Opinie o Manuli Hydraulics Polska S.A. w

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Manuli Hydraulics Polska S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Manuli Hydraulics Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja rur

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Manuli Hydraulics Polska S.A. w

Jo

A pracownicy z Ukrainy jeszcze zostali?

koordynator

Dokładnie - zgadza się. Wywiad z prezydentem mysłowiczanie dzisiaj oglądali, więc nie ma obiekcji w tym temacie

yeaaah

dalej chcecie wolne/? rząd chce wprowadzić 60h pracy tygodniowo, aby zakłady się odkuły :)

sekretarz umyslow

Wybitny przodownik pracy Aleksiej Stachanow dwa razy dziennie chodził za małą potrzebą, i raz na dwa dni -za dużą. A kiedy zdarzyło mu się zalać pałę, cztery razy dziennie chodził za małą potrzebą i ani razu za dużą. Policz, ile razy w roku przodownik Aleksiej Stachanow chodził za małą potrzebą i ile razy za dużą przy założeniu, że przez trzysta dwanaście dni był naprany.

Operator Cnc

Rozmowa przeprowadzana przez kierownika który sprawdza znajomość rysunku technicznego oraz umiejętność posługiwania się suwmiarką cyfrową

Określenie skoku gwintu (z rysunku technicznego) który podany jest w calach.

Szczera prawda

Czytając wasze posty na tym forum z jednej strony się śmieje a z drugiej jest mi smutno. Czy wy myślicie że wylewając żale tutaj skłonicie firmę do postoju? Wy tak na serio? Dyrekcja to czyta i ma was gdzieś. Liczy się firma i produkcja a dopiero Wy. Ile to razy już zwalnialiscie się co? Kazdy w grupie jest mocny w gębie. Dyrekcja dobrze to wie i zna was lepiej niż wy sami siebie. Nic nie zrobicie. Jak baranki potulnie do pracy przyjdziecie i tyle. Pisząc tutaj jest wam lepiej na duszy? Wydaje mi się że tak. Jeden z drugim popłacze i jest im lepiej. Niejeden teraz mi napisze co myśli, ale zastanów się lepiej czy to nie aby prawda o was? Piszę bzdury? Podajcie mi jeden przykład kiedy to załoga razem jak jeden chłop stanęła i powiedziała dosyć. Nigdy tak nie było i nie będzie. Pomyślcie trochę jeden z drugim zanim napiszecie wasze żale. Zacznijcie działać!!! Jestem byłym pracownikiem z 15 letnim stażem w Manuli. Przestałem się użalać i wziąłem swoje sprawy w swoje ręce. Na tym zakładzie świat się nie zatrzymał a wy go na siłę nie uzdrowicie!! Pozdrawiam!

prawdę chłop gada
@Szczera prawda

zaloga manuli nigdy sie nie zjednoczy przeciez 3/4 tej "załogi" gada po ukrainsku.

Kaczka

Robert do pracy się bierz, a nie dyrdymały na forum wypisujesz

Robert
@Kaczka

Stawka nie pozwala

Państwo z dykty

Wprowadzone zostały nowe ograniczenia co do wychodzenia z domu, spotykania się, ale o pracy cicho sza, wszyscy mamy chodzić jak w zegarku. Wczoraj, pracowników biurowych zostala minimalna garstka. Kierownictwo nawet nie zjawiło sie w pracy nam zakazują wybierania urlopów a sami uciekają od problemów! Sanepid Katowicki nie odpowiada na moje maile a linie telefoniczne są zapchane, na moje e- maile z pytaniem "Co z nami, zwyklymi szarymi robolami?" Nie uzyskalem odpowiedzi juz od 4 dni. O zapytaniu do prezydenta miasta nawet nie wspominam. Jestescie drodzy Państwo zdani tylko i wyłącznie na siebie :) Wirus w organizmie rozwija się 7 dni, przy wystarczająco silnym ukladzie odpornosciowym mozna przez to przejść to jak zwykłą grype dlatego proszę, nawet w takich małych przypadkach zostańcie w domach, L4 mozecie prawdopodobnie dostac juz na telefon ;) Jak ktoś wczesniej to napisał, nie warto narażać swojego zycia dla tych 150 zł premii, jesli czujesz się zle, zostań w domu! A co do zakladu... wstyd ;) gdzieś macie pracowników. Sanepid powinien was zamknąć w trybie natychmiastowym bo to istna bomba biologiczna. Dzisiaj będę próbował dodzwonić sie jeszcze do NFZ-u, nie powiem zalezy mi na tym ponieważ mam dwójkę dzieci, żona także pracuje, od nadmiaru obowiązków domowych można oszaleć.

