie ? Wypłaty sa na czas ? Okres szkoleniowy płatny ?

Zostaw merytoryczną opinię o Vectra S.A. - Gdynia

• Jak się pracuje w Vectra S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Vectra S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vectra S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 5 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vectra S.A.?

Kandydaci do pracy w Vectra S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vectra S.A.