Opinie o Paul Specjał w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Paul Specjał. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Paul Specjał o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paul Specjał w Wrocław

Do teraz nikt nie odpowiedział na zapytania co do kierowcy kat C a mnie jeszcze z parę miesięcy temu pokazywała się oferta. tam w niej wtedy wpisana była po prostu minimalna krajowa. Czy do dziś doszło do jakichś większych podwyżek?

Koniu Nowy wpis

Witam Może ktoś opisać jak wyglada praca jako kierowca kat.C ? Czy odpowiada się finansowo za przewożony towar ? Jeśli na palecie się coś rozwali.

Administrator Nowy wpis

Na jakie zarobki można liczyć w firmie Paul Specjał na stanowisku Operator Wózka Widłowego? Czy pracownicy dostają premie?

Wojtek Nowy wpis

Zdarzają się u Was zwolnienia dyscyplinarne ?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Paul Specjał? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Praca Warszawa!!!? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Jan Serce

Witam. Mam prośbę, poszukuje pilnie pracy. Chciałem sie dowiedzieć czegooperatoj o tej firmie zanim tam wyślę CV na operatora wózka np. Niestety z tego co widze rzadko tu ktos zagląda i ciężko stwierdzić i jak z ta firmą bo nie ma aktualnych wpisów. Interesuja mnie zarobki i o co chodzi z tą odpowiedzialnością materialną bo po mieście krążą różne plotki na temat tej firmy i aż ciężko w niektóre uwierzyć.... Proszę uczciwych o odpowiedz na moje pytania... Pozdrawiam serdecznie

an
@Jan Serce

Wcisną ci umowę odpowiedzialności materialnej i skończysz jak ja i wielu innych w sądzie.Towary się terminują niszczą i jeszcze ich przekręty w komputerach.Fizycznie towaru na magazynie nie ma a ginie.W rok czasu idzie dorobić sie 20 000zł długu i pracodawca odrazu zakłada ci sprawę w sądzie.Nie polecam i przestrzegam.Najgorsze szambo w jakie w życiu się władowałem.

mt
@Jan Serce

potwierdzam poprzednika. Praca w tej firmie kończy sie sprawą w sądzie za towar który zaginął a nigdy nie trafił na magazyn. Na szczęście dowodów brak, umowa o odpowiedzialności materialnej niezgodna z prawem. Tylko szkoda czasu na łażenie po sądach. Nie polecam

Magdalena
@mt

To co piszecie na temat umów o odpowiedzialności i ich konsekwencji jest niepokojące, nikt by nie chciał wpakować się w taką sytuację... Jak rozumiem Wy od dawna nie jesteście już pracownikami firmy, więc interesuje mnie, czy w dalszym ciągu w firmie obowiązuje taki rodzaj umów?

WKS Śląsk
@an

Robie tu od ponad roku i żadnej umowy ziomeczku nie podpisałem. Praca spoxik urobić się trzeba jak wszędzie żeby zarobić ale nie jest tak (usunięte przez administratora) jak w eurokeszu gdzie robiłem przez 3 lata i się dorobiłem nerwicy. Tu se robie w tygodniu a w sobotę i niedzielę mam luz bo hurtownia zamknię. 3 z przodu mam co miesiąc a i czwórka czasem wpadnie

karo lina
@mt

mt jak dobrze pamiętam to ciebie zwolnili bo kaszę gryczaną ukradłeś i to chyba najlepiej mówi jaką osobą jesteś

WKS już nie robi a płaci
@WKS Śląsk

Darek napisz opinię teraz bo chyba zmieniłeś zdanie co ?

WKS już nie robi a płaci
@karo lina

Zmienił opinię ale ja nie od specjału uciekaj jak najdalej

Jaką macie atmosferę w pracy? Czy duże są zabezpieczenia w firmie przed wirusem?

Buli

Witam dostałem propozycję pracy jako kierowca kat C ma ktoś informacje jak płacą jakie warunki zatrudnienia bo to co widzę ponad połowa firm daje jałmużnę jakieś kobinacje najniższa krajowa reszta pod stołem albo dziwne premie po dwie karty do tacho pozdrawiam

Magdalena
@Buli

Niestety ja nie jestem w stanie Ci powiedzieć, jak wyglądają zarobki w Specjał. Dopiero szukam informacji, podobnie jak Ty. A jakich zarobków oczekujesz?

Stegi
@Buli

4-5 lekko wyciągniesz i wszystko na umowie. Tu dwóch kart nie potrzebujesz bo norm nie przekraczasz a praca pon-piąt także pauzy się same kręcą.

Po krótce, wysłane CV, oddzwonili, umowili się. Rozmowa normalna, bez fajerwerków, taka jak zawsze. Na końcu - oddzwonimy. Oddzwonili, w środku tygodnia że sa zdecydowani i mam już rzucać wypowiedzenie obecnemu pracodawcy żeby do nich przyjść. Dodali że w poniedziałek zadzwonią z informacja czy godzą się na moją stawke czy zostaje taka jaką umówilismy na rozmowie. Przez telefon palili się strasznie, juz mam wypowiedzenie skladać, bo musze przyjsc do nich. Dobrze, że tego nie zrobiłem, gdybym rzucił wypowiedzenie u obecnego pracodawcy wyszedlbym na mało poważnego, bo Specjał się nie odezwał w "ten poniedziałek" kontakt się urwal. Profesjonalizmu zero.

Zostaw merytoryczną opinię o Paul Specjał - Wrocław

• Jak się pracuje w Paul Specjał?

Zobacz opinie na temat firmy Paul Specjał tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Paul Specjał
  • Ul Magellana 39 lok. 1