Koko
@Państwo z dykty

To idź na l4 i nie siej fermentu

Iwona
@Państwo z dykty

@Państwo z dykty, wczorajsze ograniczenia nie dotyczą pracy. Natomiast z Twojego wpisu rozumiem, że produkcja trwa i tu mam pytanie. Jakie zarobki miesięcznie ma operator CNC? Będę wdzięczna za wyważoną odpowiedź Tobie, lub innym pracownikom Manuli.

pierre dzacy

co to jest prezes na taczce? marnowanie miejsca bo zmiesci sie caly zarzad

co za dzban

w m-c nie posiadamy oddzialu epidemiologicznego, ewentualne zakażenia wirusem sa odsylane do innych miast gdzie takie oddzialy istnieja.

tragedia ...

taki zaklad to wstyd jak mozna bagatelizowac zagrozenie zwiazane z koronawirusem nie biorac zadnego przykladu z innych wiekszych i mniejszych zakladow dzialania sa tylko powierzchowne i same siebie wykluczaja jako skuteczne :-/ to tylko dolewanie oliwy do ognia kazdy martwi sie o zdrowie swoje i swojej rodziny . gdy kierownik produkcji pomocniczej zwoluje zebranie i kaze pracownikom '' usmiechac sie w pracy i nie panikowac , nie ogladac telewizji i stosowac sie do zalecen ,, to po prostu zwykly wstyd zeby w obliczu takiej tragedii ktora w koncu dotknela dotychczas najbolesniej w europie narod wloski bagatelizowac zagrozenie :-/ slyszalam, ze od następnego tygodnia znowu pracujemy normalnie bez zadnego postoju .. nie czuje sie juz bezpiecznie . po prostu nie polecam tej pracy jesli ktos jest w potrzebie opinii to jest po prostu zwykly wstyd i polecam szukac gdzies indziej gdzie do ludzi ma sie jeszcze szacunek !

max

a czemu auta mają nie przyjezdzac? Były 3 lub 4 auta z włoch wczoraj z tego co słyszałem od chłopaków w poniedziałek beda kolejne. Zaden Morawiecki nie wstrzymal transportów wiec wszystko jest zgodnie z prawem

Kadetka

Czy ty jesteś normalny? Maja zamknąć zakłady pracy, przy 5 zgonach w Polsce na 40 milionową populację? Czy wiesz, z czym to się wiąże, jak to wpłynie na gospodarkę? Myj ręce, nie łaź po sklepach i PRACUJ, polska sobie nie może i póki co nie musi na to pozwalać, konsekwencje zdrowotne to pikuś przy tym jak to wpłynie na gospodarkę światową- ale co tam Wam mówić wy żyjecie ploteczkami na forum....

Wickman
@Kadetka

Ciekawe czy te konsekwencje zdrowotne byłyby pikuś jakby tyczyły się twojej rodziny. Czy tak chętnie postawił abyś dobro gospodarki ponad zdrowie swojego męża, dziecka, czy rodziców. Wiadomo że nie można wszystkiego zamknąć ale zrobić jakieś ograniczenia. W takich zakładach gdzie pracuje dużo ludzi ryzyko jest wysokie.

@Kadetka

I tu się mylisz kolego. Jeszcze trzy tygodnie temu we Włoszech był podobny bilans do naszego obecnie. Twoim zdaniem trzeba czekać i powielać błędy Włochów ? Czy może lepiej wyciągnąć wnioski i reagować ? Stawiasz zdrowie i życie ludzkie ponad prace? To są twoje priorytety? Z tej sytuacji nie ma jednego dobrego wyjścia. Dla mnie ważniejsze jest życie zdrowie i rodzina. A ty widocznie nie masz takich zmartwień wiec praca jest na pierwszym miejscu. Kolega wkleił link i wcale nie mówi żeby zatrzymać gospodarkę tylko żeby pomyśleć i wyciągnąć wnioski. Nie żyj tak emocjami. Wypij kawę i pomyśl.

