Herbapol S.A. Poznańskie Zakłady Zielarskie

Opinie o Herbapol S.A. Poznańskie Zakłady Zielarskie

Czy firma Herbapol S.A. Poznańskie Zakłady Zielarskie udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

zaco

Czy Herbapol na tyle zubożał że nie ma kleju do kartoników z herbatą ?

@zaco

Dziękujemy za zwrócona uwagę dotyczącą kleju, postaramy się sprawdzić i odpowiedzieć w jak najszybszym czasie.

poszukujący

Dzień dobry, jak wygląda praca na stanowisku opiekuna klienta farmaceutycznego w Herbapol Poznań?

Kalina
@poszukujący

Też jestem zainteresowana tą posadą. I moje pytanie dotyczy tego, czy taki opiekun pracuje w systemie zmianowym? Czy jest jednak jedna zmiana? I czy znacie godziny tych zmian?

Fiury Nick

Hejka, jakimi samochodami jeżdżą przedstawiciele?

Golfy
@Fiury Nick

A nie interesuje cię nic innego

Czy rekrutacja na stanowisko Planista produkcji w firmie Herbapol S.A. Poznańskie Zakłady Zielarskie odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?

Jakie warunki zatrudnienia proponują w firmie Herbapol S.A. Poznańskie Zakłady Zielarskie? Czy można liczyć na pełen etat?

omega

Czy nasi menagerowie już coś sygnalizowali w temacie zebrania rocznego i dywidendy? Bo pieniądze się przydadzą, a inflacja nadal wysoka.

Sylwia
@omega

Można wiedzieć, na czym polega takie zebranie roczne? Kto tam się spotyka, o czym się mówi, kto się wypowiada? To spotkanie na cały dzień, czy np. na godzinę?

Sylwia

Teraz firma rekrutuje pracownika na pozycję Specjalista ds. sprzedaży eksportowej oraz kontraktowej. I mam pytanie o rekrutację. Wymagają biegłej znajomości angielskiego. Czy ktoś wie, czy podczas rozmowy kwalifikacyjnej jest część rozmowy po angielsku?

Czy w firmie Herbapol S.A. Poznańskie Zakłady Zielarskie są regularne szkolenia pracownicze?

zzz

NIE

Magdalena
@zzz

Tak właściwie to dlaczego nie? Każdy tutaj tak wszystko świetnie umie i dlatego nie widzą potrzeby?

acv
@Magdalena

TAK

Magdalena
@acv

Czyli od nowego roku zaszły jakieś większe zmiany tu w firmie skoro na stronie w zakładce z karierą piszą, że gwarantują szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego? można się dopytać więc o rodzaj aktualnych szkoleń i jaki rozwój zawodowy mogli mieć na myśli?

dudunia

Ogłoszenie na przedstawiciela Warszawa/Łódź. Czy warto aplikować? Jaka atmosfera i warunki pracy?

Jolanta
@dudunia

A jakie masz doświadczenie na stanowisku przedstawiciela?

Beata z Albatrosa

Trzynastą pensję już wydałam. Czy przed wyborami będzie czternasta pensja ?

@Beata z Albatrosa

Masz na myśli trzynastkę którą zwykle dają na koniec roku? Czternastki to tylko emeryci dostają. Tu kiedyś dali taką dodatkową wypłatę że na nią czekasz?

Byku
@Rafał

Nie dawali. Ja nie pamiętam.

Czesław
@Byku

A jakieś inne dodatki były? Bony, paczki?

abc
@Czesław

Tak były: marki, bony i talary

Jolanta
@abc

A jakie bony konkretnie? Rozwiniesz?

Sylimarol

Nie wiem dlaczego dużo tutaj negatywnych opinii. Przecież firma działa, daje zatrudnienie, zarząd i wielu innych prawie dojechało do emerytury a COVID pozwala wszystko wytłumaczyć. Sprzedaż jest, Paterek daje zyski. To w czym problem ?

