EFMP Poland

Toruń

Opinie o EFMP Poland

Edyta

@hubik z Twojego wpisu wynika, że byłeś zainteresowany współpracą z EFMP Poland. Czy pomimo braku odpowiedzi na post, który zamieściłeś na forum, znalazłeś dla siebie atrakcyjną rekrutację w tej firmie? Użytkownicy forum chętnie dowiedzą się jak wygląda proces rekrutacyjny i jak brzmią przykładowe pytania na rozmowie kwalifikacyjnej.

hubik

a może ktos wie czy beda poszukiwali na magazyn ludzi? Ja mam doswiadczenie w pracy jako magazynier, posiadam ksiazeczke sanepidowska poniewaz tez pracowalem w branży spożywczej oraz uprawnienia an wozek widlowy,szukam obecnie pracy w hutrowniach

elka

konsumpcja rośnie i spadać nie będzie przez najbliższe kilkadziesiąt lat według badań rynku. dlatego myślę nad stabilnym ulokowaniem mojej kariery i losów zawodowych w jakieś właśnie takiej hurtowni z branży spożywczej - czy myślicie że EFMP będzie odpowiednim miejscem i spełni moje zawodowe oczekiwania?

cardif

Z tego co wiem, to EFMP Poland jest jedną hurtowni na terenie Warszawy, chyba branża spożywcza. Więcej informacji na ich temat faktycznie nie ma, nie posiadają nawet strony internetowej, a to dość dziwne w tych czasach, bowiem jest to najlepsza wizytówka firmy. Nie mają żadnych reklam, to i nie wiem skąd mają klientów. Może faktycznie nie działają, czy coś.

minika

hej, nie wiem z czego to wynika ale nie ma żadnych informacji na temat firmy na stronie, tutaj sami widzicie, czy coś się stało bo wcześniej ktoś mi polecał pracę w EFMP Poland a teraz jakoś tak cicho. Gdyby rozwiązali firmę to jakaś informacja też by się pojawiła oficjalnie a tak to cisza. Napiszcie proszę co jest.

nika

no i jak, to się w końcu wyjaśniło czy jak to zwykle bywa stanęło na na niczym i nie ma co już do tego wracać? szkoda tylko, ze często na takie projekty ludzie spędzają trochę czasu i nie moga ich dokończyć albo zrealizować, bo jakieś problmeu po drodze występują, nie wiem czy teraz też tak jest, ktoś ma info?

Abcek

Dodam tylko, że to chyba jakieś odgałęzienie firmy Option One, bo jak się dzwoni do EFMP Poland to Pani zgłasza się właśnie mówiąc "dzień dobry Option One..."

pracownica

i co okresy sie pokończyły, nikomu nic nie wypłacili i nie przedłużyli umów - (usunięte przez moderatora)

PYTAJĄCY

HAHAHA SPRÓBUJCIE ZAPYTAĆ, A NAWET PODEJMIJCIE PRACĘ HAHAHAH

Przedstawiciel EFMP

Chętnie odpowiem na wszystkie pytania czy wątpliwości dotyczace warunków pracy i płacy osobom bezpośrednio zainteresowanym. Zasady dla wszystkich były od początku jasne i nikt nie zmuszał nikogo do podjęcia współpracy. Zasady pracy w okresie próbnym także. CO więcej dla nikogo jeszcze okres próbny się nie skończył - osoby pracujące wiedzą o tym doskonale. Nikt też nie zna jeszcze warunków dalszej pracy więc kto i po co wypisuje takie brednie? Najłatwiej anonimowo wypisywać głupoty. Kontakt do mnie na stronie www.efmp.pl

JA MAM JUZ DOSYĆ

(usunięte przez moderatora) Rezygnuje to nie dla mnie szanuje się a raczej błazna z siebie nie będbe robił. pozdrawiam

Przedstawiciel

tak właśnie ta firma działa pranie mózgu to jest to co ta firma jest w stanie zapewnić a retszta na swój koszt

anonimek

Kurcze teraz ja tak biegam i się zastanawiam kto mi za zdarte podeszwy zapłaci ............o_O

EFMP- ENERGA

(usunięte przez moderatora) PRZEZ MIESIĄC CZASU LATAŁEM PO MIEŚCIE Z JEZYKIEM WYWALONYM I PODPISYWAŁEM UMOWY. Aż pewnego dnia dowiaduje się że samochodu nie będzie że komórka moja i propozycja pracy z umowy na czas nieokręslony zmieniła się na umowę akwizycyjną. Masakra. łącznie zarobiłem 160 zł za miesiąc pracy. Nawet na gaziki nie starczyło a co dopiero żyć. Zwrot za telefony bilety zapomnijcie. Nie polecam masakra.

Zostaw opinię o EFMP Poland - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EFMP Poland