Herbapol S.A. Poznańskie Zakłady Zielarskie

3.4 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o Herbapol S.A. Poznańskie Zakłady Zielarskie

Pracodawca

 Aktualność
Witamy! 

Cieszymy się, że wykorzystujecie nową platformę komunikacji. Jesteśmy otwarci na Wasze opinie. Czytamy treści pojawiające się na naszym profilu i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.

Fundamentem naszej organizacji jest system wartości, oparty m.in. na: uczciwości, szacunku oraz konstruktywnym dialogu. Dlatego też w naszej firmie nie ma przyzwolenia na dialog z pominięciem tak ważnych dla nas wartości. 

Prosimy, pamiętajcie, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności, pisania nieprawdy. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię. Ochronie prawnej podlega też ujawnienie informacji stanowiących tajemnice przedsiębiorstwa.

Prawo polskie gwarantuje ochronę dobrego imienia, dlatego pragniemy poinformować, iż komentarze zawierające treści niezgodne z nim oraz naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora.


Serdecznie zachęcamy Was do dzielenia się opiniami o pracy w Poznańskich Zakładach Zielarskich „Herbapol”S.A. Wierzymy, że otwarta, rzetelna komunikacja skutkować będzie poprawą atmosfery oraz rozwojem firmy. A na tym szczególnie nam zależy.
Pozdrawiamy, Herbapol S.A.
Polo

A może w dobie epidemi coś dla pracowników ??Biedronka swoim pracownikom co tydzień daje 200 złotych za to że są w pracy a może zarząd też coś da od siebie???Bo w końcu może dojść do tego że ludzie dbając o swoje zdrowie pójdą na urlopy lub l4 i kto wam będzie pracować

taki tam

1. Atmosfera ok 2.Nie jest to wielkie korpo, raczej taka duża firma rodzinna 3. Szanują ludzi 4. Można się rozwinąć 5. Czas pracy - 8h 6. inni płacą nieco lepiej

5
Natalia
@taki tam

Wielkie dzięki za wpis o tej pracy. Napisałeś, że Herbapol oferuje możliwość rozwoju. A jaka jest realna szansa na awans?

1
Pracownik

Dziwią mnie negatywne opinie, bo praca jest ciekawa, ludzie pomocni, warunki pracy też są OK, płaca tak samo. Jeśli się szuka stabilnej posady to firmę można polecić.

1
Rafał
@Pracownik

Napisz dokładniej o wynagrodzeniu w Herbapol S.A. Poznańskich Zakładach Zielarskich. Czy do wynagrodzenia są dołączane premie lub benefity? Dzięki za informacje.

Olga

Może źle wybrana praca przez niektóre osoby i stąd to marudzenie? Firma ma dobrą opinię jako pracodawca!!

1
robol
@Olga

Jesteś w zarządzie , radzie nadzorczej czy dobrze zarabiającym kierownikiem ???????

Sylwia Nowy wpis

Teraz firma rekrutuje pracownika na pozycję Specjalista ds. sprzedaży eksportowej oraz kontraktowej. I mam pytanie o rekrutację. Wymagają biegłej znajomości angielskiego. Czy ktoś wie, czy podczas rozmowy kwalifikacyjnej jest część rozmowy po angielsku?

Basior Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.
Pracownik
 Pytanie

Czy w tym roku będzie w Herbapol Poznań trzynasta pensja?

Pytanie
 Pytanie

Czy w firmie Herbapol S.A. Poznańskie Zakłady Zielarskie są regularne szkolenia pracownicze?

zzz
Pracownik
@Pytanie

NIE

Magdalena
@zzz

Tak właściwie to dlaczego nie? Każdy tutaj tak wszystko świetnie umie i dlatego nie widzą potrzeby?

acv Nowy wpis
Pracownik
@Magdalena

TAK

Magdalena Nowy wpis
@acv

Czyli od nowego roku zaszły jakieś większe zmiany tu w firmie skoro na stronie w zakładce z karierą piszą, że gwarantują szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego? można się dopytać więc o rodzaj aktualnych szkoleń i jaki rozwój zawodowy mogli mieć na myśli?

dudunia
Kandydat
 Pytanie

Ogłoszenie na przedstawiciela Warszawa/Łódź. Czy warto aplikować? Jaka atmosfera i warunki pracy?