Przedstawiciel
@Sylimarol

Brak nowych leków. Wyniki tylko z mocnych podwyżek. Na rynku pikujecie w doł. Na urosepcie i sylimarolu długo nie pojedziecie. W tym problem.

zzz
@Przedstawiciel

Ach tak ...

inny

Jednak patrząc na efekty spółki, działania władz to mamy do czynienia z końcem Herbapolu.

Seweryn
@inny

Najgorszy zakład o jakim słyszałem . Po zakończeniu danego produktu nie umyją dokładnie maszyn i wsypują następny towar tzn.po sylimarolu białym nie umyją dokładnie maszyny tylko sypią następny towar np.urosept po czym mamy w aptekach produkt nieznanego pochodzenia czyli urosepto-sylimarol dwa preparaty w jednym . Tak dba Herbapol Poznań o czystość maszyn . Niestety to prawda . Powinna się tym zająć Państwowa Inspekcja Pracy .

@Seweryn

A moze przedstaw się z nazwiska niezadowolona pracownico wysuwając takie oszczerstwa? Ponadto masz błędne dane. Mamy prawie 2900 na rękę.

@Seweryn

Pracuję w Herbapolu już wiele lat i nigdy nie zdarzyło się nie umyć urządzeń pomiędzy asortymentami. Ciekawe sąd takie informacje... proponuję sprawdzić zanim rozpowie się zasłyszane plotki... A atmosfera jest różna...podejrzewam jak wszędzie....

Nict
@Seweryn

A w Swarzędzu lepiej jest?

Operator

taki sobie
@Sam

2900 ? to tragedia

Zainteresowany.

Operator zarobi te 5200 brutto? Bonus,święta,wakacje,Luxmed,multisoort jest?

sSAK

Czy warto przyjść do H.P. na przedstawiciela?

Halka

A wie ktoś czy warto podjąć zatrudnienie w prolabie w paterku? Atmosfera, płaca na dobrym poziomie?

@Halka

Na plus atmosfera, godziny pracy, jasne relacje i zasady. Do poprawy wynagrodzenie, ale to zależy od działu i podejścia do pracy.

Łucja
@pracownik

Halka to prawda co piszą o paterku . To dobra firma mój syn tam pracuje . W przeciwieństwie do Herbapolu Poznań bardzo dobre relacje pracownicze .

pracownikProlab
@Łucja

Nie bywam w Herbapolu. Jednak mogę odnieść się do relacji z ludźmi, którzy przyjeżdżają do nas - są normalne, poprawne i przyjazne. Nie wiem czy nie przesadzacie z tym Poznaniem. Jakaś osoba, która została pewnie zwolniona teraz się wyżywa z różnych kont. Polecam i Prolab i Herbapol

Herbapol-The best firma
@pracownikProlab

Nie byłam w Prolabie, pracuję w Herbapolu, ale zgadzam się z Twoją wypowiedzią):

@Halka

jak lubisz (usunięte przez administratora) klimaty i śmieszne wynagrodzenie to warto zrobią z ciebie wrak człowieka ludzie czest uciekaja po tygodniu.

@ja

To śmieszne wynagrodzenie to ile? Najniższa krajowa, czy da się więcej wyciągnąć?

Rafał

Czemu nie ma? Zwolnili ją, czy sama odeszła? Wiesz może, czy związki coś robią, żeby podnieść stawkę wypłaty?

Ktoś
@Halka

Szukają na mikrobiologię. Ja osobiście nie polecam. Jeżeli jest tam tak nadal jak dwa lata temu to Będziesz m.in. myć kilkadziesiąt okien, ściany, podłogi, sufity, lampy, szafki, do czystości mikrobiologicznej. Do tego nosić wodę do zbiornika. Pracować pod ogromną presją czasu. Pozatym płaca (usunięte przez administratora)brutto... no bądźmy poważni... po studiach? Kpina

Irena
@Ktoś

Może komuś pasują takie obowiązki, nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka. Wiele minusów, ale pewnie plusy też są! Podasz orientacyjne widełki finansowe?

zoom
@Rafał

Nawet jak cos robia to wypłata i tak nic sie nie podnosi...

