Opinie o ACTIVE Investment Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Agencja Pośrednictwa Pracy

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ACTIVE Investment Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Były pracownik Nowy wpis

Praca na stanowisku konsultanta to jeden wielki dramat. (usunięte przez administratora)jest nieprzyjemna i chciałaby powierzyć konsultantowi w prezencie albo jako dodatek sprzątanie biura, (usunięte przez administratora). Jak żyje, nie spotkałam się z takim zacofaniem. Do tego dochodzi brak systemu w komputerach pracownika jeden wielki bałagan. Tylko współczuć przyszłemu konsultantowi oraz opiekunkom, które wyjeżdżają w tym bałaganie.

Bożenka

Z firmą współpracuje już 3 lata. Jestem jak najbardziej zadowolona . Panie miłe praca spokojna. polecam

Anna Nowy wpis
@Bożenka

JESZCZE Z TAKIM POSPÓLSTWEM ODREALNIONYM I IMPROWIZACYJNYM,ŻEBY NIE POWIEDZIEĆ DZISIEJSZYM SLOGANYM ODEKLEJONYM PODLUDEM JAKIM JEST WŁAŚCICIELKA FIRMY ACTIVE-INTERCARE SIĘ NIE SPOTKAŁAM. ZERO PROFESJONALIZMU I JAKIEJKOLWIEK KULTURY OSOBISTEJ,A CO TU WSPOMINAĆ O "GŁUPIM" SAVOIR VIVRE".WYMAGA WYKSZTAŁCENIA PROFESORSKIEGO I NIE KULTURY OSOBISTEJ ALE CZYNÓW I POSTĘPOWANIA NA POZIOMIE ANGIELSKIEJ RODZINY W WINSFORD!!! NIESTETY, OBRAŻANIE KANDYDATÓW NA OPIEKUNÓW OSÓB STARSZYCH A WYMAGANIE MANIER I KULTURY OSOBISTEJ TO SĄ DWA INNE CZYNNIKI I POJĘCIA!!!WŁAŚCICIELKA JEST AROGANCKIM PODLUDKIEM, SAMA NIE MA KULTURY OSOBISTEJ,NAWEY WYKSZTAŁCENIA MEDYCZNEGO KOMPLETNIE TA KOBIETA NIE MA POJĘCIA I NIE CHCĘ GO MIEĆ CO TO JEST PRACA W OPIECE!!!! WYMAGANIA WYŻSZE NIŻ DO NIEMIECKICH PFLEGEHEIMÓW W BERLONIE CZY HAMBURGU A STAWKI JEDNE Z NAJNIŻSZYCH OD 1500-1600 EURO NAWET JAK DO DWÓCH OSÓB NAJWYŻSZA STAWKA TO 1650 EURO!!!!! ZAZNACZANIE DOROSŁYM LUDZIOM,JAK 3 LETNIM DZIECIOM, O KULTURZE OSOBIATEJ ŚWIADCZY TYLKO I WYŁĄCZNIE JESZCZE RAZ TO PODOREŚLE O BRALU KULTURY OSOBISTEJ,DOBRYCH MANIER A YYM BARDZIEJ WZBUDZA BRQL ZAUFANIA DO TAKIEGO SZUFERA-PRACODAWCY.KULTURA OSOBISTA JEST WYMAGANA WSZĘDZIE NAWET W SZYNKU.ALE NIE W TAKIEJ SYTUACJI KIED SAMEMU SIĘ NIC SOBĄ NIE REPREZENTUJĘ ANI NIE MA SI3 ODPOWIEDNIEGO WUKSZTAŁCENIA I PREDYSPOZYCJI ANY ZAŁOŻYĆ INTERES W DZIEDZINIE Z KTÓREGO SIĘ JEST CIEMNY JAK ANIELSKIE CIELE. FIRMA PRAWDOPODOBNIE ISTNIEJE 14 LAT CO NIE JEST PRAWDĄ BO NA STRONACH POBOCZNYCH MOŻNA ZUPEŁNIE COŚ INNEGO WYCZYTAĆ. PRZEC CAŁY OKRES PROWADZENIA TEJ"KLITKI" TYLKO KEDNA OPOEKINLA ZOSTAŁA Z TYM BYDŁEM OD POCZĄTLU,JEŚLI FAKTYCZNIE TA A"LA OPIEKUNKA WOGÓLE ISTNIEJE BO JEST LOLJENY SCIENCE-FICTION I BAJKA ANDERSENOWSKA A PANI OPIEKUNKA "KOŁO 70,KTÓRA ZACZĘŁA Z NIMI WYJEŻDŻAĆ JAK MIAŁA 50 PARĘ LAT" JEST TAKA ŻYWA JAK LALKA BARBIE UTOPIONA W TORCIE ANI LALKA ŻYWA ANI PANI KOŁO 70 ROKI ŻYCIA. JESZCZE Z TAKIM (usunięte przez administratora) I POSPÓLSTWEM,KTÓRE BY TAK OKRUTNIE I OBRZYDLIWIE KŁAMAŁO,ŻE MA RODZINY TYLKO ALE TO TYLKO RODZINY NA BARDZO DOBRYM POZIOMIE Z BURDELI"PREMIUM" ZACZYNAJĄC OD AKTORÓW I NAUCZYCIELKA A SKOŃCZYWSZY NA PROFESORSKICH RODZINACH Z TYM SIĘ NIE SPOTKAŁ CHYBA NIKT NA TEJ PLANECIE ZIEMSKIEJ. JAK OSOBA,KTÓRA JEST NIEWYEDUKOWANA W DZIEDZINIE ŻYCIA KTÓRĄ SIĘ ZAJMUJĘ MOŻE MIEĆ WNUCZKĘ BIS MARCKA ALBO AKTORÓW Z PIERWSZYCH STRON GAZET "FREIZEIT", TRAFI SIĘ TAKA RODZINA ALE TO RAZ NA 100 PRZYPADKÓW A NIE NA KAŻDYM KROKU I ZA KAŻDYM RAZEM.TYM BARDZIEJ,ŻE POSPÓLSTWO ACTIVE-INTERCARE PRZYCIĄGA POSPÓLSTWO A NIE PATRYCJUSZY CZY SZLACHCICÓW ZIEMSKICH!!!

