opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Vectra

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.2/5

Na podstawie 198 ocen
Opinie(257)
Dodaj opinię
Wywiady(1)

Opinie(257)

Dodaj opinię
Wywiady(1)
Logo
  • Grupa Vectra
  • .
  • Usługi
  • .
  • Obsługa klienta
  • .
  • Historia
  • .
  • Kariera
  • .
  • Odpowiedzialność społeczna
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

Grupa Vectra

Usługi

Obsługa klienta

Historia

Kariera

Odpowiedzialność społeczna

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Słupsk
  • Elbląg
  • Wejherowo
  • Kwidzyn
  • Tczew
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Gdynia
  • Święty Jan
  • Karwiny
  • Wielki Kack
  • Pogórze
  • Chwarzno - Wiczlino
  • Suchy Dwór
  • Sopot
  • Kosakowo
  • Pierwoszyno
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Gdynia - Multimedia Polska S.A.
Kraków - Vectra .
Piła - Vectra S.C.
Płock - Vectra S.A.
Świnoujście - Vectra
Warszawa - Vectra
Wejherowo - TV Vectra

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Gdynia
  4. /
  5. Opinie o Vectra S.A.

Opinie

Opinie o Vectra Gdynia

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Vectra S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Memory

    18.06.2015 18:53

    Inne

    Praca w tej firmie - w Centrali tym bardziej, to jedna wielka porażka, żal (usunięte przez administratora) ciska, żeby osoby w Centrali firmy zarabiały najniższą krajową. Osoby niepełnosprawne są przyjmowane na um. o pr., reszta na zlecenie 7 zł/ godz. Nie skomentuję tego. Przerąbana jest praca w Sekcji Korespondencji i Reklamacji- nikomu nie polecam!!! Atmosfera do kitu- tylu przesiąkniętych fałszem ludzi nie widziałam jak żyję, jadem tryskają za Twoimi plecami na każdym kroku, możesz być dobrym pracownikiem, ale "jeśli nie chcesz krakać jak i one..." zgnoją cię i z gównem zmieszają, żeby tylko się pozbyć, nikomu nie polecam tam pracy! co za badziewie- od początku roku 2015 z jakieś 30 osób odeszło. Wcześniej os. pracujące na zlecenie miały bodajże płacone za urlopy oraz miały jakieś premie... teraz, jedna os. podczas mojej pracy tam- dostała premię 1,20 brutto :) Wyżej srają niż d! mają :)porażka,ja nie przedłużam umowy z tą badziewiastą firmą. Dodam jeszcze że tydzień temu złożyła wypowiedzenia cały Dział SWUK- zajmujący się odstąpieniami i rezygnacjami- ich przełożeni stwierdzili, że mają zapier! aż padną, a jak padną- to po Red Bull-u i dalej- weekendy i po godzinach. Nie dajcie się zwieść tym uśmieszkom na wstępie. Poziom zerowy.
    ReviewUserIcon
    marsa

    16.06.2015 16:42

    Inne

    Pracowałam dla Vectra S.A w Warszawie w call center i niestety nie polecam tej firmy, nigdy nie dostałam wypłaty na czas często było to opoźnienie o prawie miesiąc, nie wspominając, że wypłata była zawsze nie zgodna.Liderzy niestety nie byli pomocni w wyjaśnieniu takich spraw i zaskoczeni,że ktoś chce się wykłócać za pełen etat na prawdę zarabia się 1100zł na rękę,bo sprzedać jest ciężko, poniewaz konsultanci zawsze muszą podnieść rachunek osobie zmieniającej warunki umowy, a nawet jeśli się uda to stawki prowizyjne są bardzo zaniżone.Jeżeli chodzi o telemarketing to polecam firmę Netia S.A pracowałam w obu firmach i pomimo spadku sprzedaży w neti przynajmniej panuje miła atmosfera pracy i super trenerzy, mozna się czegoś nauczyć.
    ReviewUserIcon
    konsultant

