Opinie o Toshiba w Biskupice Podgórne

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Toshiba. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Toshiba o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Toshiba w Biskupice Podgórne

Zyzio

W Amazonie dają podwyżki:-).

@Zyzio

A co mnie amazon interesuje chcesz miec wiecej to idz kto cie trzyma moze kokosow nie ma ale tu przynajmniej pracuje jak czlowiek od poniedzialku do piatku spie w nocy weekendy wolne postoje platne widzisz sie z rodzina masz czas cos zalatwic a tyrac po kilkanascie godzin dziennie poza domem nocki zasuwac jak robocik za 200 zl eiecej czasem nie watro wole miec ciut mniej i luzowac sie w compalu milego urlopu cieszcie sie tym co macie bo lepszej roboty nie znajdxiecie

a

No jak do urlopu jeszcze tydzien jak przepracujecie go caly to nic wam sue nie stanie tym bardziej ze inwentura za pasem

???

Ile jeszcze będziemy pracować przed urlopem?

PPP

od tego ściskania to chyba zafunduję sobie maść na ból (usunięte przez administratora)

etwtabi

W sierpniu juz nie będzie postojowego bo będziemy robić np.Phillipsa, ten kto liczy na upadek tego zakładu to się nie doczeka,tu zawsze dla chcących będzie jakaś praca a najważniejsze że mamy luzy i nam za to jeszcze regularnie płacą. Jak komuś tak źle to po co tu jeszcze pracuje? Idźcie do Amazona to zatęsknicie za Compalem

PPP

A niech się wycofa. Śmiali się z tych co poodchodzili i nie mogli znaleźć pracy a wystarczy że firmę by zamknęli i będzie płacz i zgrzytanie zębami. W tej firmie to by się przydał co niektórym kubeł zimnej wody na ten pusty łeb. Ciekawe czy wówczas będzie tak wesoło? Ale znając mentalność niektórych osób będziecie mieli tupet dzwonić właśnie do tych z których tak szydziliście, by ratować swój z.a.s.r.a.n.y zad. To dopiero będzie żałosne

eej tam
@PPP

Nie będzie ani płaczu ani zgrzytania zębami bo niby po czym i dlaczego ,praca dla chcących jest a jak widać to Tobie żal d...ę ściska że ludzie zostali a zostali i czekają co będzie dalej a co będzie...?! czas pokarze...

ori

ludzie ogarnijcie sie toshiba sie wycofuje z biznesu TV, zobaczcie juz likwiduja TLGCE :(

@ori

Likwiduja likwiduja. likwiduja...... A my dalej siedzimy i kase bierzemy bedziemy robic inne tv nie jestesmy toshiba tylko compal nie paniki

ulala

Ale z was barany,na razie nikt nie wie jaki jest plan więc nie wymądrzajcie się,nawet prezes tego nie wie a wy wiecie wrzystkowiedzący spece

@ulala

Uff ale goraco

?!
@ulala

Ciekawa teoria,to by znaczyło że produkujemy z tego co jest na magazynie i uda się skręcić ,a co będzie jak nikt nie kupi tego badziewia ? :)

no tak
@?!

będą reworki a później młotek

były
@no tak

A na końcu będzie buldożer,spych....

no co ty

czego ty kłamiesz na lipiec nawet nie ma trzech tysięcy telewizorów nie wprowadzaj ludzi w błąd nie pocieszaj się że tyle masz pracy

nocoty

30tyś.plan na lipiec to mało jak weźmiesz pod uwagę że tylko 3 linki robią?I trochę reworka jest,nie będzie postojowego.

hahahe
@nocoty

ho ho ho będą nadgodziny soboty setkowe ...:)

matka

To nieprawda że będzie tydzień postojowego w lipcu,jest spory plan a mało dni pracujących ze względu na urlop,postojowego nie będzie

@matka

Dobrze ze jest dwa tyg urlopu to przynajmniej moze przepracujemy caly lipiec choc smiesznie to brzmi i ciekawe co w takim razie dalej chociaz na zebraniu w radzie mowiono ze wipcu bedzie postoj

hehehe
@matka

spory plan :)

gość

Oj szybko będzie następne postojowe, i niekrótkie...:)

@gość

Ktos sie orientuje jaku jest plan na lipiec skoro oprocz dwutygodniowego urlopu ma byc jeszcze shout (usunięte przez administratora)

Chyba dlugo nie musisz czekac na nastepne

haha

Kiedy będzie następne postojowe?Bo jutro do pracy a mi sie nie chce:)))

iii

zgadzam sie z poprezdnikiem mmm nie ma co się łudzić od 2 lat słysze to samo nowe modele nowe duze zamowienie a dalej jest jak jest kazdy wie wiec o czym my mowimy

gabi

Czy ktoś coś wie o ponownych zwolnieniach w ramach programu dobrowolnych odejść?

mmmm

Ta firma pobędzie jeszcze parę miesięcy,chyba nikt nie wierzy w te brednie typu duże plany na jesień,dwie zmiany,zatrudnienia,nowe modele itd.Cała strefa upada,a my jesteśmy z nią związani dlaczego więc Compal miałby istnieć skoro nie stać ich na podwyżki choćby minimalne dla nas?

gość

tak było i jest i będzie do puki nie zmienią liderów którzy nie mają pojęcia co to jest praca uciwość i odpowiednie zachowanie zanjomości porządni ludzie to odeszli bo wiedzieli ze ta firma upadnie czy prędzej czy pózniej żal mi tych co zostali

hm,hm
@gość

To raczej nie nastąpi ,chociaż coś drgnęło na K1 zielone już nie stoją bezczynnie przy swoich koleżankach tylko pracują na linii brawo temu komuś za odwagę

ola

jak dobrze ze zwolniłam sie z tego warjatkowa

E

tak było, jest i będzie, jedni mają zapieprz a inni jak najdalej od roboty. I nic z tym nie da się zrobić bo ci co powinni nad tym panować zwyczajnie na to zezwalają - układy układziki nie do opanowania :)

@E

Tak samo jak w kolko jedni i ci sami stoja przy liniia drudzy tez wybrancy wiecznie poza nia mowa o takim stanowisku jak standy czemu tam nie ma rotacji to niesprawiedliwe dosc ze chodzi i nic nie robi bo wrzucic 10 standow to sekund piec to jeszcze kreci nosem ze do toalety nie ma czasu zastapic

Zostaw merytoryczną opinię o Toshiba - Biskupice Podgórne

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Toshiba?

Kandydaci do pracy w Toshiba napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Toshiba