Opinie o Grupa Kapitałowa Specjał w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Grupa Kapitałowa Specjał. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Grupa Kapitałowa Specjał o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Kapitałowa Specjał w Rzeszów

Czacha

Nie polecam pracowałem dwa lata ciągła harówa wszyscy skarżą się na wypłaty jesteś skubany za wszystko w tej firmie nie zarobisz omijać szeroki łukiem:(

Katarzyna

Czy ktoś z Was pracuje bądź pracował w tej firmie i podpisywał poręczenie na 50tys zł ? Firma wymaga takiego poręczenia. Czy to jest bezpieczne ?

Pola
@Katarzyna

Na stanowisku kasjerskim? Nikt się na to nie zgadza, szukają jeleni.

Aplikujacy

Czy można jakieś informacje o rekrutacji na stanowisko pH. Da rozwoju sieci? Jakie warunki (płacę, samochód)? Ile etapów?

Nie polecam. Rozmowa rekrutacyjna to jakaś kpina. W kółko te same pytania, niezmierzające do niczego. Propozycja zarobków bez komentarza.

Magazynier

Średni.

Mam wszelakie uprawnienia więc nie miałem problemów.

logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
ONET

Polecam prace w GK, bardzo porządna firma, firma która w czasie kornawirusa zatrudnia, wypłata na czas, pełne wprowadzenie przez kierownika chociaż i tak znałam się na wykonywanej pracy. Polecam

:o
@ONET

Kto to pisał? Ktoś z rady nadzorczej?

ALEK

Interesuje mnie praca na stanowisku: Specjalista ds. Kontroli i Windykacji Należności Jak wygląda ta praca, dział, ludzie pracujący w tym dziale i kwestia zarobków?

Aga

Ja bardzo lubię pracę w GK, odpowiednia płaca za odpowiednią pracę.

Pytam
@Aga

Czym się zajmujesz w grupie i w jakim przedziale są Twoje zarobki?

Myślę

Czołem Wszystkim Potrzebuję pomocy. Jak w Rzeszowie wygląda praca na stanowisku kierowcy kat. C. Interesują mnie zarobki oraz czy dalej jest w tej firmie weksel do podpisania.

@Myślę

Oczywiście że jest. Jak coś (usunięte przez administratora) to płacisz proste! Przy tych zarobkach jak od czasu do czasu zapłacisz 50zl to ci korona z głowy nie spadnie

Gladek

Jeździłem tam miesiąc po przejęciu bać-polu w Ostrowcu kierowca kat c 2500 na rękę na umowie najniższa krajowa (prywaciarz z łącznej) wnoszenie towaru do sklepu , nie ubezpieczony towar, chcieli mi dac weksel do podpisania. Takie firmy powinny wziąć pod lupę pip, itd, US nie polecam największemu wrogowi magazyn Ostrowiec świętokrzyski

@Gladek

A zapomniałeś już jak za pijaństwo wyciągali Cię za uszy? Popatrz najpierw na siebie, dopiero krytykuj innych.

Gladek

Hehe chyba ci się osoby pomyliły ???? pozdrawiam cały kołchoz ????

Specjał. Ostrowiec
@Gladek

Ale to pracowałeś człowieku dla transportu najemnego, a nie dla Specjału. Najpierw się dowiedz dla kogo pracujesz, dopiero smaruj na forum.

ktos
@Specjał. Ostrowiec

Tam też musi być ciekawa atmosfera skoro nawet na forum pilnują wypowiedzi jak by firma była tak wspaniała to nikt by złego słowa nie powiedział. Może ktoś się z pracowników się wypowie a nie ci co mają za to srebrniki

Ewa z Warszawy
@ktos

Witam firma to Specjal to są (usunięte przez administratora) i tylko ludzi wykorzystują ja pracowałam miałam dostać umowę o pracę bo mam 2 grupę to dostałam na 3 miesiące temu umowę zlecenie kłamcy i (usunięte przez administratora) ostrzegam

Lech
@Ewa z Warszawy

Dlaczgo ktoś fltruje i usuwa negatywne wypowiedzi pracoqników.Czyżby bali się prawdy.

