Opinie o Toshiba w Biskupice Podgórne

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Toshiba. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Toshiba o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Toshiba w Biskupice Podgórne

a ja się nie zgadzam z przedmowczynia tez juz nie pracuje w compalu ale czasami wchodze tu bo poczytac jakie głupoty wypisujecie

abc

Skoro odeszlas i tak ci dobrze w innej pracy to po co wchodzisz ty i inni ktorzy juz nie pracuja w Compalu na to forum?we wrzesniu dwie zmiany,moze was z powrotem przyjma

hahaha
@abc

dwie zmiany ,a może trzy ,albo czterobrygadówka, albo hotel postawią bo ty widzę zakochany w tej pracy nasłuchałeś się głupot i głupoty wypisujesz...

@abc

No wlasnie ja sie zgadzam z abc skoro masz taka dobra prace masz czas i glowe tu wchodzic bo ja jak bym byla w nowej to bardziej bym sie martwila jak sie wykazac zeby zostac i dostac umowe a nie wchodzic na forum compalu i pilnowac co sie tu dzieje

xdmfn
@a

hahha tylko ze to nie jest forum compalu wiec po ciul tu wlazisz...nie masz w domu co do roboty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

s
@hahaha

dobre masz racje popieram

www

ja odeszłam i wcale nie jest mi łyso mam dobrą prace i na miejscu pozdrawiam ta prosteczke co tak głupio napisała

ojjojoj

To nie jest kontrakt tylko licencja na produkcję tv ,a jak będzie dalej to się dopiero okaże ...

Taki kontrakt nie zagwarantuje ile jeszcze firma będzie istnieć na rynku,a ludzi których zostawili i tak kiedyś zwolnią bo ludzie z umowami na czas nieokreślony są kulą u nogi dla pracodawcy im się lepiej opłaca wziąść ludzi z agencji.I ta osoba niech się nie cieszy bo nie wiadomo co ją jeszcze spotka i nie życzy się innym złego pamiętaj,bo los się kiedyś może odwrócić i ty możesz być w takiej sytuacji.

a

I co lyso wam co niektorym wzieli odprawe kase przewala znajda prace albo i nie znajda albo beda sie blakac po halach innych firm a my uratowani!!!!!!!!!mamy kontrakt i prace ja sie ciesze

?
@a

Jaki kontrakt co ty pierd.. ,ty nawet nie wiesz o co chodzi a się cieszysz

komu łyso temu łyso
@a

a ja wiem, że co niektórzy to wzięli kasę i znaleźli sobie pracę wcale nie gorszą. Dla chcącego nic trudnego więc skończ z tym głupim wyśmiewaniem bo twoje myślenie, że lepiej to już nigdzie być nie może jest bardzo błędne. Oj bardzo.

Do !

Wiesz co na tym forum sie wiecej mozna dowiedziec niz w pracy od ludzi ktorzy powinni nam dane informacje podawac np.lajni ktorzy potrafia tylko wlozyc rece w kieszenie i udawac waznych. Zawsze jak ktos cos tu napisze to po czesci sie to sprawdza.Ja tez uwazam,ze odpraw juz nikt nie dostanie,beda ludzi zwalniac ktorzy powinni odejsc z PDO a tego nie zrobili. Kazdy kto pracuje w tym zakladzie wie ze z nami bardzo czesto postepowali jak z bydlem a nie ludzmi

gosc

Powiedzmy ze mam czesto stycznosc z ludzmi "z gory" ktorzy o tym rozmawiaja

!
@gosc

Ha ha ha. . . . większej bzdury nie mogłeś tu napisać GOŚĆ a kto ty jesteś jak masz takie sprawdzone informacje to napisz nazwisko - ludzie do końca marca już nie daleko poczekajcie a sami zobaczycie co się będzie działo przeciez tutaj na forum piszą same bzdety a wy się nakręcacie. . .

gosc

Ja znam odpowiedzi-juz nikt nie dostanie odprawy, nie ma sie co ludzic. Za chwile zaczna sie "zwykle" zwolnienia bo ludzi jest za duzo w stosunku do pracy. Na razie nie ma nowych zlecen, duzo kwestii zwiazanych z przyszloscia firmy wyjasni sie w maju kiedy to beda podejmowane ostateczne decyzje odnosnie planow produkcyjnych. Postojowe bedzie na pewno, nie jest tylko pewne w jakiej ilosc.