Jolanta
@dudunia

A jakie masz doświadczenie na stanowisku przedstawiciela?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rekrutacja na stanowisko Operator w firmie Herbapol S.A. Poznańskie Zakłady Zielarskie odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
Beata z Albatrosa
Pracownik

ach ta dywidenda w tym roku... chyba Rubikon został przekroczony... tak trzymać dalej... dlatego właśnie mamy akcje

Robcio
Pracownik
 Pytanie
@Beata z Albatrosa

Beata a wiesz co jest ze sprzdażą? Dywidenta w tym roku była taka na jaką liczyłem, ale słyszałem, że sprzedaż jest niska i spada... a nasza dywidenda była z podwyżek cen i kolejna dywidenta będzie już niższa, bo sptrzedaży nie będzie...

2
Magdalena
@Robcio

A czemu ma jej nie być?

Beata z Albatrosa
Pracownik
 Pytanie

Trzynastą pensję już wydałam. Czy przed wyborami będzie czternasta pensja ?

Rafał
@Beata z Albatrosa

Masz na myśli trzynastkę którą zwykle dają na koniec roku? Czternastki to tylko emeryci dostają. Tu kiedyś dali taką dodatkową wypłatę że na nią czekasz?

Byku
Były pracownik
@Rafał

Nie dawali. Ja nie pamiętam.

Czesław
@Byku

A jakieś inne dodatki były? Bony, paczki?

abc
Pracownik
@Czesław

Tak były: marki, bony i talary

Jolanta
@abc

A jakie bony konkretnie? Rozwiniesz?

Sylimarol
Pracownik
 Pytanie

Nie wiem dlaczego dużo tutaj negatywnych opinii. Przecież firma działa, daje zatrudnienie, zarząd i wielu innych prawie dojechało do emerytury a COVID pozwala wszystko wytłumaczyć. Sprzedaż jest, Paterek daje zyski. To w czym problem ?

Przedstawiciel
Były pracownik
@Sylimarol

Brak nowych leków. Wyniki tylko z mocnych podwyżek. Na rynku pikujecie w doł. Na urosepcie i sylimarolu długo nie pojedziecie. W tym problem.

1
zzz
Pracownik
@Przedstawiciel

Ach tak ...

inny

Jednak patrząc na efekty spółki, działania władz to mamy do czynienia z końcem Herbapolu.

Seweryn
@inny

Najgorszy zakład o jakim słyszałem . Po zakończeniu danego produktu nie umyją dokładnie maszyn i wsypują następny towar tzn.po sylimarolu białym nie umyją dokładnie maszyny tylko sypią następny towar np.urosept po czym mamy w aptekach produkt nieznanego pochodzenia czyli urosepto-sylimarol dwa preparaty w jednym . Tak dba Herbapol Poznań o czystość maszyn . Niestety to prawda . Powinna się tym zająć Państwowa Inspekcja Pracy .

Pracownik
@Seweryn

A moze przedstaw się z nazwiska niezadowolona pracownico wysuwając takie oszczerstwa? Ponadto masz błędne dane. Mamy prawie 2900 na rękę.

2
pracownik
@Seweryn

Pracuję w Herbapolu już wiele lat i nigdy nie zdarzyło się nie umyć urządzeń pomiędzy asortymentami. Ciekawe sąd takie informacje... proponuję sprawdzić zanim rozpowie się zasłyszane plotki... A atmosfera jest różna...podejrzewam jak wszędzie....

Nict
Były pracownik
 Pytanie
@Seweryn

A w Swarzędzu lepiej jest?

