Wakat Agencja Pośrednictwa Pracy

Opinie o Wakat Agencja Pośrednictwa Pracy

Agnieszka

@Ktoś dziękujemy za Twoją opinię. Czy ktoś jeszcze ma podobne doświadczenia z Wakat Agencja Pośrednictwa Pracy? A może właśnie macie zupełnie inne spostrzeżenia na temat tej Agencji? Czekamy na Wasze komentarze.

Ktoś

Potwierdzam brak profesjonalizmu w prowadzeniu procesu rekrutacyjnego. Pan o "starszym głosie" , który prowadził ze mną wstępną rozmowę nie był uprzejmy nawet osobiście się przedstawić... Nie padły żadne (!) pytania odnośnie dotychczasowego doświadczenia zawodowego w kontekście oferty pracy na którą za ich pośrednictwem została wysłana moja aplikacja (przez Pracuj pl.). "Rekruter "był jedynie zainteresowany rokiem ukończenia studiów... (?). Nazwę firmy dla której prowadzi rekrutację wyjawił z dużym ociąganiem po moim dwukrotnym zapytaniu. Firma mieni się być agencją pośrednictwa pracy w zw. z czym powinna być w 100% perfekcyjna , tymczasem jawi się być kiepskim hunterem co dziwi w kontekście długiej obecności na rynku oraz dużej konkurencji innych, profesjonalnych agencji. Zabrakło również jakiejkolwiek informacji zwrotnej odnośnie dalszego przebiegu mojej rekrutacji (mija miesiąc od rozmowy). Zdecydowanie nie polecam!

romek

Wydaje mi się, że u nich to mocno stawiają na relacje ze swoimi klientami - i tymi obecnymi i tez potencjalnymi, bo widziałem ogłoszenie pracy jako Specjalista ds. obsługi kontraktów - j. niemiecki, j. francuski lub j. angielski.

Jan

Hej nie bądź tak pewny swego. A może dowiedzieli się czegoś o tobie, czego nie umieściłeś w życiorysie? I tu leży przyczyna rezygnacji z rozmowy z tobą. Dobrze popatrz na to co napisałeś w cv i uderz się w serce. Może oferta nie była aktualna tylko dla ciebie? Wiem, że ta agencja jest bardzo drobiazgowa i wymagająca, a niektórym to nie odpowiada.

Artur

Miernota i brak profesjonalizmu. Byłem z nimi umówiony na rozmowę, wziąłem wolne z pracy a na godzinę przed rozmową facet zadzwonił do mnie i powiedział, że niestety ale stanowisko o które się ubiegam jest już obsadzone i nie może się ze mną spotkać, ewentualnie mogę od biedy przyjechać to porozmawiamy sobie o przyszłości:D hahhahahah Nie wiem co autor miał na myśli. Użyłbym tutaj bardziej dosadnych słów lecz na forum nie wypada się tak wyrażać. Żałosne podejście do kandydata i totalny brak profesjonalizmu i myślenia. Zdecydowanie odradzam współpracę z tą firmą. Szef tej firmy (bo chyba to z znim przyszło mi się kontaktować)jest pozbawiony jakiejkolwiek logiki i szacunku do ludzi-wnioskuję, że mając podpisane kontrakty z kilkoma większymi firmami na zapewnienie pracowników nie zwraca uwagi na stosunek do pojedynczego człowieka - więc może to typowy przemiał bez ładu i składu. Nie mi to oceniać ale zdecydowanie odradzam tę pseudo rekrutacyjną firemkę...

Jerzy

Cześć, wiem ,że działają bardzo długo i kiedyś ja miałem a ostatnio znajoma ma od nich pracę. Przykro patrzeć na uwagi odnośnie czyjegoś wieku. A może Ty tego wieku "starego dziada" w ogóle nie dożyjesz? Nie myślisz o tym?

Kandydat

Identyczna sytuacja. Na grzecznego maila zwracającego uwagę na brak profesjonalizmu, otrzymałam mniej grzeczną odpowiedź, zawierającą literówki. Żenada. Nie jest to poważny partner do współpracy. Nie polecam.

Marcin

No cóż, po ostatniej historii z "agencją Wakat" (celowo nie nazwę tego firmą) zastanawiam się, czy to rzeczywiście jest firma, czy po prostu kilku wesołków zabawiających się cudzym kosztem. Aplikowałem na ogłoszenie zamieszczone na Gumtree - oferta na stanowisko asystent ds. szkoleń. Na moją aplikację nazajutrz otrzymałem w odpowiedzi SMS z prośbą o kontakt w sprawie oferty pracy. Na moją grzeczną replikę, iż to raczej ja oczekuję kontaktu, co jest chyba powszechnie przyjętym standardem, otrzymałem odpowiedź, cytuję: "Z przykroscia z naszej strony wiecej kontaktu nie bedzie a pana dane usuwamy" (gramatyka i składnia zachowane w oryginale" Moja opinia - trzymać się od wesołków z daleka :)

Zostaw opinię o Wakat Agencja Pośrednictwa Pracy - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wakat Agencja Pośrednictwa Pracy