Pracownik Nowy wpis
@Anna

A Ty Anna ogarnij się, bo to co piszesz jeden wielki bełkot ...

opiekunka Nowy wpis

wszystko jest tylko po, żeby te "potężne pieniądze" zatrzymać we wlasnej kieszeni. Wszystko jest pięknie do czasu zawarcia umowy, potem nikt za nic nie bierze odpowiedzialności. Oferta nie zgadza się z tym co przedstawione - przeciez to normalne. Tylko strasza karami. Koordynatorzy nie sprawdzają jak jest na miejscu. Ludzie do opieki są wyciągani z "Heimów" żeby umrzeć po prostu w domu. Szefowa firmy w ogóle nie interesuje się ludzmi, tylko tyle żeby nie sprawiali jej problemu. Jak chcę się dogadać z rodziną - nie mogę, bo nie jest stroną umowy i mam trzymać się ustaleń z firmą i z nią się tylko kontaktować, ale jak przychodzi do wypłaty to nie dostałam bo "rodzina nie zapłaciła" a szczerze co mnie to obchodzi jak rodzina nie jest stroną mojej umowy? Wyśmiewanie się i drwienie z ludzi co słychać jak się rozmawia przez telefon pokazuje prawdziwą twarz.

Krystyna

Niestety nie mogę napisać dobrego słowa o firmie. Zostałam oszukana, zlecenie miało być bez transferu a pan 100 kg...i jeszcze miałam problem żeby wrócić...płakałam zestresowana co robić, nie dbają o człowieka liczy się tylko kasa

Barbara
@Krystyna

Dziękuję za to, że napisałaś o swoich doświadczeniach z firmą Active Investment, jednak przyznam szczerze, że chyba nie do końca zrozumiałam, co się stało. Mogłabyś wyjaśnić, o jakie zlecenie i transfer chodzi i co konkretnie się wydarzyło? Bardzo dziękuję.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Bożenka

Polecam tą firme ponieważ nie miałam żadnych problemów. Panie pracujące w biurze są sympatyczne zawsze chetne do pomocy. wynagrodzenie też na czas nie mam zadnych zastrzeżeń

Małgosia64
@Bożenka

Czy Pani "Bożenka" to opłacona pani koordynatorka, która pisze komentarze? Zetknęłam się z firmą i niestety nie mogę się zgodzić z żadnym komentarzem owej pani "Bożenki"... smutek...