Kadetka
@Robol

Idąc waszym tokiem myślenia- obrócilibyście gospodarkę przez wirusa w miesiąc w popiół. Włoskie błędy nie polegały na tym, ze pracowali- mieli wywalone prawie do końca, imprezy łażenie po barach.... 0 ostrożności- włoski styl bycia... i to ich pogrążyło. Jeśli zachowacie ostrożność, minimum higieny będziecie się samo kontrolować- to będzie zupełnie inaczej. Polska zareagowała szybko, mamy świadomość co może się stać. Każdy się boi, ale bez obaw z nie takimi chorobami już sobie ludzkość dawała radę. Niestety kochani, ale pracować trzeba- czy chcecie czy nie- i tak nie jesteśmy na pierwszej liniii frontu, lekarze, pielęgniarki czy chociażby panie, które muszą siedzieć po parę godzin w sklepach wciąż pełnych ludzi- to są niestety bardziej niebezpieczne zawody. U tu nie chodzi tylko o manuli- bo to (usunięte przez administratora) i bez tego, ale większość zakładów tak ma- jeśli chcecie utrzymać tę pracę jaka jest to niestety tak trzeba. Kto wie co nas czeka za 3 miesiące? Lepiej pracujcie i odkładajcie, bo może być równie dobrze bardzo ciężko. Chiny się szybko pozbierają, Francja czy Niemcy też, bo to bogate kraje, polska zostanie w rozkroku- jak zawsze.

Ekonomista
@tragedia ...

Panowie nie wiedzą co to recesja, nie wiedzą jak wszystko może runąć. Chcą posiedzieć w domu w obawie przed virusem, ale nie obawiają się, ze miliony polaków może stracić prace, rodziny mogą stracić dochody, popaść w wielki kryzys. Lepiej izolować starców, młodzi i zdolni do pracy- zakasać rękawy nie narzekać.

Izolator
@Ekonomista

Izolować starców?? Ty widzisz co piszesz? Może zamknąć w obozach? Albo w pokoju bez okien? Ręce opadają. Brak słów na taki komentarz.

@Kadetka

Nasza rozmowa tu nie ma sensu. Decyzje i tak są pewnie podjęte co do zakładu. Tylko dziwi mnie postaw niektórych ludzi. Od zdrowia i życia wyżej cenią pieniądz . Moim zdaniem trzeba chronić ludzi i życie. Żeby później miał kto pracować. Nikt nie pisał żeby zamknąć się domach i czekać aż wszystko minie. Twoim tokiem rozumowania to jest praca aż będą ofiary. Ludzie zachorują. Wśród naszej załogi są osoby starsze. Może trzeba je izolować jak ktoś tu napisał? Takie są twoje pomysły? Trzeba przetrwać i później zakasać rękawy do pracy. Ktoś pisze że będzie recesja. Może i będzie. Gospodarka podupadnie. Pewnie tak. Ale zostaną ludzie żeby dalej pracować. Nie martw się o manuli. On przetrwa. Nie taki kryzys przeszedł. Ale ludzie są najważniejsi. W tym czasie oprawka nie jest tak ważna. Są ważniejsze sprawy i dziedziny gospodarki.

Alf

Sobie zamykaja a i tak nie pracowali bo od 3tyg malarony pra owaly z domu a murzyni w poloni zapierniczac. U nas juz tez biurowych ma nie byc od poniedzialku

@Ekonomista

Nie wiem dokładnie jaką ekonomię kończyłeś ,ale wygląda na leninowsko-marksistowską. Myślisz ,że praca lub planowy postój przez 2-3 tygodnie w małej firemce z Brzezinki wpłynie na recesję w Polsce czy na świecie ? Zamykanie wielkich koncernów ,nie tylko samochodowych nie wpływa ,bo wiele z nich stoi ? Wyglądasz mi na specjalistę od "pracy zdalnej",takich się namnożyło ostatnio w Polsce miliony. Radziłbym przestać się oszukiwać .Nie z ekonomią ,a bardziej z miotłą ci do twarzy ...

@Kadetka

Idąc twoim tokiem myślenia powinniśmy umierać na stanowisku pracy myśląc o gospodarce światowej i w (usunięte przez administratora) mając zdrowie rodziny. Ty w tym czasie będziesz nas dopingować siedząc z tchórzliwym zadkiem w bezpiecznym ciepełku ... Zapisz się do PISu ,masz szansę na tekę ministra albo przynajmniej asystentki prezesa NBP.

Eko
@mruczek

Trzeba było sienuczyc. Nie musielibyście tutaj usmarowani starym olejem. Pretensje proszę mieć tylko do samego siebie :)

@Eko

Patrząc na poziom wiedzy wielu ludzi po studiach w tej firmie można dojść do wniosku,że wykształcenie jest odwrotnie proporcjonalne do intelektu. Czego jesteś najlepszym przykładem :)

p0lak r0bak
@Kadetka

P O T Ę Ż N A Polska gospodarka załamała się po tym jak biedny zakład utrzymywamy z ukraińskich rąk przestał pracować na dwa tygodnie haha szkoda strzępić ryja na was foliarze najlepiej to już leć do kantoru i wymieniaj polskie zł na jakas afrykanska walute i uciekaj na pontonie przez morze. (usunięte przez administratora)