3
Operator
Pracownik
@Pracownik

2900 uważasz że to dużo smieszne

1
Sam
Pracownik
@Operator

2900 potwierdzam. Wstyd tylko czekać aż to padnie

taki sobie
Pracownik
 Pytanie
@Sam

2900 ? to tragedia

Zainteresowany.
Pracownik
 Pytanie

Operator zarobi te 5200 brutto? Bonus,święta,wakacje,Luxmed,multisoort jest?

sSAK
Kandydat
 Pytanie

Czy warto przyjść do H.P. na przedstawiciela?

Halka
 Pytanie

A wie ktoś czy warto podjąć zatrudnienie w prolabie w paterku? Atmosfera, płaca na dobrym poziomie?

pracownik
@Halka

Na plus atmosfera, godziny pracy, jasne relacje i zasady. Do poprawy wynagrodzenie, ale to zależy od działu i podejścia do pracy.

1
Łucja
@pracownik

Halka to prawda co piszą o paterku . To dobra firma mój syn tam pracuje . W przeciwieństwie do Herbapolu Poznań bardzo dobre relacje pracownicze .

pracownikProlab
@Łucja

Nie bywam w Herbapolu. Jednak mogę odnieść się do relacji z ludźmi, którzy przyjeżdżają do nas - są normalne, poprawne i przyjazne. Nie wiem czy nie przesadzacie z tym Poznaniem. Jakaś osoba, która została pewnie zwolniona teraz się wyżywa z różnych kont. Polecam i Prolab i Herbapol

Herbapol-The best firma
Pracownik
@pracownikProlab

Nie byłam w Prolabie, pracuję w Herbapolu, ale zgadzam się z Twoją wypowiedzią):

ja
Były pracownik
@Halka

jak lubisz (usunięte przez administratora) klimaty i śmieszne wynagrodzenie to warto zrobią z ciebie wrak człowieka ludzie czest uciekaja po tygodniu.

Rafał
@ja

To śmieszne wynagrodzenie to ile? Najniższa krajowa, czy da się więcej wyciągnąć?

Rafał

Czemu nie ma? Zwolnili ją, czy sama odeszła? Wiesz może, czy związki coś robią, żeby podnieść stawkę wypłaty?

Ktoś
Były pracownik
 Pytanie
@Halka

Szukają na mikrobiologię. Ja osobiście nie polecam. Jeżeli jest tam tak nadal jak dwa lata temu to Będziesz m.in. myć kilkadziesiąt okien, ściany, podłogi, sufity, lampy, szafki, do czystości mikrobiologicznej. Do tego nosić wodę do zbiornika. Pracować pod ogromną presją czasu. Pozatym płaca (usunięte przez administratora)brutto... no bądźmy poważni... po studiach? Kpina

Irena
@Ktoś

Może komuś pasują takie obowiązki, nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka. Wiele minusów, ale pewnie plusy też są! Podasz orientacyjne widełki finansowe?

zoom
Pracownik
@Rafał

Nawet jak cos robia to wypłata i tak nic sie nie podnosi...

Będący w potrzebie
Pracownik
 Pytanie

Koniec roku prawie, zatem jaka dywidenda? Bo oczekujemy wysokiej. Czy COVID i ZUS w tym roku pomogli zrobić zysk tak jak poprzednio ???

Dawid

Czyli raczej firma nie jest rozwojowa?

:(
Były pracownik
@Dawid

Niestety, sprzedaż majtku trwa i nic w zamian. Rozwojowa firma nie jest. Zwija się . Smutne, Dziwie się właścicielom, że tolerują takie traktowanie.

?
Pracownik
 Pytanie
@:(

Sprzedaż majątku? O czym ty piszesz. Niestety do rozwoju potrzebna jest kasa, ale jak akcjonariusze chcą kasę dla siebie i nie obchodzi ich co będzie za kilka lat.

3
Tak
Pracownik
@?

Niestety to prawda...

Akcjonariusz
Pracownik
@?

