Opinie o Specjał oddział Czeladź w Czeladź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Specjał oddział Czeladź. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Specjał oddział Czeladź o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Specjał oddział Czeladź w Czeladź

Nie polecam pracy na magazynie spar Czeladź. Kolesiostwo pomiędzy niektórymi pracownikami a kierownikami nigdy wobec nich nie wyciągane konsekwencje. Kierownicy wogóle nie znają się na skanerach ???? Ukraińcy lepiej traktowani niż Polacy. Dyrektor nadający się do tarcia chrzanu a nie do zarządzaniem ludźmi.

Nie polecam

Nie polecam tej firny, zwłaszcza oddział Czeladz. Kiepsko zarządzany oddział, cisnienie, (usunięte przez administratora) pełny kontroling i kiepskie wyplaty.

stały
@Nie polecam

A po za tym co nowy przyjdzie to zaraz na niego siadają, gorsze wz... dostaje do przygotowania. Jeden drugiego, delikatnie mówiąc wspomina u przełożonego heheheh.

Czy są u was przyjęcia na wózki widłowe IIWJO? Na jakie zarobki może liczyć wózkowy, magazynier,? Czy są jakieś premie, dodatki, wczasy pod gruszą, weekendy dodatkowo płatne, benefity?

Karolajn

Siema.chce rozpocząc praxe w tej oto firmie.pytanie czy warto?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Specjał oddział Czeladź? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Magazynier/Operator wózka widłowego UDT
Czeladź
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Mechanik Serwisu
Czeladź
Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o.
Kulturalny PH Specjał -Czeladź

Witam ,w dniu 15.11.2021 jadąc za samochodem firmowym Specjał oddział Czeladź o godzinie 14:40 nr rejestracyjny WI 883HJ biała skoda przed rondem na węzeł Zabrze Północ byłem świadkiem (jadę swoim samochodem za Firmowym) państwa przedstawiciel handlowy wyrzuca wypalonego papierosa na drogę .Pozostaje pogratulować takich kulturalnych pracowników . Proponuje aby w/w PH zbierał sobie pety w samochodzie i zawiózł dla dla dyrektora Byd..... > A tak na marginesie to jest zakaz palenia w autach służbowych .

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Specjał oddział Czeladź?

Zdas

Co to za pytanie ? Co rozumiesz przez słowo narzędzia.

Xyz

Na uszkodzone wysłużone paleciaki .

Nigdy wiecej

Tragedia każdy brak uszkodzenie towaru to od razu obciążenie pracownika. Wszystkich traktują jak złodziei kierownictwo fatalne ciągły bałagan fatalna atmosfera urlopy wciskane na siłe a jak już ci braknie to w starym roku dają ci z nowego jakaś masakra. Na magazynie 3 zmiany i bałagan za kierowcę przeladowane auta i bałagan. Pieniądze na umówie najniższa krajowa plus premia. Dla kierownika „całości bałaganu” liczy sie tylko palenie papierosów a nie twoje problemy a jak za dużo mówisz to jesteś karany dostając fatalne prace. NIE POLECAM

Jaka umowa obowiązuje w Specjał oddział Czeladź podczas okresu próbnego?

Umowa zlecenie

@321123

Umowa o pracę. Przynajmniej ja dostałem na start.

Noname

Po przeprowadzcce, na drugi magazyn i wejściu piwa w butelkach, istny armagedon. Zaczęli zatrudniać pracowników z Ukrainy, którzy będą pracować nawet po 16 h i to im pasuje. Podczas przeprowadzki wyszlo, że największą bolączką tej firmy jest logistyka. Pracują tam ludzie jeszcze z (usunięte przez administratora)którzy nie mają pojęcia o niczym. Zatrudnili by studentów po skończonej logistyce, lepiej by wszystko poukladali, niż aktualny kierownik i część zmianowych. Podsumowując, po przeniesieniu się na nowa hale, miało być lepiej, a jest wręcz odwrotnie. Taki przemiał pracownikow, że aż strach pomyśleć o inwentaryzacji, bo pewnie dostanie się pracownikom po kieszeniach. Dopóki nie zmieni się zarządzanie firmy, zdecydowanie nie ma czego szukac.