Będący w potrzebie

Koniec roku prawie, zatem jaka dywidenda? Bo oczekujemy wysokiej. Czy COVID i ZUS w tym roku pomogli zrobić zysk tak jak poprzednio ???

Dawid

Czyli raczej firma nie jest rozwojowa?

@Dawid

Niestety, sprzedaż majtku trwa i nic w zamian. Rozwojowa firma nie jest. Zwija się . Smutne, Dziwie się właścicielom, że tolerują takie traktowanie.

?
@:(

Sprzedaż majątku? O czym ty piszesz. Niestety do rozwoju potrzebna jest kasa, ale jak akcjonariusze chcą kasę dla siebie i nie obchodzi ich co będzie za kilka lat.

Tak
@?

Niestety to prawda...

Akcjonariusz
@?

Posiadam akcje Herbapolu. Dają mi gwarancję pracy, spokoju i dumy, że nim jestem. Na te akcje trzeba przepracować swoje w Herbapolu. Wypisujesz na forum głupoty nie znając podstaw decyzji akcjonariuszy. Oni doskonale wiedzą czego chcą, a decyzję podejmują na podstawie analizy i dokładnego spojrzenia co się dzieje i jakie decyzje są podejmowane. Popatrz dookoła, większość tutaj już jest młodych, którzy patrzą w przyszłość. To nie są ludzie przed emeryturą lub posiadający takie świadczenie. Rozejrzyj się bardziej, wysil się i może troszeczkę wyżej popatrz, podnieś wzrok - doucz się o tym dlaczego jest jak jest i wtedy się wypowiadaj. A od akcjonariuszy po prostu odczep się.

aha
@Akcjonariusz

A ile % kasy z zysku za ostatnie 3 lata przeznaczono na rozwój a ile na dywidendę? Te wpisy wcześniej, że dywidenda ma być i już to przypadek?

@aha

A był wniosek prezesa o taki podział?Przypomnę lambrineks i inne kompletne nieudolne pomysly i wniosku tam nie było. A na stanowiskach ta sama osoba. To nie wina akcjanariuszy.

Akcjonariuszka
@Akcjonariusz

Brawo Ty!!!

Franek
@Dawid

BARDZO NIE JEST !!!!!!!

Czesław
@Franek

Wow, najdłuższa odpowiedź jaką widziałem! ;) A tak na serio - rozwiń nieco swoją myśl :D Czemu uważasz że firma nie jest rozwojowa?

D5u

Czy oddział w Swarzędzu poszukuje pracownikow?

Hela w Opałach
@D5u

Tylko przystojnych

@Hela w Opałach

Ha, ha. To się ubawiłem. Czyli kwalifikacje jak do Top Model :) A tak serio to przyjmują jak leci bez doświadczenia, czy tylko osoby które już mają jakiś staż w branży?

D5u

Czy poszukują kogos do pracy w oddziale Swarzędz?

Jaka umowa obowiązuje w Herbapol S.A. Poznańskie Zakłady Zielarskie podczas okresu próbnego?

Na początku jest na okres próbny- 3 miesiące A potem na czas określony (tu są różne terminy przeważnie rok lub ok półtora roku) a potem 3 umowa jest na czas nieokreślony

Marzena
@Marta

Czy przy przechodzeniu z jednej umowy na drugą coś się zmienia jeśli chodzi o warunki zatrudnienia? Jakie są plusy długoterminowej współpracy z Herbapolem?

Zostaw merytoryczną opinię o Herbapol S.A. Poznańskie Zakłady Zielarskie - Poznań

• Jak się pracuje w Herbapol S.A. Poznańskie Zakłady Zielarskie?

Zobacz opinie na temat firmy Herbapol S.A. Poznańskie Zakłady Zielarskie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Herbapol S.A. Poznańskie Zakłady Zielarskie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 6 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Herbapol S.A. Poznańskie Zakłady Zielarskie