Posiadam akcje Herbapolu. Dają mi gwarancję pracy, spokoju i dumy, że nim jestem. Na te akcje trzeba przepracować swoje w Herbapolu. Wypisujesz na forum głupoty nie znając podstaw decyzji akcjonariuszy. Oni doskonale wiedzą czego chcą, a decyzję podejmują na podstawie analizy i dokładnego spojrzenia co się dzieje i jakie decyzje są podejmowane. Popatrz dookoła, większość tutaj już jest młodych, którzy patrzą w przyszłość. To nie są ludzie przed emeryturą lub posiadający takie świadczenie. Rozejrzyj się bardziej, wysil się i może troszeczkę wyżej popatrz, podnieś wzrok - doucz się o tym dlaczego jest jak jest i wtedy się wypowiadaj. A od akcjonariuszy po prostu odczep się.

1
aha
Pracownik
 Pytanie
@Akcjonariusz

A ile % kasy z zysku za ostatnie 3 lata przeznaczono na rozwój a ile na dywidendę? Te wpisy wcześniej, że dywidenda ma być i już to przypadek?

1
:)
Pracownik
 Pytanie
@aha

A był wniosek prezesa o taki podział?Przypomnę lambrineks i inne kompletne nieudolne pomysly i wniosku tam nie było. A na stanowiskach ta sama osoba. To nie wina akcjanariuszy.

Akcjonariuszka
Pracownik
@Akcjonariusz

Brawo Ty!!!

Franek
Pracownik
@Dawid

BARDZO NIE JEST !!!!!!!

Czesław
@Franek

Wow, najdłuższa odpowiedź jaką widziałem! ;) A tak na serio - rozwiń nieco swoją myśl :D Czemu uważasz że firma nie jest rozwojowa?

D5u
Pracownik
 Pytanie

Czy oddział w Swarzędzu poszukuje pracownikow?

Hela w Opałach
Pracownik
@D5u

Tylko przystojnych

2
Rafał
@Hela w Opałach

Ha, ha. To się ubawiłem. Czyli kwalifikacje jak do Top Model :) A tak serio to przyjmują jak leci bez doświadczenia, czy tylko osoby które już mają jakiś staż w branży?

D5u
Kandydat
 Pytanie

Czy poszukują kogos do pracy w oddziale Swarzędz?

Pytanie
 Pytanie

Jak długo trwa proces awansu w Herbapol S.A. Poznańskie Zakłady Zielarskie?

Pytanie
 Pytanie

Jaka umowa obowiązuje w Herbapol S.A. Poznańskie Zakłady Zielarskie podczas okresu próbnego?

Marta
Pracownik
@Pytanie

Na początku jest na okres próbny- 3 miesiące A potem na czas określony (tu są różne terminy przeważnie rok lub ok półtora roku) a potem 3 umowa jest na czas nieokreślony

Marzena
@Marta

Czy przy przechodzeniu z jednej umowy na drugą coś się zmienia jeśli chodzi o warunki zatrudnienia? Jakie są plusy długoterminowej współpracy z Herbapolem?

obywatel
Klient
 Pytanie

Jak to dobrze, że już niedługo wypłata wysokiej dywidendy ? Ktoś wie kiedy zebranie czy czekamy na możliwie najpóźniejszy termin ?

1
Kamil
Kandydat

Witam. Zainteresowało mnie stanowisko mechanika utrzymania ruchu. Jakie godziny pracy

1
ABCD
Klient
 Pytanie

Co w tym niezwykłego, że akcjonariusz oczekuje dywidendy ??? Pracowni ma wynagrodzenie, a Akcjonariusz chce majątku za swoje akcje. Dlatego je właśnie posiada.

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Herbapol S.A. Poznańskie Zakłady Zielarskie - Poznań

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Herbapol S.A. Poznańskie Zakłady Zielarskie?

    Zobacz opinie na temat firmy Herbapol S.A. Poznańskie Zakłady Zielarskie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Herbapol S.A. Poznańskie Zakłady Zielarskie?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Herbapol S.A. Poznańskie Zakłady Zielarskie
Przejdź do nowych opinii