Vectra S.A.

Opinie o Vectra S.A.

ire

Dajcie sobie spokój z tą firmą. Zwalniają osoby które są dobre w pracy mają wiedzę i przez co mogą im zagrażać kierownikom. Nikt tym się w firmie nie interesuj, kierownicy robią co chcą zero kontroli zwierzchników Wieczny stres i grożenie zwolnieniem.

Jak

Dziadowska firma banda złodziei.

Aneta

@MrX rozumiem, że Tobie odpowiada praca w firmie. Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat możliwości rozwoju oraz szkoleń oferowanych przez Vectra S.A.? @miszmasz czyli pracując w biurze obsługi klienta na stanowisku konsultanta nie można liczyć na umowę o pracę @nyan co rozumiesz przez kary finansowe? Za co można mieć nałożoną karę, o której wspominasz?

@Aneta

Zależy o jakich szkoleniach mówisz. Możliwości dla konsultantów jest kilka: - wstępne szkolenie przez trenera wewnętrznego - dalsze szkolenie produktowe - szkolenie realizowane przez przełożonego (aktywny nasłuch) - w trakcie stawiania pierwszych kroków szkolenie ze starszym konsultantem W późniejszych etapach firma organizuje szkolenia po przez firmy zewnętrzne, po których otrzymuje się certyfikat z różnego zakresu od obsługi klienta orzez sprzedaż aż do zarządzania;) Rozwój jak najbardziej możliwy, ale wiadomo nie dla każdego. Trzeba coś sobą reprezentować i mieć "to coś". Dla konsultantów umowy zlecenie, na dalszym etapie umowa o pracę lub działalność w zależności od Ciebie! Jak o każdej firmie krążą złe i dobre opinie ale w tym przypadku złe wychodzą od osób które sobie po prostu nie radziły w szeregach Naszej firmy.

Veni, Vidi
@MrX

Mrx, czy tam Mrc który tutaj piszesz z działu HR - przestań siać propogandę i odkręcać w Internetach opinię. Lepiej się weźcie za firmę bo nawet jeśli tutaj kogoś nabierzesz to i tak wam odejdzie po miesiącu, dwóch bo będzie widział jak jest. Choć pewnie właśnie o to wam chodzi. Trener wewnętrzny? Hahaha, dobre, jaki trener wewnętrzny? Przez dwa lata był JEDEN trener wewnętrzny na CAŁĄ POLSKĘ, na początku pełen zapału i fantastyczny człowiek. Zrezygnowany, po dwóch latach został przez was zwolniony ("dziwne, jeden człowiek nie poprawił sprzedaży jeżdżąc po całym kraju, hmmm" - myślenie Vectry). Szkolenie produktowe? Hahaha, dostajesz do ręki (na maila) ofertę na 40-50 stron, ot szkolenie. Szkolenie przez przełożonego? Hahaha, do niektórych biur przełożeni potrafią przyjechać 2-3 razy w roku (sic!). Szkolenia zewnętrzne? Średnio raz na 3 lata, choć ostatnio średnia mocno objeżdża poniżej tego. Umowa o pracę? Hahaha. Większość ludzi pracuje mając WŁASNĄ działalność gospodarczą. Nie masz wtedy gwarancji na nic. Na urlopy, na chorobowe, w przypadku zajścia w ciążę jesteś żegnana, itp. Do tego ZUS rośnie co roku o około 50 zł - NIE JEST TO REKOMPENSOWANE. A więc, zamiast Twoja pensja spadać jedynie o inflację, spada również o wartość bezwzględną - bo realnie zostaje Ci mniej netto. O podwyżkach zapomnij. Kompletnie zapomnij, czasem nawet nie odpisują na prośbę o podwyżkę - taki to szacunek do pracownika. Do tego może coś jeszcze dla przyszłych ewentualnych serwisantów: macie naprawiać powietrzem - materiałów niet.

