Opinie o Unilever w Poznań Al.jerozolimskie 134

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Unilever. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Unilever o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unilever w Poznań Al.jerozolimskie 134

Maciej

Czy w obecnej sytuacji jest sens narażania własnego zdrowia i nie tylko w czasie cidsenia do pracy, szczególnie RS ???

Surdyk

A co takiego wam zrobil ?

Biladen
@Surdyk

Nieogarniał produkcji wiecznie jakieś przestoje tyły w produkcji

kontiki

po 12 godzin pracy dziennie to wyprudukijemy multum zupek zdrowych amino Polak potrafi wykarmimy zdrowo świat same witaminki

kontiki

maja wprowadzic 12 godzin pracy idziesz na 6 wsztajesz, przed 5 w domu jestes 19 i idziesz spać bo rano trzeba wstac i cień człowieka funkcjonujesz jak lunatyk ale co tam biurowi robia zdalnie a ty (usunięte przez administratora) wdomu jestes jak j w holelu przeciez wszystko same sie zrobi. koronaeirus twierdza ze to lepiej ty po 12 gidzinach cień człowieka co tam zadzwonia Ci w wolne czy chcesz nadgodziny przeciez wysłany i meil ( wiemy o co chodzi)i uradowany ze Zakład dobie pandemi karmi świat jak potrzebne sa ZDROWE ZUPKI jaki zachwyt - propaganda zero jakuejś premi za to ze chodzimy i narazamy zdrowie, to jeszcze troche bedziemy pracowac jak w Jponi sa tacy cio chca po12 jakby im zaproponowal to i 5 razy w tygodniu by chodzili no tak żona brynczy to do pracy ( nieliczni chyba) człowiek zero liczt sie mamona w korporacji A zwiazki izawodowe cisza Na stołówce juz zero płynu do odkarzania zabrakło?

Firma Unilever poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Leszno
madzia

Powiedzcie mi czy teraz tez pracujecie normalnie jak panuje epidemia koronawirus czy dużo osób poszło na urlop bo jesteście dużym zakładem .Bądź wstrzymana jest produkcja

Janek
@madzia

Ktoś mądry wpadł na pomysł żeby pracować po 12 godzin dziennie , bo inaczej pół Europy zginie z głodu.

Zdaję sobie sprawę że żyjemy w dobie kryzysu...Ale kto się ze mną zgodzi że nowy kierownik jest w 100%milszy i otwarty dla ludzi niż jego poprzedniczka?

kontiki

brak środkòw dezynfekujących ktòre kiedyś były chiciaż do czyszczenia maszyn brak maseczek na twarz które tez były dostępne rękawiczek ochronnych dla praciwnikòw a to zakład spożywczy Panie sprzataczki gdzieś znikneły nie widać podcrawiwegio chociażby przetarciak klamek od jadalni czy ubikacji dlaczegio na wszystkich działach brak środkòw do dyzenfekcji rąk.

ona z unilevera

Ja pracuje z umowa na stałe w unilever 15 lat i nie narzekam bo mam 3 tys zł netto na produkcji .Jeszcze socjal jest więc zle nie jest.

chyba na 4 brygadach

Ona
@ona z unilevera

Hej A jak można tam wysłać cv bo jestem zainteresowana praca ??

Alicja
@ona z unilevera

Czy Unilever zatrudnia również Ukraińców?

W
@Alicja

Tak

Kura

Giermach ma malego! Sam widzialem jak szukal go w damskiej toalecie.

mich sur

a męskiej nie było

Ototo

Wejście spowrotem tego waszego kierownika z cukrowni do siebie

Witam, mam pytanie czy ktoś się orientuje czy Unilever to duza firma? Ilu mają Przedstawicieli Handlowych na rynku? Czy warto tam aplikować ?

Gosc

Praca w Unilever pracując w systemie czterobrygadowce można zarobić naprawdę dobre pieniądze .Jedynym minusem jest praca w weekendy. święta .Na trzy napewno lepiej bo bez weekendów za to trochę mniejsze pieniądze ale ogólnie nie polecam ze względu na agencję

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Unilever?

czy jesteś mobilny

Tomasz S

Giermach ma małą fujarke która macha na hali

@Tomasz S

a skąd wiesz

Jan

Mam prośbę czy wiecie co sie dzieje w cukrowni w Srodzie wielkopolskiej? Otóż kiedrownictwo wprowadza mobbing pomiędzy pracownikami. Ąż się pracować nie chce,co się w tej firmie wyprawia odkąd przyszedł i został szefem pakowni Tomasz S.

Bernard
@Jan

Kogo obchodzi co się dzieje w cukrowni w Środzie?

