Opinie o ACTIVE Investment Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Agencja Pośrednictwa Pracy

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ACTIVE Investment Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Bożenka

Polecam firmę współpraca układa się dobrze. jestem zadowolona nie mam na co narzekac

Bożenka

Pracuje w firmie 2.5 roku.Współpraca układa się dobrze.Wynagrodzenie zawsze na czas.Terminy wyjazdów do uzgodnienia.Polecam firme

@AnnYa piszesz, że firma ACTIVE INTERCARE wyróżnia się pozytywnie wśród innych z tej branży. Wspominasz o finansach i organizacji. Mogłabyś wyjaśnić szerzej użytkownikom forum te ważne czynniki pracy? Na jakich warunkach opierała się Twoja współpraca z ACTIVE INTERCARE?

AnnYa

Byłam kilka razy z firmą Active-Intercare, w porównaniu z wcześniejszymi firmami z którym współprcowałam - o wiele bardziej opłacalne - i finansowo i organizacyjnie

Małgo

lukasz87 Przykro mi to pisać ale jesteś bardzo naiwny. Patrząc na Twój nick to spodziewam się że masz 30 lat a zatem dopiero zaczynasz pracę opiekuna osób starszych. Ta firma taki wyjazd ci umożliwiła bo chce wykorzystać twoją naiwność i brak doświadczenia w tej branży. Wspomnisz moje słowa i jeszcze będziesz od nich uciekał, sam sie przekonasz jacy są skąpi. Te wszystkie negatywne komentarze znikad się nie wzieły a mnóstwo z nich zresztą zostało niestety usuniętych. Żenada.

Małgo

lukasz87, oprzytomnij! Firma nieprzychylna, każdą jechać na 3 miesiące żeby minimalizować koszty. Nic dziwnego, że Cie chcą bo mnóstwo doświadczonych opiekunów juz od nich dawno odeszło. Firma płaci na czas bo musi. Tu samemu trzeba sobie organizować i opłacać przejazd, ja teraz mam tak że firma mi podstawia busa czy sindbada, opłaca go i nic mnie nie interesuje. A nie że sama opłacam i wyciągam rękę do obcych ludzi o zwrot kasy za przejazd. Nie wiem nad czym się tu zachwycać.

@Małgo

O firmie nic złego nie mogę powiedzieć. Współpraca jak najbardziej udana i jak na razie jestem zadowolony.

Danusia

Polecam firme Activ Intercare. Miła i kompetentna współpraca z pracownikami firmy. Wynagrodzenie na czas. Sprawne załatwianie formalności.

lukasz87

Firma bardzo solidna, miła obsługa, wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas. Będąc już w Niemczech zawsze mogłem liczyć na pomoc koordynatora. W przeciwieństwie do innych firm interesują się pracownikiem i nie pozostawiają go samego. Byłem z ta firmą prawie trzy miesiące i jestem zadowolony (dodam że był to mój pierwszy raz w takiej pracy), nie długo wyjeżdżam z nimi kolejny raz. Polecam wszystkim szukającym pracy w opiece aby zdecydowali się na współpracę z Active - Intercare.

Hania

WAŻNA INFORMACJA DLA OPIEKUNEK!!! Na rok 2017 podstawa wymiaru składki na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne pracowników oddelegowanych za granicę nie może być mniejsza niż 4263 zł.. Firmy polskie - wysyłające opiekunki do Niemiec - powinny odprowadzać składki do ZUS-u od tej właśnie sumy. Są to składki emerytalne, rentowe, wypadkowe i zdrowotne. W przypadku umowy zlecenia, składka chorobowa jest dobrowolna. Opiekunki powinny zwracać szczególną uwagę na ten przepis, gdyż zaniżone składki mogą nie liczyć się do przyszłych emerytur. Zainteresowanych odsyłam do zapoznania się z przepisami poprzez infolinię ZUS. Nr telefonu: (+48) 22-560-16-00.