    18.05.2015 22:55

    Inne

    dziś odbyła się rozmowa kwalifikacyjna - dział reklamacji i rozliczeń. umowa zlecenie, praca na zmiany 6-14, 14-22. Wynagrodzenie UWAGA POWALAJĄCE NA KOLANA 9,40 BRUTTO na godzinę co przy pełnym etacie tj. 160 h wynosi ok 1100 na rękę!!!! Po trzech m-cach maxxxxxx 14 zl. CHOLERNY WYZYSK NIE POLECAM !!!!!!! NIech się prezes zastanowi czy murzynów nie zatrudnić!!!!
    ReviewUserIcon
    SzeryfZaglembia

    18.05.2015 10:21

    Inne

    Pracuje się fajnie. Odbieramy telefon i pytamy co się wyświetla. Ludzie mówią o co chodzi a my im pomagamy. Pomagamy dużo, nie mało. Jak musimy iść zapalić to odpalamy stoper. Jak wracamy z papierosa - wyłączamy stoper. Poświęcamy nasze życie pomocy potrzebującym, czujemy się jak wolontariusze w służbie Wyższemu Celowi. Wyższy Cel płaci sprawiedliwie choć surowo. Ważne żeby klient był zadowolony bo to daje nam satysfakcję i napędza na przyszłość.
    ReviewUserIcon
    DamianZTG

    18.05.2015 10:13

    Inne

    praca super o (usunięte przez administratora) wam chodzi. dżolero jeszcze nie robi asle myśli tak samo jak DamianZTG
    ReviewUserIcon
    hahahahahaha

    09.05.2015 10:32

    Inne

    Hahahaha nie ma umowy o pracę. jest zlecenie ale wymagania takie jak na umowe o prace
    ReviewUserIcon
    sylwia

    07.05.2015 12:35

    Inne

    witam czy w vectrze jest umowa o pracę?
    ReviewUserIcon
    Vectra Srarara

    22.03.2017 14:38

    Inne

    Nie ma tylko zlecenie za minimalna krajową. Chyba ze jesteś niepełnosprawna.
    ReviewUserIcon
    pracownik

    05.05.2015 23:41

    Inne

    A co do wypłat, to wcale nie jest tak źle, zazwyczaj przychodzą na czas ewentualnie 2-5 dni spóźnienia. Pytanie czy ktoś czeka na wypłatę 900 zl? Chyba nikt... Tym bardziej, że jest rozłożona na dwie raty...
    ReviewUserIcon
    pracownik

    05.05.2015 23:30

    Inne

    Kochani, nie podejmujcie pracy w tej firmie!!! Przestrzegam Was!!! Szczególnie osoby zadłużone!!! Na jednej umowie, na której możecie zyskać na przykład 15 złotych firma może Wam odjąć np 120 (za każdy błąd w skrypcie 20 zł). Dlatego osoby przychodzące do firmy i pracujące na przykład dwa tygodnie często wychodzą na zero po zbilansowaniu kar jakie dostały a uwzględniając koszty dojazdu na minusie!!!. Plus do tego reklamacje -50 zł. Firma stawia nowy budynek i chce mieć więcej konsultantów a robi wszystko aby Ci którzy pozostali zniechecili się do pracy. Firma nieprzyjazna zarówno dla pracowników jak i dla klientów!!! Jednym słowem nie polecam (no chyba, że jesteś frajerów i w trojmiescie chcesz zarabiać 800-900 złotych miesięcznie)!!!
    ReviewUserIcon
    bla bla..

    04.05.2015 22:24

    Inne

    co do wypłat - 3 mies?? nigdy tyle nie czekałem. marna godzinówka jest do 10 - go, a prowizja do 30-go. niestety ostatnio też marna. i to nie z winy doradców tylko tych wyżej postawionych...a może Vectra po prostu potrzebuje oszczędności dlatego zabiera tym "szaraczkom" bo tak przecież najprościej !!!
    ReviewUserIcon
    bla bla..

