Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Telepizza Poland Sp. z o.o. w Warszawa

babe

pracuje w telepizzy rok i pierwsze słysze zeby były karaluchy czy szczury!!! jak muchy wlatywaly to zaraz siatki sie zakladalo. kosze zawsze musza miec zamkniete pokrywy, na ladzie pizzerskiej nie moze byc ani kropli sosu, na stole po kazdej pizzy trzeba zmiesc mąke, ciagle mycie rak az do przesuszonej skory!!! moj szef lokalu sam zajmuje sie myciem pieca, szefowie zmiany caly czas krzycza umyc kratki, opronic kosz, zamiesc, wymyc lokal, zobaczyc do lazienek czy czyste!!! a jak ma przyjs superwizor to juz wogole, musimy przelewc sosy do innych pudełek bo tamte w trakcie uzywania sie zbrudzilo, odsuwac trzeba lade i wszystko tam wymiatac! kiedys odsuwajac lade przy pomocy kolegi bo ciezka jest jak cholera to plytka pod nia pekla i zaraz trza bylo nowa wstawic. sprzataczka ma tyle roboty rano ze nie wie w co rece wlozyc a ciagle jej szef wymysla co ma wyczyscic. sama czesto siedze na zmywaku i mecze sie z zasknietym sosem barbecue na kuwetach czy pudelkach. nie pamietam tez zeby ktos komus ,,dorzucal cos'' do pizzy. pracuje rok i powiem ze na jakies pieniadze zeczywiscie trzeba zapracowac. dodatem jescze ze moj lokal znajduje sie w Katowicach nie w warszawie ;)

mmm

pracowałam w telepizzy jako kierowniczka. nie jem pizzy od tamtej pory ;P. dla mnie wszyscy byli mili z kregu "kierownikow" i pracowników. odeszłam bo zmienili mi lokal i nie moglam dzostosowac grafiku pod szkołe (bo bylo za malo ludzi), miłam na zmienie 1 dostawce 1(usunięte przez administratora). ale powiem Wam ze w sumie gdyby nie ta moja szkola to bym sie pomeczyla przynajmneij jakies doswiadzczenie :) bo ja przezstaje wiezyc w to ze w polsce gdziekolwiek jest dobrze.......

angel

mysle ze po przeczytaniu takich wpowidzi normalenu czlowiekowi robi sie slabo .... a szkoda ...bo Telepizza zatrudnia sporo osob wiadomo zdarzaja se wpadki .....ale przeciez zawsze ponarzekac mozna... i przyczepic sie do wszystkiego ...uwazam ze jesli ktos jest fair.... praca w tp ... nie jest zla ...wbrew pozorom mozna awansowac...tak w sumie troszke checi... problemy codzienne wynikaja....ze zlosliwosci ludzkiej ...

Anonim telepizza

Bardzo często się okazuje ,że takie głupoty na forum wypisują osoby ,które zostały zwolnione z różnych przyczyn i teraz czują chęć odreagowania i wyżalenia się jak to było strasznie źle. Jeżeli ktoś ma karaluchy-mutanty w domu , to nie znaczy,że takie same biegają w lokalu , w którym kiedyś pracował...takie wypowiedzi to żenada i wstyd. Zawsze można poszukać sobie innej pracy...podejrzewam,że niektóym ciężko jest spojrzeć Kierownikowi lokalu w oczy ...lepiej "smarować wymyślone historyjki na forum.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Zostaw merytoryczną opinię o Telepizza Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Telepizza Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Telepizza Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Telepizza Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Telepizza Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Telepizza Poland Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Telepizza Poland Sp. z o.o.

Telepizza Poland Sp. z o.o.