@Veni, Vidi

Z działu HR? Proszę, nie obrażaj mnie :)

miszmasz

Oferta pracy w biurze obsługi klienta na umowę zlecenie za minimalną krajową a prezesi zbijają kokosy. Powodzenia w szukaniu niewolników.

Przedstawiciel Handlowy

Przychodzisz, o nic szczególnego nie pytają i pracę masz. Kierownik ci powie, że wszystkiego się nauczysz

Czy umiesz jeździć samochodem ? Czy pracowałeś już w handlu. Nie pracowałeś. Nic nie szkodzi. Nauczymy cię. Pracujesz tylko na prowizji, w swoim ubraniu (może byc nawet dres), swoim samochodem, więc nikt się przejmuje- jak ci nie wyjdzie- twoje ryzko

MrX

Czytając większość tych opinii zastanawiam się czy pracowaliśmy w tej samej firmie:) Zatrudnilem się w V w 2011 roku i pracuję do dziś. Wypowiedzi typu nie da się zarobić wychodzą od ludzi, którzy nie radzą sobie w tej branży. W handlu pracuje sie na prowizji nie podstawie jeżeli ktoś szuka stabilności wynikającej z podstawy to Biedronka, McDonald itd. Zapraszają;) Prowizję wysokie, co chwila nowe projekty i rotację przy nich. W całości wygląda to na prawdę fajnie. Na dzień dzisiejszy wyszło pokolenie leniwych małych kurwiarzy którzy myślą że wszystko im sie należy przy zerowym zaangażowaniu w pracę. Jak czytam te wypociny to krew mnie zalewa, jak większość słabych jednostek szybko odpadli z V i jedyne co zostało to tryb marudzenja. Wracać na garnuszek do rodziców bo to max na co Was stać.

Neinnein

Vectra to jakaś maskara- wielka firma , druga sieć w Polsce a to co płacą to jest porażka ... na zleceniu nie ma nawet najniższej krajowej, L4 - zapomnij bo to zlecenie, obowiązków masa , normy itp. Tyle co fajni ludzie (niektórzy) - reszta to dupki!

hn
@Neinnein

To raczej już nieaktualne. Na zlecenie jest już najniższa ustawowo stawka na godzinę, co pewnie jeszcze może wzrosnąć od nowego roku.

MrC
@Neinnein

A co ma zlecenie do l4? Boże jak mozna byc takim nieudacznikiem i zwalac brak mózgu na firmę.

Witam Znalazłem ofertę pacy w firmie porównującej ceny za usługi tele u różnych operatorów . Zaoferowano mi 100 zł za sprzedaż internetu tyle samo telewizji i telefonu. Czy to są realne zarobki w sensie tyle wynosi zazwyczaj prowizja np w vectrze od sprzedaży dla opiekuna bloku?

PH
@Adam

nie daj sie nabrac, obiecuja gruszki na wierzbie, a potem bedziesz zmienial co chwile numer telefonu bo tak kaza ci klamac do klientow

Pionnna

Czym się zajmuje osoba na stanowisku konsultanta ds spraw reklamacji i korespondencji i? To zwykła słuchawka gdzie wpadają połączenia jak w call center?

Wasz były pracobiorca

Zostałem przyjęty kobieta powiedziała ze zadzwoni w przeciągu tygodnia i powie kiedy jest termin szkoleń. Faktycznie zadzwoniła ale żeby powiedzieć mi ze jednak zatrudnili kogoś innego. Bardzo nie ładnie tak kogoś zatrudniać i zwalniać bez umowy, bez sprawdzenia jakim byłby pracownikiem nie mówiąc juz o tym ze nie zatrudnia się kogoś innego jak komuś sie już powiedziało ze się go zatrudniło. To nie jest skandal to jest zwykłe chamstwo z waszej strony. I dlatego każdemu będę odradzał u was pracę , kłamiecie ludzi na każdym kroku. Nie warto za minimalna krajową użerać się z chamami którzy kłamią i się sztucznie uśmiechają.