@Jan

robią tam 3 zmiany

Szewczyk Dratewka

Witam. Pisze ze Środy Wielkopolskiej, gdzie Tomasz S. przyął się właśnie , jako " szef pakowni cukru ". Facet pracuje od 1go maja, a jeszcze się nie przedstawił załodze...możliwe, że nie jesteśmy godni, czy coś... Zastanawiamy się, czego spodziewać można się, po tym faceciku, który do tej pory nie wystawił nosa zza biura, a zarysowany grymas na twarzy nie wygląda zachęcająco. Proszę w imieniu kolegów, o odpowiedź, czy facet: Ujdzie, karierowicz , straszny karierowicz, karierowicz do kwadratu, czy tragedia ?

Bonzo
@Szewczyk Dratewka

A to jest normalne na niego. On z byle kim nie robisz zmawia a o przywitaniu to możesz zapomnieć. W Unileverze nazywali jego BURAKIEM. Typowy człowiek dla firmy. Stara sprzeda za awans. W Unileverze ktos posadzil go o mobbing i musial sie ewakuować. Ogólnie współczuje wam.

Przemek

Uciekajcie stamtąd !

Grzegorz Brzęczyszczykiewicz
@Szewczyk Dratewka

A pracował on w spedycji na chłodni w unileverze ? Ma takie ząbki dziwne ?

Stefan
@Grzegorz Brzęczyszczykiewicz

Od jedzenia burakow cukrowych ma takie zabki

Stefan
@Grzegorz Brzęczyszczykiewicz

Wiesz co on przez wiele lat pił kawe z brudnego spieniacza to dlatego ma teraz krzywe zeby.

Grzegorz Brzęczyszczykiewicz
@Stefan

Jeśli mowa o tej samej kanalii bo ja miałem nieprzyjemność pracować z tym burakiem genetycznym o ksywce "Ząbek" ze spedycji. Ponoć go (usunięte przez administratora) już.

Puma
@Bonzo

A teraz podobno pracuje w Pfaifer @ Langen środa wlkp. I w tej firmie wprowadził mobbing. Zero poszanowania dla pracowników.

Fiolek
@Szewczyk Dratewka

Popieram Twoją opinię Tomasz S ,nie dosyć poniza ludzi. to jeszcze wprowadzil mobbing.

Bogdan

A powiec w jaka ta firma sie nazywa gdzie Tomek S . Pracuje ? Trzeba inych poinformować jaki to on jest.

Puma
@Bogdan

Teraz pracuje w Pfeifer@Langen Środa Wlkp.Zapóżno już wprowadził mobbing w tej firmie.Zero poszanowania dla pracowników.

?????

Poznań ul. Bałtycka Stanowisko pakowacz. Ktoś wyrazi swoją opinię ? Czy istnieje takie stanowisko jak tylko pakowacz bo wierzyć mi się nie chce. Pewnie dziesiątki innych obowiązków jeszcze.

Wsad
@?????

Tak istnieje, przez Randstad czy przez unilever? Ogólnie układasz na palecie i robisz wszystko inne co zleca kordynator jak są przerwy w produkcji, sprzątanie itp

?????
@?????

przez unilever. jaka atmosfera przede wszystkim ?

Bluegirl
@?????

Ogółem pakowacz to tylko przez pośrednika. Zarabiają więcej niż operatorzy maszyn.

Tonik

Jaką macie atmosferę i na jakie zarobki można liczyć?

unileverova
@Tonik

Ludzie są rózni ja zarabiam 3300zł netto w 4 bryg .Na 3 zm maja trochę mniej. Nowym nie wiem ile dają na początek.

Bodzio
@Tonik

Najlepsza atmosfera jest na nockach...

@unileverova

Chciałby dowiedzieć się, czy za pracę w systemie czterobrygadowym przysługują dodatki finansowe lub można zarobić więcej pracując na akord?

Karolinka

Jutro mam rozmowę kwalifikacyjna jak się przygotować?Słyszałam że stawka jaką i zaproponowano jest indywidualna i nie mam nikomu m,owić to normlne i praktykuje się u Was?

ZMIANOWIEC MIERNY
@Karolinka

Jakie stanowisko?

@Karolinka

Jeśli jesteś już po spotkaniu rekrutacyjnym, to może coś więcej na temat jego przebiegu?Czego trzeba się spodziewać?

Zostaw merytoryczną opinię o Unilever - Poznań

• Jak się pracuje w Unilever?

Zobacz opinie na temat firmy Unilever tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unilever?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 15 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Unilever
2.3/5 Na podstawie 433 ocen.

Unilever