Karaluch

Na bramie kolejka jak za PRLu... Po co sprawdzać temperature, skoro tak czy siak kazdego wpuscicie ktory odczeka 10-20 minut. Nawet w czasie gorączki temperatura w takim ciasnym ogrzewanym pomieszczeniu moze ustabilizować sie na tyle żeby przepuścić pracownika. Jakk wasz rekord panie/ panowie? Mnie sprawdzali 4 razy, za 5 puścili :) Państwo z gówna.

koordynator

""Prezydent Mysłowic Dariusz Wójtowicz informuje o pierwszym zakażeniu koronawirusem w tym mieście. To jedna z 12 osób z COVID-19, o których ministerstwo zdrowia informowało wczoraj. Jej stan jest dobry, przebywa w izolacji domowej."" dodam, ze na brzezince ta pierwsza osoba w myslowicach

@koordynator

""W Mysłowicach zdiagnozowano kolejne dwa przypadki koronawirusa. W sumie to już trzy potwierdzone zachorowania w naszym mieście. Zdiagnozowani to małżeństwo, które wróciło z zagranicy. Kobieta i mężczyzna chorobę przechodzą łagodnie, przebywając w swoim mieszkaniu przy ścisłym nadzorze służb medycznych. Są objęci nadzorem i nie mają kontaktu z innymi ludźmi."" Tym razem brzeczkowice - czyli po sąsiedzku od manuli

Cudek
@koordynator

Po co rozsiewasz plotki i nie potwierdzone informacje

Cudek

Jaki to ma związek z rzekomymi nowymi dwoma przypadkami w Mysłowicach, o których nikt nie słyszał tylko jakiś marny pseudoredaktorzyna fake newsa wypuścił?

@Cudek

ano taki ma związek, ze wystarczy jedna osoba, zeby zarazic setki innych - w manuli ''tylko'' dziesiątki raczej.. Masz niusa wcześniej, czy fake to sie przekonasz wkrotce - fiat i opel stanely, a zaklad, który ma bezposredni kontakt z Wlochami, dalej udaje, ze nic nam nie grozi. Jak przyniesiesz z pracy zamiast wyplaty wirusa i ci ojciec czy matka 60+ zachoruje, to bedzie troche za pozno na zamykanie zakladu.. wtedy beda robic kwarantannę dopiero, jak kilkaset osob trzeba bedzie izolować.. ''Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych zarażeniach koronawirusem w Polsce. Dziś odnotowano 91 przypadków, co oznacza, że ilość wzrosła do 627 osób'' a niedawno bylo 6.. ile potrzeba tych osob, zeby zamknac zaklad i nie narazac ludzi na zarazenie ?

Dejcie na luz

Większość z tych co tu pisze siedzi za biurkiem. Pojęcia nie macie o robocie. Nie można jeść razem nie więcej jak 5 osób? A w szatni jak króliki jeden przy drugim. To samo na łaźni. To jest ok. Tam już zagrożenia nie ma. Każą myć ręce. 8 godzin taplam się w oleju. Kiedy mam je myć? A może nic nie robić? Przez całą zmianę ze wszystkimi kontakt non stop. Tak już nie ma zagrożenia? Wsadźcie sobie gdzieś wasze ogłoszenia. Swoje tyłki chronicie a nie nasze. Gdzie są panowie z BHP? Siedzą na L4. Ciekawe ilu ludzi z biura będzie w poniedziałek w pracy. Już pare osób nie było. A tu będą mi pisać ze mam ciężko pracować. Puknijcie się wszyscy w łeb i to mocno!!!

@Dejcie na luz

Niestety ,puknięcie w pusty łeb niewiele pomoże. Nie ma takiego wielkiego młota,który by spowodował reakcję w ćwierćmóżdżkach.