    04.05.2015 22:18

    Inne

    cześć. pracuje w Vectrze już dłuższy czas. do tej pory wszystko było ok - zarobki rewelacyjne. z tego co wiem W żadnym call center nie płacą (nie płacili) tak dobrze jak w Vectrze. co do braku kompetencji przez kierowników oraz braku motywacji konsultantów to wszystko prawda. myślą, że kasa jest najlepszym motywatorem. i tak zawsze jest ale co zrobić kiedy tej kasy już nie ma??? i teraz zarabiasz tylko 1/3 tego co wcześniej. porażka!!ogólnie praca nie jest zła - klient nie jest złem tak jak niektórzy uważają. ja nie miałem i nie mam z tym nigdy problemu ale to chyba kwestia doświadczenia i wychowania. jeżeli lubisz kontakt z klientem to polecam pracę... tym bardziej ze ekipa która siedzi obok jest mega fajna :) piszę nie po to żeby odradzić pracę ale po to aby jakiś kierownik lub inny "święty" mógł dowiedzieć się że MY nie chcemy pracować za free! chcemy wykonywać pracę - swoją pracę a nie pracę innego działu za 5zł za godz także w soboty i niedz! może ktoś nas wysłucha i przestanie szantażować karami w wysokości 20 - 50 zł za każdy nawet najdrobnieszy błąd - jesteśmy ludźmi a nie robotami!
    ReviewUserIcon
    żelazna dama

    25.04.2015 17:58

    Inne

    nie polecam pracy w vectrze, ponieważ są ogromne poślizgi z wypłatami. na pensje czeka się nawet 3 mc.
    ReviewUserIcon
    enya

    11.03.2016 21:22

    Inne

    Sama prawda
    ReviewUserIcon
    Rozgarnięty

    18.04.2015 14:27

    Inne

    Szczerze radzę omijać firmę szerokim łukiem. Kalkulowanie na zimno (pracownik jest kosztem), okłamywanie własnego personelu, niekompetencja, brak jakichkolwiek struktur dystrybucji informacji (pracujesz we mgle), brak funduszy na jakiekolwiek nawet mało i średnio ambitne projekty... Długo by wymieniać. Firma sięgnęła dna oferując ostatni system "motywacyjny" swoim pracownikom, a przy okazji podsuwając niektórym pracownikom skandaliczne wręcz nowe umowy na zasadzie - masz "prosty wybór".
    ReviewUserIcon
    pracownik

    28.03.2015 22:39

    Inne

    Gdy zaczniesz pracować na dziale technicznym to codziennie będziesz sobie uświadamiał jak wielu kretynów jest w tym kraju. Hasło "jestem państwa abonamentem" to codzienność. Umiejętność logicznego myślenia i składnej wypowiedzi jest obca dla typowego klienta. Dochodzą również państwo "ja płace 7 zł i wymagam podejścia do vipa" więc praca nie zawsze jest przyjemna. Większość problemów nie jest związanych z zagadnieniami technicznymi tylko niskim ilorazem iq użytkowników.
    ReviewUserIcon
    jacek

    05.03.2015 13:32

    Inne

    a jakie są u nich konkretnie oferty pracy, co to jest? bo ja też nie wiem już jak mam konkretnie działać, zeby teraz jakąś fajną prace znależć, wszytsko jest dobrze dopóki nie jade na rozmowe do firm, potem mówią już różne rzeczy, jakieś gruszki na wierzbie no i nie wiem czy tutaj nie będzie tak samo, jak sądzicie?
    ReviewUserIcon
    rita

    07.01.2015 09:17

    Inne

    Witam, Czy może ktoś powiedzieć jak wygląda praca w Vectra w dziale windykacji? Zarobki, kierownictwo, godziny? Słyszałam skrajne opinie, a zastanawiam się nad podjęciem tam pracy.

    Kontakt - Vectra S.A.

    Aleja Zwycięstwa 253 81-525 Gdynia

    NIP:5862040690

    KRS:0000089460

    http://www.vectra.pl/
    Branże: Telekomunikacja

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconInstagramIconYoutubeIcon
    ReviewUserIcon
    kodeker

    10.10.2014 20:30

    Inne

    tak na maxa, to nie pożyjesz... mc wieśniak w klifie będzie lepszą opcją, o ile całe cc się tam nie przeniesie :/
    ReviewUserIcon
    abc

