Lambertz

Opinie o Lambertz

oli

Słyszałem że jest tam okropnie, ale nie wiedziałem że aż ta, a jak mają na imię te brygadzistki? i która jest najgorsza, bo jak mnie przypili, to bede musiał tam iśc, a tak to przynajmniej się nastawię żeby nie byc zasxkoczonym

camiro

Wystarczy, że zadzwonisz do agencji pracy tymczasowej, to uzyskasz odpowiedzi na każde stawiane przez Ciebie pytanie.

Masakra

(usunięte przez administratora)!! Inaczej nie można tego nazwać!!!!

terror

A odnośnie brygadzistek,tak to latają i sie wydzierają a prawda jest taka ze same nie mają głow na karku,jedna przybita jak 100kg gwozdzi wpadła do maszyny,nie mam pojęcia jak to mogła zrobić... brygadzista operatorów nawet nie widzi pustych palet ktore sa ułozone ładnie,wpada w nie i łamie dwie nogi... tam ludzi biorą poprostu z przypadku,ktorzy nie mają pojęcia o niczym. Operatorzy się zmieniają tam co chwile,bo są zle przeszkoleni,bo nie ma operatora który sie tam na czymś zna i potrafi przeprowadzić instruktazu,ciagle ktoś ma jakiś palec ucięty lub ręke,a firma nie płaci za to odszkodowania,bo szefem jest niemiecki sknera który gardzi polakami,kierowniczki to z chęcia by mu jajami chuśtały przez cały dzień.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Lambertz? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
nieznajomy

Interesuje mnie praca mam rodzine. na utrzymaniu chcialem sie do was przyjac ale co wy tu wypisujecie tojest prawda za Dziury bylo zle ale slyszalem ze one tam juz nie pracuja prosze napiszcie czy warto skladac tam papiery czy tynk skubac i gdzie te Dziury sie wyniosly czy ich wywalili odpiszcie

terror
@nieznajomy

Nie idz. patologia.

Lukasz

...po prostu powiedziałbym to co myślę i zwolnił się bo za takie pieniazki nie pracowałbym tam nawet tygodnia, pracue za minimalna i co? po pracy zbierać puszki?, pokaz gębę tej brygadzistki, nikt nie ma prawa obrazac drugiej osoby zwlaszcza w pracy, to jest rozprawa cywilna i wyplata odszkodowania,zniszczyłbym ta osobę, chwasta trzeba wyrywac w zalążku, w 1933 roku mielismy już tego przyklad a w 1939 tego konsekwencje

Lukasz38

no nic jakby palacili wiecej zrobiłbym tam porządek i co niektórym wszarzom zrobił porządek, ale na szczęście nie pracuje w tej firmie ale po komentarzach to trzeba twardo, jakies stare baby pewno bez chłopów, z takimi to trzeba ostro. Podpisano Lukasz 38

Klaudia

Ja tu pracowałam ponad pół roku i dziwie się sobie, ze tam wogóle wytrzymałam. Obóz pracy jak prawdziwy Oświęcim. Nie polecam!

agus
@Klaudia

wiesz co ty piszesz glupoty napewno jestes z lambertz brygadzistki powinny byc od tego zeby komus wytlumaczyc dokladnie prace co ma wykonywac i jak robic a one rycza ryjami zaraz od pierwszego dnia daja czlowieka pierwszy raz na jakies stanowisko i trzeba wszystko or razu dobrze umiec nikt nic dokladnie niewytlumaczy tylko przyjdzie brygadzistka za 15 min i cie wyzwie od (usunięte przez administratora) i ze nic nieumiesz bo jak juz to robisz 15 minut to powinno sie to juz umiec one tylko tyle umia chodzic krzyczec wulgarne slowa uzywac i pomiatac innymi ludzmi

elza

ludzie z lambertz maja już doscy ludzi z firm pośrednich musza za nich pracować a maja płacone tyle samo. wcale się niedziwe ze brygadzistki krzycza bo jak ktoś nie rozumie polecen i trzeba gadac jedno i to samo do jednej osoby to człowiek ma prawo się zdenerwować.