@Lech

Ponieważ firma walczy z hejtem w internecie. Tylko nie całym, a skierowanym w stronę spółki. Oficialnie ogłosiła praconikom, że mają donosić do działu prawnego o nieprzychylnych wpisach, który ma ścigać ich autorów. Wpisy mają by usuwane, a strony blokowane. Myślę, że poprawę wizerunku firmy powinno się przeprowadzić w inny sposób. Jak zaniechanie negatywnych działań wobec pracowników (Nie będe pisał jakich, bo ktoś powie, że hejt. Możecie poczytać opinie innych póki jeszcze są), podwyżki i lepsze premiowanie dla doświadczonych i zaangażownych pracowników, lepsze nagrody za wyróżnienia niż dyplom i wino lub całkowita rezygnacja z tego na rzecz podwyżek, dodatkowe benefity socjalne (cała masa do wyboru jak dodatkowa kasa na święta, dofinansowanie opieki medycznej, aktywności sportowej, ubezpieczenia), szkolenia i wiele innych sposobów (w internecie jest pełno artykułów czego oczekują pracownicy). Pracownik zadowolony i zdrowy to pracownik bardziej wydajny, więc warto w niego inwestować.

kiero
@Ewa z Warszawy

A gdzie Pani pracowała, bo na pewno nie w oddziale Warszawa. Tam żadna Pani (usunięte przez administratora)nie pracowała (chyba,że nick fikcyjny). Ale mimo wszystko, żadna kobieta z grupą inwalidzką (i bez niej) nie była zwalniana w ostatnim czasie.

kiero
@Ewa z Warszawy

Umów zleceń nie ma, wszystkie umowy są o pracę.

Alicja
@kiero

To super, że firma oferuje stabilne zatrudnienie na umowę o pracę. Czy te umowy są na czas nieokreślony, jak to wygląda w Grupa Kapitałowa Specjał? Będę wdzięczna za informację!

Ioo
@Alicja

Dlatego dają umowy o pracę. Li tylko że są dotacje z PFRON. Dlatego szukają tylko z grupą.

@Gladek

Ciekawe bo w Rzeszowie poza najniższa podstawa doliczane są inne rzeczy do wypłaty. I całościowo wyjdzie że 4 tys na rękę a nie tak to piszesz 2.5

Łuki

Dzień dobry mam pytanie do aktualnie pracujacych bądz byłych pracowników tej firmy jako ochroniarz Jaka jest atmosfera Czy są jakieś benefity np karty multispirt ubezpieczenie medyczne itp I czy są wypłacalni ?

@Łuki

Nie wiem na ochronie jak jest ale jeżeli umowa jest że specjałem a nie zewnętrzna firma. To są wszystkie benefity o Których było pisane. I są wypłacalni

PrzedstawicielAdam

Jak wyciąga praca przedstawiciel w Pruszczu gdańskim? Widziałem ogłoszenie ostatnio i zastanawiam się czy aplikować.

Gydi

Nie polecam tej firmy kierownik Janusz Krasibicki to kompletny (usunięte przez administratora) ignorant

Ela

Omijajcie centrale w Rzeszowie i pracę w biurze! 3etapy rozmowy a na ostatniej informacja o zarobkach, żenada, najniższą krajowa w biurze zarządu!!! Oczywiście wcześniej była mowa o wynagrodzeniu dostosowanym do doświadczenia, w moim przypadku to 20 lat....Stracony czas... Poza tym pan z HR,.... Po prostu odradzam pracę

qulson

Witam pracował ktoś jako magazynier w Rzeszowie i możne się podzielić opinią o zarobkach i atmosferze oraz czy wymagane są uprawnienia na wózki widłowe.

Magazyn
@qulson

Odpuść sobie, weksel inblanco i płacisz za straty z własnej kasy. Ogółem firma uduś. Robiłem kiedyś w tej firmie to wiem jak jest

Iga

Witam Czy ktoś pracował w biurze na Bierutowskiej we Wrocławiu w tej firmie?Jako specjalista do spraw obsługi klienta.

@Iga

Spróbuj zapytać na opiach o Specjał Wrocław, a nie Rzeszów https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,1020811

jepet
@Iga

byłem na przejęciu przez specjał po 12 msc na inwent z biur zostało 2 osoby

mixx

Pracował ktoś i może na stanowisku Pracownik magazynu i może się podzielić opinią o zarobkach i atmosferze w pracy.