    19.09.2014 19:47

    Inne

    7zł brutto jest to wynagrodzenie za godzinówke, umówmy się nikt tam nie bedzie siedział za godzinówke. Tak naprawde najwięcej można zarobić za premię. Godzinówka + premia to już jakieś pieniądze np w tym miesiącu 11,7zł netto. Oczywiście czekane na wypłatę to już inna sprawa...
    ReviewUserIcon
    ogjeń

    13.09.2014 12:51

    Inne

    to zależy na jakim dziale pracujesz.. np. na dziale technicznym dostajesz 9 zł na reke [jak sie uczysz], a potem 10. + premie, wiec nie jest tak zle. ale trzeba się naprawdę nagimnastykować, aby trzymać się procedur, a i wytrzymać niektóych odpornych na wiedzę abonentów.. np. na okres studiów praca ok, tak myślę. tylko możliwość umowy o prace by sie przydała.
    ReviewUserIcon
    xyz

    23.08.2014 15:08

    Inne

    Masakra. Niekompetentne kierownictwo okłamujące swoje zespoły, brak wynagrodzenia na czas - każą kłamać byle tylko sprzedać a raczej wcisnąc nikomu niepotrzebne usługi. Dobrze że mam to już za sobą...
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Vectra?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    kamienna

    24.07.2014 17:01

    Inne

    Ja tam pracuję od niedawna. Pieniądze nie powalają, ale jak wypracuje się 160-200 godzin to można nawet z premią zarobić ponad 2-2,5tys. na czysto (8zł na czysto za godzinę, jak ma się status osoby uczącej się - student/uczeń są odprowadzane mniejsze podatki) Ekipa jest bardzo fajna, każdy każdemu pomaga, można się zamieniać godzinowo w grafiku. Na 8 godzin pracy ma się łącznie 35 minut przerwy, a można wychodzić na 5 minut na papierosa, 10 albo na 20 przy wcześniejszym usteleniu tego z liderem - zależy też od ilości dzwoniących abonentów i kolejki odgórnie ustalonej w systemie, co jest spoko sprawą. Ludzie dzwoniący bywają niemili, wulgarni, albo niekumaci i czasem można się zdenerwować, ale generalnie praca nie należy do najtrudniejszych (na pewno lepsza od gastronomii i handlu, ale co kto lubi). Podsumowując - typowa korporacja. Praca nie na całe życie, ale nie trzeba mieć wyższego wykształcenia przynajmniej - dobre na początek. Aha, system na początku wydaje się straszny, ale szybko łapie się dryg ;) Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    ksp

    25.08.2014 11:11

    Inne

    8 zł ? to chyba przy żółtych papierach, na czysto wychodzi nie całe 5 zl !!!
    ReviewUserIcon
    kacper

    25.08.2014 11:14

    Inne

    co za kłamstwa,, chyba Pani Sylwia to pisała czyt. Kierowniczka
    ReviewUserIcon
    kps

    23.07.2014 23:03

    Inne

    odradzam, wczoraj zlozylem wypowiedzenie.. cala firma - to jedna wielka zenada.. wyplate za maj otrzymalem w lipcu i zle byla policzona.. Oczywiscie na moja niekorzysc i formatke czyli wyplate dostane dopiero przy kolejnej wyplacie.. czyt. za miesiac... Nie szanuja pracownikow, cisnienie na sprzedaz , odradzam !!!
    ReviewUserIcon
    haczyk

    29.05.2014 19:59

    Inne

    (usunięte przez administratora) nie polecam podpisywac umowy na własnej działalności.
    ReviewUserIcon
    Ja

