Opinie o Specjał oddział Czeladź w Czeladź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Specjał oddział Czeladź. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Specjał oddział Czeladź o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Specjał oddział Czeladź w Czeladź

Pracownik szeregowy

Bycie tzw kierownikiem to nie tylko kompetencje ale kultura osobista i szacunek do ludzi - w tym podwładnych. Tego o kierownikach zmiany otcf nie można powiedzieć, szczególnie o jednym. Widocznie zapomniał ze również zaczynał jako szeregowy pracownik magazynu. O pracowniku świadczy zachowanie w pracy i po pracy . Swoim zachowaniem wystawiamy świadectwo sobie i pracodawcy

Mila Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.

Witam. Myślimy z koleżanką nad pracą w tejbfirmie . Są jakieś zatrudnienia na sklep internetowy vzy dział jakości? Jak tama praca wygląda ..gdzie trzeba aplikować cc? :)

Lolek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

Witam Jak wygląda praca kierowcy ? Ciągle widać ogłoszenia na internecie. Na jaki zarobek i czas pracy można liczyć ?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Specjał oddział Czeladź?

@Pozytywna Nowy wpis

Praca jest ok, trzeba się tylko sporo nachodzić.Co do liderów obszaru to kompetentna, rzetelna,pozytywną, miła,przy tym spokojna i pomocna we wszystkim jest Patrycja (w okularach). Więcej takich osób i będzie ok.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Specjał oddział Czeladź? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Magazynier/Operator wózka widłowego UDT
Czeladź
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Mechanik Serwisu
Czeladź
Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o.
logo firmy Dowódca obiektu w Czeladzi / kwalifikowany pracownik ochrony
Czeladź
Seris Konsalnet Holding S.A.
Kierowca

Powiem krótko...jeżdżę z towarem na to Centrum Logistyczne masakra 2,3 godziny czekania po dokumenty za każdym razem.

Pracownik szeregowy

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Specjał oddział Czeladź? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

SamaPrawda

Pracuję już dłuższy czas w tej firmie, znam sporą część ludzi pracujących i zarządzających tą firmą więc mogę powiedzieć więcej niż Ci którzy przepracowali z miesiąc po czym ich zwolnili. Od razu powiem że moja wiadomość nie ma na celu nikogo obrazić ani nic z tych rzeczy. Może zaczniemy od brygadzistow bo to Oni mają za zadanie nas uczyć. Brygadzista od Ukraińców(Grynia) cud że takiego człowieka trzymają za brygadziste. Nie chcę mu się kompletnie nic robić a ma uczyć innych? Jaki przykład daje swoim ,,podopiecznym"? Kolejny brygadzista który przykuł moją uwagę to Łukasz z antresoli. Czy On nadaje się na brygadziste? W życiu. Nie pilnuje porządku i jest zbyt przychylny dla swoich koleżanek z pracy. No to może teraz pora na pracowników. Zacznę od wypisu. Liderka Ewelina jest nieuprzejma i krzyczy o byle co na każdego. Ecom: ludzie mają głęboko w poważaniu robotę. Stoją w alejkach i rozmawiają zamiast pracować. Wózkowi, do nich dużych zastrzeżeń nie mam. Chyba jedynie te trąbienie i głośne zachowanie z ich strony. Może teraz antresola? Tu jest dużo kontrowersji. Na zmianie Przemka ludzie nie pilnują porządków, to samo na zmianie Łukasza. A zmiana Piotra? Kobiety, które tam pracują możliwe są z pod firmy dlatego zamiast zajmować się robotą to stoją i gadają bo myślą że są nietykalne. Tak na zakończenie powiem jedno, jeśli czyta to ktoś kto jest wyżej postawiony to zajmijcie się tymi ludźmi. Ta firma długo w ten sposób nie przetrwa. Zwróćcie uwagę na to kto robi a kto nie.

Normalny

Wypowiem się jako pracownik. Dramat, kolesiostwo, kolesiostwo i jeszcze raz to samo. Atmosfera wśród magazynierów, wózkowych i zmianowych naprawdę fajna, super ludzie. Zdarzają się spiny ale to normalne wszędzie. Jednak jak dochodzi do jakiegokolwiek spotkania z kierownikiem magazynu aby sie o coś zapytać, doinformować się albo po prostu dowiedzieć się czemu wypłata to sama podstawa (najniższa krajowa) mimo wysokich wykonow to albo nie ma czasu, odsyła do innych (prace tez zleca zmianowym mimo, ze leżą w jego obowiązkach) lub mówi, ze dołoży jednak to się nie dzieje i koło dalej się toczy, sporo osób przechodzi przez firmę do pierwszych, drugich wypłat i znika. Osobiście nie polecam tego miejsca dopóki nie zmieni się kierownik magazynu lub po prostu nie dojrzeje do stanowiska i przestanie patrzeć tylko na swoje koryto jak najmniejszym wysiłkiem.

Kazek
@Normalny

młody chłopak nagle został kierownikiem - bez doświadczenia, niedawno jeszcze robił wydawke i jeździł paleciakiem. czego się dziwisz że tak właśnie jest?