Aneta

Obecnie firma poszukuje osoby między innymi na stanowisko Konsultant ds. obsługi klienta wewnętrznego - Back Office. Ktoś z Was może podpowiedzieć osobom rozważającym aplikację jak wygląda praca w firmie w tym charakterze?

Znam to
@Aneta

Generalnie kary za wszystko i to w wysokości nawet 200 zł za byle pierdołę. Niedoinformowanie przy tym straszne, a za błędy wynikające z tego - płacisz. O umowie o pracę zapomnij, a jeśli jednak mimo wszystko się zdecydujesz to nie daj sobie obiecać nic "na gębę", to ich stary numer, potem Ci powiedzą, że warunki się zmieniły, itp.

Niemiec
@Aneta

Obecnie pracuję w dziale sprzedaży pakietów premium i muszę powiedzieć że to prawda godzinówka kiepska bo z 1300zł netto wyjdzie ale drugie tyle z prowizji czy nawet więcej więc nie ma co narzekać, jeśli Vectra to tylko sprzedaż .... :) nie propouję pracy w Obsłudze, Technicznych itp niskie zarobki i liderzy nie za fajni a u nas :p owoce co jakiś czas dostajemy, PS3,Piłkarzyki itp plus wyjścia integracyjne, więc akurat jest bardzo okej ale tylko w sprzedaży tak dobrze się wiedzie i Liderzy na wielki PLUS+

Aneta

@Śmiechu Warte czyli atmosferę pracy w firmie oceniasz na plus? Długo już pracujesz w firmie Vectra S.A? Jak wyglądała Twoja rozmowa o pracę? Trudno się dostać do pracy w firmie?

Śmiechu Warte

Jedyne co w tej firmie to ludzie :) Reszta to totalne dno, już nie zabierają 360 ale za to obniżyli prowizje o połowę, jak to w korpo nie liczą się pracownicy. Co do wypłat, śmiechu warte, to jest jedyna firma w jakiej pracowałem kiedy wypłaty są wtedy kiedy komuś się zachce. Nie ma mowy o planowaniu wydatków bo Vectra zawsze Cię zaskoczy. Aaa jak wchodzi minimalna krajowa to pierwsze co to myślą jak z tego uciąć :). Co smutne zawsze ktoś do nich przyjdzie pracować choć szczerze odradzam. Niepotrzebne nerwy. Jedyne co na plus to zespoły, w których się pracuje, ludzie w nich są spoko.

ABCD

Potwierdzam ostatni komentarz i dodam że: - zarobki do 1600zł na rękę - odejmują 360zł od premii - płacą kiedy chcą - NIE MOŻESZ SIĘ PYTAĆ KIEDY WYJDZIE PRZELEW OD FIRMY - za szkolenia masz płatne po 3 przepracowanych miesiącach ( o ile 5 razy się upomnisz) - śmieciowa umowa - WIELKIE KŁAMSTWA W OFERTACH PRACY ORAZ NA ROZMOWIE KWALIFIKACYJNEJ powodzenia nowi vectrowicze :)

abcd

Odradzam pracy w tej firmie, która cechuje się wielkimi wymaganiami a małą rzetelnością. Zasłanianie się tym, że od 14 dni od podpisania formatki( rozliczenie prowizji/godzinowego wynagrodzenie) jest uwłaczające. Przelewy robione są kiedy się im spodoba. Mają za nic pracownika, który musi opłacić wszelkie rachunki nie rachunki . . . żeby mieć na życie. To jeden z wielu mankamentów, gdzie na każdy musiałbym poświecić podobną ilość wierszy.

Darmika

Szkoda , że nie dba się o pracownika i klienta uczciwego. Słaba kondycja firmy wobec Polsatu. Szkoda Vectry, a tak się dobrze zapowiadała w latach 90. Wierny klient Dariusz z Kielc. P.S. Jednak jest szansa poprawy kondycji- indywidualne podeście do osób wiernych firmie .