    11.07.2014 11:25

    Inne

    Niestety prawda
    ReviewUserIcon
    okiuj

    23.07.2014 23:04

    Inne

    niestety, prawda..
    ReviewUserIcon
    Paweł

    08.04.2014 12:00

    Inne

    Totalna beznadzieja. Wg umowy można rozwiązać umowę na miesiąc przed końcem okresu umowy. Po wysłaniu im pisma z rozwiązaniem umowy z tym terminem dostaliśmy potwierdzenie, że przyjęli rozwiązanie ale z terminem o miesiąc późniejszym - musielibyśmy płacić oszustom dodatkowy miesiąc.(usunięte przez administratora)Kosztowało nas to dodatkowe nerwy i opłaty za telefony. Druga sprawa: Na 3 miesiące po rozwiązaniu umowy naliczyli nam karę za rzekome nieoddanie sprzętu (100 zł) - mam wysłać im skan dokumentu na którym jest napisane że oddaliśmy sprzęt. I znów musimy zmarnować czas wolny i pieniądze (chociażby na telefon do złodziei z vectry). A co by było gdybyśmy wyrzucili ten dokument? Pewnie liczą na takich właśnie ludzi. I tak się właśnie zarabia - tu 100 zł, tam 100 zł itd. Jednym słowem: NIE POLECAM (usunięte przez administratora)!!!
    ReviewUserIcon
    PH

    07.01.2014 12:09

    Inne

    (usunięte przez administratora)sk. Dużo oczekują, mało dają,(usunięte przez administratora) Jeżeli ktoś chce podjąć pracę w tej firmie niech dokładnie czyta nędzną umowę, którą firma podsuwa do podpisania.
    ReviewUserIcon
    Maciass

    07.01.2014 18:17

    Inne

    To nie oplaca sie tam pracowac ?i ciezko wgl zarobic jakies pieniadze?
    ReviewUserIcon
    cyfron666

    30.12.2013 09:12

    Inne

    Jak widać są tutaj opinie tych którym się nie udało hehe Ja pracuje w Vectrze jako Ph I nie narzekam są miesiące że zarobisz 700 zł a są takie gdzie 7 tysięcy sam sobie szefujesz wstajesz o której chcesz nikt cię nie pilnuje tylko trzeba głową poruszać
    ReviewUserIcon
    Maciass

    06.01.2014 19:15

    Inne

    A mi zaoferowano wynagrodzenie prowizyjne i ze mozna wyciagnac procz tego podstawe?ciezko jest wgl zarobic cokolwiek?
    ReviewUserIcon
    zara

    11.10.2013 20:36

    Inne

    w weekendy i święta - praca, stawka godzinowa ta sama. Ogólnie usłyszałam "nie mamy nic przeciwko, aby robić nad godziny" - bezpłatnie. Lol co za firma. Masakra
    ReviewUserIcon
    ciekawski

    08.10.2013 12:06

    Inne

    a jak jest ze świętami? Pytam, bo słyszałem, że w święta też trzeba pracować i co ze stawką godzinową w takim przypadku?
    ReviewUserIcon
    Godric

    09.08.2013 13:27

    Inne

    Dzwonił do mnie jakiś lamus z Vectry. Powiedział że oni są zakładem pracy chronionej i może zaproponować tylko umowe zlecenie :D (Umowa o prace tylko dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawnosci ) Podziekowałem odrazu. Widać, że poszukują tylko frajerów do pracy i opinie negatywne powyżej są jak najbardziej prawdziwe.
    ReviewUserIcon
    Frank

    05.08.2013 11:51

    Inne

    Jeśli nie jesteś mózgiem Einsteina lub najlepszym cwaniakiem na dzielnicy to nie ma opcji na znalezienie pracy z przynajmniej średnią pensją. Studia skończone (państwowe, dzienne), języki, bogate CV, umiejętność działania z programami graficznymi itp. Chyba pozostaje mi do krajów skandynawskich lecieć i przytulić młotek do ręki. Pozdrawiam szukających pracy!
    ReviewUserIcon
    ali92

    05.06.2013 19:56

    Inne

    Praca dobra dla absolwentów nie mających doświadczenia i będących jeszcze na cudzym garnuszku bo płaca to minimum krajowe i umowa zlecenie. Oczywiście pisze o najniższych stanowiskach typu dordca techniczny czy doradca klienta.
    ReviewUserIcon
    zz

    19.09.2011 15:53

    Inne

    Beznadzieja w majestacie prawa[usunięte przez admina].Zatrudniają tylko na działalność własną zrzucając na nich wszystkie problemy za co słabo i z dużym opóźnieniem płacą.
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.11.2010 14:37

    Inne

    Nie polecam tego pracodawcy,[usunięte przez admina] Takiego pracodawcę pod [usunięte przez admina], przez takie firmy w Polsce jest źle

    Zostaw merytoryczną opinię o Vectra S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.