Frank

Wszyscy doskonale wiemy,ze zadaniem dyrekcji Manuli jest wypracowanie zysku dla właściciela.Wygląda na to,że zdrowie i kondycja załogi firmy jest dla nich mało ważna.Naprawdę nie widzą,że to działanie na krótką metę ? Co musi się stać by do zakutych łbów trafiło,że dalsze zwlekanie z poważniejszymi decyzjami spowoduje jeszcze większe perturbacje zakładu ? We Włoszech zamknięto zakłady produkcyjne. Polacy i Ukraińcy mają być mięsem armatnim w drodze do zysku włoskich właścicieli choćby po trupach ??? Zbliża się,tak myślę apogeum zachorowań na COVID-19,W Mysłowicach,Katowicach,Sosnowcu,Imielinie,Tychach jest już wiele zdiagnozowanych przypadków zarażeń. Jedyną receptą dyrekcji firmy jest mierzenie temperatury ? Nie ma nawet środków dezynfekcyjnych,które nota bene mogą skutkować w warunkach pracy biurowej ,a produkcyjnej już nie. Tylko tyle umiecie zaproponować załodze ? I myślicie,że załoga (jeśli kiedyś pandemia się skończy) zapomni o waszym braku działań ? Wiadomo,że nikt nie chce by firma upadła bo daje na chleb wszystkim zatrudnionym !!! Moja propozycja choćby tylko jako wyjściowa do rozpoczęcia rozmów z załogą,jeśli oczywiście ktoś ze związków czy dyrekcji to przeczyta. Od 30 marca zamknąć zakład na 2 tygodnie,do świąt wielkanocnych. Tydzień urlopu taryfowego (za zgodą pracowników) dla wszystkich i tydzień postojowego wypłaconego przez firmę w jakiejś sensownej wysokości tak by finanse zakładu nie podupadły ,a załoga miała z czego żyć. Potem zobaczymy jak rozwinie się sytuacja z zakażeniami. Może zaczniecie wreszcie patrzeć dalej niż czubek własnego nosa i kilka dni do przodu ???

Wickman
@Frank

Tu nie ma co czekać do 30tego.zarazen coraz więcej. Jak już będzie w zakładzie to będzie za późno.

@Wickman

Normalni ludzie widzą zagrożenie. Konieczna jest rozmowa z dyrekcją. Ludzie się boją o zdrowie swoje i rodzin. Najgorsze przed nami. Trzeba podjąć decyzje teraz żeby potem kiedy skończy się epidemia mieć do czego i kim wracać. Praca i firma jest ważna ale zdrowie i życie najważniejsze.

Zagłebiok

Co ty pierdzielisz ,gówna jakieś tu wypisujesz ,ludzie o poważnych sprawach piszą trolu przepłacony .Ludzi nie dzieli się na hanysów i goroli tylko na mądrych i (usunięte przez administratora) ,ty jak.widać jesteś idiotą

Hanys Ortodox

Jak ci sie nie podobo, to pocoś ta gorolsko rzić wcis na tyn Śląsk. Trza se było siedzieć na klepisku w tyj swojej ziemiance i s.r.a.ć przez żyrdka a nie zanieczyszczać nom luftu. Pozdro dlo normalnych.

adeptka

wirusy, świrusy, a podwyżka kiedy?

Kobi
@adeptka

Jakie podwyżki jest koranowirus żadne podwyzki będą Was straszyć zwolnieniem jak w 2008 !

Zenek

Prawda to ze kogos dzis karetka w kombinezonach wywiozla? Pracujemy jutro?

Jol

Jaki dzial?

Igor
@Jol

Podobno TAPL

Mac

Jestes w robocie i masz tyle czasu ze piszesz na forum? Na ktorym dziale takie nudy? Kontrola czy preseting?

Długi
@Mac

Kto wie może gruby ,,B,, kontrola jemu się nudzi w pracy co widać siedzi na pół piętrze i kawy pije cały czas, ciekawe kiedy zacznie chodzić wypytywać gdzie nowe mieszkają i kto je zna.

zawryj dziub
@Mac

Nie interesuj się,jesteś niewolnikiem i tak już pozostanie . Szybko do roboty.

noc kabaretowa

20+ osob po sprawdzeniu temperatury nie wpuscili na zaklad!!! Milej porannej zmiany zyczymy!!!

pisiury

prawda jest taka ze jakbyscie rzeczywiscie bali sie o swoje zdrowie i zycie to po prostu nie przyszliscie do pracy ale piecze was te 150 zl premii to wolicie wyplakac sie na goworku zalosne

Zyciowy
@pisiury

Z tej małej pensji nie udało się odłożyć a wirus będzie jeszcze szalał do czerwca a z czegoś trzeba żyć więc nie fanzol

pisiury

prawda jest taka ze jakbyscie rzeczywiscie bali sie o swoje zdrowie i zycie to po prostu nie przyszliscie by do pracy ale piecze was (usunięte przez administratora) o te 150 zl premii wolicie sie wyplakiwac na goworku haha

Zostaw merytoryczną opinię o Manuli Hydraulics Polska S.A.

• Jak się pracuje w Manuli Hydraulics Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Manuli Hydraulics Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 268.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Manuli Hydraulics Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 220, z czego 67 to opinie pozytywne, 60 to opinie negatywne, a 93 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Manuli Hydraulics Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Manuli Hydraulics Polska S.A. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Manuli Hydraulics Polska S.A.