@Małgosia64

Uwaga. Pani Bożenka to chyba jakaś koleżanka szefowej...Firma Active Intercare płaci 2-3 wynagrodzenia w jednym miesiącu i tylko raz za ten okres składki na ZUS.Firma totalnie marna. Dzwonią, gdy jesteś potrzebna, mają dobre pieniądze od rodzin, a kręcą z Zusem. Radzę zalogowac się na www.zus.pue ,nie wierzyc koordynatorce i samemu śledzic wpłaty składek na swoim koncie.

Zniesmaczona

A gdzie wszystkie nie pochlebne opinie o tej firmie? Same superlatywy cos takiego, a konkretow brak, jakie zarobki, jaki zus, kiedy wyplata, na ile sie podpisuje umowe? Prosze o konkretne odpowiedzi osob ktore pracowaly przez telefon kazdy gadac moze troche lepiej troche gorzej

lojalna
@Zniesmaczona

tajemnica sluzbowa ,,,,,nie mozemy pisac ,,,

Madonna
@Zniesmaczona

pani "Bożenka" która regularnie pisze pozytywne komentarze nam niestety nie odpowie na te pytania. ja dodzwonić się nie mogę. czy ta firma jeszcze istnieje?

Wojciech
@Madonna

Dobre pytanie. Również chciałbym ustalić, czy firma ACTIVE Investment normalnie funkcjonuje. W przypadku odpowiedzi na tak, proszę dodatkowo o informację, czy pracodawca ten w aktualnym okresie rozważa może poszerzenie zespołu i zatrudnienie jeszcze jakiś osób?

Barbara
@Wojciech

Firma istnieje ,rozwija się i zatrudnia nowych pracownikow .Zatrudnienie na umowe zlecenie , skladki ZUS od sredniej krajowej za zlecenie ,chorobowe dobrowolne . Płace takie sobie ,cudow nie ma ,,ale pieniadze na czas bez problemow ,przez 4 lata nie trafilam na tzw minę . ...

@Barbara

Uwaga. Pani Barbara nie pisze prawdy! Firma Active Intercare płaci 2-3 wynagrodzenia w jednym miesiącu i tylko raz za ten okres składki na ZUS.Firma totalnie marna. Dzwonią, gdy jesteś potrzebna, mają dobre pieniądze od rodzin, a kręcą z Zusem. Radzę zalogowac się na www.zus.pue ,nie wierzyc koordynatorce i samemu śledzic wpłaty składek na swoim koncie.

@Madonna

Maria

Uwaga. firma Active Intercare płaci 2-3 wynagrodzenia w jednym miesiącu i tylko raz za ten okres składki na ZUS.Firma totalnie marna. Dzwonią, gdy jesteś potrzebna, mają dobre pieniądze od rodzin, a kręcą z Zusem. Radzę zalogowac się na www.zus.pue ,nie wierzyc koordynatorce i samemu śledzic wpłaty składek na swoim koncie.

@Jola, zdarzają się może w takim razie również jakieś dodatki do podstawowej pensji w ACTIVE Investment? Jeżeli tak, to mogłabyś coś w tej kwestii napisać? Tego typu aktualne informacje będą ważne dla osób interesujących się współpracą z tą firmą.

IwonaZ
@Karolina

poza "bonusem świątecznym" którym się szczycą a każda firma go oferuje nie mają żadnych dodatków do pensji.

Bożenka

dobrze mi się współpracuje z tą firmą.Panie w biurze przyjemne praca spokojna pobory na czas.Polecam prace w tej firmie

Iwonkaa
@Bożenka

jakie pobory? pisane na kolanie przez panią koordynatorkę...

