Opinie o Toshiba w Biskupice Podgórne

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Toshiba. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Toshiba o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Toshiba w Biskupice Podgórne

tak

najlepiej wywieść go na taczkach za bramę tego zakładu

Bolek

Zresztą to ludzie robią na liderów a nie odwrotnie i ludzie mają prawo zgłosić nieprawidłowości na lini jak się lider nie nadaje to albo go zdegradować albo wymienić .Tylko jak On pójdzie na drugą linię to tam go zgnoją ludzie bo będzie robił takie same krętactwa jak na poprzedniej lini.Dlatego tak go trzyma biuro na aktualnej linii.Manipuluje manipuluje i sami sobie odpowiedzcie co z takim liderem najlepiej zrobić.

Janina

No właśnie skoro K3 ma lepsze wyniki to trzeba zamienić liderów żeby stwierdzić czy wyniki zależą od ludzi czy od lidera.

crn

Nie macie co pisać na forum tylko obrażać jeden drugiego. Wstydzcie się! Takiego zorganizowanego lidera jak Oktawian nie ma w całej firmie, niech Ci co piszą takie komentarze przepisza się na inna linię, to zobaczą jak będą przez innych zielonych traktowani. W głowach wam się przewraca, weźcie się za pracę a nie wypisywanie takich rzeczy na porządnych ludzi, bo może was spotkać to samo.

do jana

No właśnie to dlaczego nie znajdzie się nikt odważny by pójść? Nikt z innej linii za was tego nie zrobi narzekacie na oktusia ale najlepiej to jak by sie znalazła taka ofiara co odwali za was czarną robotę. To czekajcie sobie dalej i miejcie jak macie bo skoro takie jesteście mądre wszystkie ale tylko za plecami

jan

To jak taki jest to niech się go biuro pozbędzie wtedy kupę osób odżyje i produkcja lepiej będzie szła po co takiego pasożyta i brudasa trzymać najlepiej z tym iść do prezesa

Poczekaj, trafi w końcu swój na swego. W tej firmie czuje się mocny ale w innej już mu nikt nie pozwoli na takie szaleństwo. Już na nim psy wieszają a będzie tylko gorzej. (usunięte przez administratora)

Zrobiliby porządek z tym Oktawianem tyle lat gnębi ludzi.Ale biuro woli się z niego śmiać zamiast pozbyć się jego ze stanowiska.Zresztą po liderach widać jaki jest poziom firmy cieniutki!!!

ha ha ha

(Jak to dobrze ze od jutra nie bede juz na lince z toba) nie bądź taki pewny :)

hej

To on jeszcze się nie zesrał??? Biedny, musi strasznie cierpieć z tego powodu. Oktuś za to jaką jesteś łajzą życzę tobie z okazji dnia chłopca zesrania się. Spóźnione ale szczere :)

hcg

Oktus niedlugo narobisz w portki od tego podniecania sie nowymi tv i produkcja.Cale biuro ma z ciebie ubaw.Jak to dobrze ze od jutra nie bede juz na lince z toba i obysmy sie juz nie spotkali

Tak naprawde to tutaj nikt nic nie wie podejrzewam ze pani facet rowniez natomiast nie radzilabym sluchac ludzi czytac tych bzdur na forum pieniadze mamy na czas co miesiac wiec nie ma powodu do paniki ta firma nie jest zla w stosunku do ludzi uwazam ze jestesmy dosc dobrze traktowani przez naszych pracodawcow i nie mozna narzekac ryzyko zamkniecia jakiegokolwiek zakladu jest takie samo na calym swiecie a poki pracujemy to pracujmy a pani narazie niech sie nie martwi

gonzalo

Nie wiem już o co kaman w tej firmie bo najpierw że niby ogromny plan,za chwile postojowe ale za to dwie soboty w październiku,tu już ludzie gadają że plany małe.Szkoda że firma nie poinformuje nas wprost co będzie dalej

henio

A tak miało nie być postojowego już,taki duży plan,wręcz dwie zmiany a tu proszę...W poniedziałek będą części,we wtorek nie,w środę znowu będą a w czwartek znowu nie i w piątek też będą.Po co nam wmawiają że ogromny plan?Ta firma się sypie a z ludzi robią idiotów

ej
@henio

ale za to w październiku 24 dni robocze!

@ej

Jakos mi sie nie chce wierzyc w te dwie pracujace soboty pod rzad w pazdzierniku a z tego co wiadomo plan lichy na ten ze miesiac

aha

Ludzie przestancie sie obrazac, jestesmy jedna zaloga i szanujmy sie,nie obgadujmy,nie zlozeczmy bo po co to nam,mamy prace,badzmy dla siebie zyczliwi i pomocni a wtedy i atmosfera w pracy bedzie dobra i bedzie nam sie wszystkim milo pracowalo. Jestesmy tylko ludzmi i kazdy z nas ma czasem gorszy dzien,badzmy wyrozumiali i po prostu dobrzy dla siebie.

@aha

Otóż to. Amen.

aha
@aha

A ty co z kalkuytjesteś matka teresa

Nie samo wykształcenie świadczy o inteligencji. Osobiście znam osoby bardzo wykształcone a zachowujące się nijak w stosunku do posiadanej wiedzy. Każdy człowiek jest inny i każdy zachowuje się tak jak potrafi się zachować.

eee

t
@eee

(A od kiedy Zawadowa miała za grosz rozumu wykształcenie zawodowe szwaczka zero inteligencji osobistej to nic dziwnego że tak się zachowuje) Jolka przestań wypisywać te głupoty...

Mi sie tez wydaje ze koniec z postojami bedzie praca nie ma sie co martwic

heloł

Heloł,czy będzie jakieś postojowe w sierpniu? Przydało by sie po urlopie odpocząć

gaga

Nawet nam urlop przedłużyli-żyć nie umierać:)

@gaga

No wlasnie a mialo nie byc postoju w sierpniu ktos powyzej napisal i co juz zalatwione jest. Jest

Zostaw merytoryczną opinię o Toshiba - Biskupice Podgórne

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Toshiba?

Kandydaci do pracy w Toshiba napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Toshiba