Becia10

Witam Ja z Aktive intercare wyjeżdżam juz prawie 3 lata i złego słowa powiedzieć nie mogę. Firma solidna i rzetelna, dobry kontakt z koordynatorkami. Najważniejsze że wypłata zawsze na czas i zgodna z tym co zarobilam :-) Polecam samemu sprawdzić i wypróbować. Pozdrawiam

Vana

Chociaż nasze drogi dawno się rozeszły a praca w Active Intercare nie była łatwa do tej pory mam dużo sympatii dla Pani Jolanty oraz Pani Małgosi i życzę dalszego rozwoju firmy oraz wszystkiego dobrego również prywatnie

@Magi , co rozumiesz pod pojęciem wyzysk? Skoro pracodawca zaoferował Ci warunki umowy a Ty się na nie zgodziłaś i podpisałaś umowę to w takim razie nie rozumiem Twojej wypowiedzi? Najpierw godzisz się na pewne warunki a później opisujesz swoje niezadowolenie z nich?

Slawa H.

Prosze o konkrety Pani Aniu napewno wiele Pan i ja rowniez przeczyta je z zainteresowaniem tak oczywiscie pisanie pozytywnych komentarzy to jakas czastka kolejnej i kolejnej zawartej umowy oczywiscie nie za darmo bez wychodzenia z domu i wielkiego wysilku nie sa to jakies duze pieniadze a wrecz symboliczne to zrozumiale,ze firma chce w kazdy mozliwy sposob pozyskac nowych pracownikow.....aaale gdybym w jakis sposob zostala skrzywdzona lub oszukana nie napisalabym za zadne pieniadze swiata ani pol dobrego slowa wbrew sobie, pracuje z Active juz kilka lat,napisalam wiele pozytywnych komentarzy zgodnych z prawda i moim zadowoleniem,pozdrawiam :)

Bożenka

Wyjezdzam już kolejny raz z tej firmy. Jestem zadowolona, zarobki na czas. miła obsługa pań w biurze. Polecam firme.

sabcia59

Pracuje w firmie Activie Intercare już półtora roku i nie narzekam , miejsca pracy są sprawdzone, wypłata zawsze na czas. Terminy wyjazdów sa bez problemu do uzgodnienia. Firma godna zaufania polecam.

@sabcia59

Zgadzam się, również polecam tą firmę. Pozdrawiam

Danusia

Polecam tą firmę. Kompetentna obsluga, wynagrodzenie zawsze na czas. Jestem zadowolonaze współpracy.

Danuta

Miły i sprawny kontakt z pracownikami firmy. Szybkie i fachowe załatwianie formalności. Firma interesuje się pracownikiem w czasie pobytu w Niemczech. Możliwość przedłużenia pobytu u rodziny na życzenie opiekunki. Wypłata wpływa terminowo. Pozdrawiam Danuta

Bożenka

Polecam Firmę jest godna zaufania, pracuje w niej jako opiekunka od dwóch lat jestem zadowolona. Wypłata zawsze na czas.

annapalka45

Firma placi na czas .Koordynatorki miłe. Nie czeka się długo na kontrakt.

LOLO

Kochani ta Firma jest świetna , polecam każdemu . Miły personel i zawsze pomocny , cieszę się bardzo JESTEM NA 100 % ZADOWOLONA JAK I Z WYKONYWANEJ PRACY JAK I Z ZAROBKÓW

@LOLO

Zgadzam się z LOLO firma godna polecenie. Wszytko na czasz i zawsze można liczyć na pomoc.

Zostaw merytoryczną opinię o ACTIVE Investment Sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w ACTIVE Investment Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy ACTIVE Investment Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ACTIVE Investment Sp. z o.o. sp.k.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ACTIVE Investment Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w ACTIVE Investment Sp. z o.o. sp.k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ACTIVE Investment Sp. z o.o. sp.k.
2.7/5 Na podstawie 87 ocen.
  • Sarmacka 19 lok. 188
    02-972 Warszawa

ACTIVE Investment Sp. z o.o. sp.k.