Małgorzata
@mixx

Ja też bardzo chętnie się dowiem jak wygląda praca na magazynie? Czy wymagane są kursy na wózek widłowy?

jepet
@mixx

dawniej były weksle zostawiłem tam dobre auto

Witam czy ma ktoś informacje na temat przedstawicieli handlowych. Jak praca oddział Pruszcz Gdański. Widzę że szukają na kujawsko pomorskie.

midzik

Moja boiska osoba pracuje w Specjal na ochronie w Tarnowie. Pieniądze na czas, kierownik ok, grafiki też. Najniższa krajowa ale no cóż lepszy rydzyk niż nic

Taka jedna kobieta
@midzik

Pracuje w firmie Specjał od dobrych kilku lat..atmosfera ok,wypłata na czas ,kierownik dba o pracowników, oddział Tarnów....cóż liche zarobki ale lepszy wróbel w ręku niż kanarek na dachu.....kierownik ok, kasa się zgadza ,tylko z odzieżą służbową jest jak jest A czasem zamiast gazetki firmowe może by bona na święta można pracownikowi?

Ewulek

A jak z pracą w księgowości, ile można dostać księgowa z 2-letnim stażem?

Roman
@Ewulek

Akurat firma szuka księgowej. Na stronie https://www.pracuj.pl/praca/ksiegowa-ksiegowy-rzeszow%2Coferta%2C7113249 znajdziesz tę ofertę. Niestety nie znam wysokości wynagrodzenia, ale firma oferuje system premiowy i możliwość skorzystania z benefitów. Napisz jeśli będziesz aplikowała.

@Ewulek

Tyle samo jak początkująca lub z kilkuletnim doświadczeniem czyli Minimalną krajową + premie

Busiarz

Zamierzam współpracować z firmą Specjał we Wrocławiu jako przewoźnik z zarejestrowaną działalnością gospodarczą. Obiecują 2,5% od wywiezionego towaru. Czy ktoś pracował w takim systemie? Na jaką kwotę można średnio dziennie wywieźć? Płacą w terminie. Znalazłem całe mnóstwo niepochlebnych opinii pracowników magazynu, ale praca na działalce to jednak inna para kaloszy. Będę wdzięczny za opinie.

@Busiarz

już nie jestem zainteresowany współpracą ze Specjałem. Firma wymaga podpisania weksla in blanco, co jak wynika z wpisów ludzi zatrudnionych w magazynie zawsze kończy się obciążeniem wystawcy weksla. Pomijam tu kwestie prawne takiego przymuszenia. Kolejną sprawą jest przymuszanie do załadowania na samochód o DMC do 3500 kg, ładunku o wadze około 2500 kg (8 palet spożywki), co przy wadze własnej około 3000 kg, daje nam masę całkowitą około 5500 kg, czyli jakieś 2000 kg za dużo!!! Jest to oficjalny wymóg szefa magazynu odpowiedzialnego za ładowanie samochodów dostawczych. Jedyny plus jaki widzę, to możliwość zarobienia niezłych pieniędzy, przy założeniu rozwiezienia 16 palet dziennie. Pytanie, czy jest to czasowo do zrobienia, jeśli są sklepy, gdzie trzeba rozładować ręcznie. Zakładam ładowanie dozwolonej prawem wagi, czyli powiedzmy dwóch palet na raz (na to szef magazynu wstępnie zgodził się). Wiem, że chłodnie (i nie tylko) jeżdżą często przeładowane, ale nikt mi nie powie, że takie praktyki popiera, bo naraża to nie tylko przeładowanego kierowcę, ale też innych użytkowników naszych dróg. Firma Specjał powinna przemyśleć temat, bo czerpanie zysków, z jakby nie patrzeć, niezgodnej z prawem dystrybucji nie jest metodą na długofalowe prowadzenie firmy. Pomijam traktowanie magazynierów, bo to już inna bajka.