@gosc

a skad ty to mozesz wiedziec ?

patty

Bedzie jeszcze jakies postojowe? Czy pozwola odejsc ludziom ktorzy zlozyli wnioski? Czy mamy jakis kontrakt ktory zapewni nam prace? Czy ktos zna odpowiedzi na te pytania?

@patty

tez mnie to ciekawi ale czy oni sami to wiedza ?? magazyn jest pusty bo toshiba konczy z ostatnim dniem marca swoja kadencje od 1 kwietnia COMPAL wiec wydaje mi sie ze musza wyczyscic magazyn zostawic wszystko na zero i zrobic ostateczna inwenture calosciową

tak
@patty

Ktoś zna odpowiedź na te pytania ale oczywiście nikt nic nie powie do samego końca ,jak zawsze i pozostaje tylko czekać

joł

Pusty bo lipa z zamowieniami a to chyba widac po ilosci dni postojowych tych co byly i tych co beda

OOO!!!

Jak się podoba pusty magazyn,puste regały?

!!!!!!!!!!

ale wy (usunięte przez administratora) głupoty że zakład wam odejść nie pozwala, rzućcie papiery a zobaczycie jak szybko się was pozbędzie. Co za chorzy ludzie to piszą. Wam nie zależy na zmianie pracy bo jak ktoś ma pracę to odchodzi tak czy inaczej tu chodzi tylko i wyłącznie o pieniądze których nie potraficie sobie podarować

As

A jak moga pozwolic odejsc ludziom?A kto bedzie robil?Co agencyjnych zatrudnia?Proponuje trroche ruszyc glowka to nie boli, poczekaja do wakacji i jak nie znajda inwestorow to podziekuja wam i tyle

luckyman

Ano siedze,bo nie chca mi pozwolic na odejscie,mimo ze zaklad upada

a

To odchodz co tu jeszcze robisz ty i wielu innych madralinskich upada upada a dalej siedzicie w tym zakladzie i na tym forum

Jak długo się czeka na odprawę?

KONIEC...

Gienia swiete slowa - jednak sa ludzie ktorzy racjonalnie mysla :)

genowefa

Moi drodzy,ten zaklad upada,biuro bedzie mialo prace bo beda szukac kontrahentow do wynajecia hali,w momencie gdy zabraknie planu na telewizory dla nas bedzie to jednoznaczne ze zwolnieniami,owszem dyrektorzy prowadza rozmowy itd.ale nie bedzie to dla nas korzysc,bo wejda tu firmy ze swoimi pracownikami. Swoja droga nikt z was sie nie spodziewal ze firma produkujaca tv ktoregos dnia bedzie musiala zakonczyc swa dzialalnosc bo rynek sie nasyci takim sprzetem i nie bedzie na nas zapotrzebowania?

KONIEC...

Co tu duzo mowic i tak najpozniej po wakacjach wszyscy spotkacie sie w posredniaku, zostanie tylko magazyn a odkad pamietam mowilo sie (czytaj - mydlilo oczy) ze jest duza produkcja, potem nowy inwestor a na koncu zostanie tylko posredniak i tak wyglada prawda. Wiec po co tu sie sprzeczac? A to ze Oktus to baran bez szkoly to juz chyba wszyscy wiedza nie od dzis...

Zostaw merytoryczną opinię o Toshiba - Biskupice Podgórne

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Toshiba?

Kandydaci do pracy w Toshiba napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Toshiba