Była opiekunka

Współpracowałam z tą firmą . Niestety pomimo bardzo ciężkich zleceń , zero premi oraz podwyżki nie otrzymałam nic więcej . ... A wczoraj dostałam i pewnie nie ja jedna z opiekunek , opiekunów którzy odeszli ---- taką wiadomość na pocztę od nich cytuję : (Szanowni Państwo, zwracam się do Państwa ponieważ pracowaliście w Active Intercare w charakterze Opiekunów osób starszych. Zapewne różne kwestie spowodowały u Państwa rozwiązanie z nami umowy. Jednakże chciałabym ponowić kontakt i nawiązanie współpracy. Obecnie posiadamy zlecenia, za które płacimy do 1600eur netto. Składki odprowadzamy od średniej krajowej. Zapewniamy dokumenty A1 oraz kartę EKUZ. Pomagamy znaleźć i zorganizować przejazd na miejsce delegacji. Chcielibyśmy jednocześnie zaproponować Państwu „powrotny bonus” w wysokości 100eur, dla tych którzy zdecydują się na podpisanie z nami umowy popartej wyjazdem na zlecenie. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu: 22 100 31 51 538 448 091 538 448 089 604 908 910 biuro@active-intercare.pl www.active-intercare.pl)

Katarzynka26
@Była opiekunka

żałosne. niech dbają o pracownika od początku a nie rozdają bonusy. jak ich stać na bonusy to stać na uczciwe wynagrodzenie. Już tam nie wrócę.

Bożenka

Polecam firme pobory są na czas.Obsługa miła. Jestem zadowolona

ona 40
@Bożenka

pobory na czas?to znaczy do ktorego wyplata ,a ile wczesniej?

Mariolka
@ona 40

Podłączam się pod pytanie...najwyraźniej, nikt nie wie. Pełno (usunięte przez administratora)i ładnych haseł dookoła. (usunięte przez administratora)

Jak się współpracuje z firmą czy spokojnie można z nimi pracować Czy pracy mają dużo?

Mariolka
@Karolina

Dzwonią jak potrzebują z żałosnymi ofertami...niech za takie pieniądze same koordynatorki pracują. Kiedyś szukałam pracy u nich i już pytać o nią nie będę. Nie polecam.

Bono

@Rozczarowana Zawsze można zmienić pracę w dobrej firmie na niewiadomą!!

Rozczarowana

(usunięte przez administratora) Co z tego jak od średniej jeśli płacą co 3 miesiąc. 2miesiace pracowałam bez składek ZUS. !!!!! opiekunka zmienniczja to samo.

Ryszard

Może wiecie coś o nowej ofercie pracy w firmie?

Jola

Firma rzetelna, dbająca o pracowników; zlecenia wyjazdów solidnie przygotowane; wynagrodzenie mieszczące się w średniej, płacone na czas (zdarza się, że nawet przed wyznaczonym terminem)

@Bożenka, ile miałaś wyjazdów już za pośrednictwem ACTIVE Investment Sp. z o.o. sp.k.? Jak ocenisz kontakt ze swoim koordynatorem? Czy możesz liczyć na jego ciągłe wsparcie? Twoje informacje będą niezwykle ważne dla osób, które zastanawiają się nad współpracą z tą firmą.

@Karolina

Oceniam bardzo dobrze moge liczyc zawsze na wsparcie

Bożenka

Bardzo jestem zadowolona z współpracy z firmą,nie ma problemu z wypłatami,wyjazdy do Polski są uzgadniane wcześniej z koordynatorem,firma godna zaufania

@AliAli, na tym forum docenia się każdą merytoryczną opinie o firmie jako pracodawcy bez względu na to czy jest pozytywna czy negatywna. Jedyny warunek jaki musi spełnić to zgodność z postanowieniami regulaminu. Jeżeli nie możesz zlokalizować konkretnych opinii to musiały np. zawierać wulgaryzmy, obrażać inne osoby itp.

Becia

Polecam wspolprace z ta firmą jest solidna i rzetelna, nie mialam nigdy żadnych problemow.

Zostaw merytoryczną opinię o ACTIVE Investment Sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w ACTIVE Investment Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy ACTIVE Investment Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ACTIVE Investment Sp. z o.o. sp.k.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ACTIVE Investment Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w ACTIVE Investment Sp. z o.o. sp.k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ACTIVE Investment Sp. z o.o. sp.k.
2.7/5 Na podstawie 87 ocen.
  • Sarmacka 19 lok. 188
    02-972 Warszawa

ACTIVE Investment Sp. z o.o. sp.k.