konopie
@Busiarz

Kolego busiarzu to zmień samochód i płać podatki miej tachograf przez takich jak ty my przewoźnicy (prawdziwy) tylko tracimy bo wy tymi pseudo ciężarówkami bo ja mam większą ładowność w osobówce niż ty zanizacie stawki za transport i siejecie śmierć na drodze jeździcie po kilkanaście godzin codziennie nie patrząc na czas pracy Ja na miejscu kierownika w (usunięte przez administratora) bym miał takiego przewoźnika który wozi towar przeładowanym samochodem bo w razie wypadku tylko popsuje opinie o firmie chyba że chcesz wozić puste te 2 palety i to nie wiem czy nie przekroczysz dmc jak masz kontener windę i agregat nie pozdrawiam busiarzu

@konopie

@konopie nie wiem czego nie zrozumiałeś w mojej wypowiedzi, bo jasno napisałem, że nie jestem zainteresowany jeżdżeniem dla firmy, która oczekuje (a nawet wymaga) przeładowania samochodu. Niekoniecznie zgodzę się z twoim zdaniem dotyczącym załadowania dwóch pustych palet, bo taki samochód może legalnie załadować 500-600 kg (zależy od marki i wyposażenia, które może być różne), ale masz rację, że takie busy nie powinny wyjeżdżać na drogę przeładowane. Inna sprawa, że jak słusznie zauważyłeś, zabierają pracę ,,prawdziwym,, przewoźnikom. Mimo wszystko uważam się za przewoźnika, bo wedle prawa takim jestem, tyle, że nie mam tylu obwarowań dotyczących głównie biurokracji. Podatki płacę, jak każdy inny przewoźnik, więc nie wiem, co ma znaczyć ta uwaga. Mogę też odbić piłeczkę- jeśli przerasta cię praca jako ,,prawdziwy,, przewoźnik, to kup sobie busa na 8 palet i szukaj zleceń do 1000 kg, które możesz legalnie wozić. Życzę powodzenia i mimo wszystko pozdrawiam

BUSIARZ 2
@konopie

Wczytaj się się dobrze w to co Busiarz napisał, widzę że masz problem ze zrozumieniem tego co piszą inni. Kolega Busiarz widzi ten problem o którym piszesz i w pełni się z tobą zgadza, bo nie podejmuje współpracy z takimi ,,kołchozami'' jak specjał. Ta firma bazuje głównie na napojach. Busiarz pisze że przy 18 paletach to dobrze by na tym wyszedł. Tak przeliczając, średnio jedna paleta to 500kg x 18 = 9ton, to wszystko trzeba pownosić do sklepów [piwnice, schody, korytarze] - bo to nie jest spedycja że zjeżdżasz paletą i dalej. Do tego dochodzą opakowania zwrotne, które też trzeba załadować, rozładować i się z nich rozliczyć. Czyli do tych 9 ton trzeba dodać kolejne kilogramy. Za nietypową butelkę [lub jej brak], skrzynkę trzeba zapłacić. Tak samo jak za braki w towarze, lub uszkodzenia - bo towar zdaje kierowca. Nie zgadzasz się z tym, nic nie szkodzi, przecież mają twój weksel, a wszystkie obciążenia dostajesz, gdy ty już o nich zapomniałeś, i nie jesteś w stanie przypomnieć sobie danej sytuacji. JAK NAJDALEJ OD TEJ FIRMY.

@BUSIARZ 2

@busiarz 2 dziękuję za potwierdzenie moich przypuszczeń. Śmierdziało mi to od początku, dlatego dałem sobie spokój z tą firmą. Dla wszystkich potencjalnych chętnych do pracy w Specjał, skuszonych możliwością zarobienia niezłych pieniędzy- nie podpisujcie weksla, bo tym samym zobowiązujecie się do zapłacenia za wszystko, co Specjał każe wam zapłacić. Od tego nie ma odwrotu. Nie wierzycie, spytajcie prawnika, któremu ufacie. Swoją drogą, nie wiem, jak to jest możliwe, że firma, która należy do większych dystrybutorów, prowadzi działalność w sposób urągający wszelkim normom etycznym. Nie wspomnę o normach współpracy biznesowej. Jak to może funkcjonować przez tyle lat???

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Kapitałowa Specjał - Rzeszów

• Jak się pracuje w Grupa Kapitałowa Specjał?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Kapitałowa Specjał tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Kapitałowa Specjał?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 11 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Kapitałowa Specjał?

Kandydaci do pracy w Grupa Kapitałowa Specjał napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Kapitałowa Specjał