Man

Jaka jest Vectra to chyba każdy widzi, tak mi się przynajmniej wydaje, od zawsze dobry dostawca usług internetowych

Daboni

Witaj! Na Zieleniaku w Gdańsku jest podobno wielki bilbord zapraszający do pracy w Vectrze, chłopaki z działu rekrutacji jeszcze jak tam pracowałem roznosili ulotki z reklamą pracy, http://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/s,vectra,o0,0.html na FB też widziałem (zresztą całkiem fajnie napisane). Na innych portalach już nie zaglądałem :-) Dla mnie to jest trochę agresywne ;-) A ja tam pracę skończyłem z końcem sierpnia, czyli 23 dni temu od dziś i mam cały czas kontakt z osobami które tam zostały w telemarketingu...

Daboni

Skończyłem tam pracę z końcem sierpnia. Byłem tam telemarketerem. Warunki pracy przyzwoite, ludzie sympatyczni. Pracowało mi się tam generalnie dobrze i wygodnie. Tylko zarobki... Podstawa to podstawa (tzw. godzinówka) w tej branży zawsze słaba. Pracując po 8 h dziennie + 3 - 4 h w soboty wyciągałem w granicach 1500 - 1600 netto tej godzinówki. W lipcu byłem jeżeli chodzi o wynik sprzedażowy 3 w dziale sprzedaży wychodzącej i zarobiłem +/- 600 zł netto prowizji za ten miesiąc... :-( Dawniej tak nie było. Ludzie pracowali po kilka lat i wielu zarabiało powyżej 4000 na rękę. Teraz z każdym miesiącem jest gorzej i dlatego ludzie odchodzą a całe piętro świeci pustkami, a firma zaczyna bardzo agresywnie werbować :-) Generalnie moim zdaniem jeszcze teraz (dopóki kierownictwo nie pójdzie po rozum do głowy) nie warto tam iść. jak ich trochę przyciśnie zwiększą stawki i firma znowu zacznie uczciwie płacić...

boss

Witam Przeczytałem opinie o firmie z punktu widzenia pracownika i szczerze współczuję. Ze strony klienta jaki jestem od czerwca ubr. mam odmienne zdanie. Od lipca tego roku nie mogę się doczekać blankietów płatniczych . W# dniach 2.08.2016 , 8.08.2016 oraz 18.082016 telefonicznie zapewniano mnie o wysłaniu tych blankietów i do dnia dzisiejszego nie otrzymałem. Moim zdaniem trzeba wywiązywać się ze swoich obowiązków i dopiero narzekać Pozdrawiam z Bydgoszczy

@boss

Ale wiesz, że konsultant do którego dzwonisz może Cię wysłuchać, może nawet napisać do kogoś tam aby Ci wysłał i nic więcej zrobić nie może? Czy zostanie wysłane nie zależy zupełnie od niego. To "przyjemność" pracy w korporacji. Ty odpowiadasz za wąski skrawek i nie masz żadnego wpływu na to co dzieje się naokoło :-( Na pocieszenie powiem Ci, że w Orange gdzie kiedyś pracowałem była jeszcze większa spychologia i brak możliwości wzięcia odpowiedzialności za cokolwiek... :-(

Moi drodzy, odradzam Wam tę niesolidna firmę. Dzisiaj mamy 1.07 a ja nadal nie otrzymałam wypłaty za....uwaga ! Za maj! Ludzie którzy zarządzają firmą mają w (usunięte przez administratora) to, że ludzie maja kredyty, dzieci, rodzinę! Informacja zwrotna jaką otrzymaliśmy w związku z brakiem wypłat była nastepująca. Kobieta która odpowiedzialna jest za to obecnie przebywa na urlopie do 06.07! Śmiech na sali! Jak dobrze ze podjęłam decyzje o złożeniu wypowiedzenia. Nigdy wiecej !

Zostaw merytoryczną opinię o Vectra S.A. - Gdynia

• Jak się pracuje w Vectra S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Vectra S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vectra S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 5 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vectra S.A.?

Kandydaci do pracy w Vectra S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vectra S.A.