Gumbas

Specjał Czeladź czyli obecnie Top Food firma kogucik. Najniższa krajowa i podpisujesz odpowiedzialność materialną. Banda kretynòw i nieudaczników życiowych. Brak jakiegokolwiek BHP . Nie ma ubrań nie ma butòw. Oczywiście robisz na akord . Tak jak poprzednicy pisali kto zarabia to zarabia ale chyba najlepiej wychodzi na tym właściciel.Broń boże żeby tam składać cv. Ta firma istnieje dzięki takim ludziom którzy tam robią. Przemiał pracowników okropny do pierwszej wypłaty. Ogólnie nie polecam. Strach tam pracować.

magazynier
@Gumbas

Ostatnio zwiększyli stawki i dali premie absencyjną, Mi wypłaty przy tym samym wykonie zwiększyły się o 500 - 600 zł Nie chce mi się wierzyć ze ktos może zarobic najniższą krajową na tych stawkach.

Justyna

Byłam na rozmowie na fakturzystkę. Czy to normalne, że ktoś musi ppdpisać na mnie zabezpieczenie finansowe na 50 tyś złotych ?

Elton
@Justyna

Jak za czasów komuny

JacekPlacek
@Justyna

Fakturzystki wszystkie w ciąży, przypadek?

Trawers

Kierowniku ds. Logistyki, gdzie Pana zmiany na lepsze??? Mydlenie oczu się już skończyło, czas się zabrać do pracy. Póki co, to dalej tkwisz w tym samym (usunięte przez administratora) (wiem, że też czytasz te wszystkie opinie tutaj i nawet się udzielasz) Może ktoś otworzy oczy i zacznie myśleć, bo oddział ma ogromny potencjał, a moim zdaniem działacie na szkodę tej firmy.

Dżek

Kiedy ktoś przejrzy na oczy, co tam się wyprawia???????

Jaki jest wkład kierownictwa Specjał oddział Czeladź w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Duży, atmosfera jest zdrowa .

Normalny
@165523666

To nie wiem w jakim oddziale pracujesz ale ja aktualnie na Czeladzi stwierdzam, że to co się tam dzieje przekracza wszelkie szczyty. Wybrańcy kierownika magazynu maja co chcą bo dobrze się podlizali, ludzie którzy mieli własne zdanie zostali zwolnieni pod śmiesznymi pretekstami lub sami uciekli na czas

Młody

Chcesz pracować za pół darmo? Tracić pieniądze za jeden mały błąd zapraszam znajdziesz nagrodzą pracę w życiu. Specjał Czeladź.

A ile się dostaje na święta ?

Toja
@Marta

Dostaliśmy bony po 50 zł do ich własnego sklepu jako dodatek świąteczny :)

Wlkp

Kto zgodził się na dealerstwo MANA ????? Powinni Tico,Pandy serwisować wysyłają na parking który jest bagnem,Syberia !!!! Porażka!!!

Byly pracownik

Pracowałem tak prawie 3 lata. Zwolnilrm sie na początku 2017roku Zmienilo sie cos ?

Feniks
@Byly pracownik

Nic się nie zmieniło. (usunięte przez administratora).

Rafal
@Byly pracownik

Od kiedy przyszedł pan L zmieniło się na gorsze

Normalny

Nie polecam tego pseudo zakładu... aktualny kierownik nie robi sobie nic z uwag pracowników, kolesiostwo na poziomie zmianowy - magazynier, lepsze WZ dla wybranych reszta ochłapy kto wie ten wie. (usunięte przez administratora) cały miesiąc po to aby na Twoim koncie pojawiło się 2.2k netto i miesiąc chodzenia za kierownikiem czemu tak mało i obiecanki, ze dołoży dołoży. Dramat zakład pracy chronionej z daleka.

Pracownik13567
@Normalny

To musisz być słabym pracownikiem. Ja mam zawsze ponad 3 tyś i żadnego układu z nikim nie mam.

Rafal
@Pracownik13567

tak właśnie zachowują się (usunięte przez administratora) kierownika.pieją z zachwytu bo on im każe

Czy pracodawca Specjał oddział Czeladź motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Nie motywuje, człowiek potrafi naprawdę robić wykon, bez błędów a i tak musisz prosić potem kierownika aby Ci dołożył bo jak nie to 2.2k netto i radź sobie

Zostaw merytoryczną opinię o Specjał oddział Czeladź - Czeladź

• Jak się pracuje w Specjał oddział Czeladź?

Zobacz opinie na temat firmy Specjał oddział Czeladź tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Specjał oddział Czeladź?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 3 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Specjał oddział Czeladź