Nic się nie zmieni
@Normalny

Tak to jest jak z wózkowego robia kierownika który nie ma pojęcia o niczym nie obrażając innych wózkowych.

jo

Bo to prawda.

Najgorszą decyzja jest jeżdżenie w kasku na rydwanie, też się dołączam i 50 osób też ma takie same zdanie

Marcn

Super, ale w Specjale nie jeżdżą rydwanami w kaskach. napisz na innym forum

ktoś

czy w święta się tam pracuje ?

PRAC
@ktoś

NIE I W WEEKEND TEŻ NIE.

To.
@PRAC

Zaczynasz pracę w niedzielę o 22 -uważasz że niedziela jest dniem wolnym??? Tak samo w święta, trzeba zacząć o 22 żeby kierowcy wyjechali z towarem

Prac

Poprawiło się jest lepiej niż w zeszłym roku

Ciekawy
@Prac

Witam czy są u was przyjęcia na magazyn na wozki widlowe 2wjo i 1wjo ponieważ chcę przyjść do pracy do 4F do czeladzi

bbbbbmnn
@Ciekawy

To nie jest forum 4F tylko Specjał.

Mam gorącą prośbę do osób decyzyjnych. Proszę zadbać o powietrze na magazynie. Jest zanieczyszczone spalinami przedostającymi się zza tymczasowej ściany. Wiadomo że magazyn się rozbudowuje, ale bezpieczeństwo pracowników jest ważne. Apeluje o poważne potraktowanie tematu. Zatrucie spalinami jest niebezpieczne i grozi nawet utratą życia.

O jakim magazynie piszesz?

Czy Specjał oddział Czeladź organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Jak wygląda praca na wózku widłowym?

Kierownik Pan M.G powiennien wrócić do układania palet a nie kierowania i kłaniania ludzi

Ktoś

homini homini lupus......styl zarządzania oparty o wieczny wyścig szczurów prędzej czy później skazany jest na porażkę..Nie da się tego pogodzić z jakoscia i współpraca w zespole.Jezeli człowiek jest tylko tabelka w exelu grozi mu szybkie wypalenie zawodowe.Ludzie nie są robotami.Celowe zawyżanie norm prowadzące do sytuacji ,w której człowiek pracujący 8 h nie jest w stanie sprostać kryteriom jest patologia.Celowe zawyżanie norm ,które prowadzi do zabierania ludziom pieniędzy za ich pracę jest mega (usunięte przez administratora) .A patologie się leczy.Chciwosc jeszcze nikomu nie wyszła na dobre .Przez takie postępowanie stracicie niedługo dobrych pracowników i na magazynie faktycznie pozostaną tylko alkoholicy i (usunięte przez administratora)

Pra11232
@Ktoś

Pracuje od roku nie słyszałem o zwiększeniu normy

ktos
@Pra11232

A ja pracuje od 3mcy i normę podnieśli już 3 raz

@ktos

W specjale zmienili ci normę?? Chyba z 200 na 300. Norma caly czas jest 400. Od kilku lat

Pan Karzeł

Pan Karzeł znany w środowisku Ecomowskim jako Yoda co chwile wymyśla jakiś nowy genialny pomysł jak tu utrudnić wszystkim życie. Kompletnie nie liczą się z pracownikiem i traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) Umowy są przedłużane ostatniego dnia miesiąca i do końca pracownik nie jest informowany czy jeszcze będzie tam pracować czy nie. Normy wyssane z palca przychodzi jakiś agent specjalnej troski z góry i wykonuje dane zadanie w optymalnych warunkach przez max godzinę, i na tej podstawie wyliczają norm dla wszystkich. Ale już totalnym absurdem jest to ze za prace w systemie 4 brygadowym dostaje się normalną stawkę a to co kiedyś było premią za weekendy jest premią za wydajność. Jest to pierwszy taki magazyn z takim syfem i bałaganem nigdy nic nie ma, albo jest znacząca różnica fizycznego towaru do tego w systemie. W skrócie przechodzimy cały magazyn z otwartym zamówieniem norma leci, towaru nie ma i na skanerze widnieje to jako bezczynne stanie. I w taki oto sposób zaoszczędzona premia wydajnościowa. Oczywiście dla pracodawcy.

Hdueb
@Pan Karzeł

W specjale nie ma 4 brygadowki

Karolajn

Hejka.chcialabym rozpocząć pracę w 4f.czy warto

Damien
@Karolajn

4f no cóż w tej chwili grafik jak w systemie 4B a umowa na system 3B, soboty na popołudnie niedzielę to samo w zamian wolne w środku tygodnia 3 tysie na głowę.

Gregory
@Damien

Brutto

Widać że w tej firmie jeden drugiego sprzedaje jak leci....

olłek
@Nowy

Sprzedawać to można ziemniaki na targu...

A jak stawki na magazynie, wózkowy? Są u was jakieś oferty pracy? Gdzie można złożyć CV?

Zostaw merytoryczną opinię o Specjał oddział Czeladź - Czeladź

• Jak się pracuje w Specjał oddział Czeladź?

Zobacz opinie na temat firmy Specjał oddział Czeladź tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Specjał oddział Czeladź?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 3 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Specjał oddział Czeladź