SlaskPL

Witam Mam zamiar złożyc skarge na dwie brygadzistki ze zmiany 24 lipca 18;00, których zachowanie wykraczało ponad "standardy" i musiałem wyjść. Pracowałem przez kilka dni na drugiej hali gdzie ładuje sie ciasto do podajników i było normalnie, kiedy zapytałem jedną z trygadzistek czy moge tam iść bo już tam pracowałem spytała z oburzeniem czy mam już przydział, odpowiedziałem że nie po czym powiedziała żeby czekać jakby jakimś problemem było wysyłanie ludzi do pracy którą już znają. Po jakimś czasie dała mi przydział na jakąś taśmę pzy której jeszcze nie pracowałem i przez co najmniej pół godziny chodziliśmy w kółko bo niewadomo było co robić i nikt też nie wiedział i chodziliśmy z jednej hali na drugą bo trzeba było "udawać" że coś sie robi. OHHH i jeszcze trzeba było zamiatać CZYŚCIUTKĄ podłogę hmmmm TO MA SENS. Potem po jakimś czasie wróciliśmy sie na taśmę numer 3. Krzyki , wrzaski itd. Te panie nie są tam od tego czego myślą że są , a to nie jest (usunięte przez administratora) wiec jeśli ktoś jest chętny się dołączyć to prosze bardzo ja złoże skargę.

beti

ludzie opamietajcie sie i piszcie co myślicie

beti

WCZORAJ BYŁAM PIERWSZY DZIEŃ KATASTROFA BRYGADZISKI BESZCZELCE , CHAMSKIE , ZERO KULTYRY IDĘ DZISIAJ NA NOC JEŚLI BĘDZIE TAK SAMO WEZMĘ I TOA NAGRAM PUSZCZĘ DO SIECI MOZE JAK ZOBACZĄ TO SIĘ OPAMIĘTAJĄ

funial

ja tam już drugi weekend pracuje i jest ciężko ale w gorszych miejscach się pracowało..A jeśli chodzi o krzyki kierowniczek to moim zdaniem one świadczą o ich kulturze osobistej i wychowaniu..Gdyby wprowadzić kulturę pracy i międzyludzką to fajna praca by była..W innych zakładach są kary za używanie niecenzuralnych słów a jak kierownikom zależy na lepszej produktywności pracowników to słownie motywują że np. damy rade bo jesteśmy zespołem albo pokażemy drugiej zmianie że zasługujemy na piękną okrągłą premię i gadka całkiem inna zróbcie sobie porządek w końcu w pracy a nie róbcie meliniarni w końcu fajne kobitki z was są a do was strach zagadać odstraszacie po prostu

klika

mam pytanie czy przyjecia do Lambertza sa czy nie ma i gdzie zlozyc podanie do pracy pozdrawiam

były_pracownik

qń po prostu udało mi się znaleźć coś innego. I nie żałuję tej zmiany :)

były_pracownik

Jak miło znów zajrzeć na watek o moim byłym pracodawcy(usunięte przez administratora)

Jacek

Macie racje to co piszecie na forum Lambertza,takich Zakladow jest więcej w regionie Madej, Duda Sosnowiec,Jano w Zabrzu,to są ludzie którzy maja skrzywione mozgi z wyglądem zewnętrznym i są chronieni przed swoja glupota,mściwością.

Edzia Szparka

Co powiecie o takiej osobistości jak (usunięte przez administratora)? Pytam, bo osoba ta została (usunięte przez administratora)w naszej firmie i nie wiemy czego można się po niej spodziewać. Pozdrawiam

MAJSTER

PRACUJ PRACUJ(usunięte przez moderatora) KOCHŁOWIC ŁOWIECKIEJ MASZ NA STAŁE PRACĘ LAMBERTZ JESTEŚ JAK W (usunięte przez moderatora) JA TEŻ TAM PRACOWAŁEM XD OCENA UJEMNA XD

ciastowi

Pracujemy juz 5 lat jest wporzadku ciezko ale zeby zaciskamy .nocki 12 godz mijaja szybko gorzej ranki bo jest kierownictwo i marudzi.kasa nie zawsze 10 jest nieraz szybciej nieraz puzniej.Premia nas denerwuje bo co miesiac ja znizaja czemu???osoby z zmiany naszej zoltej sa dobrze zorganizowani.pozdrawiam cala brygade zolta

Zostaw merytoryczną opinię o Lambertz - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Lambertz?

Zobacz opinie na temat firmy Lambertz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lambertz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 18 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lambertz