Toshiba

Opinie o Toshiba

Staszek

Powiem Wam że Account Manager ma tutaj naprawdę duże pieniądze, jestem wielce zdziwiony jakie dobre pensje mają

mysia to juz historia . tak bylo do poczatku 2008r

to ło za czasów pierwszego prezesa . to był gosc . Potem przyjechali narwańcy z Tokio i zaczeło sie "cięcie kosztów". do tego polacy chcacy zrobić kariere . Azjatyckie firmy czy to Toshiba czy LG i czy jhakies inne azjatyckie dziadostwo maja to do siębie maja Polske za państwo III świata. dziwia sie że Polacy nie chca pracowac na stojaco po 12 - 14 giodzin

mysia

Pracowałam w Toshibie we Wrosławiu i nie nażekam na pracę tam miła atmosfera liderzy i wogóle fajnie tam było wspominam te chwile i kwestia przyzwyczajenia do wstawania o 2 rano bo o 3;15 mieliśmy wyjazd już do pracy!pozdrawiam wszystkich:)***

Zostaw opinię o Toshiba - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Toshiba